Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mirek (Pá, 19. 7. 2019 - 00:07)

já miluju Klárku a Mišku. Jenže Klárka je zdaná a tak si ho můžu jen vyhonit u čtení jejich a Miščin čůracích příběhů. Je to hrozný ,ale realita mýho zkurvenýho života.

Hm (Čt, 18. 7. 2019 - 17:07)

Jednou to zapomene vzít a bude zbouchlá. To se z toho mamča posere.

Kluk (Čt, 18. 7. 2019 - 17:07)

Hlavně Kláro až to budete dělat v tom lese s tím čuránim a tak....,máš antikoncepci? V tom tvém věku bych ti teda prcka nepřál.

Klára (Pá, 19. 7. 2019 - 08:07)

Kluku, antikoncepci mám a beru neměj obavy. Já musím nejřív dodělat školu a pak bych chtěla pokračovat i dál,ale jestli bude Libor takovej maximální, tak ikdyby se pak povedlo mimčo nebyla bych proti tomu a studovala bych i dálkově nebo později a nebo ne. Na to je jestě brzy na takový úvahy.

Klára a Miška … (Čt, 18. 7. 2019 - 16:07)

Pozdravujeme z Roztok u Jilemnice. Všechno proběhlo hladce a nakonec jsem mohla s Miškou být u konzultace s ní a určitě jí to pomohlo. Hodně povídala a nebulila u toho jen trošku a jen se mně občas chytla za ruku a dívala se do země když mluvila, asi se za to styděla, ale probíraly se potom i jiný věci z jejího dětství a rodiny a tak,ale to nechceme zde psát. Ale byla v pohodě a hpdně jí to asi taky posílilo. Libor čekal venku a Miška po konzultaci potřebovala hodně na malou, styděla si říci, to už ji znám a tak jsme pak rychle hledaly nějaké místo a v malém dvoře za stříškou pro popelnice v opuštěném rohu se vyčůrala a udělala velkou loužičku a hodně prudce. Bylo to takový místo, kam nebylo od nikud vidět a mně se chtělo taky a tak jsem to pustila vedle její loužičky o trochu s menším proudem a pak jsme jely dál a cestou jsme si dali oběd někde v penzionu pod Kozákovem a pak vyjeli nahoru a chvíli obdivovali Krkonoše a rogalisty ,kteří tady lítali. Teď sedíme u Markétky a píšeme a jsme v pohodě. Bylo to skvělý setkání, já už si s ní volám a píšu déle ale Miškaji viděla poprvé a tak to radostí obulila a v slzičkách se dlouho nechtěla pustit z toho objetí s ní, ale už jsme v klidu a dali jsme si kafe a hroznové víno a melouna a Markéta nás přemlouvá ,abychom tady nocovali. Má nádhernou roubenku a žije tady taky s maminkou. My ale nemůžeme a Libor skutečně musí mít zítra práci někde ve Smržovce a neví jestli to stihne do soboty s otcem a tak asi nepřijede o víkendu. Já bych se s ním ale chtěla projít a nechat tady holky na chvíli. Já bych chtěla hodně jeho blízkost a klidně se i vyčůrám před ním a Markéta a Miška to vědí a tak nás asi nechají,protože musíme pak odjet tak kolem šestý,ono to do Mikulášovic je odtud přes dvě hodiny,ale jestli je mamča ještě v Mimoni,zkusím ji přesvědčit,aby počkala a my jely na chaloupku až zítra po snídani a Libor nás vyhodil tam ,aby nemusel takovou dlouhou cestu. Tak uvidíme a asi se ozveme spíše tedy zítra,protože budeme navečer na cestě a pak rychle do pelíšků. Martin tady není, on se s ní nepohodl, ale jestli bude chtít,tak napíše sama. Prý napíše.

skákavec (Čt, 18. 7. 2019 - 14:07)

Někdo tu napsal na zcela jiném vláknu, že zdejším autorem je ten psycholog z toho Turnova.

Host (Čt, 18. 7. 2019 - 17:07)

Tady padl dotaz na Johna, který zde vypracoval několik zdařilých analýz nedávno na chování Libora. Ta holka se ho ptala, jestli není Libor klientem Johna nebo nebyl, s tím, že asi na tuto otázku stejně nedostane z pochopitelných důvodů odpověď. Nanašel jsem ji tu, tu odpověď. Podle mně je nebo byl Libor klient Johna ,protože v analýze je uvedeno mnoho podrobností, které by člověk neznajícího Libora nenaskládal. Moje domněnka.......... John je psycholog z Turnova a Libor ho možná požádal o to, aby zde tu analýzu vypracoval. Snad jako alibi pro Libora. Nevím. Libor je pisatel, ale četl jsem několikrát celý příběh porzorně a i Klára uvedla, že Libor je jeho nick a on se ve skutečnosti jsmenuje jinak. Pokud by se dalo věřit tomu, co je zde uvedeno jako "osoby a obsazení příběhu", pak by to mohlo být pravda. Ale ať je to jakkoliv ten děj je jako ze života, a lhostejno zda podle skutečné události upravený nebo doopravdy skutečný a každodenní.

Gita (Čt, 18. 7. 2019 - 19:07)

Tohle si myslím taky. Pro Libora dost složité rozhodnutí. Nevím jestli John tim Liborovi zrovna analýzami pomohl na teto diskuzi.

Tony (Čt, 18. 7. 2019 - 22:07)

Představoval jsem si, že tuto noc budu na cestě s Ikkem do Kroščenka nad Dunajcem.

Tony (Čt, 18. 7. 2019 - 22:07)

Sorry, včerejší noc. Tak jsem si to v Geesthachtu u Hamburku představoval.

jo (Čt, 18. 7. 2019 - 23:07)

a přitom jsi honil toho svýho měkkýho chcípáka :-)))

Tony (Pá, 19. 7. 2019 - 00:07)

Prase nechutný, nejsem homoděj. Dnes je to vyjasněné, že tu autor něčeho zneužil.

Nakonec se ukázala jako pravdivá varianta A.

Prase úchylný nechutný. Dnes je mi jasné, že tu autor něčeho zneužil a to byla jedna ze věcí na kterou dojel. Nakonec se ukázala jako pravdivá varianta A, se kterou jsem sice počítal ale považoval jsem ji za málo pravděpodobnou. Užíral jsem se variantou B, a to dost těžce, až mi Kikina variantou C od mého užírání odpomohla. Dnes už vím, jak tomu je. Zpočátku mi něco nesedělo. Blízko Dobrovic je sice velká pískovna, jak jsem si na netu zjistil ale ne zatopená vodou, ve které by se dalo koupat.

Radana (Čt, 18. 7. 2019 - 13:07)

No vždyť se to stalo,chtěl abych mu ho vzala do ruky přímo tam a udělal se okamžitě,jen jsem mu ho jednou,dvakrát stáhla a šlo to ven.

Karel (Pá, 19. 7. 2019 - 10:07)

Radano, když jsi tehdy čůrala v tom parku, tak sis ji pak vytřela nebo ne? A už ti ji někdy vytíral nějaký kluk?

Karel (Čt, 18. 7. 2019 - 15:07)

No, když ta kamarádka přede mnou čůrala poprvé, tak když jsem ji vytíral, tak jsem u toho samovolně vystříknul do kalhot. Jenom mne mrzí a nechápu, že ona nechce abych před ní onanoval ani nechce vidět mého čuráka.

Martina (Čt, 18. 7. 2019 - 13:07)

Snad to Miška zvládkla s Klárkou a Liborem. Taky mi dnes chodí hlavou myšlenky na ně.

Radana (Čt, 18. 7. 2019 - 11:07)

Ten kluk,co s nim chodím to taky chtěl,tak jsem šla čůrat v parku do křoví a čůrala a om mi chytil pipiku a já to nemohla zastavit a čůrala mu do dlaně dál. On byl z toho hotovej a já se styděla jako nikdy.

David (Čt, 18. 7. 2019 - 20:07)

Radano,tohle jsem jednou udělal taky. Bylo to tak,že šla na záchod za chatičku ráno a já to v sobě neovládl a hned jsem šel za ní ve chvíli,když už čurala asi nejvíc a taky jsem to nezvládl a začal ji na pipině při tom hladit. Ona vykřikla dala kalhotky zpátky,ale čurala dál ještě chvilku a pak jsem dostal od ní tak,že jsem měl naražený rameno a ještě pár facek. Tou vteřinou skončil náš několikaměsíční vztah. To nám bylo 16 let. Dalších šest roků už holku na čuraní hledám marně a po pravdě řečeno,bojim se to i jakékoliv dívce vůbec naznačit,že se mi to líbí.

Karel (Čt, 18. 7. 2019 - 13:07)

Radano, za to se nemusíš stydět. Ta moje kamarádka přede mnou čůrá, protože ví, že mi to udělá radost. Když jsem jí minule řekl, že jsem po tom jejím močení doma asi šestkrát onanoval, tak jí to potěšilo. To bylo v pondělí a já se zase těším na příští pondělí až jí uvidím.

Míla (Čt, 18. 7. 2019 - 11:07)

Myslím na Mišku ,snad to v tom Turnově bude pro ni povzbuzením, holky pak mi napište a nejen mně jak to dopadlo. Děkuji

Reklama

Přidat komentář