Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 29. 7. 2019 - 14:07)

Já bych chtěl vidět baculku mamči.

Návštěvník (Po, 29. 7. 2019 - 10:07)

INKVIZITOR ………...
marvni hlidko, od ceho te mam, kdyz je ani za takoveto prasecinky nepokaras. Budete se smazit v ohni pekelnem, fuj tajb. Ohen a siru na vas - neznabozi.

Honza (Po, 29. 7. 2019 - 10:07)

Debile!!!

hudly hudly hudly (Po, 29. 7. 2019 - 13:07)

Ano, Honzo?

Kluk (Po, 29. 7. 2019 - 08:07)

Stino nevim kolik máš roků,ale divat se na holku jak čůrá je moc fajn a asi je blbý, když s tím zrovna nepočítáš,ale chtěl bych třeba i tebe při tom vidět jak se vyčůráš. Mně je dvacet a líbí se mi to,a nejsem vůbec agresivní.

Stina (Po, 29. 7. 2019 - 08:07)

Čurala jsem včera za zahradním domkem anajednou se objevil a očumoval mně cizí kluk. Stál asi pět metrů ode mně a já si jen dala ruku před pipinu aby neviděl všechno jak čurám z ní ,ale cítila jsem se opravdu dost blbě. Taky jsem mu řekla,že se to nedělá takhle špehovat holku,když čurá,ale bála jsem se mu říct něco víc, aby nebyl agresivní. Byla jsem tam sama a odběhla jsem si na záchod čurat až sem. Příště se radši počurám.

Klára+Miška (Po, 29. 7. 2019 - 07:07)

Prožila jsem skvělý vikend s Liborem a dnes už si užíváme ranní pohody s holkama na zápraží. V noci jsme vydržely nečůrat do nočnìku a ráno se nám chtělo hodně a udělaly jsme to tady na zahradě do trávy pod smrkem. A byla trochu u toho i legrace. Já i Miška jsme to pustily rychle z pipinek přímo proudem ven a ségra taky ale když se rozčůrala naplno trochu zakňučela a chtěla to stopnout, ale nešlo to a pak jsme s Miškou uviděly, co se stalo, protože najednou jí šlo ze zadečku to druhý a dost rychle a kromě loużičky vytvořila nakakanou skoro průjmovou hromádku. Odběhla jsem do koupelny a přinesla ji papír,aby si mohla zadeček očistit a pak Nikola sama vzala rýč ,udělala u plotu diru do hlíny a to své kakáni do ní zahrabala a ještě hadicí to pokakané místo důkladně postříkala a omyla. Nesmály jsme se ji ani tolik, ono se někdy stane ze člověk potřebuje nutně čůrat a to druhý najednou chce ven taky a když to je v zadečku pevný, tak se to podržet dá,ale když je to řídký,tak to jde rychle ven i s čůráním a je trapas. Stalo se mi to taky jednou tady loni a jednou cestou ze školy, když jsem čůrala pod viaduktem. Miška se směje a prý má stejně nepříjemnou zkušenost. Ve čtvrtek přijede ikk a v pátek Libor ale i mamča od Mišky a pojedu k ní na oplátku. Už se těším. Libor to bude mít za mnou dál,ale prý žádný problém a mamča by chtěla,aby Nikolka s Ťufíkem zůstala doma,tak to asi bude bulit, tak uvidíme jak to bude. Prý se tam vejdeme všichni v Dačicích. Mamča nás volá na snídani.

Návštěvník (Po, 29. 7. 2019 - 08:07)

Nikolka je takovej pokakánek jak vidím...

Klára (Po, 29. 7. 2019 - 09:07)

Ségra není žádný pokakánek ty blbečku. Prostě to neuhlídala a bylo to venku i s malou potřebou. Přála bych ti,aby se ti to taky někdy stalo. A musim se zastat i Stiny, klukům se hodně líbí koukat jak holka čůrá,ale mně by bylo taky velmi nepříjemné, kdyby mně okukoval někdo cizí při čůrání. Když ti to holka dovolí pak je to jiné, jinak ji jen způsobíš nepříjemnÿ zážitek a příště se bude bát jít vyčůrat a bude to držet tak dlouho až to nekontrolovatelně pusti a počůrá se.

Martina (Ne, 28. 7. 2019 - 20:07)

Taky jsem si to myslela. Ale jak říkáš,už to snad bude ok. Uvidíme.

ikk. (Ne, 28. 7. 2019 - 20:07)

Škoda,měly jste vzít Míšu s sebou,aby přišla na jiný myšlenky. Ale i tak dobrý. Tak na viděnou ve čtvrtek ! :-) :-) :-)

Klára (Ne, 28. 7. 2019 - 17:07)

Byla jsem s Liborem a pojedu z Liberce vláčkem domů do Rumburku s přestupem a tam mne vyzvedne mamča a holky. Vidím,že Miška ráno si myslela,že jsem přijela v noci a chrnime, ale byli jsme na Benátské skoro do jedný a já zůstala u Libora a mamča mi to dovolila. Už se těším na všechny. S Liborem zo bylo maximální!

Kristýna (Ne, 28. 7. 2019 - 13:07)

To máš pravdu,holky maji opravdu kratší močové cesty a hned to jde ven. Někdy musím na tu dírku tlačit a nebo buchtičku celou sevřít rukou,když se mi chce nutně ,než najdu WC nebo nějaké zákoutí na vyčurání.

Miška (Ne, 28. 7. 2019 - 07:07)

Klára byla s Liborem na Benátskŷ a přijeli asi v noci a ještě spinkají. My jsme s Nikolou na verandě a musely jsme hodně čurat. Niki mne zavedla pod verandu do kouta a hned čurala do trávy ani se jí baculka moc neotevřela a tak jí to stříkalo i na prdelku a do stran,ale musela hodně i tak ten oroud z jej í baculky byl i tak dost velký. Já to hned dělala naproti nî a čurala jsem okamžitě taky velký proud z baculky ale přímo ven. Už jsem ok,vic napíšu jindy. To nebylo jednoduché. Moc mi tady všichni pomohli a já jsem jim za to vděčná. A také vám,kteří nám fandíte. Děkuji moc!

Míla (Ne, 28. 7. 2019 - 08:07)

Miško.bude to dobrý. Moc na tebe myslim. Pozdrav i ostatním!

Návštěvník (Ne, 28. 7. 2019 - 01:07)

Začal jsem na straně 22 a překvapilo mě kolikrát si ty holky při čůrání dokázaly načůrat trochu do kalhotek.no nevím já bych takovou nechtěl. Věčně pochcaná a v noci na nočník.A jak se zde dohadujete ze začátku je to psané trochu jiným stylem.A Vilik reaguje jen na Klarku to je taky divny.Přitom problémy s močením jich tam má víc.

Holka (Ne, 28. 7. 2019 - 08:07)

Kdybys byl holka tak bys psal jinak. Asi bys často nádoběhl na WC taky bez trochu mokré pipinky. Holky mají čůrání rychlejšị než kluk když nemaji pindíka a hned jim to jde z močáku rovnou do pipinky a naše čůrací roura je malá.

kluk (Ne, 28. 7. 2019 - 12:07)

Je to tak. Už se mě stalo, že se mě chtělo tolik čůrat, že svěrač trochu upustil, ale zůstalo to ještě v rouře. U holky by to už bylo v kalhotkách. A nebo pár kapek zadrží předkožka a spoďáry zůstanou suché.

Karel (Po, 29. 7. 2019 - 08:07)

No, ale holkám by mohla prvních pár kapiček čůrání zadržet stydká štěrbina, nebo ne? Holky, napište, jestli s tím máte nějaké zkušenosti?

Horna (Ne, 28. 7. 2019 - 09:07)

Hlavně že máte děvcata vedle tý chcací dírky hnedle tu druhou. Panečku jak se do ní houfně strká a pak stříká semeno! :-)

Reklama

Přidat komentář