Reklama

Holky a nahota doma

Steve (Út, 1. 6. 2021 - 03:06)

Co tady zase nabízíš emaily a podbízíš se tady? Táhni jinam úchyláku ...

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 07:06)

Tak koukám,že si psal skoro všude a ani jeden příspěvek nebyl k tématu,má to smysl všude psát blbosti? Proč to děláš? Piš jako vetšina k tématu,ať si můžem něco přečíst a je to v pohodě,takhle vidím tvoje jméno a ani to neotvírám,krom dneška

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 16:06)

To je zcela normální, Steve je místní prudič, vypadá to že zdrhl z Bohnic a bohužel dlouho se mu daří unikat opětovnému odchycení

Steve (St, 2. 6. 2021 - 01:06)

Co je prosímtebe dle tebe normální? Nabízet zde nějaké emaily aby tam dotyční zasílali lechtivé fotografie .... To si děláš prdel, ne??? Ty Bohnice si strč laskavě za klobouk apod. bláboly ...

Návštěvník (Po, 10. 5. 2021 - 18:05)

Rád bych vás poznal a mít u toho plinky jak ja

Návštěvník (Po, 10. 5. 2021 - 18:05)

Chudáci děti,ty by v tom měly bordel,kdyby si máma nebo táta tahali domů každou chvíli někoho jinýho,vcelku dobré uvažování

Návštěvník (Po, 10. 5. 2021 - 18:05)

Jim to může být jedno.

Elen (St, 14. 4. 2021 - 14:04)

Máme doma vířivku pro pět osob a tak se občas domluvíme a jdeme se vymasírovat vodními tryskami. Nikoho tam nepustíme v plavkách jedině nazí a ještě je tam sprcha tak osprchovat je povinné. Nedávno jsem tam měla tři kamarádky a tak jsme se vyrochnily asi dvě hoďky . Holky už odešly a já jsem ještě tam zůstala. Za chvilku přišel brácha se třemi kámoši viděli mě tam tak couvli ale jsem jim řekla ať klidně jdou že nejsem stydlivka.Tak se svlíkli vlezli po jednom do sprchy a když se šel ten poslední sprchovat tak jsem si všimla jeho penisu v klidu tak dvacet centimetrů a ještě lepší to bylo jak šel po schůdkách to bylo přímo naproti mě nešlo to přehlídnout opravdu penis krasavec. Musel si sednout vedle mě jedině tam bylo místo .Po očku jsem sledovala jak si s tím krasavcem pohrává ze strany na stranu proud vody , ale i on se občas kouknul mi na kozy ty jsem neměla pod vodou. Bylo mu asi šestnáct tak byl tak trochu nesmělý mi je devatenáct tak jsem s ním navázala řeč ale moc jsem nechtěla mluvit nahlas ať nás kluci neslyší i když vířivka vydávala hluk to co jsem mu říkala nemuseli ostatní slyšet. Já jsem už měla vířivky dost tak jsem vylezla šla se osprchovat a říkala jsem bráchovi že jím nachystám něco k snědku ať přijdou nahoru. Za půl hodiny přišli za mnou měli chleba s pomazánkou a čaj protože po vířivce vyhládne znám to. Dala jsem se tak s Norbertem do řeči to byl ten s tím velkým penisem . A domluvili jsme se na příští den do vířivky vůbec nebyl proti ,věděla jsem že nebude nikdo doma .Přišel ve smluvenou dobu a hned jsme šli do sklepa vířivka už byla nahřáta tak jsme dali společnou sprchu tam jsem mu po něm přejela jako nechtíc rukou a hup do vířivky tam jsme dováděli jako dva delfíni až jsem si všimla že se mu staví .Vyšli jsme ven a lehli jsme si na velké vyhřívané lehátko z oblázků . To už mu stál jak hřebík vzala jsem mu ho do ruky ještě trošku pohonila to se mu ještě více postavil, přejela po něm jazykem a sáhla do šuplíku pro kondom .Ten byl tak do tří čtvrtin na něm a vylezla si na koníčka pomalu si ho zasunula po kolik mi vlezl do pipi a začala jízda rychlost i přírazy jsem řídila já protože byl ještě nezkušený a moc to neuměl. Asi po třech minutách jsem cítila jak zrychlil a za mohutného obětí mých prsou se do mě udělal .Tak jsem taky zrychlila a udělala se taky ,chvíli jsme tak ještě leželi až mu sám vyklouzl z dírky .Sundala jsem mu kondom kde měl tak čtvrtinu semene asi dlouho naspořené . Pak jsme se zase společně osprchovali a slíbili si že to nikomu neřekneme a domluvili si další tajnou schůzku tady ve vířivce.

Pavel (Po, 3. 5. 2021 - 11:05)

Taky bych se do tebe rád udělal

Míša (Pá, 2. 4. 2021 - 13:04)

S přítelem ještě děti nemáme, tak se není před kým skrývat. V zimě doma na ostro jen ve velké mikině s kapucí a v létě na ostro jen v tričku, někdy si vezmu string tanga a někdy úplně nahá. Přítel v boxerkách. Návštěvy kamarádů a kamarádek neřešíme a to ani přítelovi kamarády, před nimi jsem klidně i nahá. Ostatní holky se taky v klidu svléknou. A po pár skleničkách není problém, že se nám vše zvrhne a jde na to kdo s kým zrovna chce.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 15:04)

Tenhle blábol se na podobných tématech objevuje často. Opak je, že holky si nemůžou najít přítele a jsou mladí ješte v 25 panny a panicové.

Míša (Ne, 11. 4. 2021 - 15:04)

Ty blábole, když je někdo blb a není schopen se s někým dát do kupy, tak jeho problém. Nejsem panna už od 14 let a kluků jsem měla hodně i nějaké holky jsem zkusila, když mě sbalily na zábavě. Jenže když někdo radši čumí do mobilu, tak je to těžké. Taky jsem měla dva kluky, co neustále držely mobil a nechtěly moc jít do intimity, tak jsem je hned odkopla, co s nimi jiného.

Pavel (Po, 3. 5. 2021 - 11:05)

Ahoj Míšo rád bych tě poznal

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 15:04)

Radši se nauč pravopis,ty cinto jedna ublafaná.Pokud jsi tedy vůbec ženská a ne další úchyl co tu smolí své představy u kterých si pindí honďoura.

Olda (Ne, 11. 4. 2021 - 16:04)

Přestaň nosit ta dámská tanga, ten zářez a tlak na ptáka ti nedělá dobře.

Polda (Ne, 11. 4. 2021 - 16:04)

Radši se připrav na večer až budeš kouřit fotrovi fořta.Jinak budeš zas klečet v koutě s nataženýma rukama.

Míša (Ne, 11. 4. 2021 - 16:04)

Podle sebe soudím tebe? Tak hlavně jestli si ho nehoníš ty, jak to tady čteš. Nezapomeň mazat a střídat ruce, ať nemáš jednu jak Pepek námořník a druhou jako kostlivec ty honiči.

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 16:04)

Spíš se starej o svoje ruce protože musíš u těch svých výmyslů honit vocas že ani poledne nedržíš.Abys neměl karpály v prdeli.

Petra (Čt, 1. 4. 2021 - 15:04)

Doma chodíme teda normálně oblečený, v baráku máme tak max 22C, tak bych asi nahá zmrzla :-), ale v létě, když je v létě pařák tak to je něco jinýho. Buď chodím jen v kalhotkách a nebo jen v delším tričku a naostro. Manžel to má podobně. Když jsou teplý noci tak spíme nazí. Před dětma se nahá nebo nahoře bez většinou doma nepohybuju, ale nahé mne i manžela už viděli mnohokrát, třeba při společném sprchování. A pokud je nějaká návštěva, tak se samozřejmě přioblečeme. Jen když přijdou moje kamarádky na koupačku do bazénu, manžel není doma, tak pak ležíme na lehátkách nahoře bez nebo úplně nahé, ale s nima se znám od dětství a připadá nám to normální.

Martin (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

Moji rodiče se taky nijak nebrání sexu s jinými. Já s kamarádem máme taky už holky a děláme to samé, pěkně společně a výměny, možností je dost. Ta moje si ještě přivedla kamarádku ze školy a chtějí, abych chodil s oběma, tak si sex parádně užíváme. Ty holky jsou naprosto skvělé.

Reklama

Přidat komentář