Reklama

Holky a nahota doma

Pavkol (So, 17. 7. 2021 - 11:07)

chtěl bych být tím sousedem :)

Návštěvník (Pá, 16. 7. 2021 - 19:07)

Já taky chodím doma ráda obnažená sice prsa mám 5 a soused jen nakukuje

Pernila (Út, 6. 7. 2021 - 19:07)

Dneska bylo horko jako prase alespoň tady na Moravě . Máme dost velký bazén a tak nás tady bylo šestnáct všichni na Adama a Evu ale nikdo nic neřešil .Když chceš koupej se když se nesvlíkneš tak vypadni. Máme tady i deset lehátek kde si kámoši a kámošky chytají bronz.

zvedavy (St, 7. 7. 2021 - 06:07)

to je správný přístup žena je naturistka od mala takže to mě podobné

Pavkol (Út, 6. 7. 2021 - 19:07)

a ty sis opalovala prsa teda resp. břicho a hruď nebo záda a prdýlku? :)

Josef (Po, 21. 6. 2021 - 06:06)

..no hoňení.Je to top..Kouřit žadná snad ani neumí a je to jen tupé žužlání (a ty zuby)....Za mě teda vůbec...Ženy které umí ručni masáž,,,dělají to rády,,jsou prostě skvělé a chlap má jistotu že je vše vpořadku..Rád jim to také oplatí....Blbky co ofrňují,,těch je bohužel také mraky,,ale je to poddruh lemry co se nehodí ani do kuchyně..Jsou bez fantazie a jiskry, soulož pro ně znamená to,,že chlápek na ní dělá tělocvik,musí vyhovět jí,udělat jí, a pak ještě sebe.Jsou to báby bez grifu a sexualní fantazie,,natož ze sexyapelem..Chlapi jsou hloupí,,že to doma trpěj a ještě to kolikrát živí..

Návštěvník (Po, 21. 6. 2021 - 06:06)

Chudáci děti,ty by v tom měly bordel,kdyby si máma nebo táta tahali domů každou chvíli někoho jinýho,vcelku dobré uvažování

Pavkol (Ne, 20. 6. 2021 - 18:06)

nevím na kterémm vlákně už jsem to psal ale holka s kterou jsem chodil v roce 2004 si se mnou rande u ní doma představovala tak že měla na sobě jen kalhotky hladil jsem jí záda a páteř a ona při tom slastně vzdychala pak jsem jí dráždil bradavky pak jsem jí hladil prdýlku a pak i mindu a pak jsem jí vyprstil pak si lehla na záda a uprdla se. pak šla na záchod a nechala pootevřené dveře tak jsem to pochopil tak jako že jí nevadí když budu zvědavý. Čůrala ale bylo to jen slyšet. týden na to na klubu si mi sedla na klín a uprdla se a jí jí jen tak z legrace po té pohladil prdýlku a pak jsem si k té ruce čichl ten její prd byl krásně cítit. dneska už bych to neudělal dneska už by mi šlo jenom o hlazení a líbání ale prostě jsem tehdát využil toho že byla Monika taková bezprostřední a nebránila se ničemu. Až později jsem zjistil že v jejím případě neplatí že mlčení znamenáá souhlas a dal si na to od té doby pozor

Návštěvník (Út, 8. 6. 2021 - 12:06)

Prudič nejseš jak tvrdíš ale blbec obrovskej,Ten tvuj obrázek a to tvoje nádherný jméno,Běš do prdele ty šašku,

Andy (Po, 7. 6. 2021 - 12:06)

U nás už to začalo .Napustili jsme bazén a včera byla voda jen 22 stupňů ale sestra já i mamka jsme už tam vlezly samozřejmě nahaté u nás to jinak nechodí . Všichni na holo nebo vůbec.

idiocký jméno… (Po, 7. 6. 2021 - 01:06)

Normální kluk ti řekne.běž do prdele ,A v hospodě u piva ti plyvnou do kcichtu, blbečku,Omlouvám se všem divkám a ženám za tu sprostotu děkuji,

Janina (Ne, 6. 6. 2021 - 11:06)

Chodim naha hlavne v lete, klidne i na balkon provetrat svy cecky. Jenom je blby, ze jak chodim naha, jsem strasne nadrzena a hned mi kunda tece.

Pavkol (Út, 8. 6. 2021 - 13:06)

to bych chtěl vidět :)

rudla (Út, 1. 6. 2021 - 18:06)

Nahota je vĕc zvyku . Když jsem se před rokem přistĕhoval k partnerce, její dcera se mne stydĕla , teď jí nevadí , když jí koupu nebo že chci , aby doma chodila v tričku bez kalhotek.

Ladislava (Po, 31. 5. 2021 - 12:05)

Včera jsem se doma obětovala. Dávali jsme do bazénu novou folii a tak tam musel někdo vlézt a nohou tu plachtu vypnout Bylo sice 17 stupňů svlíkla jsem se do plavek a vlezla tam a vodu jsem měla tak po pás nejvíce ale začínalo tu od poloviny lýtek až jsem to patou vyrovnala ty hrboly tak voda stoupla po pás. To už jsem vylezla ven po schůdcích a proč to tady píšu Bradavky mi stály s té studené vody tak dva centimetry a tvrdé jak lískové ořechy .Šla jsem hned domů pod teplou sprchu se rozmrazit a když jsem sprchou si polila prsa tak jsem ucítila takový divný pocit jako by na mě šel orgasmus sedla jsem do sprcháče a pouštěla si více horké vody na kozy a fakt se mi dostavil orgasmus sice ne takový jako při souloži ale udělala jsem se aniž bych si sáhla na poštěváčka nebo do pochvy to se mi ještě nestalo za dvacet let co sexuji. Holky napište jestli se vám něco takového přihodilo. Laďka

Josef (So, 29. 5. 2021 - 07:05)

..no hoňení.Je to top..Kouřit žadná snad ani neumí a je to jen tupé žužlání (a ty zuby)....Za mě teda vůbec...Ženy které umí ručni masáž,,,dělají to rády,,jsou prostě skvělé a chlap má jistotu že je vše vpořadku..Rád jim to také oplatí....Blbky co ofrňují,,těch je bohužel také mraky,,ale je to poddruh lemry co se nehodí ani do kuchyně..Jsou bez fantazie a jiskry, soulož pro ně znamená to,,že chlápek na ní dělá tělocvik,musí vyhovět jí,udělat jí, a pak ještě sebe.Jsou to báby bez grifu a sexualní fantazie,,natož ze sexyapelem..Chlapi jsou hloupí,,že to doma trpěj a ještě to kolikrát živí..

M.Pa (Ne, 6. 6. 2021 - 12:06)

To je zcela normální, Steve je místní prudič, vypadá to že zdrhl z Bohnic a bohužel dlouho se mu daří unikat opětovnému odchycení

Steve (Út, 8. 6. 2021 - 02:06)

Z Bohnic těžko ... nejsem z Prahe ... jsem od Prahy poměrně kus daleko. Takže vážně "Samá voda!" Prudič mimochodem určitě nejsem ... to si nějak špatně překládáš v té své makovici. :-)

Návštěvník (Út, 8. 6. 2021 - 12:06)

To budou nejspíš Dobřany. Ale tím nemyslím, že jsi tam byl.

Ladislav (So, 29. 5. 2021 - 07:05)

Sestřenka se mi ze začátku ráda ukazovala nahá. [email protected] pokut některá má podobnou zkušenost

Reklama

Přidat komentář