Reklama

Holky a nahota doma

Návštěvník (Ne, 1. 8. 2021 - 22:08)

Přestaň nosit ta dámská tanga, ten zářez a tlak na ptáka ti nedělá dobře.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 06:07)

Mne na táboře ošukala zdravotnice. Při bojovce jsem se honil v lese a včela mi dala do penisu žihadlo. Nechala si mne na ošetřovně na pozorování a to jí tak vzrušovalo, že k ránu, když otok již splaskl, na mne nasedla a dokončila léčbu uspokojením nás obou.

Rosťa (So, 31. 7. 2021 - 03:07)

Burani

Iveta (Pá, 30. 7. 2021 - 12:07)

To za mých mladých let jsme vždy o prázdninách vždy v pátek a sobotu dělali za vesnici večer táborák .Sešlo se nás tak do dvaceti místní i ti co byli u babiček na prázdninách a při ohni a s přibyvající tmou se pak děly věci. Holky byly vstřícné a dajné a kluci to opětovali a nikdo nic neřešil. Nebo jsem jezdila na tábory SSM tam jsme byli tři týdny a to byly tři tydny zábavy soutěží a sexu. Někdy už mě i ta dole bolela ale šla jsem do toho znovu. Jo byly to krásná léta. Teď ti mladí jen počítač telefony za tisíce a a pomalu ani neví na co mají pičku a penis.

Petr (Pá, 30. 7. 2021 - 18:07)

Přesně tak, klubovna SSM u nás na vesnici byl spíš hampejz. Splnilo se co se muselo splnit a zbytek času byla už absolutně nevázaná zábava. Všechny holky roztáhly nohy, žádná nebyla proti, byla by za blbku a tak jsme si užívali všichni do kupy ničím neomezovaného sexu. Nevím co věděli ti nahoře, ale co se děje bylo veřejné tajemství, ale nikdo proti tomu nezasahoval. Ono ruku na srdce, rodiče nebyli určitě lepší a jiní. A s tou dnešní mládeží je to fakt, ti šukají přes mobil a nebo ani s holkou nechtějí nic mít, prý je to nebaví. Když jsem tenhle argument slyšel, tak jsem nechápal. To jsou takoví debilové nebo co za tím je? Ten můj synáček se rozešel po 3 měsících s holkou, že je to moc náročné a nebaví ho to. Radši sedí u PC. Nedokázal mě vysvětlit proč. Dcera je na kluky, vystřídala dva, ale prý jsou to takoví pitomci k ničemu, že je to s nimi nemožné a tak se kamarádí s holkou a co je mazec, užívají si spolu sex za pomocí uměláka. Když to chtěla po těch klucích, tak se jim nechtělo. Fakt nechápu.

Rosťa (So, 31. 7. 2021 - 03:07)

Na vesnici jste všichni nějak provázáni příbuzenstvím a šukáte mezi sebou. Jste hold bourání a máte i debilní děti.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 10:07)

Pán je taky negramotný? Asi si z města,takže to ti taky můžu říct,že jsi blb

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 03:08)

A že vy burani jezdíte do měst na nákupy, to si nemůžete udělat vlastní obchod, už jste hodně líní.

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 08:08)

Táhni do prdele blbe,je vidět,jak si vypatlanej

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 04:08)

Takhle se blbost neléčí. Dacane.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 10:07)

Určitě ne tolik jako ve městech, tam je debil na každém rohu.

Véna (Pá, 30. 7. 2021 - 12:07)

A to jste tam na těch táborech neměli nějakého vedoucího, který by ty vaše hrátky alespoň trochu brzdil? Musel tam být jistě nějaký svazák, který, pokud svou funkci vykonával odpovědně, učinil přítrž těmto hanebnostem. Já v těch letech, 80. léta, byl propagandistou a tajemníkem OV SSM na jižní Moravě a určitě bych nedopustil něco takového, co se na vašich táborech dělo.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 01:07)

Šoustalo se vždycky a všude , podle svědectví přeživšího i v koncentračním táboře . Tak proč ne v rekreačních táborech ? Ty bys s nimi za teplých letních nocí asi zpíval internacionálu aby měly organizovanou činnost , že ?

Petr (Pá, 30. 7. 2021 - 18:07)

A to si jako myslíš, že vedoucí byli jiní? Nějací suchaři co si nechtěli vrznout? A ty jsi byl asi nějaký divný, víc rudý než ostatní občané, jinak to co píšeš na konci není ani normální.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 11:07)

Chudáci děti,ty by v tom měly bordel,kdyby si máma nebo táta tahali domů každou chvíli někoho jinýho,vcelku dobré uvažování

Alena (Ne, 25. 7. 2021 - 11:07)

Ty chudáku, měly by alespoň víc tet a strejdů, rozhodně větší plus. Dvě mámy jsou rozhodně lepší než jedna, víc se těm dětem věnují a domácí práce zvládnou líp. Mám dvě děti a když u mě byla na návštěvě sestřenice na celý týden a s kupou prací mi pomohla, tak jsem byla šťastná. Ty troubo ani nevíš jak vše chodí a funguje. Rozhodně bych manželovi neodepřela mít v domácnosti ještě jednu.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 12:07)

Správně. Já mám několikeré zkušenosti ze spolužití s dcerou a matkou a bylo to to nejlepší co jsem kdy zažil. Vynikající dělba práce, o děti vždy postaráno a i ten sex s oběma byl nádherný a stálý. Vždy se o mne jedna z nich postarala. (Hlavně tchyně).

Návštěvník (So, 24. 7. 2021 - 11:07)

Na hraní s penisem jsem měl jiné a lepší.

Návštěvník (So, 24. 7. 2021 - 07:07)

Obě jsem je neošukal. Jen manželku, právě před chvílí a před dcerou. Ta čuměla.

Návštěvník (So, 24. 7. 2021 - 00:07)

Moje dcera už je dospělá, ale už od malička mne provokuje svojí nahotou. Je překrásná. Ona i manželka se baví na můj účet, když mám erekci. Prtaďte co s tím.

Reklama

Přidat komentář