Reklama

Holky a nahota doma

Václav Kučera (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

Jsem zcela nezkušený ohledně žen.,..

Vlastní zvědavosti chci zkušenosti a s trpělivosti ax, diskrétnost na především.....721 317 543 či 776 846 501 zvedám tel pouze já .... Soukromé číslo....můžeš cokoli

Eva (Ne, 28. 11. 2021 - 08:11)

Vašku dej si inzerát a uvidíš že se holky ozvou víš kolik je holek co se chcou seznámit a poznat lásku

Václav Kučera (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

Jsem zcela nezkušený ohledně žen.,..

Vlastní zvědavosti chci zkušenosti a s trpělivosti ax, diskrétnost na především.....721 317 543 či 776 846 501 zvedám tel pouze já .... Soukromé číslo....můžeš cokoli

"/8KyOW?> (Po, 22. 11. 2021 - 07:11)

Mě moje máma pořád tvrdí,že chtěla černý dítě proto si mě udělala:-)(jsem míšenka)Jsem nejstarší ze sourozenců a taky jsem to neměla jednoduché-aspoň tedy myslím..Problém je,že nevím jestli za to nemůžu já..Přátelé tvrdí,že ne ale víte jak každá mince má 2 strany..Pamatuji si jen tak utržkovitě na dětství když mě jako malou matka probudila opilá a zbila mě až mi tekla krev z nosu..Pak se mi omlouvala a seděla u mé postele..Myslím,že mi byli tak 3-4 roky..Často mě asi nechávala samotnou doma..Babička mi tvrdí,že mě jako malou chtěla odebrat sociálka..Měla jsem prý pořád nějaké modřiny..Byla mladá a sama..Většinu času si mě brávala babička to bylo asi mé štěstí..Z nějakého úletu se narodil můj bratr a jak nám matka s vtipem vypráví neví čí je ptž za večer stihla dva tak ať si vybere..Časem si matka našla dnes již bývalého manžela a mám ještě dvě sestry..Dětství nebylo nic moc ale mohlo to určitě dopadnout hůř..Měla jsem štěstí,že jsem měla babičku..Můj bratr takové štěstí neměl(babička má nějakou averzi vůči mužskému pohlaví-NEJSPÍŠ)a nenávist vůči němu nevlastním otcem odnesl..Bál se chodit domů..Chodil za školu..Nakonec byl asi v sedmé třídě umístěn do diagnostického ústavu..Byl to hodný a chýtrý kluk!Se zájmem o zvířata!Rád chodil a pomáhal starým lidem!Dnes je z něj BOHUŽEL NARKOMAN nejspíš s žádnou budoucností:-(..Sestry nedopadly o nic lépe ale Těm v dětství myslím nic nechybělo..Byly mazánci nevlastní otec jimi žil:-)Máma se s otcem často hádala..Spíše matka se hádala otec většinou nic neříkal..Pokaždé jsem měla sourozence navěšené po těle s brekem a s prosili mě ať už se nehádaj ( dnes si to už nepamatujou)..Matka byla vždy velice sprostá.Byla sprostá jak na nás tak na otce..Pokaždé pak tvrdila,že jsme jí to naučili mi:-)Po každé hádce nás dělili na dva tábory- sestry a já s bratrem..Příklad: holky měly vždy boháté svačiny do školy ,večeře,obědy apod. a já z bratrem buď nic nebo chleba s máslem ptž matka nepracovala..Matka hodně vyspávala a nic moc doma nedělala..Občas něco uvařila ale nedalo se to skorem jíst páč jí to nebavilo tím se netajila..Mě matka několikrát napadla..Jednou mi málem zabodla tužku do zad a hystericky u toho řvala že mě zabije.Řvala kolikrát i na nás všechny že nás v noci všechny zabije..Já jsem se i časem začala v pokoji zamykat.Matka měla občas i světlé chvilky a dalo se sní o čemkoliv mluvit..Pokaždé když jí ale přeskočilo se vším s čím sem se jí svěřila otočila proti mě a nebo to vyprávěla na potkání..Časem jsem se jí přestala svěřovat a přestala jí věřit..Bylo toho hodně moooc ale to by bylo na dlouhé rozepisování a už tak jsem toho napsala dost..Ze sester asi taky nic nebude..Jedna je prostitutka a druhá také narkomanka..Matka mi vždycky tvrdila,že ze mě nic nebude,že jsem nevzdělatelná a blbá jak tágo..Jsem ráda,že jsem odmaturovala sice napodruhé ale uspěšně:-)Ale nikdy mi nepřestane předhazovat,že jsem jí udělala stejnak až na podruhé:-)Od 16 let pracuju i při škole jsem pracovala.Pokaždé když jsem donesla peníze jsem byla nejlepší na světě a to jsem byla nejštastnější ptž jsem jí udělala radost a měla mě možná ráda na chvilku ..Po 10 letech se rozvedla a doteď to nemůže asi přenést přes srdce i když tvrdí,že nevlastního otce vykopla..Nejhorší je,že mě nenávidí i dvě mé sestry..Bratr snad ne ale s tím není moc řeč BOHUŽEL :-( Dlouho mi trvalo než mi došlo,že asi bude lepší se snima přestat stýkat a konečně si pokusit dát dohromady a zařídit svůj život..Každý jsme měl svou příležitost a je jen na nás jaký povedeme život..Je mi to líto a není to jednoduché ale asi to jinak nešlo:-(Jim přeji jen to NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!Všem co se dějí ošklivé věci jen sílu a někoho o koho se mohou opřít!Já měla babičku a pozdějí i kamarády:-)!

Návštěvník (Ne, 21. 11. 2021 - 18:11)

Ahoj Deňule, díky za to co...Ahoj Jani, jsem ráda že to včera dobře dopadlo, jako že jsi to zvládala a naučile se tím i bavit. Já to znám, je to takové jako nějaká hra kdy jen ty a pár lidí ví jak to je a můžeš se bavit tím okolím. Ten pocit zakázaného a že porušuju pravidla. A pak mám ráda ten stud když je tam nějaký hezký kluk a já začnu přemýšlet oo by kdyby a pak si uvědomím že pro něj jsem dítě a mám smůlu a jen sleduju jak kouká na mé vrstevnice v plavkách a vůbec netuší že já jsem stejně stará. Já myslím že to máme dost podobné akorát u mně to nešlo takhle rychle, je možné že to tvoje mamka asi nějak chytala, i když nevím jak by to zařidila kdybys jí s těma plavkama tak nepomohla. Každopádnš teď už je jasné že na plavky asi na dlouhou dobu můžeš zapemnout a že asi nahatá nebudeš jen u vody ale třeba i na zahradě nebo někde na vycházce a tak, to mi přijde už náročnější, u vody přece jen malé dítě nahé je normální ale ta nahota jinde je taková víc na očích, i když i já mám vyzkoušeno že to ani tak moc lidí nevnímá. Každopádně se připrav že cokoli se jednous tane to bude máma vnímat jako běžné, takže pokud ses jí třeba včera nechala umýt, asi tě bude začít chodit mýt aždý večer a už jí prostě nevysvětlíš, že to zvládneš sama. Vlastně bych se být tebou bála aby ti nechtěla odteď už i utírat ten zadek :-) Jinak to s chozením na záchod to je podobné jako s nahotou, dospělí to u dítěte neřeší. Já to teda neměla takhle moc jako ty, ale jinak jsem venku takhle jako malá čurala dost často, mamka mě u toho většinou i normálně drží ta jak se drží malé holky co si ještě neumí pořádně samy dřepnout. U nás doma to vlastně všechno po návratu z Chorvatska pokračovalo, zůstala mi ta večerka a protože na dovolené jsme se sprchovávaly s mamkou společně tak teď už teda jen mamka chodí a umeje mě. No jinak jsme měly doma pak pohovor a mamka mi vysvětlila že se na dovolené ukázalo jak to se mnou je a že se za to emusím stydět, že někdo prostě dospívá dřív a někdo ne a že není nic špatného

))))))) (Po, 22. 11. 2021 - 06:11)

))))))).

Pavkol (Po, 8. 11. 2021 - 06:11)

Na jedné rekreaci byla chodba na vaně zakrytá jen plentou a vedle ní zrcadlo. Podíval jsem se do něj. Právě se tam sprchovala sestra paní H.a já viděl její záda a prdýlku. MOhl jsem v tichosti odejít a nic by se nestalo já jí ale přesto pozdravil ahoj ona mě stejně odpověděla. ale pak už se nic nedělo a nikdo to nerozmazával a neřešil takže až do této chvíle to asi zůstalo mezi námi

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 08:11)

oprava 1: řádku vana na chodbě

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 20:10)

hovadiny

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 21:10)

Máš pravdu, lidé si hodně vymýšlejí až tomu sami věří

Amanda (Po, 25. 10. 2021 - 07:10)

Když mi bylo 15 tak jsem už nějakou zkušenost s kluky měla ale nikdy jsem do té doby ho neměla v sobě. Líbačky i prsty v pičce klukům jsme i se sestřenicí honila u nás v kůlně ocasy ale souložit jsem měla strach z početí to mi vždycky babička říkala , holka šukej ale s gumou ať nemáš s toho buben. Až jednou jsme se koupali nazí v bazénu u nás na zahradě a když se setmělo tak jsem viděla sestřenicí jak ji kamarád píchá zezadu opřenou o lavičku. Zašla jsem domů pro kondom a skočila ke klukům do bazénu tam jsem dostala takovou chuť na sex že jsem kamarádovi ho chytla pod vodou a začala ho honit v momentě mu stál jako hřebík vylezli jsme z bazénu nasadila mu kondom a opřela jsem se druhou lavičku , nastavila kundičku a bylo to ve mě asi až po koule protože ty kuliska mi pleskaly o pičku .Po chvilce jsem cítila že už budu tak jsem mu i já šla naproti. Udělala jsem se v krásném orgasmu až se mi podlomily kolena on mě zvedl a mocnými přírazy se i on udělal ale i já jsem to stihla podruhé. Když ho vytáhl ze mě tak jsem viděla kolik toho nastříkal . To jsem si řekla kdyby to do mě vypustil tak jsem si mohla založit školku. Pak jsem si sexu už užívala ale vždy s kondomem. Babička měla pravdu.

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 13:10)

Sestru nemám, ale sestřenice se ráda svléká. Byl jsem u babičky když přijel strejda (její syn), teta a třináctiletá sestřenice, na návštěvu. Bylo vedro a sestřenice se přede všemi svlékla do naha. Rašily jí kozičky a na pičce už měla chmýří. Její rodiče na to vůbec nereagovali, ale babička úplně vytuhla, zvlášť, když holka začla masturbovat a záhy pištěla v prudkém orgasmu. O babičku se pokoušely mdloby, zvlášť když zjistila co to dělá se mnou, protože i já jsem se neudržel a po několika pohybech jsem ejakuloval zkrz trenýrky. Holku to rozesmálo a stáhla mi je aby viděla můj penis s tekoucím semenem. Babička vzala pometlo a oba nás vyhnala na dvorek. Sestřenice se na dvorku začala zajímat o mého ptáka a tak nás babička rozdělila. Mne zavřela do chlíva a jí do stodoly. Nechala nás tam nahé až do večera. Bylo mi patnáct let.

Václav Čtvrtek (So, 23. 10. 2021 - 15:10)

Tak to bych nevymyslel ani já a že jsem už pár pohádek vymyslel.Jsi talent :-)

David (So, 23. 10. 2021 - 12:10)

Moje sestra chodí nahá po celém bytě je jí 17 a tak už je krásná štíhlá žena s trojkami kozami a krásně zastřiženou kundičkou. Mi je 15 a občas se mi taky postaví ale to mi sestřička od toho pomůže v pokojíku mi ho vyhoní buď rukou nebo mezi kozama to je lepší i střik mám větší i jí se to líbí. Už jsem ji i udělal prsty ale penis mi do sebe prozatím nedovolila zasunout.

Pavkol (Ne, 26. 9. 2021 - 08:09)

jedna se přede mnou svlékla do kalhotek a nechala si hladit záda prdelku dráždit bradavky i hladit a vyprstít mindu pak se uprdla a pak šla na záchod tam čůrala dveře sice nechala pootervřené takže jsem mohl v klidu šmírovat ale byla tak silná že byla ta její malá potřeba bohužel jen slyšet. Od tohoto zážitku uplynulo letos 25.6. už 17 let

Návštěvník (So, 25. 9. 2021 - 12:09)

Neměl jsem sestry, nemám ani dcery. Holky jsem vídal nahé jen u vzdálenějšího příbuzenstva, nebo u "cizích". Dá se říci, že jich bylo dostatek a někdy to byly velice romantické chvilky. Teď mám problém s "holkou" drobet starší, kvůli tomu i s manželkou. Teď v těch parnech chodí moje pěkná tchýně hodně nalehko. Nemá podprsenku ani kalhotky. Na sobě jen lehké a krátké domácí šaty. Když se ohne, vidím úplně všechno. Když se přikrčím vídám bobra i štěrbinu. Nevím jestli jde o nepozornost, nedbalost, nebo jestli mne provokuje a baví se tím. Rozhodně mi to vyvolává viditelnou erekci a ona si s úsměvem všímá, že na mne působí. Všimla si i manželka a zle se s maminkou pohádala. Výsledkem je, že tchýně nosí šaty poněkud delší, ale stejně se tu a tam přede mnou odhalí, když dcera není nablízku. Nevím jak dlouho vydržím po ní nevyjet.

Návštěvník (So, 25. 9. 2021 - 10:09)

Když mi bylo dvanáctlet, půjčily si mne mladší sestřenice ve svém pokojíku jako studijní materiál. Nejdřív se svlékly ony a ukázaly mi své vagínky, až kam jsem dohlédl a pak chtěly vidět mne. Když jsem se svlékl i já, učily se na mě honit. I mne nechaly masírovat jejich žlábky. Nakonec jsem se neudržel a udělal se sám. Semeno u nich vyvolalo velký a radostný zájem. Vypískly nadšením. Pak přišla teta. Kdo ví jak by to dopadlo. Od té doby už jsme byli pod dohledem.

Liv. (Pá, 24. 9. 2021 - 17:09)

Vzala jsem si od bráchy tričko a chodím jen v něm a pod ním nic. Když je náhodou něco vidět, tak ať je. S bráchou je tohle v pohodě, před sebou chodíme normálně od mala nazí a nikdy jsme jinak nechodili, takže nemáme důvod na sebe zírat. A když si děláme dobře, tak to je snad taky normální a není potřeba z toho dělat vědu. Když jsme sami doma, tak jsme normálně nazí a brácha honí každou chvíli. Už tak chodí i před kamarádkami a já před jeho kamarády. S nimi to ovšem byl větší problém, než se uklidnili a berou mě nahou normálně v pohodě.

kurvička Olina (Po, 11. 10. 2021 - 20:10)

Jsi malá kurvička, ani to netušíš. Pomalu ale jistě budeš s kamarády tvého bratra mrdat. Znám to také, když mě bylo 14 let ošukali mne kluci z celé naší ulice, co k nám chodili za bratrem. Někdy si to rozdal jeden, jindy dva, dnes už tam nebydlím, mám manžela a ten mne projíždí každý den i několikrát.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 17:10)

Blahopřeji, jsi mooc šikovná.

Reklama

Přidat komentář