Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Holka (Pá, 26. 7. 2019 - 23:07)

Kdybys Martino nenapsala,jábych napsat dnes nedokázala. Je to pro mne tak silné,že mne to zasáhlo na celý večer, jen čekám,jestli se Klára ozve ,ale asi zítra. Drásá mi to srdce,protože tohle prožila moje nejlepší kamarádka a já to nejsem schopna strávit. Půjdu do postele a manžel ví o této situaci a jedno mu to taky není. Potřebuji se k němu přivinout a ať mne nechá a jestli budu plakat, budu.Nepíšu víc ,nejde psát.

Nezadaný (So, 27. 7. 2019 - 00:07)

jen chci říct, že jsem si musel dát dva panáky abych to strávi,když jsem to četl.Tomu tátovi od Mišky bych zakroutil krkem.

Klára (Pá, 26. 7. 2019 - 20:07)

už je to snad dobrý. No tohle jsem něco podobnýho zažila, když můj otec skoro přizabil Nikolu a já jsem mu ji vytrhla a utekla a tak ji zachránila život. Pokud mi Miška nedovolí, nenapíšu, co mi prozradila a kvůli čemu se sesypala, ale Libor se zachoval naprosto skvěle a byl u ní a snažil se jí dát dohromady. Ona strašně plakala a celá se chvěla a to se stalo, když Libor přijel a ona utekla na záchod a já jsem pospíchala hned za ní. Ona se skutečně celá chvěla a byla úplně mimo a plakala jako nikdy a zjistila jsem, že se i počůrala naštěstí jen do kalhotek a sukně ,ale to snad ani nevnímala, ale když se trochu zklidnila, tak jsem ji svlékla a šoupla pod sprchu a přinesla jí náhradní oblečení a pak jsme šly k nám do pokoje a Libor byl u ní a pak si ji vzala mamča. Libor byl z toho, co se od Mišky dověděl taky šokovaný a celý tento večer máme všichni opravdu dost. Půjdeme ale do hospůdky a Miška souhlasí taky. Teď už vím ,proč Miška o otci nemluvila nikdy a jen jednou se zmínila, že je v zahraničí pracovně, ale je to jinak. Ale to opravdu napíšu, pokud mi dá Miška svolení nebo ještě lépe ať to napíše sama pokud bude schopná. Musím říci, že kdyby tady nebyl Libor asi bych to neustála. Mamča chtěla volat do Dačic, ale nakonec jsme to nechaly. To bychom řešily, kdyby se Miška nezvedla. Jestli se dnes opiju tak se předem omlouvám, nemám to v plánu, ale potřebuju se uvolnit. Ani mne ani Libora v tyhle situaci nenapadly žádný myšlenky na milování, snad večer, ale nevím jestli to zvládnu a jestli nebudu chtít spát s Miškou, kdyby měla krizi. Je to silný.

Martina (Pá, 26. 7. 2019 - 23:07)

já jsem z toho špatná a opravdicky značně, nemohu spát a brečela jsem kvůli tomu, protože si myslím, že Míšu otec opakovaně zneužíval nebo znásilnil .Proto to má v sobě a vlastně je dobře, že se to provalilo. Pro mne je to tak živý, že to nemohu rozdýchat ani to psát a už mi znovu tečou slzy. Všem pevným lidem se omlouvám, ale já tohle nemůžu zvládnout. Můj otec bil maminku a je to strašný si na to vzpomenout a Míša je mladá holka a tak trpí. Klárko a Libore děkuji za ní, že jste tak pro ni takovou oporou. Ta holka si tohle opravdu nezaslouží a potřebuje lásku blízkých lidí. Strašně moc.

a (Pá, 26. 7. 2019 - 20:07)

zas ji vyhoň ať je prdel

Gita (Pá, 26. 7. 2019 - 18:07)

To je hrozný. Mám tušení,ale nejsem to schopna napsat. Jestli to půjde,vemte ji ven a klidně ať se uvolní a dá si něco na povzbuzeni,ale pozor ať to nepřežene. Budu napjatá než se ozvete.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 18:07)

Dietl hadr

Gita (Pá, 26. 7. 2019 - 18:07)

Klárko, co se stalo? Něco s Nikolou? Nebo s Míšou? Její reakce totiž jak jsi popisovala přes den byla až hodně neobvyklá na celkem banální zážitek s tebou. Mně se nelíbí ten až panický strach z Libora nebo z chlapů všeobecně? Ona něco tají,co asi neřekla ani tobě. Mohu se mýlit. Prosím o zprávu. Moc děkuju.

Klára (Pá, 26. 7. 2019 - 18:07)

Miška se totálně sesypala. Mysleli jsme, že už budeme volat pohotovost. Nakonec jsme to s Liborem zvládli a Miška je u mamči a ta s ní povídá a hlídá ji.. Já teď nemůžu víc psát. Asi jen tolik, že to,co prožila s Jakubem je jen slabý odvar toho,co prožila dříve doma. Teď prosím ne. Mám dost i já. Ozvu se, zkusíme jí vzít do hospůdky, aby se srovnala a když to nepůjde tak budeme doma a já ji budu hlídat a půjdeme zítra, to teď není hlavní. Důležitý je ,aby Miška byla ok. Jinak budeme muset volat její mamču.

Klára (Pá, 26. 7. 2019 - 17:07)

je to horší než jsem si myslela. Ozvuse jak to bude možné.

Vendy (Pá, 26. 7. 2019 - 16:07)

A´T si Libor vezme Mišku stranou a ať ji to svým pinďourem pořádně udělý a tu její baculku pořádně vystříká zevnitř a ona bude spokojená. Když jsi ji to mohla udělat ty, tak proč ne on a budete si kvit.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 16:07)

chtělo by to nějaký pořádný dramatický zvrat. varianta 1) (sexuální) Kluky zhrzená Míša se stane bisexuálkokou, coz se vlastně už děje, závidí Klare vztah a pri slabé chvilce jí svede. Může hrát roli alkohol. Klára bude v rozpacích, že se to libor dozví. varianta 2. (tragická) tragédie se segrou nebo clenem rodiny a psychické problémy. možná pokus o sebevraždu. varianta 3.( Návrat vilika či objevení nové postavy a psychycky natlak či pronásledování. Libor se je bude snazit chránit, případně je psychicky utesit ze strachu ze jim vilik ublíží, event. se mu povede jim ublížit a Libor jim bude pomáhat z absolutního dna.

ikk. (Pá, 26. 7. 2019 - 16:07)

Řakni Míše ,že ji pozdravuju a ať neblbne. Nic se neděje a v pohodě. Do prdele kvůli takový maličkosti byste snad neměli mít depku a problémy.

Klára (Pá, 26. 7. 2019 - 15:07)

Libor psal,že je už na cestě a Miška je nejistá a bojí se,že na ní bude zlej,že mně svedla do těch hrátek. Před chvilkou utekla ven a plakala , že to prý nedá a že udělala hloupost a já jí to nevysvětlím, že o nic nešlo a já jsem v pohodě. Bojím se,ale že někam zase uteče a tak budu s ní. No před chvilkou jsme spolu čůraly za udírnou a Miška když bulí tak pak vždycky potřebuje čůrat a nedělá velký proud ikdyž jí to teče hodně dlouho. Ale já teď jsem spíš smutná z toho,že ona řeší věci,které Libor má zpracovaný a sám ji napsal, že se nic neděje a že se na ni těší. Tak uvidíme. Domluvili jsme se, že dnes půjdeme do hospůdky večer a vezmeme mamču i Nikolku ale ségra nepije alkohol, ikdyž by asi chtěla to trochu zkusit, ale nechci aby byla opilá nebo aby jí pak bylo špatně a zvracela.

Míla (Pá, 26. 7. 2019 - 09:07)

Na to má Klára partnera. Ale taky se trochu bojím jak to Miška ustojí až Libor přijede. Snad dobře.

Xxx (Pá, 26. 7. 2019 - 10:07)

Holky si to umí mezi sebou užít skoro víc jak s klukem.

Martina (Pá, 26. 7. 2019 - 10:07)

A ty jsi holka předpokládám. Tak jaké máš zážitky?

Xxx (Pá, 26. 7. 2019 - 11:07)

Jsem kluk, ale kamarádky vyprávěli. Nebojím se zeptat, abych věděl jak holku pořádně udelat

Xxx (Pá, 26. 7. 2019 - 09:07)

Dnes by mohla Miška ukázat Klárce, co je to orgasmus a hrát si s její pipinkou

Klára a Miška (Pá, 26. 7. 2019 - 09:07)

Dobře jsi to odhadl. Vydržely jsme do rána a proto jsme čůraly s víc plnými pipinkami.

Reklama

Přidat komentář