Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Petr (Po, 22. 7. 2019 - 22:07)

a kolik máš roků a jak to máš ráda? Jsem z Karviné.

Vendulka (Po, 22. 7. 2019 - 21:07)

Je tu nějaký kluk z Ostravy na čůrání?

Mína (Po, 22. 7. 2019 - 21:07)

Ja bych se chtěla zeptat jestli je ten nočník plastový nějaký moderní a nebo takový ten starý plechový ?A jestli si na něj sedáte a nebo jen v podřepu ?Když se na to dívám tak se me to už zdá nízké pro slečny.Děkuji

Klára a Miška (Út, 23. 7. 2019 - 12:07)

Děkujeme za ohlasy a jsme opravdu v pohodě. Asi to bylo párověmnepodstatné, ale myslím že pro Mišku i pro mne nové.Tohle nejsou žádný pohádky, ale normální situace,které prožíváme, jestli někdo žije v Matrixu a iluzi tak my teda ne. Na ten dotaz ohledně nočníku tak je tady ten klasický plechový nočník už mnoho let a když do něj čůráme tak jak jsem si všimla, děláme to všechny podobně, nasměrujeme pipinku v podřepu nad nočník a pustíme to a držíme si ho v ruce kousek pod ní. Normálka.

Návštěvník (Út, 23. 7. 2019 - 11:07)

Taky by mě to zajímalo

...... (Po, 22. 7. 2019 - 20:07)

Nějaká lehká děva.

Klára (Po, 22. 7. 2019 - 19:07)

Až teď jsem si přečetla příspěvek od Hynka. Opravdu zajímavé,tu knihu, Sám sobě lékařem máme doma v Mimoni,ale nečetla jsem ji,podívám se ale určitě. Diky za info Hynku.

Klára a Miška (Po, 22. 7. 2019 - 18:07)

Prožíváme stále klidné dny a tak píšu méně. Nějaké čůrání dnes bylo ,ale klasicky když se nám chtělo a pipinky čůraly normálně. Po včerejšku kdy jsme to trochu nezvládly tak dnes je to dobrý. Domlouváme,že by po prvním víkendu jsem odjela za Miškou a tak uvidíme. Napíšu víc třeba zítra,dnes relaxujeme a bude ohýnek.

Nina (Po, 22. 7. 2019 - 18:07)

Praha 6, Šárka u zast. tramvaje pátek večer 20,00 hod?

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 19:07)

Co v 17hod?

Nina (Po, 22. 7. 2019 - 20:07)

Ok,už jsem si zaridila volno. Stanice Divoká Šárka u tramvaje.kabelka ve tvaru hodin,bílé páskové boty

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 17:07)

Máš červené kraťasy?

Návštěvník (Út, 23. 7. 2019 - 10:07)

Super, budu tam. Šedé kraťasy, černé triko. Těším se.

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 18:07)

Ahoj, nějaká slečna v pátek 26/7 na společné čůrání v Praze?

ikk. (Po, 22. 7. 2019 - 18:07)

Holky díky moc a přijedu, nebudu vás moc zdržovat,jen pokecáme a dáme dobrý jídlo a já pofrčím dál.Píšu si to a budu dam snad v pohodě tak 3 hodiny cesty od nás z Pardubic.

Klára a Miška (Po, 22. 7. 2019 - 17:07)

Ikku to by šlo. Budeme rády a snad přijedeš doopravdy, ne jako Olin. Tobě věříme a chceme tě osobně poznat a poděkovat ti za to,že jsi jel na Slovensko kvůli Jakubovi. Takže oběd v restauraci na náš účet a dárek pro tebe! Ještě jdeme ven a více napíšu později.

Kláro a Míšo (Po, 22. 7. 2019 - 13:07)

myslel jsem,že bych se u vás otočil prvvní srpnový víkend,ale asi tam budeš mít Libora a tak zase tě nechci o něj uchudit a tak co třeba ve čtvrtek prvního srpna a že bysme si dali spycha v tý vaší Vladařské restauraci. Ta mně láká. Ikk.

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 12:07)

A vy jste Hynku kdo? Lékař nebo jen pan chytrej?

Hynek (Po, 22. 7. 2019 - 12:07)

Jsem praktický lékař. Už mnoho let v jednom okresním městě.

Hynek (Po, 22. 7. 2019 - 11:07)

Pití vlastní nebo panenské moči s důrazem na léčebný efekt je znám již od hluboké historie a není na tom nic úchylného. Zejména ve východní Asii jsou centra,kde se hlevně panenská moč odebírá a zpracovávají se z ní léčivé přípravky (zdravotní centra,školy apod). Tady děvčata udělaly již podruhé takový spíše hurá pokus ze zvědavosti a aplikace jejich vlastní uriny do těla nemohla být škodlivá,pokud některá z nich neužívá léky případně netrpí chronickým onemocněním,což zde patrně nebbylo naplněno. Určitá nevolnost je výsledkem spíše psychického tlaku a pocitu, "vypiju něco,co se nemá a co je odpad z těla" a proto vomitus u Mišky ale pití vlastní moči má silné antioxidační a očistné účinky na tělo a jak se projevilo u obou děvčat,příznivě působí na očistu střevního systému a urychluje trávicí procey a tak Klára správně poznamenala,že pít vlastní urinu pomáhá u osob, kteří mj. trpí i zácpou . Dop. literatura: MUDR.Partyková Urinoterapie očima lékaře,
Jan Cingroš Sám sobě lékařem J. Stachová Klinické výsledky aplikace a druhy urinální léčby při chonických onemocněních měkkých tkání aj.

Reklama

Přidat komentář