Reklama

Holky a nahota doma

Mara (St, 11. 8. 2021 - 16:08)

A ji bylo kolik?

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 19:08)

15, oba jsme věděli co děláme a dobrovolně

Mara (Pá, 13. 8. 2021 - 14:08)

A můžu se zeptat kolik jsi ho měl. Udělali jste se?

Návštěvník (Pá, 13. 8. 2021 - 17:08)

To už je hodně dávno, pamatuji si že mě tenkrát už sice stál, ale byl takový ještě hodně gumový, úplně tvrdý nebyl a ani nestříkal, sestřenka ta už dobře tekla, možná i proto se nám podařilo šukat, ale vím že to byla první mrdačka, sice ne úplně ideální, ale pro mě zatím ta nejlepší v životě

Mara (Pá, 13. 8. 2021 - 17:08)

A kde jste to dělali? Kdo s tím přišel? Taky by chtěl takou sestrenku, mám jen bratranky občas honime

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 14:08)

Včera v ní byl a byl to skvělý pocit, jenže než jsem se vzpamatoval, bylo v ní nastříkáno.

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 08:08)

Už je mi šestnáct a začínám vypadat jako ženská. Ráda chodím doma nahá. Taťka je z toho vytrslej, má bouli vrozkroku a mamka mne nutí abych se oblékla. Taťka pak zaleze na záchod a vzdychá tam a mamka říká. Vidíš co si způsobila? Tatínek se teď trápí. Já ale dobře vím že si mastí pěro. Bývá tam nastříkáno.

David (Ne, 8. 8. 2021 - 03:08)

Ahoj nedavno u nas byla na navsteve sestrenice a teta (jeji mama ( a sestrenice chtela jit do bazenu tak jsme k nim do auta pro jeji plavky a kdyz je vytahla tak si predemnou sundala triko i podprdu jenom tak a ja videl jeji prsa a pak i zadek ale pipinu ne protoze se otocila me se pred ni postavil a slo to dost videt v plavkach tak jsem si rychle sel vyhonit na zachod. Myslite ze to je normalni ze mi stoji pindour ze sestrenky nebo mam nejakou nemoc? Jink je mi 14

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 10:08)

Je to normální, kdyby se ti tohle nestalo, tak bys byl asi nějaký divný a něco by bylo špatně na funkci. Se sestrou se koupeme vždy nazí a když přijede sestřenka a bratránek, tak máme všichni spodní díl, sestra vršek nenosí, pokud nemusí a sestřenka má malé tričko. Ten pohled je takový lepší než kdyby neměla nic. Jinak když je u nás sestřenka, tak si ho nemusím honit sám, ona se postará. Pokud na noc nevleze do postele k sestře a nekecají spolu, tak vleze ke mě, přimáčkne se schválně na mě a to musí cítit dole ten tlak. Zatím ale k ničemu nedošlo, jen si to děláme navzájem rukou.

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 10:08)

Ani se nenaděješ a bude "kocour v troubě".

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 03:08)

Davide. Klidně jsi to měl udělat před ní, aby věděla že muž se takto provokovat nemá. Jsi úplně normální, ale já bych to řešil po svém.

Vlasta (Čt, 5. 8. 2021 - 19:08)

Já si v pionýrském táboře zašukala poprvé to mi bylo šestnáct a pak už to šlo jako na drátku .Byla jsem tam jako praktikantka a vedoucí táboru měl 22 let tak jsem mu dělala vše co bylo třeba až se to jednou krásně zvrtlo a trvalo to až do konce táboru.

Návštěvník (Čt, 5. 8. 2021 - 20:08)

Hezký. Já myslel, až do konce manželství....

Návštěvník (Ne, 1. 8. 2021 - 22:08)

Přestaň nosit ta dámská tanga, ten zářez a tlak na ptáka ti nedělá dobře.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 06:07)

Mne na táboře ošukala zdravotnice. Při bojovce jsem se honil v lese a včela mi dala do penisu žihadlo. Nechala si mne na ošetřovně na pozorování a to jí tak vzrušovalo, že k ránu, když otok již splaskl, na mne nasedla a dokončila léčbu uspokojením nás obou.

Rosťa (So, 31. 7. 2021 - 03:07)

Burani

Iveta (Pá, 30. 7. 2021 - 12:07)

To za mých mladých let jsme vždy o prázdninách vždy v pátek a sobotu dělali za vesnici večer táborák .Sešlo se nás tak do dvaceti místní i ti co byli u babiček na prázdninách a při ohni a s přibyvající tmou se pak děly věci. Holky byly vstřícné a dajné a kluci to opětovali a nikdo nic neřešil. Nebo jsem jezdila na tábory SSM tam jsme byli tři týdny a to byly tři tydny zábavy soutěží a sexu. Někdy už mě i ta dole bolela ale šla jsem do toho znovu. Jo byly to krásná léta. Teď ti mladí jen počítač telefony za tisíce a a pomalu ani neví na co mají pičku a penis.

Petr (Pá, 30. 7. 2021 - 18:07)

Přesně tak, klubovna SSM u nás na vesnici byl spíš hampejz. Splnilo se co se muselo splnit a zbytek času byla už absolutně nevázaná zábava. Všechny holky roztáhly nohy, žádná nebyla proti, byla by za blbku a tak jsme si užívali všichni do kupy ničím neomezovaného sexu. Nevím co věděli ti nahoře, ale co se děje bylo veřejné tajemství, ale nikdo proti tomu nezasahoval. Ono ruku na srdce, rodiče nebyli určitě lepší a jiní. A s tou dnešní mládeží je to fakt, ti šukají přes mobil a nebo ani s holkou nechtějí nic mít, prý je to nebaví. Když jsem tenhle argument slyšel, tak jsem nechápal. To jsou takoví debilové nebo co za tím je? Ten můj synáček se rozešel po 3 měsících s holkou, že je to moc náročné a nebaví ho to. Radši sedí u PC. Nedokázal mě vysvětlit proč. Dcera je na kluky, vystřídala dva, ale prý jsou to takoví pitomci k ničemu, že je to s nimi nemožné a tak se kamarádí s holkou a co je mazec, užívají si spolu sex za pomocí uměláka. Když to chtěla po těch klucích, tak se jim nechtělo. Fakt nechápu.

Rosťa (So, 31. 7. 2021 - 03:07)

Na vesnici jste všichni nějak provázáni příbuzenstvím a šukáte mezi sebou. Jste hold bourání a máte i debilní děti.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 10:07)

Pán je taky negramotný? Asi si z města,takže to ti taky můžu říct,že jsi blb

Reklama

Přidat komentář