Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Anka (Ne, 21. 7. 2019 - 23:07)

Tohle jsme zkoušeli na jednom párty na záchodě. Vychcaly jsme se s kamarádem do sklenic a vypili to. Dali jsme to,ale pak mi nesedlo na to mojito a musela jsem si na záchodě ulevit a šlo to ven. Kámoš to zvládl snad, když taky zmizel na záchod,ale prý jen chcát. Nemám důvod mu nevěřit

Hlas (Ne, 21. 7. 2019 - 14:07)

Neuvěřitelné!

ikk. (Ne, 21. 7. 2019 - 14:07)

Radši se opijte nebo společně čůrejte,ale na takový píčoviny se už vyserte! Mám vás natolik rád,že vám to musím napsat.

Klára (Ne, 21. 7. 2019 - 14:07)

Už je to lepší. Vzala jsem ji ven a ona sama chtěla a šly jsme se projít a ségra byla zvědavá a šla taky. Chvilku jsme seděly na lavičce a Miška to tam ještě jednou udělala horem do trávy a pak už se jí ulevilo a od tý chvíle je skoro dobrá. Mamča byla z toho vyděšená, a tak jsem ji řekla ,že ji asi něco nesedlo ráno a že to bude dobrý. Má o ni strach ,když je tady bez mámy a kdybychom prozradily,co jsme dělaly, tak máme průšvíh a musela by jet okamžitě domů. Snad to bude dobrý. Tohle jsme opravdu neodhadly a už to nikdy dělat nebudeme.

Míla (Ne, 21. 7. 2019 - 14:07)

Tak tady to máte! Děláte blbosti a tak to dopadlo. Ona je už tak citlivá a minule to taky nezvládla. A´t hodně pije a klidně ať to vše vyzvrací aby se vyčistila. Ono pít moč je sice léčivé,ale musí na to být člověk psychicky připraven. Jak je Míše?

Klára (Ne, 21. 7. 2019 - 13:07)

Mišce je špatně. Ani nedojedla oběd a blinkala a teď leží. Posraly jsme to. Ani bych se neviděla.

Pavlína (Ne, 21. 7. 2019 - 12:07)

No snad to holky ustojí. Na takový blbosti by mne nikdo nepřemluvil.

ikk. (Ne, 21. 7. 2019 - 11:07)

No tak jste si to zkusily a už se na takový blbosti vykašlete. Nevím jestli je lepší se ožrat, hulit trávu nebo zkoušet takový expenimenty. Jó taky jsem četl, že je to údajně léčivé, ale já bych teda radši šel do piva než do tohohle-

Klára a Miška (Ne, 21. 7. 2019 - 11:07)

Před chvilkou jsme přišly z lesa a máme houby a taky jsme udělaly ten pokus s pitím vlastního čůrání ještě jednou. Já jsem se vyčůrala s Miškou najednou každá do svýho kelímku a pak jsme řekly raz dva tři a já zavřela oči a vypila jsem asi půlku kelímku a Miška taky. No nic moc to nebylo asi jako minule.Hodně jsem to potřebovala něčím zapít,ale to jsme neměly a Miška to zvládala asi jako já celkem dobře. Neblinkaly jsme ani jediná ,ale mně se trochu jednu chvíli chtělo,ale ustála jsem to a nic nešlo zpátky. Miška ale asi za půl hoďky potřebovala rychle na velkou a v lese to bylo v pohodě a asi ji to čůrání hodně protáhlo,protože měla z toho dvakrát za sebou velký průjem . No já naštěstí venku ne, ale doma už se mi chtělo taky na záchod a taky mne to protáhlo na WC ale taky jen spodem. Asi to má takové účinky a mohl by to zkoušet pít ten,kdo mívá třeba zácpu a byl by bez problémů. Trochu jsme i zmokly, ale nám to nevadilo a teď bude brzy oběd a voní tady králík a tak jsem zvědavá s čím to bude.

Petra (Ne, 21. 7. 2019 - 13:07)

No fuj, vy jste ale čuňata!!!!!

Klára a Miška (Ne, 21. 7. 2019 - 08:07)

Oline,to jsi mohl napsat už dopoledne, že nepřijedeš a nic by se nedělo. Jestli bude nějaké příště nevím, protože Miška se k tomu staví stejně jako já. Ale omluvu přijímáme. Včera jsme byly na chvíli v hospůdcea byla bouřka a tak mamča pro nás přijela a byl to v pohodě. Ani jsme se nevyčůraly venku,ale na WC doma a rychle se schovaly se do pelíšků. V hospůdce byl jeden kluk který se s námi dal do řeči a zahráli jsme si šipky a asi by se mu Miška i já líbily ,ale nic nedal najevo jen tak pokukoval. Ráno se jako první vzbudila Miška a hned jsem viděla, že musí nutně čůrat a tak jo, rychle namířila pipinku nad nočník a vydatně prudce čůrala a vyčůrala přes půlku nočníku a já ten zbytek a byl plný a Nikola musela počkat až ho vyyliju a tak čůrala hodně ,taky skoro půlku. My jsme měly v hospůdce tři vinný střiky a tak se nám to přes noc přefiltrovalo přes ledviny a proto jsme měly tak plný bříška. Dopoledne uděláme to čůrání s pitím a až se nám bude chtít, půjdeme do lesa a dáme si na snídaní kafe a tak to se pipinky ozvou na malou asi brzo. Plastové kelímky jsme si včera nechaly k tomuto účelu,když jsme si o ně požádaly u šenkýřky,ale neřekly jsme na co je máme a máme je schované v košíčku na houby.

Olin (Ne, 21. 7. 2019 - 00:07)

Miško moc se omlouvám ale nezvládl jsem to. Četl jsem tvůj příběh a měl jsem strach,že nebudeš připravena mne přijmout jako kluka,který ti nechce ublížít. Vyjel jsem z Přílep,ale zakrátko jsem nemohl. Moc a moc se omlouvám. Prosím odpusť mi a jestli budeš chtít se setkat později přijedu kamkoliv. Jsem kluk,který by ti nikdy neublížil a radši potlačí touhu se setkat abys byla v pohodě. Omlouvám se ,prosím o pochopení jestli to bude možné.

Nella (So, 20. 7. 2019 - 20:07)

Úchylný nápady rozmazlenejch kočiček, kterým chybí pevná tátova ruka. Matka je má zjevně na háku a nastačí na ně. Poserte se a poblijte z toho a pak se snad proberete.

Holka (So, 20. 7. 2019 - 19:07)

No já to tedy zkusím zítra dopoledne taky. Mně to táhne do takovýho úletu. Teda jestli to nakonec dokážu. Já to zkusím možná eště před spaním až půjdu čurat. Fakt hustej odvaz!

Míla (So, 20. 7. 2019 - 18:07)

Vy si nedáte pokoj ,holky pitomý. To se nedá komentovat. Kéž byste se z toho tak pořádně pozvracely, aby vás tyhle blbosti přešly!

Klára a Miška (So, 20. 7. 2019 - 18:07)

Libor dnes opravdu nepřijede a tak jsem trochu smutná,ale máme tady Mišku a určitě si uděláme super večer. Byly jsme se podívat u sousedů na jejich hospodářství a dostaly jsme králíka na zpracování a kozí sýry. No já bych králíka asi nedokázala zabít,ikdyž nejsem vegetariánka,ale už samotný maso to už mi vadí méně. Mamča říká,že můžu jít do naší hospůdky s Miškou a musíme se vrátit do jedenásti a kdyby byla bouřka,dojede pro nás autem. Ono to není daleko ,přesně 720 metrů procházkou kousek po polní cestě a rabníka a jsme tam. Miška už je lepší, hlava ji nebolí a dala si kafe a po něm zase šla brzy čůrat a byla jsem zvědavá jestli ji to půjde zase tak moc proudem,ale čůrala rychle ale už neudělala tak dlouhý proud ale jen normální. Já si v hospůdce dám opět vinný střik a mám ráda nakládaný hermelín,který tam mají výborný. Libor si tam dává tatarák a já jsem ho taky ochutnala s topinkou,ale moc mne to neoslovilo. Jednou jsem jedla tatarák z lososa a to mi chutnalo více. Přemýšlely jsme stejně nakonec proč Olin nepřijel a jestli si udělal legraci tak mu můžeme poděkovat za to,že jsme si udělaly vycházku a daly skvělý jídlo. Karpacco z červené řepy s kozím sýrem a ceasar salát a obě jsme se na to vzájemně shodly. Nebo mažná cestou potkal jinou holku a ta se mu nabídla,že se mu vyčůrá a on ztratil motivaci. Ale to je spíš nadsázka. Zítra uděláme ten pokus s čůráním a vypijeme ho. Nikola to neví a my půjdeme na houby na ještě jedno místo, kde rostou hřiby a zkusíme to.

Host (So, 20. 7. 2019 - 18:07)

Někteří nízkointeligenti tady budou holky urážet,ale ignorujte je. Sami nevědí jestli mají péro ale hlavně nemají mozek

Gita (So, 20. 7. 2019 - 17:07)

Ona je holka a na rozdíl od tebe je čistotná, debile!

Klára+Miška (So, 20. 7. 2019 - 15:07)

Bylo,protože níkdo nepřišel,nechaly jsme si čůrání na potom a cestou domu u polní cesty k chaloupce to potřebovala pustit nejdřív Miška,asi byla trochu napnutá jak to dopadne a pipinka se jí naplnila rychleji a na bobečku jí to teklo hned proudem dopředu i na zadeček jak měla pipku nerozevřenou a pak jsem čůrala já a taky se mi chtělo a taky podobně,protože i moje pipinka byla ze stran spojená a čůrací dírka hodně ukrytá,ale pak jsem víc zatlačila a ten proud si načel cestu už rovně ven z pipinky,ale zadeček jsem měla taky mokrý. Na zahradě máme letní sprchu a tak jsme se hned nahaté vysprchovaly a pipinky i zadečky si opláchly a celý těla a pak přišla i ségra a taky šla pod sprchu,ale nejdřív roztáhla nožky a ve stoje se vyčůrala z pipinky rovně na zem ale stejně měla nakonec pochcaný nohy od stehen až po tlapky dole ,ale sprcha to umyla. Mišku bolí hlava a je unavená a ono je velký dusno a tak si dáme kafe a třeba chvilku pak budeme relaxovat. Uvidíme. Asi přijde velká bouřka. Mamča říkala,že to cítí v těle a taky jí bolí hlava a tady na chaloupce se jí to děje jen před větší změnou počasí.Olina už neřešíme a měl přijet ještě někdo z Litoměřic. Je pravda,že vedle seděl takovej chlap kolem čtyřicítky a občas na nás čuměl,ale jestli to byl on? MOhl se s námi třeba jen pozdravit,když to tady psal.

K+M (So, 20. 7. 2019 - 15:07)

proč říkáš svému smradlavému ptákovi pipina?

Reklama

Přidat komentář