Reklama

Holky a nahota doma

Abe (Pá, 29. 1. 2021 - 22:01)

Vážený moralisto. Je-li pro tebe přirozenost a reálná sexualita úchylná a očividně tě irituje, přejdi na stránky "Klášterního tajemství", či jiného pokryteckého rituálu.

Steve (Čt, 4. 2. 2021 - 17:02)

Abé, mě tím nenasereš ... :-) Zbytečný a marný.

Abe (Čt, 4. 2. 2021 - 23:02)

Je mi zcela jasné, že od tebe se lidského pochopení, nebo dokonce empatie nedočkám. Pokrytectví maskované mravní arbitráží, je nemoc, zrovna tak jako incest, pissing, exhibicionismus, sado maso, či jiné úchylky jenže naopak. Máme však něco společného. Oběma se uleví. Tak do toho "MP"!

Anjelik (So, 30. 1. 2021 - 18:01)

Abé, ako hriešnika ťa čakjú len pekelná muka.

Kasanova (Pá, 29. 1. 2021 - 12:01)

díky Abe za podporu

Kasanova (Pá, 29. 1. 2021 - 11:01)

právě proto abych zkusil jak mě tady přijmou koneckonců na té čůrací diskuzi mi to před časem někdo poradil

Olda (Pá, 29. 1. 2021 - 11:01)

Pavkole,uz zase pise ty sve nesmysly i tady? Proc sis zmenil jmeno

Kasanova (Pá, 29. 1. 2021 - 10:01)

Tohle je zatím první stránka která mě přijala takovýho jaký jsem

Kasanova (Pá, 29. 1. 2021 - 10:01)

Bohužel tomu tak je bohužel s tím mám vlastní zkušenosti

Abe (St, 27. 1. 2021 - 23:01)

Jinak jsem rád, že mám tak pozorné čtenáře (ky) a těším se na vaše další reakce.

Kasanova (Út, 26. 1. 2021 - 18:01)

a ještě jeden zážitek kdysi jsem jezdi na prázdninový pobyt do mrákotína na chodbě je tam vana zakrytá pouze plentou ale vedle ní je zrcadlo tak jsem se do něj podíval když jsem jednou slyšel sprchu a byla to naše zdravotní sestřička byla otočená zády takže mě nemohla vidět takže jsem v pohodě viděl její záda a prdýlku. Jenže já vůl jí než jsem odešel řekl ahoj :) ale dopadlo to dobře

Kasanova (Út, 26. 1. 2021 - 10:01)

Když mi bylo 20 tak jsem se svojí tehdjší holkou její ségrou a jejím přítelem hrál prší na svlékačku kdo rupnul musel se svlékat jediný Miloš z toho vyvázl já byl svlečenej do půl těla moje holka měla džíny a podprdu a její ségra (milošova holka) kahotky a podprdu. dál to nedolšo protože jsme se pak hned oblékli

Steve (Po, 25. 1. 2021 - 01:01)

To už jsi tady mnohokrát napsal ... Proč s tím furt tapetuješ? Stačí to napsat 1x! Ale rozumím ti ... jseš úchylák, proto ten důraz a to věčné opakování. Myslíš že jsem hlupák a nepoznám to? :-)

Abe (Po, 25. 1. 2021 - 12:01)

Hnidopich, který nic neprožil, takže nemá o čem psát, a tak stíhá ty kteří zážitky mají. A zážitky lze vyprávět různým lidem i vícekrát, což není neobvyklé.

Steve (Út, 26. 1. 2021 - 01:01)

Takže nejsem debil vid' ... Nakonec to tu sám přiznáváš že to cpeš na vícero vláken. Tak po mne zbytečně neštěkej když mám pravdu.

Věra (Út, 26. 1. 2021 - 22:01)

Já toho pisálka Abe znám. Znala jsem i jeho matku. Ta mu říkala Onánek. My holky jsme mu říkali Erik erotik. Byl to děsný bejk. Z čeho jsem ho poznala? Z těch jeho výplodů. Co já vím, znám ho déle než by si přál, Nějaký čas jsme spolu i chodili. Nedalo se to s ním vydržet. Pořád by šukal a když ne, tak se honil. Chudák jeho manželka. Tu taky znám. To co píše se většinou stalo.

Steve (St, 27. 1. 2021 - 18:01)

:-D wow!

Abe (Út, 26. 1. 2021 - 23:01)

Á Veveruška sledovačka se ozvala. Že tě to bábo stále baví. Manželka má tvé dopisy schované. Udavačko. Marně jsi se snažila. Jsme stále spolu a nic nás nerozdělí. Zato ty. Po kolikáté jsi už rozvedená? Kolik už jsi svou žárlivostí chlapů zničila? Když jsme u těch nahých holek. Vzpomínáš jak jsi skákala do koupaliště, vylézala nahá, křičela na kluky: "Co čumíte debilové?" a my pak lovili plavky a kdo je našel, tomu jsi sáhla na ptáka? Byla jsi tak nadržená, že jsi je tahala do křoví. No já si také užil své. V sexu jsi byla dobrá, ale mne jsi na výdrž nepřekonala. I na tebe mám rozkošné vzpomínky. Mám se zmínit? Nebo necháš "děsnýho bejka" na pokoji?

Návštěvník (Út, 26. 1. 2021 - 23:01)

Podle mně, to nenapsal Abe, ale někdo, kdo se za něj vydává.

Abe (St, 27. 1. 2021 - 00:01)

Abe souhlasí se vším.

Reklama

Přidat komentář