Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára a Miška (St, 24. 7. 2019 - 07:07)

Opět jsem dnespotichu odplula s pelíšku a nechala holky spinkat. Dnes jsme se v noci probudily a čůraly jsme do nočníku,ale jen lehce a spíše nás vzbudilo horko i večer,ale pipinky jsme měly prázdné a pak zase usnuly.Holky ještě leží a já sedím na zápraží a píšu,vyčůrala jsem se u záhonku a hezkým vytrvalejším proudem a tak se ještě vrátím ke včerejšku. Miška už pak nic intimního po mně nechtěla a myslím si,že to byla opravdu jen její zoufalá touha se uvolnit. Hodně jsem přemýšlela o těch verších kluka a proc to tak Mišku zasáhlo. Musely jsme se ještě ven jít projít a mamča s ní potom o všem mluvila a myslím,že Miška to ještě musí ze sebe dostat.
My k psychologovi do Turnova pojedeme ,ale máme zavolat v září a dohodnout termín, Miška s Nikolou jdou ven a jdou na malou. Tak se vyčůraly pod tůjí a viděla jsem na ně jak jim to jde. Miška i ségra dělaly normální proud a ne moc dlouho. Asi jako já ráno,protože jsem byla v noci čůrat. Tak si budeme povídat a já připravím snídani. Libor měl včera svátek a tak jsme spolu mluvili a přijede už v pátek a tak se na něj moc těším.

Míla (Út, 23. 7. 2019 - 21:07)

Miška to má v sobě ještě živé. Co ji doporučil ten psycholog? Má ještě někam jít? Já to vnímám, že by to chtělo s ní ještě to probrat a pracovat. A ty Klárko, ještě tam pojedete? Já si myslím, že s Liborem už to máte celkem zvládnuté.

Klára (Út, 23. 7. 2019 - 21:07)

Miška utekla a bulí. Přečetla si ty verše a vzpomněla na tetu a stýská se jí po ní . Musím za ní jít.

Kluk tobě (Út, 23. 7. 2019 - 20:07)

Když zrodila ses, já ještě spal, když rozkvetla jsi já v myšlenkách v tobě a usínal. Když plakala jsi já utíral z tvých očí perly, když tančila jsi bylas vílou mezi trávy stébly.
Když myslím na tvé vzpomínání, propojím se , věčný polibek
Pak jen JÁ a TY jsme propojeny těly, pak jen JÁ a Ty a Boží požehnání,
Pak jen JÁ a ty..........Navždy..................Amen

Klára+Miška (Út, 23. 7. 2019 - 21:07)

Mně ani Mišce se ty verše nelíbí. Obě v nich cítíme bolest a žal. Jsou krásný ve slovech, ale ty se trápíš. Řekni jak ti můžeme, kdokoliv, pomoci? Chtěly jsme původně psát na dobrou noc něco jiného, ale tohle nás dostalo hodně.

Martina (Út, 23. 7. 2019 - 20:07)

To je moc krásné,ale proč si tak zoufalý? Komu je to adresováno?

Klára a Miška (Út, 23. 7. 2019 - 19:07)

Přijely jsme z koupání a je opravdu teplo a tak budeme odpočívat a trávit léto jak se má. Ty druhý verše jsou opravdu suprový a ten kluk asi prožívá velkou lásku nebo je opuštěněj. Kdyby prožíval velkou lásku, tak by to zase nepsal sem ale tý holce. Viděly jsme létat balóny a prý tady blízko u Rumburka startují občas, ale je to moc drahý, kdybychom se chtěly svézt ,asi tři tisíce na hodinu pro jednoho. Měly jsme jednou větší čůrání cestou a zastavily jsme si u pole s kukuřicí a pokropily tam svým proudem rostliny. Nejvíce jsem asi čůrala já, protože jsem se hodně napila a pak Miška. Ségra čůrala jen málo a nebo se vyčůrala na koupališti do vody a to bych ji teda propleskla. No prý jo říká, že to nemohla vydržet. Ale tohle je hloupý. Já čůrám do vody na přírodním koupališti nebo v řece, ale ne na uzavřeným. No jo ,ještě je to malá holka.

Kluk (Út, 23. 7. 2019 - 14:07)

Já spočinout bych v tobě, jak verše na tři řádky,a v objetí dvou srdcí,šel bych tam a zpátky. Až rozpoutané vášně zahoří náhlými plameny
Pak budem spolu já a ty, spojené hvězdy na zemi.
Usínáš volná jak nebesa a tvůj dech bránu hladí, jsi moje větrná komtesa, jsem tvůj směr v tobě i napozadi.....

Gabina (Út, 23. 7. 2019 - 16:07)

Souhlasím opravdu máš básnický talent, nebo jsi zamilovaný nebo opuštěný.

Martina (Út, 23. 7. 2019 - 14:07)

Na rozdíl od ubohýho hm tohle je fakt dobrý

Tonda Vlas (Út, 23. 7. 2019 - 17:07)

(Tony)
Ty jsi ta Martina, která ještě pamatuje, jak tu na doktorce řádil před deseti lety liberecký hrnkař, který má hrnkárnu nahoře na Šalďáku nebo jsi zcela jiná Martina? Já mám od něj jeden hrníček doma, který mi tam tehdy daroval, když jsem jel do Trutnova za Karinkou. Kdeže ty loňské sněhy jsou?

ikk. (Út, 23. 7. 2019 - 10:07)

Klárko a Míšo. V pohodě. V mládí jsme se s klukama hecovali,kdo se rychleji udělá a tak jsme si ho vyhonili před sebou a dělali takový hecy. A nejsem teplej, měl jsme mnoho žen a tohle byly jen poznávací expedimenty. Neboj se ani o sebe ani o ní. Prvního se těším a klidně to můžeme probrat,budete-li chtít.

XXx (Út, 23. 7. 2019 - 09:07)

Miska měla konečně orgasmus, no Klárko, máš co dělat, aby jsi ji dohnala a zjistila, co je to správný milování.

Hynek (Út, 23. 7. 2019 - 09:07)

Míla to popsala přesně. Podle mne se jednalo o situační pudovou tenzi Mišky, motivovanou během noci autostimulaci erotických bodů v intimní oblasti a následná pudová potřeba vybití tohoto napětí formou erotické stimulace blízké osoby,v tomto případě kamarádky. V podobných případech v drtivé většině nevzniká z takových ojedinělých hrátek s osobou stejného pohlaví lesbická nebo homosexuální orientace.

Vendulka (Út, 23. 7. 2019 - 08:07)

Taky ,ale kluk mi ji ještě nevytřel. Teď půjdu čůrat a osuším si ji sama

Klára a Miška (Út, 23. 7. 2019 - 08:07)

Je opět krásné ráno a já s Miškou jsme už venku a dnes se nám stalo něco zvláštního a Miška mi dovolila o tom napsat. Ségra spala a my jsme potřebovaly čůrat a tak jsme potichu vyšly ven na zahrádku a Miška potřebovala hodně a kroutila se a ruku si adávala na pipinku a tak rychle stáhla kalhotky u plotu a hned čůrala širokým proudem a já musela vedle ní a šlo to taky ven. Obě jsme plný bříška vypustily do trávy a pak jsme si sedly na zápraží a Miška chtěla,abych ji pohladila pipinku a že se jí to líbí a že to v noci zkoušela sama. Já jsem to nikdy nedělala a tak jsme odešly za ohniště a udírnu s tím,že budeme zkoumat a já jí stáhla kalhotky trochu dolů a hladila ji pipinku a ona si tu moji ruku nejprve dala až do pipinky na čůrácí dírku a tlačila na ní ale nechtěla čůrat, jen si tak hrála a paktrochu nahoru a tlačola si na pipinku moji rukou a já ji nechala a líbilo se mi,že jí to dělá dobře a vnímala jsem, že je to pro ni důležité a ona se během chvíle dostala do takového stavu,že mně ani snad nevnímala a tlašila si moji ruku až na celou pipinku a takovou silou,že mně to až bolelo a jí pipinka musela bolet taky, náhle chytla moji ruku na své pipince oběma dlaněmi a celá se zachvěla a mírně vykřikla a ikdyž byla vyčůraná tak mi počůrala znova trochu dlaň a dostala až křeč do svalů kolem pipinky a až pak se uvolnila. Já to úplně asi nedokžu popsat přesně,ale vím,že prožila asi to,co proživají kluci,když mají vyvrcholení při milování. Trochu jsem byla vedle,protože na holky nejsem,ale tohle bylo něco jiné,takové nečekané a Miška se pak rozplakala a nedostala ze sebe ani slovo a jen před chvílími řekla,že tohleprožila jen jednou s klukem a když si v polospánku v noci chvíli hrála s pipinkou dostala podobný představy a když jsme spolu čůralyměla silnou touhu si ještě hrát a chtěla to ode mně.Rovnou jsem se jí zeptala,jestli teda to má radši s klukem nebo s holkou a ona,že s klukem,ale že jí hodně zradili kluci a že tohle byla blbá situace a jen to chtěla vyzkoušet a uvolnit napětí. Řekla jsem,že to napíšu a ona s tím kupodivu souhlasila. Jsem z toho zmatená. Nemyslím si,že by Miška byla na holky, ale tady jsem si uvědomila, jak moc je zoufalá a vnitřně zraněná a tohle byla její tělesná potřeba se uvolnit z toho všeho a jen jsem z toho překvapená. Já s Liborem se dokážu milovat a i prožít někdy i podobnou extázi,když vydrží a hraje si a ptá se,jak se mi to líbí a co bych chtěla. Mně je Mišky moc líto. Nevím jak to napsat dál a při tom mám potřebu se z toho vypsat. Miška je tady vedle mně a pije čaj a máme míchaný vajíčka a rohlíky a já radši taky dám snídani, ikku, Hynku, holky prosím. Jak to mám v sobě tento zážitek zpracovat?Nemyslím si,že by Miška byla na holky,ale vnímám to jako uvolnění toho ,co prožila s kluky a taky potřebu se uvolnit přes pipinku a zvědavost expenimentovat.

Návštěvník (Út, 23. 7. 2019 - 11:07)

Není to už pritazený za vlasy trochu.To už jsi přehnal.Pohádky

Míla (Út, 23. 7. 2019 - 08:07)

Holky tohle si nemyslím,že by Miška nebyla na kluky. Musim se ti přiznat,že jsem tohle s jednou holkou zkoušela kdysi taky ve tvých letech a ne já ale ona prožila podobný orgasmus a obe jsme založili rodinu a vztah z mužem. Nepřeceňovala bych to. Jen bych byla opatrná,kdyby to Miška chtěla po tobě často. Vy se máte rády jako skvělý kamarádky,,aby to pak nechtěla jen od tebe,ale taky to bylo podle mne jen jednorázové pudové uvolnění intimního napětí. Co by k tomu řekl Hynek nebo John to by mne taky zajímalo.

Vendulka (Út, 23. 7. 2019 - 07:07)

Je mi 18, ráda čůrám venku. Dřepnu roztáhnu nožky, trochu se roztáhne i baculka ať mi to neleje po zadečku, zatlačím a letí to ven. A jak čůráš ty?

Karel (Út, 23. 7. 2019 - 08:07)

Vendulko a přidržuješ si při čůrání pysky rukou? A už ti ji někdy po čůrání vytřel nějaký kluk?

Reklama

Přidat komentář