Reklama

TRITICCO

vlasta (St, 1. 6. 2011 - 10:06)

ja brala TRITTICO 150mg ale bylo mne špatně,svalová slabost-když jsme ubrali,tak jsem zase nespala. tak po 4 měsicich jsem přešla na CIRCADIN a parada

Marta (Út, 31. 5. 2011 - 08:05)

Trittico beru v dávce 300mg...A jak dlouho ho užívate? A je to docela vysoká dávka-ja beru 2/3 /150mg a jsem z toho jak praštěná a spanek tak 2-3 hodiny-pak se vzbudim a opět čekam delši dobu než usnu

Drevokocúr (Po, 30. 5. 2011 - 13:05)

Trittico beru v dávce 300mg (2x150mg) než jdu spát.. a někdy usnu dřív, někdy později.. ale musím říci, že funguje.

Luciano (Po, 2. 5. 2011 - 10:05)

Magda, Valdoxan mi zabral za tri týždne. Je to AD, ktoré nie je návykové. Je to najnovšie a najmodernejšie AD s minimom negatívnych účinkov.

Magda (Po, 2. 5. 2011 - 09:05)

Melatonin ovplyvňuje...a za jakou dobu vam ten Valdoxan zabral a je to navykove? Diky

Magda (Po, 2. 5. 2011 - 09:05)

opravdu melatonin nepomaha?Já nevim co mam teda dělat,doktorka mne nějake jina antidepresiva nechce na spani dat,že nejlepši je trittico. Ale trapit se mne taky nechce,to jsou muka

Luciano (Pá, 29. 4. 2011 - 14:04)

Melatonin ovplyvňuje spánok, otázne je len to, či pomôže pri jeho umelom dodávaní. Najlepšie AD na spánok je Valdoxan, ktorý reguluje melatonínové receptory.

Mia (Pá, 29. 4. 2011 - 14:04)

Melatonin nepomůže v žádném případě, je to promarněný čas a peníze, přejděte na jiné AD.

Magda (Pá, 29. 4. 2011 - 09:04)

Já dostala trittico na nespavost,ale když jsem brala 150 mg tak jsem neusla a bylo mne šileně špatně,pak jsme to nechali na 2/3 ale špatně mne taky bylo a stim spnakem nic moc,třeba jen vyhoda byla že jsem brzo usla a spala tak 2-3 hodiny a pak opět delši doba než jsem zabrala. Beru ho pul roku,ale už jsem z toho zoufala a stale mne boli svalstvo i když pry to neni od toho-ale jsem celkově přes den tak mimo-takže nevim zdali to vysadit a nebo zkusit něco jinyho. četla jsem o melatoninu..je tady někdo kdo na něho přešel??

Mira (Ne, 24. 4. 2011 - 19:04)

Blanko, když nespíš jednu, dvě noci po sobě- to není nic tragického- ber to trochu s humorem a nebuď v křeči-Trittico nezvyšuj, spíš vyzkoušej něco jiného, třeba Citalopram na den. Všechno se bere dlouhodobě.

Blanka (Ne, 24. 4. 2011 - 19:04)

Děkuji vám za útěchu. Doufám, že můj chocholoušek nebude chtít, abych se vrátila na 150.To bych zase nespala, a opět úzkosti, deprese atd.Už se v tom plácám 3 měsíce a už na to nemám sílu.

Dag (Ne, 24. 4. 2011 - 17:04)

U Trittica nepřekračujte 2 tablety na noc, t. j. 300mg!!!

Luciano (Ne, 24. 4. 2011 - 10:04)

Blanka, nič sa ti nestane, len sa ti bude strašne chcieť spáť. Ináč na trhu je spústa uspávačov, väčšinou návykových. Ale trittico mezdi ne nepatrí.

Luciano (Ne, 24. 4. 2011 - 10:04)

Blanka trittiko môžeš denne zjesť aj 10x po 150 mg a nič sa ti nestane.

Blanka (So, 23. 4. 2011 - 19:04)

Taky si myslím, že snad ta hospital.nebude nutná. Dneska jsem si to sama zvedla na 200mg a spinkala jsem pěkně.Nevím jestli to není moc, ale těch 150 mi prostě nestaačí. Máte někdo s takovou dávkou zkušenosti?? díky

Pro Blanku- (Pá, 22. 4. 2011 - 15:04)

To nemyslel váženě! Co je to za blbost! Když nezabere jeden lék, může zabrat jiný. Psychoterapie je vždy vhodná, to nepoškodí ani zdravému. Mě se vylepšil spánek po Amisulpridu 50mg, který jsem barla na dysthymii, mnohaletou depresivní náladu a různé bolesti hlavy, zad a pod. Po něm jsem začala cíti radost ze života a dostavil se i spánek. Tento lék má podle dávkování i jiné využití, taky existuje pod názvem Deniban 50mg.

Blanka (Pá, 22. 4. 2011 - 11:04)

Chtěla bych se zeptat. Beru Trittico 2 měsíce. Zpočátku dobré spaní a najednou spím jednou za 2-3 dny a nemůžu usnout. Jako by přestávalo působit. Beru 150mg. Nevíte jestli se to upraví??? Už jsem zoufalá, sotva koukám. Psychiatr mi řekl, že když to nezabere, tak hospitalizace. To mě teda děsí. Jenom kvůli nespavosti zkončím na psychiatrii!!!

Aliena (Po, 18. 4. 2011 - 16:04)

věrko - první bych změnila polohu postele, vyházela z ložnice krámy a odložené šatstvo, závěsy a baldachýny, zrcadla,pokojové rostliny a koberec. Rozhodně nespěte na posteli, která je mezi oknem a dveřmi.

věrka (Po, 18. 4. 2011 - 09:04)

já brala trittico 8 měsicu-nepřibirala jsem z něho,ale bylo mne špatně,nevolnost a hlavně šilené bolesti svalu. Brala jsem TRITTICO na nespavost. spanek se mne stejně neupravil,jen celych 8 měsicu blbe stavy-takže jsem toho na den vysadila. už mne nebavilo poslouchat doktorku,že mne nemuže byt z toho špatně,bolet svaly a klouby atd..že to chce klid a hlavně vydržet třeba i par let. ale čekat na co když vam neni lip spiš huř. Kdybych aspon spala,tak možna bych to vydržela,ale takhle ne. Poradte mne prosim,co bych na ten spanek měla vyzkoušet..diky

Petra (Čt, 14. 4. 2011 - 19:04)

Věřím, já jsem přestala a dva měsíce nebrala nic, ale teď je mi poslední týden tak divně, najednou mě všechno štve, to, co se mi líbilo, nesnáším, chci někam pryč a nevím kam...nechci už přibírat. To raději budu mí tyto stavy. Přibrala jsem za rok 13 kg po AD.

Reklama

Přidat komentář