Reklama

Holky a nahota doma

Denisa (Čt, 11. 3. 2021 - 07:03)

Konečně se blíží léto . Ráda totíž chodím nahá po zahradě na terase celé léto když je horko tak dávám své tělo slunci aby mě opálilo. Doma to mám samozřejmé že si užívám domácí nudismus. Příteli to imponuje někdy mě i následuje .Ale venku je to o hodně lepší ,když je horko tak jsem v bazénu a zase na lehátku na terase a za ty tři měsíce co chodím opravdu celá nahatá tak jsem krásně opálená po celém těle.

MAX (Po, 7. 2. 2022 - 18:02)

Deniso - konečně jsem se dočkal článku který se drží tématu a není vymyšlený jaká většina těch kteří se toho nedrží a jsou navíc jen o stojícím údu který ihned ejakuluje apod. Já jsem až do 27 myslel že ho mám jen na čůraní, i mnozí vrstevníci a spolužáci i u současných chlapců jsem nikdy nezpozoroval že by se jim ptáček stavěl a ještě k tomu ejakuloval-jsou to puberťáci/čky. Já Deniso také celé léto chodím nahý nejen doma ale i venku při jakékoli činnosti a koupu se v bazénu jelikož si holím celé tělo také jsem krásně opálený že mi to každý závidí. Mám opravdu rád nahotu již od dětství, do 15 let jsem chodil nahý i na nákup, k sedlákovi s baňkou pro mléko i koupání v kempu jsem celý týden na dovolené s rodiči. Jsem nahý i když přijde návštěva nebo pošta apod. je to zvyk se nebát chodit nahý , proto ti fandím a pokračuj tak dále. Také moje manželka se v létě opaluje na zahradě nahá, sousedé si na to zvykli, kdo jde po ulici ať se dívá nebo nedívá je mi to úplně jedno-nazí jsme se narodili proč si této nahoty neužít ??

Návštěvník (St, 23. 3. 2022 - 08:03)

Poznámka. Žiješ na vesnici, zdravé potraviny, životospráva, pohyb, i při práci. Děti lecos vidí doma i mezi sebou, jsou zvídavé a vzájemně se poučují. Hraní na doktora jsem měl již ve čtyřech letech a z inicialtivy holčiček. Od té doby několikrát. Masturboval jsem od deseti, protože jsem to viděl u kluků. Věř mi , že jsem viděl souložit i malé děti. Já ve třinácti. Záleží na prostředí ve kterém se dospívá. Nemít do 27 let pohlavní zkušenost, je z mého pohledu velice zvláštní jev.

MAX (St, 6. 4. 2022 - 18:04)

Návštěvníku, rozdíl mezi námi je v tom, že při hře na doktory jsme měli pouze k dispozici jen jednu holku a bylo nás nejvýš 5 kluků, rozdíl ve věku 2 roky. Dříve se o nahotě, erekci atd. nehovořilo a ještě v 15 jsem nahý chodil na nákup, byl nahý i v kempu na dovolené s rodiči apod, v tělocviku do 9 třídy jsem také u spolužáků neviděl, že by se někomu postavil i když jsme byli nastoupení nazí pro vážení a měření- 2 děvčata to prováděla, a ještě asi 4 seděly na lavičce, jejich učitelka nebyla přítomná a tak ji zastupoval náš učitel. Rovněž jsem to nezažil ani sousedovic kluků se kterými jsme provozovali různé aktivity jako fotbal apod. možná že ještě do 18 let jsme většinou byli často bez trenek a opravdu jsem nikdy neviděl naše pindíky na jiné potřeby než jen na čůraní, a u mne to bylo až do těch 27 let. Byla jiná doba o které se vyjadřuji v různých jiných komentářích z mého 75 letého života

Lukáš (Po, 15. 3. 2021 - 12:03)

To sis spletla,blíží se jaro.21.3. začíná jaro a 21.6. až teprve léto.Učí se to asi ve 3.třídě.

Honza (Po, 15. 3. 2021 - 14:03)

Co je špatného na tvrzení, že se blíží léto? Od zimního slunovratu je to pravda.

Lukáš (St, 17. 3. 2021 - 15:03)

Nic,neřeš to.Pojďme psát k věci.

Karel (St, 3. 3. 2021 - 12:03)

Mam dve dcery s nahota je u nas doma bezna. Naky roky jim este chyby do dospelosti, ale uz tet vypadaji skoro dospele. Takze erekce u me je dosti casta.Holky to berou jako prirozenou vec u me, ale i tak kdyz je clovek vydi, snazi se moc nato nemyslet, ale stejne se mi pak postavy.To pak musim nekam stranou a vyhonitsiho. Nekdy mi pomuze manzelka.But mi to udela nebo si zasukame.

Lukáš (Út, 2. 3. 2021 - 00:03)

Samozřejmě to "výborný" jsem myslel ironicky

Steve (Čt, 4. 2. 2021 - 17:02)

JJ, to umí hravě ve spolupráci s internetovými experty. Za pár minut vědí ze kterého baráku a stroje je to psané.

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 18:01)

a sakra tak dík za varování

Steve (Pá, 29. 1. 2021 - 18:01)

S nesmyslama a báchorkama tady neuspěješ ... s tím počítej. A Abe je hlupák když nechápe že tady neuspěje rovněž s vymyšlenýma nesmyslama. Vše má mít určitou slušnou úroveň ... Nezapomeňte nikdo, že zde nejste pro policii či vyšetřovatele nikdo žádným anonymem. Takže úchylárny bych sem fakt nepsal. Tady je web doktorky a né semeniště nějakých úchyláků kteří mají zelenou jenom zde. Takže i z těchto důvodů tě krotíme milý Abe pokud nechápeš a pokud ti to nepobírá tvá hlavička.

Lukáš (Čt, 4. 2. 2021 - 09:02)

Jakože kdyby došlo na lámání chleba,že by si policajti zjistili IP adresu a přijeli pisatele zatknout? Tak to by byla sranda,zajímalo by mě ,jestli už sebrali toho typka jak tady někde psal ,že 8 letá dívka kouří otci penis.I když si to stejně asi vymyslel.

T (Ne, 14. 2. 2021 - 17:02)

Nesebrali a ani neseberou. Tohle policie vůbec neřeší. Řeší akorát vyhrožování, pak když někdo chce nudes po mladých holkách (pod 15) a když jim vyhrožuje že rozešle fotky. Kdyby měli řešit kdejaký ho uchyla když něco napíše... Nedělali by nic jiného.

Lukáš (Út, 2. 3. 2021 - 00:03)

Takže teoreticky může nějaký úchyl zneužívat nezletilého,pak se tím ještě pochlubí na internetu a nikdo s tím nic neudělá? Výborný

Návštěvník (St, 3. 3. 2021 - 08:03)

Jenže příjde doba, kdy tohle bude naprosto běžné a legální. Bohužel.

J (Ne, 14. 2. 2021 - 18:02)

A tak není to Steveho psaní, jako že vyhrožování policií? Na jeho místě bych neměl klidné spaní. Podle registrace ho lehce najdou a zásahovku může mít doma cobydup. :o)

Steve (Pá, 5. 3. 2021 - 02:03)

Bud' bez obav, spím naprosto vpohodě ... Já mám čisté svědomí.

Abe (St, 10. 3. 2021 - 23:03)

Autosugesce funguje u každého "mravokárného" udavače perfektně.

Abe (St, 10. 3. 2021 - 23:03)

Autosugesce funguje u každého "mravokárného" udavače perfektně.

Reklama

Přidat komentář