Reklama

TRITICCO

zuzu (Út, 12. 12. 2006 - 22:12)

ahoj tak dnes jsem si přinesla trittico ,trpím 3 rok na panickou,uzkostnou poruchu a leků se bojím všechny antidepresiva jsem brala jen pár dní"měla jsem vedlejší účinky i,které tam nejsou":-)))rivotril kapky v pohodě.Tak si ted říkám vzít,nevzít trittico.

5.12.2006eva (Út, 5. 12. 2006 - 09:12)

já trittico rok, začala jsem 23 potom mi ho chtěly zvednout na celou,ale zůstala jsem na původním 23 a nyní beru asi 2.měsíce jen 75 dávka se snížila a funguju dobře.trpím panickou poruchou lékovou.k tomu jsem dostala prothazin tan působí ke zklidnění a navíc je protialergický.pokut je moje ataka tak sylná vemu si 12 tabl. rivotrilu,ale zcela výjmečně .já hodnotím kladně

m. (Pá, 1. 12. 2006 - 12:12)

já beru Trittico primárně pro lepší usínání - třetinku večer - a funguje to. vedlejší účinky pociťuji - mám lepší výdrž v posteli.

Gela (Čt, 28. 9. 2006 - 02:09)

Ano, mně lékař také pro jisté potíže indikoval Trittico a prvních 10 dní jsem měla téměř všechny nežádoucí účinky zde již zmíněné. Nebyla jsem schopná fungovat a už vůbec ne chodit do práce. CCa po 14 dnech tohle odeznělo a teď již pociťuji pouze účinky pozitivní. Tohle má zkušenost :)

Návštěvník (St, 27. 9. 2006 - 23:09)

Já žádné vedlejší účinky nemám, a to jsem je z jiných léků (Deniban, Chlorprothixen - v minimálních dávkách) měla velké. Počkejte a sami uvidíte. Nemá smysl si dopředu zjišťovat, jestli a jak to komu pomohlo - člověku z toho bude jenom hůř, protože se zaručeně dozví, jaké je to "svinstvo" a nepomáhá to atd. Nechte to na lékaři, pokud v něj máte aspoň základní důvěru.

evakrk (Čt, 21. 9. 2006 - 09:09)

Mě doktorka taky napsala Triticco na spaní.Zkušela jsem asi týden jednu třetinku před spaním.Je fakt, že jsem se v noci nebudila, ale přez den to byla hrůza.Přesně jak popisuje Michal.Takže radši v noci koukám do stropu,protože chodím do práce, řídím auto a potřebuju být ve střehu.
B
Jesti ho někdo berete ve dne, tak pak nechápu, jak to můžete zvládnout.Ale každý jsme jiný a třeba někomu může pomáhat.
Pěkný den.

Simona (Čt, 21. 9. 2006 - 08:09)

Docela slušně mi to zabralo, ale ztloustla jsem (zatím) šest kilo. Ach jo...

Mamča (St, 20. 9. 2006 - 20:09)

Někdo říká,že mu nesedlo,já s ním mám dobré zkušenosti.

Hledající (Pá, 15. 9. 2006 - 20:09)

Doktorka mi chce předepsat Triticco,prý se po něm i moc dobře spí.Máte s tím zlepšením spaní dobré zkušenosti?

Jolana (Po, 11. 9. 2006 - 16:09)

Přípravek Triticco beru asi 4 měsíce a po fyzické stránce se cítím špatně.Mám problémy s rovnováhou a koordinací pohybů.Můj lékař tvrdí,že je to velmi dobře snášený lék a neví,co slabšího by mi napsal.Máte někdo podobné zkušenosti s tímto lékem?

Tena (Út, 6. 6. 2006 - 12:06)

Triticco jsem brala a vůbec mi nezabíralo,je slabé.Má hodně vedlejších příznaků.

Miloš (Út, 6. 6. 2006 - 11:06)

Beru zmíněný preparát týden na příznaky deprese a mám stejné příznaky jako Michal, největší problémy mám s nevolností,usínáním,celkovou únavou, koordinací pohybů (prostě chodím jako bych požil)a poruchy soustředění. Podle mě je pěkné svinstvo,které mi místo toho aby pomohlo,tak spíše škodí.

Návštěvník (Út, 23. 5. 2006 - 20:05)

Ja beriem triticco už rok a pol. Trpím neorganickou insomniou/nespavosťou/ a musím povedať, že triticco mi v tomto smere výrazne pomohlo. Spánok sa upravil, cítila som sa ve?mi dobre. Keď som ho začala brať cítila som nevolnosť,ale zhruba po 2 týždňoch to prešlo. Avšak pozor. Po jeho vysadení je nespavosť ešte ove?a horšia. Mám pocit, že ho budem musieť užívať snáď celý život.

Inge (St, 10. 5. 2006 - 12:05)

Taky jsem ho chvilku brala a je to svinstvo,přesně,jak píše nymka.

nymka (St, 10. 5. 2006 - 12:05)

Já brala Trittico týden a už to nechci ani vidět. Bylo mi zle, škubání ve svalech, strašnej průjem, nechutenství, nespavost... no prostě je to asi pěkný svinstvo. I když na každého to zřejmě působí jinak.

Michal (St, 10. 5. 2006 - 09:05)

Trittico beru asi mesic a pul. Lecim se podle slov lekare na panickou uzkostnou poruchu, depresi. Musim rict ze mam k Tritticu urcitou miru neduvery, ale nejsem si jist, jestli je to projev vedlejsiho ucinku leku nebo nemoci same. Mam nasledujici potize: v zacatku lecby tritticem se u mne projevila znacna svalova ztuhlost, strnulost sije, zhorsena hybnost oci, tuhnuti leve horni a dolni koncetiny. Pamatuji si, ze jednou jsem ani nemohl dojit na nakup, protoze jsem mel pocit slabosti v nohou a to takove, ze jsem myslel ze se mi podlomi kolena. V te dobe jsem mel dost nejistou chuzi. Proste neprijemne fyzicke problemy. Nyni po mesici a pul potize ve znacne mire ustoupily, ale pretrvavaji problemy s ocima, ktere se zdaji byt neustale nejak oslabene a zhorsena hybnost. Take jeste stale pocituji jakousi ztuhlost. Rad bych vedel, jestli nekdo nema taky podobne problemy.

Návštěvník (Čt, 2. 3. 2006 - 12:03)

wie ist der wirkstoff

Jarka (Pá, 21. 1. 2005 - 06:01)

Mám dotazy ohledně tohohle antidepresiva: pomohlo vám? měl na vás nějaké vedlejší nežádoucí účinky? myslíte, že je návykový (že po vysazení budu mít nějaké potíže)? je skutečně na přírodní bázi? a myslíte, že kdybych ho dala kamarádce, která má stejné potíže jako já, ale nechce jít k doktorovi, že bych jí neublížila? DĚKUJU!:o)

Reklama

Přidat komentář