Reklama

TRITICCO

Psychiatr (So, 26. 3. 2016 - 14:03)

Jane, a to Vám to Trittico pomáhá, jenom občas? A nač ho berete, prosím, ráno? To po něm ve dne spíte a v noci bdíte??? Trittico, jako antidepresivum (SARI), má sedativní složku. Proto se bere na noc, cca 1 hodinu před usnutím! Jinak Vám přeji krásné a požehnané
Velikonoce. A smím se Vás zeptat:,,Kdo Vám to takto nasadil, nebo přímo dovolil brát??? "Trittico se užívá minimálně 6 měsíců, každodenně, a před spaním. Poté se postupně vysazuje.

Jan (So, 26. 3. 2016 - 10:03)

Beru ho občas 1/3 tablety ráno. Pohoda.

150 (Pá, 25. 3. 2016 - 16:03)

Pokud berete 25 mg denně na...bez větších problémů, ze dne na den

Studentka medic (Pá, 25. 3. 2016 - 16:03)

Pokud berete 25 mg denně na noc, tak ano. Záleží na tom, kolik jste toho Trittica bral/a. Přeji Vám hezké Velikonoce, prožité bez léků!

Nazdar (Pá, 25. 3. 2016 - 14:03)

Studentko, Trittico jde vysadit hned! Dle vkastní zkušenosti.

Doktorka (Pá, 25. 3. 2016 - 14:03)

Steve, prožijte v pohodě velikonoční svátky. Nezlobte se, prosím, na mne. Chtěla
jsem Vám jen poradit, jak se dostat z léků! Pokud Vám Trittico zabírá a vyhovuje, tak ho, prosím, ber dál! Studuji medicínu a vím, že tyto prášky nejdou naráz vysadit! Osobně se zabývám psychosomatikou.

Doktorka (Pá, 25. 3. 2016 - 13:03)

Steve, Vám zřejmě pomáhá Trittico. OK.

Lenka (Čt, 24. 3. 2016 - 16:03)

Dobrý den, já jsem brala 2 měsíce Mirtazapin na úzkosti a nespavost a vůbec mi nezabral a měla jsem po něm oteklé prsty na rukách a lítka. Ale vůbec jsem po něm nepřibrala. První tři dny užívání hrozná spavost a chuť k jídlu ale pak už dobrý. Dnes jsem přešla na triticco tak jsem zvědavá jak ho budu snášet.

Pokr (So, 12. 3. 2016 - 08:03)

Jako šoumen do zábavných pořadů - takových je! A bylo! Neurotik se samozřejmě může vyléčit sám a neurotiků je hodně. Ale jak? To je trochu dlžitější, nestačí si jen uvědomit co dělám špatně......

Kuš (So, 12. 3. 2016 - 07:03)

Já ho neuznávám. Jsou to polopravdy a on je manipulátor .

Doktorka (Pá, 11. 3. 2016 - 23:03)

,, Zase se sem cpete"
Vy jste nějací jasnovidní,ne? Pokud se nám začnou třást ruce a začneme být dementní už po roce užívání BZD a Zolpidemu, budou 3/4 národa roztřesení starci a dementi! Kdyby to tak opravdu platilo, neměl by už dávno kdo pracovat! Žádný lék není ideální! Lék = lek. Lékař = lekat. Podívejte se, prosím,na YOUTUBE MUdr. Jan Hnízdil. Určitě budete překvapení! Může vám to přijít jako pobavení, ale tento lékař má ve své podstatě úplnou pravdu. Navíc se umí i velmi vtipně vyjadřovat! Vřele všem doporučuji!

Zase se sem cpe (Čt, 10. 3. 2016 - 16:03)

Zolpidem narušuje přirozený spánek. Je to jak kladivem do hlavy. Co tady pořád propagujete šetrné BZD. Nejsou šetrné, za rok se vám budou třást ruce a tačnete být dementi.

N. (Čt, 10. 3. 2016 - 14:03)

Rozhodně neber zolpidem-...Promiň, jestli jsem se tě dotkla, Co ty tady radíš. Mezi BZD a hypnotiky je opravdu rozdíl, ne že by hypnotika byla neškodná, ale jsou přece jen šetrnější. Ovšem zolpidem (základní pojmenování přípravku) funguje jen na usínání, proto je přijatelnější v kombinaci s Tritticem, protože to naopak prohlubuje spánek

N. (Čt, 10. 3. 2016 - 14:03)

Mne tritico nepomohlo na...Trittico zabírá okamžitě, pokud jsi čekala skoro půl roku, je něco špatně. Nezabírá u nízkých dávek, jak jsem psala.

Steve (Čt, 10. 3. 2016 - 14:03)

Vždyt' to říkám že Trittico není léčivo na spaní ... Na spaní jsou jiné léky.

Pozor (Čt, 10. 3. 2016 - 12:03)

To co prožívala Karla bylo od bůhvíčeho! Trittico pomáhá a tady na doktorce nedoporučuji pátrat.

Co to tady radí (Čt, 10. 3. 2016 - 12:03)

Rozhodně neber zolpidem- jmenuje se taky Stinox nebo Hypnogen. Neurol si vezmi.

karla (Čt, 10. 3. 2016 - 12:03)

Mne tritico nepomohlo na nespavost,čekala jsem 5 měsicu a když to bylo stejne,nevyspane noci. tak jsem to vzdala. Jen mne po něm bylo nedobře,bolely mne svaly a celkově mne nesedly a doktorka tomu nechtěla věřit,chtěla mne přidat nějakej jinej prašek,ale jsem to odmitla,tak jsem nyní bez nich a je to stejne.Někdy spim i 3 hodiny,někdy i vic,ale když je jich 5hodin/no s občasnyma probuzenima,odchodu na WC/ tak jsem spokojena,ale tři jsou pro mne malo. I když jsem doma,nyni na pracaku tak přes den si nelehnu,nebot se vždy těšim na večer že snad se vyspim...začarovany kruh

Petra (Čt, 10. 3. 2016 - 10:03)

V čem je myslíš lepší hypnotikum než BZD? Já zažívám před usnutím hrozný napětí, to mi nedovolí usnout, proto mě BZD uklidní a usnu. Neurol jsem měla zatím asi jen 6x?

N. (Čt, 10. 3. 2016 - 09:03)

Prosím za jak dlouho a v...Petro, to je vpořádku. Začínej od třetinky ze 150 několik dní. Pak přidej druhou třetinku, zase tak na tři dny. Měla by ses dostat na dávku 150, pokud jsi si předtím nezahrávala s BZD bude trittico zabírat. Je třeba uvědomit si, že Trittico není na usínání,ale na spaní. Takže pro začátek bych vyměnila neurol (BZD) za 1 zolpidem (hypnogen, hypnotikum), který si vezmeš pár minut po Tritticu. Zkus to . Nízké dávky Trittica fungují jako placebo nebo pro denní léčení psych.poruch. Jo a zprvu ti bude po vzetí Tritt blbě od žaludku, stejně jako ráno. Přejde to. Proto se začíná od mini dávek

Reklama

Přidat komentář