Reklama

TRITICCO

Lidé (So, 23. 4. 2016 - 15:04)

Neublíží, záleží proti...co je berou dlouhodobě,tak je to změní,jsou prostě jiní.Podle mého tu osobnost to změní.

Gregor (So, 23. 4. 2016 - 15:04)

Neublíží, záleží proti čemu to bereš. Anafranil je vychytavač serotoninu , v malé dávce je nejlepší AD. Mě postavil na nohy! Farmaceutické firmy ale musí prosadit Zoloft a pod.

Všechny (So, 23. 4. 2016 - 12:04)

Mohu se tě optat v...antidepresíva mají nežádoucí účinky,zrovna u tohoto se říká,že vymizí po delším užívání,tak nevím.Někomu to ale stejně nedělá dobře brát dlouhodobě.Co jiného chceš ale dělat,když nespíš.Vyzkoušej toho víc,co jednomu pomůže,druhému spíš ublíží.

Všechny (So, 23. 4. 2016 - 12:04)

Mohu se tě optat v...antidepresíva mají nežádoucí účinky,zrovna u tohoto se říká,že vymizí po delším užívání,tak nevím.Někomu to ale stejně nedělá dobře brát dlouhodobě.Co jiného chceš ale dělat,když nespíš.Vyzkoušej toho víc,co jednomu pomůže,druhému spíš ublíží.

Nepřibírám- Jen (So, 23. 4. 2016 - 11:04)

Anafranil pomáhá, je to tradiční dlouhodobě vyzkoušený lék. Vedlejší účinky jsem neměl, jezdím autem v pohodě, beru 1 tab ráno. Spánek se upravil po týdnu. Jakmile začnete studovat příbalový leták , tak vám nepomůže nic.

Marcela (Pá, 22. 4. 2016 - 19:04)

Každý tady Trittico, jak...Mohu se tě optat v kolikaletech si začla mit problémy se spankem? Já ve 45 a nyní je mne 52 let a jsem taky již totalně vyčerpaná z nespavosti,již jsem tritico vyzkoušela,ale bylo mne po něm docela divně,boleli mne svaly,klouby. Já mam problémy artrózu,bolesti patěře a od vyhřzu plotenek mne boli cele nohy a k tomu to tritico,tak jsem párkrát nemohla ani vstát z postele.Občas si vemu nějaký prašek,ale bojim se zavislosti,tak jsou u mne hodně noci probdělých a nenavidim celej svět když mne vše boli a ne a ne usnout. Jak funguješ ty?

Majka (Pá, 22. 4. 2016 - 17:04)

Každý tady Trittico, jak zázračně pomáhá, netloustne se po něm, spí
se po něm báječně! Vydejte, tedy, pravdivé svědectví! My s doktorkou hledáme lék na těžkou nespavost! Přibírání na váze je pro mne absolutně nepřípustné! Čestní lidé, poraďte mi, prosím! Z nespavosti se mi už hroutí celá imunita! Infekce, nereagující na léčbu! Nespavost už mi trvá léta!
l

Kocour Mikeš (St, 20. 4. 2016 - 17:04)

Na kolik % je účinné Trittico na spaní? A jak je to, prosím, s alkoholem?

Petr (Pá, 15. 4. 2016 - 17:04)

Hledala jsem jen pomoc a...nedělej si z Mikkeše nervy, asi neví o co jde, já jsem docela dost sportoval a léky opravdu nenávidím,ale nakonec jsem u nich taky skončil. už hodněkrát jsem je přestal brát, ale musel jsem se k ním vrátit, bez léků mi to nejde a tak jsem se s tím musel smířit, abych mohl nějak žít, tak bud v klidu a nedej na hloupé řeči

Ada (Út, 29. 3. 2016 - 21:03)

No ten liek ti nesadol.

Jana (Út, 29. 3. 2016 - 10:03)

Nespravne ste si interpretovali moju otazku. Ja vysadenie Trittica beriem ako poslednu moznost a ak aj ano tak len postupne.
Ja som hlavne chcela vediet ci mate niekto skusenosti s tym brnenim tela a ci je to normalny prejav na zaciatku liecby, beriem to 3 tyzdne a ci mozem este cakat zlepsenie, ci to prejde. Neviem teraz ci je mi ta davka mala, alebo mi liek nesedi, alebo aj tych 50 mg je na mna moc. Spim uz dobre, ale cez den asi od obeda zacina na mna ist uzkost a spusti sa aj to brdenie a zasklby svalov.

Neplašte (Út, 29. 3. 2016 - 09:03)

Trittico vysadit lze. Nekecej tady blbosti. Zvlášť tak malé dávky!!

Tak (Út, 29. 3. 2016 - 01:03)

tady jsou všichni odborníci! Co člověk, to jiný názor! Pane jo,
to jsou odborníci, za všechny prachy! Ale Steve má svým způsobem
pravdu. AD nelze vysadit naráz, po 3 týdnech užívání!
Kéž by to tak šlo! Pochopitelně, lépe, kdo žádné léky brát nepotřebuje! Ale to jsou spíše,, šťastní jedinci!"

Doporučuji (Po, 28. 3. 2016 - 21:03)

Ahoj, beriem trittico 50mg na...aby ses na to vykašlala. Neber nic

Jana (Po, 28. 3. 2016 - 21:03)

Ahoj, beriem trittico 50mg na noc, 3 tyzdne, koli nespavosti a uzkostiam. Spim po nom uz lepsie, ale zhorsila sa mi po nom uzkost cez den a cela sa chvejem. Brni mi cele telo. Neviem uz ci mam cakat kedy to prejde, alebo zvysit davku, alebo vysadit. Ma niekto podobnu skusenost ? Preslo to, alebo ? .... dakujem

Není univerzáln (Ne, 27. 3. 2016 - 18:03)

Ale každý ho bere na něco jiného. Já nikdy nebral víc než 1/3 t j 50mg. Pomohl mi a občas ho beru ráno. Mám psychosomatické potíže.

Luboš (Ne, 27. 3. 2016 - 18:03)

Ahoj,Trittico by se mělo brát večer,jak píše ,,psychiatr",já beru 150mg,když jsem hospytalizovanej tak 300mg.

Jan (Ne, 27. 3. 2016 - 00:03)

Trittico je AD, které múže upravovat spánek a působí proti úzkosti a sex. potížím. Beru ráno 1/3. Nejsem ospalý .

Nespavec (So, 26. 3. 2016 - 16:03)

A to jsem si myslel, že Trittico je prášek na spaní, i bez deprese!

Neznáš, nevíš (So, 26. 3. 2016 - 14:03)

Jane, a to Vám to Trittico...v některých případech se T. bere i přes den jako antidepresivum

Reklama

Přidat komentář