Reklama

Holky a nahota doma

Kamil (St, 31. 3. 2021 - 18:03)

Ještě dodám, že mě jednou kluk, je starší, řekl, že doufá, že je můj, když vidí co se děje. Zeptal jsem se ho, co by bylo za problém, kdyby ne. Odpověděl, že je to stejně jedno a že s tím nemá problém. Jen chtěl vědět, co odpovím a už by mě neměnil a nepátral co a jak. Tak jsem mu vysvětlil, že podle krevní skupiny může být v klidu.

Kamil (St, 31. 3. 2021 - 18:03)

Když se sejdeme, ta naše parta a každý šuká koho chce, tak na to děti už odrostlé 14 a 16 let (měli jsme je v 21) prohlásili, že je to skvělé a že by chtěly taky takovou partu, jenže zatím je víc blbečků a trapáků než někdo schopný.

Eda (Út, 30. 3. 2021 - 17:03)

Mě se v 17 stalo, že když jsem přišel za holkou k nim domů, tak mi otevřela její starší sestra úplně nahá. Stál jsem u dveří jak blb a jen zíral, až mě musela probrat a zatáhnout dovnitř. Moje holka na sebe rychle natahovala tričko a byla jen v tangách. Sestra ji sprdla, proč se strojí, jestli se přede mnou stydí a začala si ji dobírat. Rychle se dooblíkla a šli jsme radši ven. Za dva měsíce jsem tu starší sestru ošukal, byla hodně dobrá a zkušená a dodnes to nikdo jiný neví.

Jiří (Út, 30. 3. 2021 - 08:03)

Jsem ženatý...doma chodíme zcela běžně nahatí. Jinak se opalujem na nudině nazí. Je bezva, že jsme všichni naháči na jedné lodi. Bavíme se pospolu, nikdo po nikom nekouká. Nahota na nudině je zcela běžná záležitost - bez ohledu na věk.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 03:03)

Však to tady píšou jen honimíři co u toho onanují a není na tom ani za mák pravdy.Stejně jako v drtivé většině podobných diskuzí na tomhle diskuzním fóru.

Steve (Čt, 25. 3. 2021 - 01:03)

Hmm, taky si myslím ... realita je úplně někde jinde.

Jirka (St, 31. 3. 2021 - 10:03)

Ty realito. Asi kupa lidí je jako podle šablony, ale určité množství na šablony kašle a prostě si život užívá a nějaké ty orgie u nich nejsou problém. Ono by to prospělo všem, jednou za čas se odvázat a vystoupit z šedi stereotypu. Pročpak je asi tolik utajované nevěry? Kdyby si všichni mohli v klidu zadovádět, pozvat nějakou další nebo nějakého dalšího domů na sex, tak by se vztahy víc upevnili, možná by se někteří prohodili, ale zase by ubylo utajeného zahýbání, těch nervů a zklamání. Moct si pozvat kolegyni, nebo kolegu z práce, nebo někoho známého na víkend a celý ho prošukat společně. Všichni by se poznali a nebyl by důvod podvádět. Jenže to by se moralisti pominuli.

N. (St, 31. 3. 2021 - 10:03)

A nenapadlo tě, že v momentě, kdyby se takové dovádění stalo neutajovaným, stane se tak součástí šedé reality?

Jirka (St, 31. 3. 2021 - 11:03)

Ale krásně pohodové reality s menším množstvím blbů co žárlí a těch co tajně podvádí. Jasně, že by nebylo nic 100%, ale moct sbalit nějakou hezkou babu a v pohodě si ji přivést domů a nedělat nic tajně je rozhodně lepší, než tajit a být v nervech, kdy se na to příjde.

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 13:03)

Chudáci děti,ty by v tom měly bordel,kdyby si máma nebo táta tahali domů každou chvíli někoho jinýho,vcelku dobré uvažování

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 13:03)

Svobodné uvažování. Děti snad znají mámu a tátu, co to s tím má co společného?

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 16:03)

Ale, ale i tady se vyskytl 13 letý nepolíbený puberťák a rozdává chytrosti. Tak hlavně, že jsi pohonil. A co holka, to je ještě vlhký sen co? Ono taky ten věk ještě žádná sláva na nějaké vyskakování, to si ho tak maximálně žmouláš a ono asi nic že?

Lucka 23 let (Út, 23. 3. 2021 - 00:03)

To jako mluvíš o mém příspěvku? Proste nás to s holkama vzrušovalo a nic nereálného jsem tam ani nepsala, jen to co se stalo. Lucka.

Ondřej (Čt, 25. 3. 2021 - 14:03)

Asi nikdy nezažil dámskou jízdu a nejodvázanější jsou mladé holky do 20 let. Holka s kterou jsem chodil a jsem s ní do dnes mě tenkrát na tu jízdu vzala. Po prvním dni mi už bylo jasné proč. Začalo to cestou v autě, holky mě zatáhli k sobě a ta moje jela druhým autem. Na zadní sedačce mě dvě pěkně udělaly. A po příjezdu na chatu, akce byla na celý týden vše pokračovalo dál s dalšími holkami. Moje holka mě jim nechala úplně na pospas, ať si se mnou dělají co chtějí a dováděla s jinými holkami. Ty různé hry byla taky docela síla a spát jsem šel většinou se dvěma, které si mě vybraly a usínal jsem totálně utahaný. Holky měly s sebou kupu různých pomocníků a řádili spolu absolutně bez nějakých zábran a poprvé jsem poznal co je anál na vlastní kůži, když mi tam jedna zasunula připínáka. To jsem tenkrát bral jednu zezadu a měl jsem kaďák volný a mrcha toho hned využila. Postupem dní jsem je už nechal, ať si poslouží. Byly to ale krásné týdenní orgie, to zase po pravdě musím přiznat, stříkal jsem do nich co to šlo, zakázaly mi totiž prezervativy, že si chtějí užívat na plno a ne jen tak napůl a jako. Holky byly už většinou se známostí a kdyby ti jejich kluci tušili, co se dělo, tak by asi byl pěkný průšvih. Jinak s nimi jezdím do teď, kdy už 3 jsou vdané, ale na to se nijak nekouká. Holky řekly, že na této akci se na nic nebere ohled. Jedna z nich k nám chodí do trojky. Holky prostě nepochopíš.

Návštěvník (St, 24. 3. 2021 - 16:03)

V klidu, jinde má taky blbé připomínky a sám se na nic nezmůže. jinak jste skvělé, holky se prostě umí pobavit.

Lucka 23 let (Po, 22. 3. 2021 - 00:03)

My jsme si jednou s kamarádkami (5 + já jich bylo, věk 21-25) udělali takovou menší "párty". V pátek odpoledne jsme odjeli k té jedné kamarádce na víkend (v pátek odpoledne jsme přijeli a dle plánu v pondělí ráno i odjeli). Na všem jsme se domluvili. Byla to taková "mučící" párty, bylo to vše domluvené, co se může. Každopádně v pátek odpoledne jsme tam dojeli a akce začala, nebrali jsme si tam ani moc věcí jelikož to bylo stejně k ničemu. Přijeli jsme tam tedy a první věc co jsme udělali že jsme si všechny vypnuly mobily a daly je do jedné krabice a tu do kumbalu. Pak jsme do toho kumbalu dali i všechny naše ostatní věci, potom jsme se všechny svlékly do spodního prádla ale podprsenky dolů a s naším oblečením taky do kumbalu, takže jsme zůstali jen v kalhotkách a ponožkach (všechny jsme měli bílé kalhotky a bílé ponožky). Ten kumbal jsme zamkli a klíč schovali (odemkly jsme ho až při odjezdu). A pak začínala zábava. Nejdříve jsme si všichni sundali ty ponožky a hodili je do jedné hromady (nebyli k rozeznání), pak jsme se všichni navzájem postupně namazali olejem úplně všude, u toho jsme si sundávali kalhotky a ty kalhotky do toho oleje taky namočily a pak zase nasadily. A pak už to pořádně různě začalo: například nás kamarádka všechny zpoutala, stáhla kalhotky a všem nám do Pipin narvala vibrující dildo a my jsme byly spoutaný rukama k posteli. Když někdo v průběhu jakýchkoliv her potřeboval čůrat tak to musel nahlásit ale na záchod jsme ji nepustily (stalo se to i mě a vlastně všem) tak jsme ji svalili na zem a začali lechtat, tlačit na břicho, dokud se nepočurala. Když jsme šli večer spát tak samozřejmě jen v kalhotkách a všichni spoutaný nohy takže nikdo se nikam nehnul. Před spaním jsme se nesprchovsli ale ta co prohrala kámen nůžky papír měla VIP sprchu, přivázali jsme ji k posteli, všichni nad ní a začali jsme čůrat, samozřejmě jsme u toho měli kalhotky takže si pocurali zadky a pak to kapalo na ni. Potom jsme se třeba placaly po zadcích a pipinach, tahali se za kozy atd. Byl to zábavný a zážitkový víkend s kamarádkami.

Pavel (Po, 3. 5. 2021 - 11:05)

Rád bych vás poznal a mít u toho plinky jak ja

Kédr (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

taky furt šmíruju,ale teď jak jsou školky zavřený tak to stojí za hovno

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 04:03)

Ví se o tobě, Kédr tě dostane.

Vilja (Ne, 14. 3. 2021 - 07:03)

Koukám tebe tady někdo pořádně rozebral.Vem si radši plegomazin.

Reklama

Přidat komentář