Reklama

TRITICCO

Šárka (Čt, 14. 4. 2011 - 19:04)

To ti věřím, i když...Já mám nahoře 5kg. Zkoušela jsem si věci na léto a do ničeho se nevejdu. Děs.Když ale řekneš doktorovi že chceš něco po čem se nebude tloustnout tak na tebe koukají jak na blázna. Nejhorší je že už jsem vyzkoušel 6 AD a bylo mi dobře jen tom blbém mirzatepanu. A to taky nebyla až taková sláva. Měla jsem nálady, divné bolesti břicha, a jednou za čas se mi udělalo tak nějak divně že to nejde ani popsat.

Esterka (Čt, 14. 4. 2011 - 19:04)

To ti věřím, i když manžel to asi tak nebere. Jenže co s oblečením, do ničeho se nevejdeme, kupovat nové? A jaké? Pro boubelky toho moc není. Já brala Trittico a měla jsem hrozné záchvaty pocení, doktor mi dal Deniban, byla jsem v pohodě ale za 2 měsíce 6 kg nahoru- tak nevím, co teď.

Šárka (Čt, 14. 4. 2011 - 19:04)

Trittico se bere na noc....Katy, já jsem podle lékařky brala první a druhý den 1/3 a třetí den 2/3. ale už od začátku mí lítal tep a měla jsem docela velké úzkosti. Asi zůstanu zase chvíli na mirtazapinu a čase to zase risku s něcím po čem nebudu tloustnout. Je to blbé ale stydím se i před manželem jak se mi dělají tukové zásoby na briše, bocích a stehna,zadek.

Věra (Čt, 14. 4. 2011 - 17:04)

Trittico se bere na noc....I ta čtvrtinka mi dělalapaseku.Navíc vyrážky.A tloustla jsem.

Katy pro Šárku (Čt, 14. 4. 2011 - 17:04)

Trittico se bere na noc. Tableta má dvě rýhy, takže se dá rozlomit na třetiny. Bere se 1/3 první 3 dny pak 2/3. Je to lék s postupným uvolňováním na noc.
Rivotril je stejná sorta jako neurol a pod. Poraďte se spsychiatrem, nebo ho rovnou vyměňte za jiného.

Věra (Čt, 14. 4. 2011 - 17:04)

Lauro, včera jsem si vzala...Taky jsem ho nesnesla.Když bylo zle brala jsem Rivotril.I čtvrtinka mi stačila - někdy.Jinak půlka 0,50mg.

Šárka (Čt, 14. 4. 2011 - 17:04)

Šárko-neurol je lék...Lauro, včera jsem si vzala první polovinu a ráno jsem měla takový tep že jsem volala záchranku jak mi bylo zle. Dostala jsem diazepam a poslali mě na psychiatrickou ordinaci. Tam mi lékař poradil abych se vrátila k mirtazepanu. Tep mi pořád trochu lítá. K mirtazepanu se mi ale vracet nechce, nechci pořád tloustnout. Napadlo mě, jestli když si vezmu 3x denně 0,25 rivotrilu tak by mi mohla zmizet úzkost a nemusela bych mít ten rychlý tep. Ale mám strach. Ráno to byla opravdu síla.

Laura (Čt, 14. 4. 2011 - 06:04)

Šárko-neurol je lék okamžité úlevy a po delší době vyžaduje zvyšování dávky a navíc způsobuje ochablost a depresi. Jistě se nic nestane, když si ho vezmeš jednou dvakrát za měsíc, nepravidelně. AD působí tak, že vyrovnávají určitou hladinu serotoninu nebo dopaminu v mozku, nástup je až po několika dnech, někdy po 2 týdnech, ale pak se berou dlouhodobě a velmi dobře léčí úzkosti a nespavost. Dávka se nezvyšuje, Člověk není na léku závislý.
Trittico může způsobovat zrychlený tep na začátku léčky, nic to není.

Kája (St, 13. 4. 2011 - 22:04)

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda máte někdo po tritticu zrychlený tep. Díky

Šárka (St, 13. 4. 2011 - 21:04)

Skledičku si nedávejte,...Lauro, jak jsi myslela že u Neurolu je to jinak?Já brala Mirtazepan a přešla jsem na Trittico. Beru ho třetí den. Když je mi ouvej tak si beru Rivotril a pomáhá.Nebo si to alespoň myslím ale mám teď docela úzkosti.

Laura (So, 9. 4. 2011 - 16:04)

Skledičku si nedávejte, bude vám fakt špatně- návaly, bušení srdce, budete hned opilá. Proč byste to dělala? Trittico je zpětný vychytavač serotoninu a patří mezi nejbezpečnější AD. Když se léčíte, dodržte abstinenci, ono to zabere. Může se brát i celoživotně. pokud jste byla zvyklá slupnout neurol a hned vám bylo líp, ak tady to funguje zcela jinak. Ale to vám doktor vysvětlil.

martina (So, 9. 4. 2011 - 16:04)

Beru Trittico jednu třetinku...a jak dlouho ho uživate? já ho beru 2 měsice-nejdřivtřetinku-pak cely nebo to nezabiralo,ale po celem 150mg jsem byla na druhy den strašně unavena. nyni opět beru třetinku,ale s tim spanim nic moc-no o něco je to lepši než před branim leku,tak snad se to umoudři. Doktorka mne řika,že ho možna budu muset brat i par let,že to prostě tělo potřebuje-tak jsem zvědava-a mohu se vas zeptat,zdali když si dam skleničku vina to mne moc neuškodi?

Mirek (Pá, 8. 4. 2011 - 16:04)

Beru Trittico jednu třetinku na spaní. Ráno jsem fit, dřív jsem měl střevní a žaludeční problémy, neurózu. Mě tento lék, který je nenávykový( je to i v příbal. letáku) fakt pomáhá. Jo a nepsal mi ho psychiatr ale gastroenterolog, u kterého jsem se léčil na vředy.

karel (St, 2. 3. 2011 - 09:03)

já jsem melatonin užival rok,ale se spanim jsem měl stale problemy,ktere byly již dost zavažne,spal jsem posledni měsic jen tak hodinu a nervy jsem měl z toho na pochodu,tak jsem navštivil psychiatra a tam mne dala trittico a spanek do 14 dnu super-spim i 4-5 hodin v kuse.Ale někdo melatonin bere a pomaha mu-asi podle toho jak je na tom někdo po psychicke strance a kolik potřebujete ke spani- Někdo spi od 22-4 rana a breči že je nevyspany a někdo spi jen 1-2 což se časem projevi na psychice,radim navštivit psychiatra-oni dnes davaji leky které nejsou navykové

Věra (Út, 1. 3. 2011 - 21:03)

děkuju za radu,ještě jsem ho nekoupila.

Nika (Út, 1. 3. 2011 - 20:03)

Melatonin nepomáhá, je to stejné, jako brát třeba Benosen-kozlík s chmelem. Vyhozené peníze, věřte mi.

Věra (Út, 1. 3. 2011 - 20:03)

prominˇz mé strany velká chyba snad se ti to podaří.

Věra (Út, 1. 3. 2011 - 20:03)

nejdou mne zobrazit ty...http://www.zdravarodina.eu/index.php?MELATONIN&detail=113

vlasta (Út, 1. 3. 2011 - 19:03)

kup si ho na www.zdravá...nejdou mne zobrazit ty stranky....škoda

vlasta (Út, 1. 3. 2011 - 19:03)

Prid na Slovensko, tu kupis...chtěla jsem se tě optat zdali v tesku v žilině je taky lekarna? Přes tyden se k vam nedostanu,jedině v sobotu..diky

Reklama

Přidat komentář