Reklama

TRITICCO

ale (Út, 20. 12. 2016 - 22:12)

Mé problémy s nespavostí...Důležité je že jsi jinak úplně zdravá,jinak bys ty "guliverovy "cesty nezvládla a Triticco je dar z nebe,jak na spánek tak i sex a někomu po něm i narostou vlasy.....

Sisa (Út, 20. 12. 2016 - 22:12)

Mé problémy s nespavostí souvisí s tím, že jsem 35let pracovně cestovala po celém světě. Od Jakarty po USA a dál a zpátky a znova.Obrovské časové i teplotní rozdíly aoganizmus je kompletně rozhozen. Dne po pěti letech stále bez těch fetů nespím

Honza (Út, 20. 12. 2016 - 21:12)

j

Lemur pro Tak (Po, 7. 11. 2016 - 19:11)

Rada nanic. Co chcete? Zázračnou pilulku? Nejlépe jednu? Vždyť tady píšeme naše zkušenosti. Poraďte si, dámo, sama.

Vasa (Po, 7. 11. 2016 - 19:11)

Měla jsem obrovské problémy. Vyzkoušela jsem všechno. Prychiatr už kombinoval víc léků. Nakonec jsem se na to vykaškala. Není to hned, ale časem jsem spala. Nespavost je často neurotický syndrom. A nad neurózou se musíte naučit vyhrát.

Tak (Po, 7. 11. 2016 - 10:11)

to ví každý,že je lepší nebrát vůbec nic,bohužel někdo má ale takové problémy,že se bez nich neobejde.Pokud někdo takové potíže nemá,jen těžko pochopí tu druhou stranu.To jsou rady na nic.

Tak (Po, 7. 11. 2016 - 10:11)

to ví každý,že je lepší nebrát vůbec nic,bohužel někdo má ale takové problémy,že se bez nich neobejde.Pokud někdo takové potíže nemá,jen těžko pochopí tu druhou stranu.To jsou rady na nic.

Lemur (Ne, 6. 11. 2016 - 19:11)

Návykovost je dost zavádéjící termín. Co si pod tím představujete? Že nemůžete přestat a musíte si vzít AD, aby vám bylo dobŕe? Ale vždyť tak AD nefungují. K Tritticu: nestojí to za ty bláznivé sny, co po něm máte. Na nespavost - večerní procházka venku, nějaká fyzická aktivita taky venku, ne moc kávy, ne moc alkoholu hlavně večer, nepřecpávat se a šumivé magnezium vám pomůže před spaním sklidnit svaly a srdce.

AJAX (Ne, 6. 11. 2016 - 12:11)

I AD jsou návyková.Zkus...Nejsou návyková a je dost nebezpečné to tady šířit bez odborných znalostí. Nejsem sice lékař, ale v lécích se dost pohybuju - pár let na vš + osobní zkušenost (např. konkrétně s Tritticem).
ANO, když NÁHLE vysadí, tak uvidí tanec. Proto se musí vysazovat postupně (jako se obvykle nasazuje), aby to pro tělo nebyl šok. Když rychle vysadíte, tak je to jako když vás někdo nečekaně polije ledovou vodou. Když vysazujete pomalu, je to jako otužování. Polití ledovou vodou vám spíš uškodí (šoková reakce pro tělo), otužování vám spíš pomůže udržovat zdraví.

karla (St, 27. 7. 2016 - 09:07)

já se cpala triticem 5 let,měla jsem už velké problémy s nespavosti,tak jsem do toho šla.Po triticu mne nebyvalo dobře,pořad ucpanej nos a celou dobu mne silně boleli svalstvo,celej člověk jak př chřipce. Jenže má doktorka říkala,že si to namlouvám a pořad to do mne cpala,že pry se to musí dlouhodobě,jinak že to nepomuže.Spanek se mne trošinku upravil,ale nic moc a tak jsem si řekla DOST.I s praškem jsem naspala tak 3-4 hodiny. Tak jsme snižovali asi pul roku a nyní 3 měsíce jsem bez prašku. Spanek je stejny-3-4 hodiny,ale přestala jsem mit ucpaný nos a bolesti svalu.Jestli někdy budu muset zas do toho jit,tak už jen tak na jeden rok,to fungovalo nejvic.

Petr Beránek (Út, 26. 7. 2016 - 20:07)

T se může brát pořád,...Stačí výpadek na tři dny nebo je zapomět,je to peklo jedna z nejnávykovějších lěků a proto se musí brá denně ty génie

Petr Beránek (Út, 26. 7. 2016 - 20:07)

Mám dotazy ohledně tohohle...Nebrat nerozdávat dávat veký pozzzzorrr velmi návykové

Petr Beránek (Út, 26. 7. 2016 - 20:07)

Mám dotazy ohledně tohohle...Tak ho zkus na týden vysadit a potom mluv Frajere,jo a potom dej vědět,jesli jsi přežil,věří že nevydržíš

Petr Beránek (Út, 26. 7. 2016 - 19:07)

Na Trittico nedám...Tak ho zkus na týden vysadit a potom mluv Frajere,jo a potom dej vědět,jesli jsi přežil,věří že nevydržíš

Jo (Út, 26. 7. 2016 - 14:07)

T se může brát pořád, ale pravidelně.

Věrka (Út, 26. 7. 2016 - 11:07)

Na Trittico nedám...to vam doktorka necha tak dlouho brat tritico? Já jsem ho měla rok a pak jsme pomalu vysazovali a trochu se mne spanek upravil,ale nyní opět citim po dvou letch že bh ho měla znova brat tak jsem zvědava zda mne ho doktorka napiše. Jsou i 4 dny kdyspim jen 1-2 hodiny,pak si vemu dva dny hypnotika a trochu se přespim a tak je to pořad dokola,je to šileny..

Luboš (Po, 25. 7. 2016 - 17:07)

Kdo si začíná s trritticem...Na Trittico nedám dopustit,beru ho víc jak deset let a pořád zabírá na dobrý spánek a ještě je to mírné antidepresivům.Fakt dobrý.

Petr Beránek (Po, 25. 7. 2016 - 16:07)

Kdo si začíná s trritticem je blázen beru ho asi deset let s vědomím,že se jedná o nenávykový lék a je jednou zapoměl nechat napsat a za tři dny kolaboval absťák daleko horší a nebezpečnější,než na heroin nebo bnz a to je pořád předepisován,jako nenávykový????????????????????Nejhorší droga na trhu legálním.POZORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomáš (Čt, 9. 6. 2016 - 13:06)

Nejlepší na spánek je rivotril ale nesmíš si ho vzít moc stačí půlka prášku tznm.1mg v opačném případě účinkuje obráceně a člověk jesspíš sfetovany ale sidyz to člověk bere jak má takje to nejlepšj lék na spaní na úzkosti deprese apod.a závislosti se člověk bát nemusí závislost nevzniká ze dne na den trvá to několik měsíců a po tak malé dávce stim problém není

URÁŽEJÍCÍ (Ne, 15. 5. 2016 - 17:05)

NECHTE TOHO!

Reklama

Přidat komentář