Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ikk. (So, 20. 7. 2019 - 14:07)

Holky,v klidu. Uzivejte si chalupy a přírody. Buď se Olin zalekl nebo vás tahal za fusekli. Ale oběd byl ok? A bylo čůraníčko cestou domů ?

Klára+Miška (So, 20. 7. 2019 - 13:07)

Nikdo nepřišel. Olin si z nás udělal srandu. Daly jsme oběd samy a jdeme domů

Míla (So, 20. 7. 2019 - 11:07)

Já myslím, že to holky zvládnou a že nepůjde o nic jiného než o seznámení u oběda a o žádný intimnosti. Také jsem zvědavá.

ikk. (So, 20. 7. 2019 - 11:07)

Holky,opatrně. Myslím na vás.

Klára a Miška (So, 20. 7. 2019 - 09:07)

Ráno jsem se vzbudila už před šestou s hodně plnou pipinkou a potřebovala jsem nutně čůrat ,ale holky chrněly a nechtěla jsem je budit tím, že to uslyší jak čůrám do nočníku a tak jsem potichu odešla ven a ani se holky nevzbudily a hned jsem musela čůrat a vydatně jsem postříkala z pipinky trávu a pak si vzala na chodbě mikinu a gumáky a šla na houby. Mám plný košíček a našla jsem taky žampióny na louce u lesa. Holky už jsou vzhůru a ségra se sháněla ,kde jsem a prý vzbudila mámu,když mně nenašla v koupelně ani na zápraží ani na zahradě a byla z toho zoufalá. Jenže mamča mně zná a když viděla ,že chybí košík na houby a holínky, tak Nikolu zklidnila. Miška je taky v klidu a v pohodě a budeme spolu čistit houby. Na poledne půjdeme procházkou do vesnice a na oběd a tak jsem zvědavá jestli Olin přijede. Miška se nebojí, ale kdyby se chtěl Olin procházet venku nebo v lese, tak by to nechtěla jít, aby se jí nechtělo čůrat před ním a aby neměl blbý návrhy. Ale bát se nemusí,budu tam s ní já a rozhodně nebudeme s ním čůrat a ikdyby chtěl někam jít ven, tak pipinky vypustíme na WC v hospodě, ikdyby se jim chtělo jen málo. Ale k tomu nedojde pokud bude Olin slušnej kluk. Tak jsme na to zvědavý. Mamča navíc ví, že se setkáme s kamarádem a jsme domluvený ,že pro nás přijede až budeme končit. Tak je to snad jištěný víc než je možná nutný.Napíšu jak to proběhlo.

:-) (So, 20. 7. 2019 - 02:07)

Mamča je zralá na pěknou bavorskou klobásu.

Mirek (So, 20. 7. 2019 - 00:07)

Já jsem se rozhodl tam zajet do Mikulášovic dnes taky. Rád bych čůral s Klárkou nebo Miškou ale asi nemám šanci a tak si jen ověřím, jestli je to pravdivé. Jedu z Litoěřic.

Tony (Pá, 19. 7. 2019 - 20:07)

Aby se nakonec k těm Vladařům nekonaly autobusové zájezdy.

Tony (Pá, 19. 7. 2019 - 20:07)

Jako do hliníkárny v Humpolci.

No (Pá, 19. 7. 2019 - 20:07)

Abys tam nakonec nečuměl sám naivo.

Olin (Pá, 19. 7. 2019 - 19:07)

Máš pravdu. A já znám jen ty první a tak jsem to použil podvědomě. Protože do Kořenova jsem jezdil na lyže.

Tony (Pá, 19. 7. 2019 - 19:07)

Příchovice jsou u Kořenova, kdežto "Miloš" měl být z Příšovic u Turnova.

Olin (Pá, 19. 7. 2019 - 18:07)

OK, moc se na vás těším! Pro mne to ude svátek vás poznat osobně, přesto, že by z toho třeba nic nebylo. Moc díky.

Tony (Pá, 19. 7. 2019 - 19:07)

Kdyby jsi byl skutečný, tak by ti bylo napsáno, že se bojí Miloše.

Olin (Pá, 19. 7. 2019 - 19:07)

To o Milošovi z Příchovic jsem četl. Já jsem jinek kluk a Miška se nemusí ničeho bát. Sama se o tom zítra přesvědčí a to že tam bude i Klárka nebo její ségra taky to není problém. Nejsem žádnej podrazák .

Klára a Miška (Pá, 19. 7. 2019 - 18:07)

Jsme rády, že ses ozval. Kdyby ses neozval naplánovaly bysme si jiný program. Takže se budeme těšit a v poledne tam budeme, kdybys tam byl dřív ,ptej se na rezervaci na jméno Janouškovi.
Poprosím ale opravdu jen zatím půjde o nezávazné poznávací setkání při obědě. Jinak jsme opět na chaloupce a přijely jsme se kolem poledne a jsme v pohodě. Libor nabídl to Chorvatsko a tak jsme daly hovor s mamčou a mamčou Mišky a je k tomu od obou ochota jet a to je tedy změna! Já se těším i bojím a mamky obě ještě telefonovaly s Liborem a tak on dohodne volný termín,kdy bude volná loď v Šukošane,odkud bysme měly plout. Tak to bude dobrodružné. Jesli jsme dnes měly zajímavý čůrání, tak už cestou, protože byl hustý provoz a zastavily jsme si u lesa a dělaly všechny velký čůrání a před chvílí jsme se s Miškou toulaly kolem vesnice a tm jsme počůraly trávu za odloženýma paletama u louky. Miška po tom včerejku je kupodivu klidnější, měla jen na procházce malou krizi když pozorovala na obloze letadlo co dělalo čáru a prý že tam někde je teta a ona by chtěla za ní,a le nechala jsem jí u sebe a ani dlouho nebulila, spíš to byla taková chvilková melancholie. Budeme na zahradě a mamča nás dnes zve na opékání buřtů a bílé bavorské klobásy na lávovém kamenu. To bude hodně super!

Klára +Miška (Pá, 19. 7. 2019 - 08:07)

Nakonec jsme skončili včera v Mimoni, protože mamča sama volala hned pár chvilek jak jsem dopsala a tak jsme se dohodli, že nás Libor v Mimoni vysadí a pojede domů a budeme to mít kratší. Byla jsem s Liborem na procházce a bylo to včera zvláštní, hodně jsme si povídali a plánovali jak se budeme v tom novém domečku zařizovat a já zase byla ve stresu, protože představa mís napůl něco svého s Liborem je pro mne stále nezažitá. Nakonec jsme ale skončili u čůrání a milování a bylo to moc hezký a něžný a já ho opravdu miluju nejen kvůli tomuhle, ale i kvůli jiným věcem jk je pohodovej a upřímně se snaží vše mi dopřát. Vyčůrala jsem se u něj hodně,protože jsem to schválně držela,aby toho bylo víc a on byl zase vzrušenej, ale nepostříkal mi pipinu zvenku ani vevnitř ne hned a vydržel a přiznal se, aby vydržel, že si musel ráno pomoci a uvolnit se sám když na mne myslel a pak vydrží déle než se vypustí. Asi to tak klukům funguje a nemají přetlak mezi nohama. Taky navrhoval, že bychom mohli jet do Chorvatska na loď a plavit se tam,protože od má na to zkoušky. Tak to musíme ještě na chaloupce až přijede probrat. Jsem vzhůru a holky už jsou u mamči na snídani a já v pokojíčku píšu. Nikola opět spala s námi dohromady a byla tak hodná, že si nechala čůrání až na ráno,ale odběhla asi rychle a asi čůrala hodně,protože nedovřela dveře a bylo slyšet jak to teče hodně do záchodu a to mně víc vzbudilo a pipinka chtěla taky a Miška nás následovala a všechny jsme se vyčůraly po sobě. Mamča říká, že pojedeme hned po snídani na chaloupku a tak se těším. S tím Chorvatskem to probereme. Mne by to lákalo a Mišku taky ale to musí rozhodnout moje a její máma. Tak uvidíme. Jenže co s Ťufíkem? A nebudeme mít mořskou nemoc? A jsou tam ježci a žraloci. Asi bych se bála ikdyž plavat umím.

Olin (Pá, 19. 7. 2019 - 16:07)

Jen se chci zeptat,jestli zítra mám přijet na dvanáctou k Vladařům. Moc zdravím Mišku, Klárku a jestli mi to potvrdíte, budu tam! Pozdrav z V.P.

Návštěvník (Pá, 19. 7. 2019 - 00:07)

Ty plácáš jako bys dal lajnu.To nemá hlavu ani patu

Tony (Pá, 19. 7. 2019 - 00:07)

Má. Toto mne zmátlo, dle všeho se tu mihnul ten pravý, ale zcela na jiném vlákně:--------------Jakub (anonym)---------------------
Odpověď na penis je přece tmavší než-------------------
Na odstínu kůže nezáleží. Je rozhodující, zda určitá část těla je často odhalena a podle toho citlivá na sluneční záření. Sám si umíš spočítat, kolikrát víc máš na slunci třeba čelo než penis. Pokud vůbec někdy jsi venku nahý. My jsme nudisti, tak od jara do podzimu, když je teplo, si užíváme nahoty.------------
odpovědět-------------
12. Červen 2019 - 19:54------------
a---------------
Jakub (anonym)----------------------------
Mám to naučené už tak od mých 10ti, na chalupě u tety se plavky na zahradu a k bazénu zásadně nenosí. ----------------------
odpovědět--------------
12. Červen 2019 - 10:49-----------------------
Možná, že teď Touha pochopí, proč jsem trval na setkání zrovna na Lhotě, tomu pravému by to vůbec nemělo vadit a fejkař by tam nepřišel.

Reklama

Přidat komentář