Reklama

Holky a nahota doma

Návštěvník (Út, 26. 1. 2021 - 07:01)

Ještě jsem neviděl,že bys k něčemu pořádnému přispěl

Steve (Út, 26. 1. 2021 - 16:01)

Lepší přispívat málo a jenom číst ... Ty tvé uchylárny stále stejné dokolečka taky každého nebaví číst - a nejsem s tímto názorem sám. A někam kopírovat mnohokrát lautr stejný popis "jak tě sousedka přes plot okukovala když jsi chcal na zahradě v zadu" je fakt trapný.

Kasanova (St, 27. 1. 2021 - 07:01)

ahoj steve uživatel Kasanova je tu teprve nováčkem a proto by se tě chtěl zeptat ty jeho dva zážitky zapadají sem tematicky?

Abe (St, 27. 1. 2021 - 22:01)

Na odpověď má příliš složité myšlení. Té se nedočkáš.

Kasanova (Čt, 28. 1. 2021 - 08:01)

a co si o tom myslíš ty Abe patřilo to sem? Nebo sem jak se lidově říká mimo mísu? :)

Abe (Čt, 28. 1. 2021 - 23:01)

To máš tak. Podle mne to sem tématicky patří, ale jsou tací rádoby moralisté, kteří mají potěšení z toho, kazit druhým cokoli, erotiku nevyjímaje.

Návštěvník (Út, 26. 1. 2021 - 17:01)

To nepsal Abe,ale já

Abe (Út, 26. 1. 2021 - 18:01)

Díky Návštěvníku.

Abe (Út, 26. 1. 2021 - 17:01)

Na rozdíl od tebe, tě v ničem neomezuji., Dělej jak ti to vyhovuje. Máš můj absolutní souhlas, protože je mi sympatické, že mé příspěvky čteš. Čti dál a kritizuj. Těším se.

Abe (Po, 25. 1. 2021 - 12:01)

Jestli je to na mne, tak se nauč číst. Je to zde poprvé. Pokud se ti zdá že se opakuji, vyhledej psychiatra.

Kačka (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

Já ráda chodím jen v tričku bez kalhotek, líbí se mi, jak na mě furt bráška kouká

Eva (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

Chodím taky tak, když jsou rodiče v práci, tak jen krátké tričko, v něm i spím a jinak na sobě nic nemám. Někdy, když nemám tričko, tak si vezmu mikinu a nezapínám zip, to brácha vidí i prsa, když se mikina odhrne. Brácha lítá doma jen v boxerkách, občas i nahý. Jsme zvyklí se ta vidět a tak není důvod k zírání nebo šmírování. V bazénu se koupeme nazí, bráchu teď chytilo koupání se v tričku. Nevím co ho to popadlo.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 01:01)

Kolik je tobě a kolik bráchovi? Ty ho taky vídáš?

Pavlína (St, 13. 1. 2021 - 22:01)

Je už to dost dlouho a pořád na to vzpomínám. Chodily jsme o prázdninách se koupat nahé k rybníku za les tam nikdo nechodil . Bylo nás někdy pět někdy deset to nám bylo od třinácti po sedmnáct a byla mezi námi i jedna cikánka bylo jí patnáct ale tak krásná holka dlouhé vlasy prsa číslo tak dvoječky ale krásně stojaté a pevné a pipinku taky krásně zarostlou ale udržovanou . Jednou nás tam načapali tři kluci pozbírali nám hadry a utekli ona neváhala a jak byla nahá tak za nimi dostihla je , jednoho hodila do vody druhého kopla do koulí a ten třetí položil hadry a utekl .To jsme už i my doběhly a chytily jich a svlíkly do naha a naházely svršky do rybníku. Kluci si jich vylovili a pádili k vesnici , od té doby jsme říkali té cikánečce jmenovala se krásně Beáta naše zachránkyně. Pak se někde odstěhovala a už jsme o ni neslyšeli.

Abe (So, 23. 1. 2021 - 23:01)

Fascinující. Mě se stalo něco dost podobného. Byl jsem na prázdninách u babičky. Bylo mi patnáct. Sledoval jsem jak sousedka věší prádlo. Měla na sobě jen krátkou zástěru, takže bylo vidět skoro vše. Vzrušil jsem se, stáhl trenky a onanoval. Hned si mne všimla. Přistoupila k plotu a řekla, jestli chci vidět opravdovou krásu a pořádně se uspokojil, abych se podíval ke slepému rameni řeky. Tam že uvidím hezčí. Zeptal jsem se babičky na cestu a vyrazil. Skutečně tam byly. Jedna asi osmnáctiletá pěkně vyvinutá, dvě tak v mém věku a žabec, asi tak dvanáct. Skotačily nahé ve vodě, výskaly, i se trošku osahávaly. Byl jsem u vytržení. Nádhera. Také mne napadla ptákovina, schovat jim oblečení. Plížením jsem je sebral a schoval do dutiny stromu. Pak jsem byl netrpělivý a tak jsem se jim ukázal. Běžely ke svrškům a když je nenašly, tak bez rozpaků ke mě. Vůbec jsem to nečekal. Myslel jsem, že se při vyjednávání budu kochat jejich těly, ale najednou ležím na zemi a holky na mě. A hned, kde mají šaty. Smál jsem se. Strhly mi trenýrky, víc jsem na sobě neměl, roztrhly je a přivázaly mne ve stoje rukama na horu k větvi, tak, že jsem stál sotva na špičkách. Chtěly mne mučit, Ale jedna řekla že má lepší nápad a začala mne honit. Střídaly se s tím, že to budou dělat tak dlouho, dokud nepromluvím. Nevím kolikrát jsem stříkal. jedna byla zvlášť drsná. Bolelo to. Vrcholem bylo, že jí napadlo vzít do ruky říční písek. Když mi začala z ptáka téci krev, tak jsem to vzdal. Oblékly se a se smíchem odešly a mne neodvázaly. Byla už noc, když mne našly. Jedna z holek to naštěstí řekla mámě, ta došla pro babičku a vysvobodily mne. Z ptáka mi ještě tekla krev, tak mi ho ovázaly šátkem a na podlamujících se nohou odvedly domů. Tam mi penis koupaly a mazaly hojivými mastmi. Tak dlouho a něžně, že jsem si i vystříkl semeno. Jenže pak to bylo peklo. Onanovat jsem nemohl, dokud se to nezahojilo. Jen babička mne dvakrát denně ošetřovala. Říkala, že holky seslal sám Pán Bůh, aby mne potrestal za prostopášnost. Holkám jsem se dlouho vyhýbal. Když jsme se náhodou potkali, smály se a rukou dělaly pohyby jako při honění. Nakonec je to přešlo. S jednou jsem i souložil, ale to už je jiný příběh.

Steve (Út, 12. 1. 2021 - 01:01)

jj +1

Natália (Po, 11. 1. 2021 - 16:01)

No čo tu čítam,tak fakt neviem či mám niektorym pribehom veriť. Niekedy aj mna mamka necha len tak,ale že by som pisala take pribehi ako niektori tu,tak neviem. Ale dobre čitanie,aspon sa nenudim. :-) A to som čitala všetko uplne od začiatku.

Hanka (Po, 11. 1. 2021 - 17:01)

Však to tady píšou jen honimíři co u toho onanují a není na tom ani za mák pravdy.Stejně jako v drtivé většině podobných diskuzí na tomhle diskuzním fóru.

Natália (Út, 12. 1. 2021 - 15:01)

Ale niektorim pribehom aj verim ze sa ozaj stali.

Eva (Pá, 8. 1. 2021 - 17:01)

Na silvestra jsme byli u sousedů jen přes chodbu a oni mají kluka stejně starého jako já16 let. Rodiče měli svou zábavu a my v pokojíku taky svou hráli jsme erotické monopoly .Když už neměl ten protihráč na zaplaceni tak musel dát něco z oblečení tak jsme hráli a do hodiny jsem byla úplně nahá a on ve slipech a hráli jsme dál o příjemné podívání a potěšení. Ale vše dopadlo tak jak jsme oba asi chtěli .Upřímně já jsem ho pokouřila a vyhonila a on mě vylízal a vyprstil až od orgáče. Pak jsme se osprchovali a šli spokojně spát každý domů.

Reklama

Přidat komentář