Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Gita (Pá, 26. 7. 2019 - 18:07)

Klárko, co se stalo? Něco s Nikolou? Nebo s Míšou? Její reakce totiž jak jsi popisovala přes den byla až hodně neobvyklá na celkem banální zážitek s tebou. Mně se nelíbí ten až panický strach z Libora nebo z chlapů všeobecně? Ona něco tají,co asi neřekla ani tobě. Mohu se mýlit. Prosím o zprávu. Moc děkuju.

Klára (Pá, 26. 7. 2019 - 18:07)

Miška se totálně sesypala. Mysleli jsme, že už budeme volat pohotovost. Nakonec jsme to s Liborem zvládli a Miška je u mamči a ta s ní povídá a hlídá ji.. Já teď nemůžu víc psát. Asi jen tolik, že to,co prožila s Jakubem je jen slabý odvar toho,co prožila dříve doma. Teď prosím ne. Mám dost i já. Ozvu se, zkusíme jí vzít do hospůdky, aby se srovnala a když to nepůjde tak budeme doma a já ji budu hlídat a půjdeme zítra, to teď není hlavní. Důležitý je ,aby Miška byla ok. Jinak budeme muset volat její mamču.

Klára (Pá, 26. 7. 2019 - 17:07)

je to horší než jsem si myslela. Ozvuse jak to bude možné.

Vendy (Pá, 26. 7. 2019 - 16:07)

A´T si Libor vezme Mišku stranou a ať ji to svým pinďourem pořádně udělý a tu její baculku pořádně vystříká zevnitř a ona bude spokojená. Když jsi ji to mohla udělat ty, tak proč ne on a budete si kvit.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 16:07)

chtělo by to nějaký pořádný dramatický zvrat. varianta 1) (sexuální) Kluky zhrzená Míša se stane bisexuálkokou, coz se vlastně už děje, závidí Klare vztah a pri slabé chvilce jí svede. Může hrát roli alkohol. Klára bude v rozpacích, že se to libor dozví. varianta 2. (tragická) tragédie se segrou nebo clenem rodiny a psychické problémy. možná pokus o sebevraždu. varianta 3.( Návrat vilika či objevení nové postavy a psychycky natlak či pronásledování. Libor se je bude snazit chránit, případně je psychicky utesit ze strachu ze jim vilik ublíží, event. se mu povede jim ublížit a Libor jim bude pomáhat z absolutního dna.

ikk. (Pá, 26. 7. 2019 - 16:07)

Řakni Míše ,že ji pozdravuju a ať neblbne. Nic se neděje a v pohodě. Do prdele kvůli takový maličkosti byste snad neměli mít depku a problémy.

Klára (Pá, 26. 7. 2019 - 15:07)

Libor psal,že je už na cestě a Miška je nejistá a bojí se,že na ní bude zlej,že mně svedla do těch hrátek. Před chvilkou utekla ven a plakala , že to prý nedá a že udělala hloupost a já jí to nevysvětlím, že o nic nešlo a já jsem v pohodě. Bojím se,ale že někam zase uteče a tak budu s ní. No před chvilkou jsme spolu čůraly za udírnou a Miška když bulí tak pak vždycky potřebuje čůrat a nedělá velký proud ikdyž jí to teče hodně dlouho. Ale já teď jsem spíš smutná z toho,že ona řeší věci,které Libor má zpracovaný a sám ji napsal, že se nic neděje a že se na ni těší. Tak uvidíme. Domluvili jsme se, že dnes půjdeme do hospůdky večer a vezmeme mamču i Nikolku ale ségra nepije alkohol, ikdyž by asi chtěla to trochu zkusit, ale nechci aby byla opilá nebo aby jí pak bylo špatně a zvracela.

Míla (Pá, 26. 7. 2019 - 09:07)

Na to má Klára partnera. Ale taky se trochu bojím jak to Miška ustojí až Libor přijede. Snad dobře.

Xxx (Pá, 26. 7. 2019 - 10:07)

Holky si to umí mezi sebou užít skoro víc jak s klukem.

Martina (Pá, 26. 7. 2019 - 10:07)

A ty jsi holka předpokládám. Tak jaké máš zážitky?

Xxx (Pá, 26. 7. 2019 - 11:07)

Jsem kluk, ale kamarádky vyprávěli. Nebojím se zeptat, abych věděl jak holku pořádně udelat

Xxx (Pá, 26. 7. 2019 - 09:07)

Dnes by mohla Miška ukázat Klárce, co je to orgasmus a hrát si s její pipinkou

Klára a Miška (Pá, 26. 7. 2019 - 09:07)

Dobře jsi to odhadl. Vydržely jsme do rána a proto jsme čůraly s víc plnými pipinkami.

Honza (Pá, 26. 7. 2019 - 08:07)

A čůrali jste v noci no nočníku? Podle toho jak píšeš Klárko o vašem společném čůrání ráno tak tak asi čůrají holky,co v noci nebyly a potřebují ráno po probuzení na záchod.

Klára a Miška (Pá, 26. 7. 2019 - 07:07)

Opět jsme se vypakovaly na zápraží a čůrání jsme si nechaly do trávy a všechny naše pipinky měly napilno aby ulevily plným bříškům po noci. Míška čůrala zpočátku mírně,ale její pipinka pak udělala intenzivní prou a rychle to šlo ven do trávy. Ségra čůrala podobně, nejprve ze sevřené pipinky malým proudem na všechny strany a až pak se rozčůrala dopředu pramenem,co se netříštil a byl přímo a já jsem čůrala trochu víc prudce hned a pak mi pipinka čůrala po chvilce jen mírně ale ještě jednou se to zvýraznilo a pak jsem dočůrávala skoro pramínek po kapičkách chvíli a už to bylo. Teď sedíme na zápraží jen v kalhotkách,protože je teplo ( i jen v kalhotkách spíme bez noční košile) a pijeme čaj a máme tady šunku a máslo a rohlíky na stole. Dnes přijede Libor odpoledne a na něj semoc těším. Včera jsme o tom mluvily s Miškou a ona se opravdu bojí a až tak,že prý radši odjede domů,pokud by byl na ní Libor nepříjemný a skoro plakala ,ale myslím,že to nebude tak žhavý a Libor je pohodář.Příští týden přijede mamča od Mišk a chce si už Mišku odvézt,protože se jí stýská a nabízí,abych jela s ní k nim. Mamča mi to dovolí a ségra bude s Ťufíkem doma,ještě to neví a asi jí to bude možná líto ale uvidíme, jak to nakonec dopadne.Zase bude asi horko a tak budeme relaxovat a užívat si prázdniny a s Liborem se moc těším na společné chvíle.

G12 (Pá, 26. 7. 2019 - 05:07)

Pridal bych se

kenny (Čt, 25. 7. 2019 - 21:07)

tak to ti závidím.

Lojza (Čt, 25. 7. 2019 - 21:07)

Holky kurňajs užívejte si to plnými doušky!!! Já jsem dneska na takovém trochu čuracím rande a je to nádhera, tak čaute všichni!

Klára a Miška (Čt, 25. 7. 2019 - 20:07)

Přijely jsme z koupání a bylo to max suprový , největší legrace byla, že jsme i v tom vedru saunovaly a Miška to taky dávala a přehledem a jsme odpočinutý a zrelaxovaný. Ségře jsem důrazně vyčetla, aby nečůrala do bazénu a tak byla tak vyplašená, že chodila čůrat na záchod preventivně snad každou půl hodinu a jednou jsem byla s ní a ona opravdu i za tak krátkou chvíli čůrala z pipinky celkem slušně, moje pipinka už po ránu při dalším čůrání nepálila a tak jsem taky v pohodě a Miška jestli se má bát zítra LIbora až přijede? Ona o tom ví, že jsme spolu mluvili s Liborem a myslím si, že se trochu asi bojí, ale nemluví o tom, radši ji večer ještě zkusím uklidnit. Libor si myslím to řešit nebude a jestli, tak to hodí spíš do srandy. Volala jsem kamarádce do Mimoně a ta mi jen řekla, že ať jsem v klidu a že tohle zkoušela doma dokonce tajně se ségrou a taky není na holky. Miška už potom nic takového po mně nechtěla a jak plakala po tom,co se to stalo tak vnímám,že ji to bylo trapný a styděla se za to a ani od ní to nebylo párové,ale jen tělesné zkoumání a uvolnění. Já si tedy nepamatuji, že bych si s pipinkou až takhle sama hrávala až do úplný extáze a orgasmu, ale ik psal, že to starší holky asi dělají a kluci si to s frantíkem dělají taky a Libor mi se i svěřil, že když po mně moc touží ,tak musí a představuje si mně a nás oba a taky se mu to povede. Půjdeme na večeři a písneme zase zítra.

ikk. (Čt, 25. 7. 2019 - 09:07)

Holky kachnu přivezu a těším se na vás v reálu . Kláro jestli je Libor normální,tak poznal,že to s Míšou byla spíš od tebe zvědavost a ne lesbické milování a nebude to řešit a i ty jsi vlastně do poslední chvíle nevěděla co nastane. Ona se uvolnila a třeba si to občas dělá tajně sama tak prosim tě,kdybys ji někdy přistihla v týhle situaci a ona o tobě nevěděla,nech ji být ať si to dokončí v klidu. Je to normální ,chlapi si to taky dělaj často sami a holky hlavně starší taky, jen o tom moc nemluví

Reklama

Přidat komentář