Reklama

TRITICCO

Jana (Po, 3. 1. 2011 - 13:01)

Chtěla bych se vás zeptat,...Dobrý den. Já jsem na tom úplně stejně. Tritticco mi dobře sedí, ale hodně jsem po něm přibrala. Teď mi nasadila doktorka místo tri... Tisercin, tak uvidím. Mějte se hezky. Jana

Gabča (So, 24. 11. 2007 - 18:11)

No nevím, trittico jsem měla a návyk se teda neprojevil. Začínala jsem postupně, zkraje mi trvalo, než se tělo srovnalo, byla jsem po něm hodně ospalá a nefunkční i přes den, ale brzy si tělo zvyklo a bylo všechno v pohodě. Vysaila jsem bez potíží a to dokonce ze dne na den (což samozřejmě je blbost, je lepší postupně) a to hned dva druhy AD najednou.

Jana (Ne, 18. 11. 2007 - 10:11)

Ahoj Petro, pochopila jsem,že trpíš nespavostí stejně jako já. Kdybys měla chuť si se mnou o tom psát, jak to začalo, jak to vypadalo apod. tak mi napiš na mail dedicek"centrum.cz
Byla bych ráda, člověk je rád, když si může promluvit s někým, kdo je na tom obdobně.

Anna (So, 17. 11. 2007 - 20:11)

Nebrala jsem jenom Triticco, ale i čtyři další AD. Všechno to bylo na deprese. Na spaní jsem dostala Rivotril, ten bych nepřála největšímu nepříteli, je na něj velký návyk. Ale spí se po něm dobře. Jenže člověka nutí zvedat dávky.

Petra (So, 17. 11. 2007 - 19:11)

ahoj Jani, porádně jsem začala spát az asi po třech týdnech, co mi bylo trittico predepsané,brala jsem jednu tretinu a pak postupne zvysovala kdyz jsem brala celý prásek tak se spaní uplne upravilo.Človek ale neusne hned ze začátku jsem usla treba az za dve az tri hodiny co jsem si vzala ten prásek. Jak uz jsem psala ted beru jen 1/3 a zatím nemám problém a spím bez problému i dýl nez osm hodin, ale pri snizování jsem se často budila, nez se to upravilo, ale nebrat nic nemám jeste odvahu

jana (Pá, 16. 11. 2007 - 06:11)

Ahoj Anno,
asi to moc nechápu - jak ti Trittico přestalo zabírat?Myslíš na deprese nebo PP? Já ho mám kvůli nespavosti, ale jak už jsem psala, žádný zázrak se s ním nekoná.
Trošku mě to děsí, protože jak čtu i jinde na spaní většině lidí zabírá.

Anna (Čt, 15. 11. 2007 - 17:11)

Při vysazování AD, tedy i Trittica, má každý jiné příznaky. Mně Trittico přestalo vůbec zabírat a při vysazení jsem neměla žádný problém. Nikdy jsem ho nebrala jako prášek na spaní, takhle u mne nefungoval. U jiných AD je to taky různé.

jana (Čt, 15. 11. 2007 - 13:11)

Ahoj,
a jak spíš,Petro, teď s tou 1/3?
Spíš třeba opravdu 8 hodin v pohodě?
A bylo to od začátku dobrý nebo se to zlepšovalo až časem.
Já se totiž někdy probudim třeba už v půl 5, někdy nemůžu usnout atd.Prostě žádný zázrak.

Petra (Ne, 11. 11. 2007 - 18:11)

ahoj Jani, ja beru ted jednu třetinu, vysazení mi na dve třetiny nedelalo problém, horší to ted bude uplne nebrat, brala jsem ale 75mg, celý prášek jsem brala asi jenom 14 dní byla jsem po tom druhý den strašně ospala

jana (Ne, 11. 11. 2007 - 17:11)

Prosím, můžete někdo napsat, jaké jste měli zkušenosti s vysazením? Já beru 100mg.
Nemůžu říct, že bych po něm spala úplně nejlíp, ale lepší to je.

Petra (St, 7. 11. 2007 - 13:11)

Lucko a kolik bere mg na noc? Beru taky trittico diky němu konečně pořádně spím, jak se cítíš druhý den? Ja sem občas po něm hodně unavená, chtěla bych to časem vysadit, beru uz malinkou davku, ale nejak to porád nejde

Lucka (Pá, 2. 11. 2007 - 22:11)

Nevím, jestli může být horší tyrana než bezesné noci. Byla jsem neschopná v práci i v privátním životě. Spím...

Ivana (Pá, 19. 10. 2007 - 13:10)

Triticco bylo pro mě vysvobození z nespavosti a z "žaludku naruby",mám ho ráda,pomohlo duši, ale vím, že to nemůžu nechat jen na něm. Když je duši ouvej, je třeba, aby ji podpořilo i tělo.Pokud je v kondici,je to i s duší lepší.

Lubos (Ne, 23. 9. 2007 - 20:09)

Ahoj,já beru Trittico asi dva roky v ko mbinaci s dalšími pěti druhy léků.Unavenej,to jsem pořád,někdy se cítím psychicky v pohodě,třeba 2-3dny,pak mi začne bejt zase blbě,jako zrovna toto období.Hezký den.

Petra (Ne, 23. 9. 2007 - 08:09)

Ahoj Jano, já jsem měla Trittico také na spaní, ale po měsíci užívání nějak na spaní přestalo účinkovat. Takže já bohužel nejsem človek, který by ti měl radit.
Nicméně i přesto tě chci povzbudit - už jen to, že ti nikdo neodepsal(na to, jaké je to vysadit úplně)znamená, že spoustě lidí to problémy nedělalo - myslím vysazení - protože lidé, kteří jsou už v pohodě tyto stránky nevyhledávají. Ahoj a drž se.

klára (Po, 17. 9. 2007 - 12:09)

ja beru kazdy den trittico 150mg pred spanim.uz pres mesic.a zadny vedlejsi ucinky nemam.

Vojta (Pá, 8. 2. 2019 - 19:02)

Já beru Trittico 150 mg, ale nějak na mě přestal působit, tak mi doktorka k němu napsala Mizarpatin. Spal jsem jak Sněhurka :-)

Tereza (Ne, 16. 9. 2007 - 14:09)

Triticco jsem užívala jen když jsem nemohla usnout nebo jen při úskotlivých stavech. Pouším se ho užívat jen v krajních případech, z důvodu že nežadoucí účinky nejosu moc příjemné..stuhlost celého těla,silná unava zejména v očích a bolest hlavy..dnes si musím vzít tak čtvrku abych vůbec ráno vstala a fungovala. tento lék je moc silný.spíš silně tlumící

Tereza (Ne, 16. 9. 2007 - 14:09)

Triticco jsem užívala jen když jsem nemohla usnout nebo jen při úskotlivých stavech. Pouším se ho užívat jen v krajních případech, z důvodu že nežadoucí účinky nejosu moc příjemné..stuhlost celého těla,silná unava zejména v očích a bolest hlavy..dnes si musím vzít tak čtvrku abych vůbec ráno vstala a fungovala. tento lék je moc silný.spíš silně tlumící

klara (St, 5. 9. 2007 - 16:09)

ahoj radko.trittico beru celej vecer,zatim asi 20 dni.vcera sem byla u psychiatra protoze mi neni dobre a napsal mi jeste citalon a ten beru rano(tam se prej vysledek zacne projevovat za mesic,to nevim zatim jak do ty doby vydrzim).ataky mam.a velmi castou uzkost k tomu:(

Reklama

Přidat komentář