Reklama

TRITICCO

TAK ,TAK (So, 7. 5. 2016 - 14:05)

HNUSÁRNA JEDNA MIZERNÁ! VŠICHNI ZA TO MŮŽOU, BANDA JEDNA MIZERNÁ!

bez doktorů a c (So, 7. 5. 2016 - 13:05)

ani krok! Nedělejme si z toho prdelku!!! Pokud nám doktoři něco těžkého zavinili, chtějme na nich velké odškodné, tak milion stejně lůza mizerná! Erytroplakie bolí a na klinikách =pracují neodpovědné mladé káči!!!!!. které brzy něco proserou, nebo odejdou jakgravidní! Vykřičme to do světa! Svinstvo českého národa!!!

(So, 7. 5. 2016 - 13:05)

nemluvím pro, ani proti!Pokud nám nic není, vykašleme se na to úplně zcela! Pokud máme přídatný problém fyzický, je to zcela logické! Nic si nenamlouvejme, ale ani s ničím nehazardujme! mějte moc krásný den! Ani ta úzkost nepřichází jen tak! Všechno má svůj důvod!!!

Pozor (Po, 2. 5. 2016 - 20:05)

Úzkost si nikdo nevymýšlí- buď je nebo ne a úplně bez příčiny.

Po Tritticu (Po, 2. 5. 2016 - 14:05)

se zas tak nechutně netloustne, jako třeba po Mirzatenu!!! V každém případě, zjistit nejdřív příčinu, jinak ani krok!!!

Pro nic za nic (Po, 2. 5. 2016 - 14:05)

Nebrat nic! Musí tam vážný důvod! Jinak raději pivem, nebo vínečkem!!!

Steve, Steve (Po, 2. 5. 2016 - 14:05)

Mám erytroplakii na dásních! Nikomu nepřeji zažít ten strach! Před 5 měsíci mi zubařka vytrhla zub! Chápu, že to sem asi nepatří, ale strach on fyzično je horší, než si vymýšlet úzkosti, které nemají žádný podklad! Ale co, každý má něco! Z psychického se dostanete, fyzické je už horší! To Vás více ohrozí! Nejdříve nemoc postihuje psychickou oblast, pak tu fyzickou! Přeji všem hodně moc vůle k životu!!!!!!!!!!!!!'!

Tak (Po, 2. 5. 2016 - 08:05)

Všechno je jen chemie, chytráčku.

Chtěl jsem říct (Ne, 1. 5. 2016 - 09:05)

Věršina bere AD pro nic za nic.

Hup (So, 30. 4. 2016 - 11:04)

Neberte nic a začněte chodit ven, najděte si koníčky i povinnosti. Nedělejte si konflikty.

Emilim (Pá, 29. 4. 2016 - 22:04)

začla jsem brát trittico na...Tie virozy mate vedlajsi ucinok po tritticu, ja som ho brala pred 10-timi mesiacmi 1/3 z150mg, mala som bolesti hrdla v jednom kuse, dokonca som mala pri vytere z hrdla- streptokoka, a stale upchany nos, trittico som brala 1 a pol roka, ale celkom ma znicilo po psychike, teraz beriem mirzaten 15mg pol tabletky je to este horsie ako s tritticom, akurat,ze po mirzatene mam chut do prace, ale pribrala som po nom za 10 mesiacov asi 5 kg. Po triticu som schudla asi 8kg, jedine na to bol dobry.Po mirzatene ma sverbi cele telo.

viki (Pá, 29. 4. 2016 - 14:04)

začla jsem brát trittico na nespavost (cca rok s tím bojuju), te´d po 10 dnech mám pořád pocit "virozy" jsem unavená, bolí mě svaly, klouby, v krku. dost to trpím i normálně, právě díky poslednímu roku nevyspání se mi zhoršila imunita a jsem v jednom kuse nemocná. jak poznám vedlejší příznaky od virozy?? přejde to?? beru 1/3 75, spím s tím tak 5hod v kuse, pak se budím, ale vážím málo a bojím se zvyšovat dávky, když už i tak je mi blbě

Chápeš? (Út, 26. 4. 2016 - 20:04)

Maximálně.

Trittico (Út, 26. 4. 2016 - 16:04)

Dva roky je moc! Stačí snad několik měsíců! Je prý velmi povedené antidepresivum. Nepřibírá se po něm! Někdo dokonce i zhubne! Může ho napsat i obvodní lékař? Na psychiatrii se mi rozhodně nechce!!!
Jsem v normálním zaměstnání, mezi zdravými lidmi! Nechci si komplikovat život! Nic zásadního! Jenom moc špatně spím! Nevím ani
příčinu. Deprese nemám!

Trittico (Út, 26. 4. 2016 - 16:04)

Dva roky je moc! Stačí snad několik měsíců! Je prý velmi povedené antidepresivum. Nepřibírá se po něm! Někdo dokonce i zhubne! Může ho napsat i obvodní lékař? Na psychiatrii se mi rozhodně nechce!!!
Jsem v normálním zaměstnání, mezi zdravými lidmi! Nechci si komplikovat život! Nic zásadního! Jenom moc špatně spím! Nevím ani
příčinu. Deprese nemám!

Girra (Út, 26. 4. 2016 - 07:04)

Však Trittico nebudete brát celý život!! Maximálně 2 roky.

Nesmysl, (Po, 25. 4. 2016 - 22:04)

by se neměl brát...spoustu léků je nutné brát dlouhodobě, např. léky na tlak, antipsychotika atd.

Žádný chemický (Po, 25. 4. 2016 - 19:04)

by se neměl brát dlouhodobě! Není to přirozené a na druhé straně škodí zase něčemu jinému, například játrům!

Steve! (Ne, 24. 4. 2016 - 19:04)

Promiň, no. Více lidí to s Tebou myslí dobře! Ne všichni, ale někdo ano. Ale Ty si dělej, co chceš! Jsi sám za sebe zodpovědný! Už mlčím! Ale kdybych Tě měla doma, neměl bys to jednoduché! To mi věř!

Steve! (Ne, 24. 4. 2016 - 15:04)

Proč ponocuješ? To vydržíš u internetu až do rána?! Hledáš AD, které Ti pomůže na spaní?! Žádné, pokud sám nepřehodnotíš svůj život! Alkoholik musí přestat pít alkohol, aby se v jho životě něco změnilo. Ty musíš přestat neustále ponocovat! Pak se nediv!!!Máš
ňákou babu, která by Tě přitáhla?!

Reklama

Přidat komentář