Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

mima (Pá, 21. 6. 2019 - 11:06)

......ale už v této jednoduché větě si Bible odporuje ......co jako? Kdo, kde říka, že nejsou jiní bohové? Kdyby tady nebyli, tak tato věta ani není potřebná..... jenže pokud tady jsou i jiní bohové, musíš hledat toho pravého, originál, ten zbytek je vždy jen napodobenina. Tak je to ve všem......... Bůh stvořil lidí ke své podobě......... každý člověk by měl vědět, že máme ten svět duchovní a svět tělesný. Každý vědec, lékař, psycholog.....ti to vysvětlí. Než tady byl stvořen svět hmatatelný, tělesný, nejdříve musel tady být stvořen ten svět duchovní. Než něco uchopis, uděláš nějaké dílo, nakreslis obraz........ musí nejdříve přijít myšlenka, musíš pracovat v tom duchovním světě...... a pak teprve privedes dílo na svět. Dílo, které můžeš uchopit, dílo ktere uvidí tví blízcí, tvá rodina.......jsme malí bohové :-)

Rakato (Pá, 21. 6. 2019 - 13:06)

Píšeš: "musíš hledat toho pravého, originál, ten zbytek je vždy jen napodobenina." Vyčůraná odpověď. Ještě ti zbývá dokázat, že ten tvůj je ten pravý bůh. A to už je horší, že? ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To, jak píšeš, že nejprve musí být myšlenka, a pak až hmotný výtvor, je výmysl. Dítě uděláš bez jakéholiv znalosti lidského těla (kromě té sexuální pochopitelně), nic nemusíš promýšlet a projektovat. A opět - už jsi někdy zkusila zhmotnit myšlenku? Ne? Tak to udělej, a až se ti to podaří, můžeme se bavit dál. Vytvořit Azael (či jak se ta děva z Císařova pekaře jmenovala) není jen tak.

mima (Pá, 21. 6. 2019 - 21:06)

Já ti nepotřebují dokazovat svého pravého Boha Rakato, to není můj problém. Jsou věci v našem životě, které se týkají jen nás a co tobě vůbec po mém Bohů :-)............ dítě uděláš bez jakékoliv lidské znalostí, píšeš. Kolik máš děti Rakato, že takovou blbinu můžeš vyplodit?.....Myšlenku nikdy nezhmotnim, protože myšlenka je svět duchovní. Tvou myšlenku, nikdo nemůže uchopit, natož ji vnímat někdo cizí. Víš co je na myšlence nejlepší? Že tvou myšlenku ti nikdo nemůže zakázat natož ukrást. Víš co si teď o tobě myslím ? :-)

Tony (So, 22. 6. 2019 - 01:06)

Díky, mimo, že jsi zase zpátky, už jsem si myslel, že Rakato odtud všechny vypudil. Znám ho pár let už z dnes zaniklých KD, jenže on je mnohem větší kalibr než Hvězdoun.

mima (So, 22. 6. 2019 - 12:06)

Nevím zdali jsem zpátky Tony :-) pokud komunikace bude slušná a na úrovni, tak snad tady sem tam zavítam. Víš jak to v životě chodí, člověk musí taky něco dělat a nejen tady perlit :-) Já toho času moc nemám, píšu pak na rychlo a všechno nelze vysvětlit v pár větách. Pak to může vyznít jinak než myslím a to je škoda. Škoda i toho času :-) Ale jsem ráda, že o tobě slyším a že teď tady je to trochu v klidu.
Zdravím a přeji poklidnou sobotu .Posílám srdíčko ❤

Milan (So, 22. 6. 2019 - 13:06)

Zdravím Mimo,
no to je náhodička. Zadám poslední komentář a čí že zde naposled čtu :-).
Jsem tu také po delší odmlce.
Pamatuješ jak jsem psal již několikrát o té vizi s Kristem, že jsem před tím viděl satana jako nádherného muže. Psal jsem o tom, že v tom vidění přišlo pochopení jeho principu, stávání se někým něčím.
Představ si, že když jsem jej uviděl, pochopil jsem, že jsem chtěl být dříve jako on, osobností co má na druhé vliv a přitom z toho užitek. Do té doby jsem chtěl někým a něčím být. Když jsem to však spatřil, styděl jsem se, že jsem chtěl být vlastně jako satan, ale vůbec jsem to tak předtím nevnímal. Hodně dlouho jsem to nikomu neříkal, neboť jsem nepochopil ještě jeho další trik. Ten trik spočíval v tom, že když o tom budu mluvit, stejně nikdo neuvěří.
V poslední době jsem poznal jednu kazatelku, potkal jsem ji pracovně a netuše, že je kazatelka, začali jsme si povídat. Když jsem se to dozvěděl, že káže po celých Čechách, a že si osvojila děti do pěstounské péče, skamarádili jsme se, vzal jsem si emeil a začali si psát Při tom psaní mi došlo spoustu věcí a mě se ozřejmil celý satanovo trik. On tuto touhu stát se někým a něčím, osobností nevkládal pouze mně, ale vkládá to všem nevědomým lidem, proto je ve výchově a vzdělání kladen důraz na výchovu osobností. Ty pak lidi uctívají, volí a prosazují do vedoucích pozic společnosti. Tito lidé pak klamou ostatní, tím že se cítí být povoláni vést druhé, říkat jim co si mají myslet, čemu věřit. Proto satan chce, aby z jeho služebníků byli osobnosti, kteří nevědomky ctí jeho a nikoliv Boha a Krista.
Aby tyto osobnosti učili žít podle jeho zákonů a nikoliv Božích a když se podíváš na současnou společnost, vidíš kam to spěje.
Onehda jsem šel do hračkárny a k mému úžasu tam bylo spousta hraček military včetně vodních pistolí a dalších věcí.
Hodně rodičů si neuvědomuje jak zakoupením takové hračky ovlivňuje vědomí dětí, kteří třeba s počátku jen stříkají vodu, ale pak se to změní na jakoby zabíjení a my víme, že kdo byť imaginárně to dělá, činí tak ve svém srdci. Pak takové děti prohlašují "padni nebo nehraju". A za další je v písmu za vraha prohlášen i takový člověk jenž v sobě chová nenávist, nemusí ani čin dokonat, neboť již šíří Zlo touto myšlenkou a ona si pak vždy najde někoho kdo onen akt vykoná.

Neříkám, že to bude snadné pro každého pochopit, ale pro věřícího člověka by to neměl být až takový problém a kdo miluje své děti, pochopitelně tyto věci objasní.

Měj se milá Mimo hezky a já se jdu podívat na předešlé příspěvky.

mima (Ne, 23. 6. 2019 - 06:06)

Milane, děkuji za pozdravy a přání. To je zvláštní, že jsme se tady v jednom čase znovu všichni sešli. Asi to není jen náhoda :-) ......... koukám, že tady jsou lidé generálové, i když ve válce vůbec nebyli. Dokonce, mají představy, že syna vychovas na hrdinů, když mu koupíš zbraň a bude si hrát na vojáky. Ono ty hrdiny máme všude dnes kolem nás. Mládež sedí u počítače vraždí, někteří už nic jiného neumí. A pak je vidíš v normálním životě, když vidí krev a to skutečnou, ne na obrazovce, někde je píchne, tak se kácejí k zemí. Hrdina není muž, který zabíjí život, ale ten co ten život zachraňuje. Rakato a někteří mají tady řeči, řeči v době míru, ohledně války. Hrdinové, kteří ani nevědí, co je to válka, co je to držet zbraň a mířit na nepřítele. Jsem zvědavá co by ve skutečnosti dělali, kdyby byli na polí bitvy. Ptali se svých rodičů, prarodičů jak to oni ve válce dělali, jak vraždili člověka? Normálního člověka, který měl rodinu, děti....a ve válce byl ne ze své vůle? Jednou jsem slyšela, tento rozhovor, tuto otázku....." Víš proč Němci nevyhráli válku ? " ...... Protože většina vojáků střílela do vzduchu. To jen pro představu, jak se projevují hrdinové. Víte, teď čteme, že chtějí uzákonit eutanazii v naší zemí. Četla jsem názory lidí, většina je pro. Pokud někdo byl proti, hned dostal nakládačku. Zvláštní, ale bylo, že nikdo se nepřihlásil jako dobrovolník, že to bude dělat. Jak už jsem psala, hrdina, mužnost se nepočítá na to, kolik kdo zničí životu, ale kolík kdo jich zachrání. A tak máme vychovávat své syny........ víte, tou klávesnici můžete tady hodně toho nadatlova o svých hrdinských činech, druhé poučovat, ale o tom ten život není. Jde tu hlavně o každého z nás o tobě o mně o nás, jací jsme hrdinové v normálním životě..........a tady je jeden příklad hrdinství, dítěte kterého vychovali jedni z nás, jedni rodiče......nebylo to již malé dítě, ale nebyl to ještě muž. Mladík, jel v tuto zimu ve veřejným dopravním prostředku. Bylo tehdy hodně zima, všichni měli teplé oblečení, mráz kreslil obrázky na oknech. Všichni cestující si všimli, že s nimi jede člověk, který nemá pořádné oblečení, nemá pořádné boty, je mu zima...... někdo ho politoval, jiný odsoudil, další se mu posmíval, ale pak najednou přišel ten mladík, sundal své buty a dal tomu člověku...... z veřejného dopravního prostředku pak vystoupil jen v ponožkach. Všichni ho pozorovali, kroutili hlavou......... nakonec k němu přiběhl jeden kluk a říká mu " co jsi to udělal, podívej jak vypadáš, všichni se na tebe dívaji, jdeš bez bot, tady mezi lidmi, je ti zima"........... odpověď zněla, " já si ty boty můžu koupit ještě dnes, ale ten člověk si celou zimu ty boty by nekoupi. Viděl jsi jeho nohy?........a tak by jsme měli vychovávat své syny, to jsou muži, hrdinové........ Kupovat jím takové hračky, které vychovají jejich charakter a když přijde do tuhého, budou schopní nasadit svůj život, aby zachránili druhé, ty slabší v naší společnosti....... Ne krakejme v době míru, neposilejme syny, táty do války, neucme naše děti držet zbraň........ protože všechno dobro i zlo, se začíná doma v kuchyni u stolů. Co se tam mluví, slyší......to se zaséva do našich dětí......
❤ Dobré ráno ☀

Rakato (Ne, 23. 6. 2019 - 15:06)

Defétista jako ty má plnou pusu ušlechtilých řečí v době míru. To se to řeční o tom, že nemáme bojovat, ani se připravovat na boj - všude pohodička, války jen na druhých kontinentech, bezpečí kam se podíváš.... _---+-----------------------------------------------
Jenže takovým rozumbradům jako ty vždy ztuhne úsměv na rtech, když nastane konflikt nebo anarchie, do domu se dobývá nějaká svoloč, v očích chuť na krev. -------------------------------------
Je hloupým lidem nedochází slova klasika: Když chceš mít, připravuje se na válku.

Ester (Ne, 23. 6. 2019 - 08:06)

Mimo, krásně píšeš o hrdinství, tvé příběhy jsou velmi poučné a dojímavé, palec na horu :)

Kjara (So, 22. 6. 2019 - 18:06)

Takto se taky Milane nevyřeší problematika tohoto světa. My ji nemůžeme vyřešit, Bůh ji řeší a dořeší.

Hele (So, 22. 6. 2019 - 13:06)

V psychologii dítěte máš guláš, jakobys předjímal zlé. Ne tak zjednodušeně to opravdu nefunguje. Nezapomeň, že čistému vše čisté

Milan (So, 22. 6. 2019 - 17:06)

Zajímavý pohled, čistému vše čisté.
Jak potom se dívat na nedobré myšlenky, vraždy a zabíjení, smilství a cizoložství, nadutost, pýchu, opovážlivost, svévolnost, urážky a vůli konat zlo, drogy a halucinogeny, lidská i zvířecí jatka na všechen druh bezpráví, násilí a krutost. A co zvrácené týrání lidí a zvířat, to vše je čisté. Už jsi něco z toho v životě zažil/a na vlastní kůži nebo byl/a svědkem podobných událostí. Co domácí násilí a týrání dětí i to je čisté???

ne (So, 22. 6. 2019 - 17:06)

nepřekrucuj to. Jsi dost chytrý, abys pochopil, jak to bylo myšleno. Psal jsi o hře dětí s vodními pistolkami a jejich vliv na charakter dítěte. Ty jsi si v dětství nehrál s vodními pistolkami?

Rakato (So, 22. 6. 2019 - 20:06)

„Eda praví: Teprve když si hlubokou tržnou ránu sešiješ sám, bez umrtvení a bez hlesu, budeš viking, vyměklá čubko.“ -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To je cíl, ke kterému mají směřovat chlapi - překonat bolest a postarat se sám o sebe, a to přesto, že se to málokomu podaří. Protože až se mezinárodní situace zase zhorší, budou to muži, kteří vyfasují zbraně, a půjdou bojovat, znovu uvidí vyhřezlá střeva svých kamarádů, utržené hlavy, končetiny a uslyší chropot smrtelně raněných spolubojovníků. Proto jsou pistolky na vodu u dětí, hlavně chlapců, zcela v pořádku, stejně tak jako přihlásit kluka na karate nebo na taekwondo. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Žiješ si jako vyměklá pacifistka v představě, že současná politická nirvána bude trvat věčně, ale jak nás učí historie, mír vždy jednou skončí. Dnešní maminy jen šlapou po naší budoucnosti, když strkají synkům panenky a s ostatními feministkami se snaží zavést matriarchiát. Pamatuj si, že pokud tvůj syn občas nedostane na žíněnce nebo aspoň ve fotbale či hokeji do rypáku, nikdy se z něho nestane viking, který je schopen a ochoten bojovat na svobodu a právo. Bude to jen bezpáteřná bačkora, místo které bude muset jít jeho manželka podívat se do sklepa, co to tam šramotí. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sestup z růžového obláčku, a zamysli se nad svým světonázorem.

Rakato (Pá, 21. 6. 2019 - 23:06)

Jak - nemůžeš zhmotnit myšlenku? Vždyť jsi vysvětlovala, že nejprve musel být vytvořen svět duchovní, a z něho by stvořen svět hmotný. Já jen po tobě chci, abys mi to zhmotnění myšlenky, ten převod myšlenky na hmotu předvedla, což by pro tebe jako pro zapálenou věřící měla být brnkačka. A pokud to nedokážeš, je to tvoje povídání o duchovním světě jen výmysl, blábol bez důkazů. Stejně tak dobře můžu já vykládat, že když se na tebe podívám svým uhrančivým pohledem, dojde ke tvému samovznícení a ty shoříš na popel. Dokázat to neumím, a tak tady nefabuluji nesmysly. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Řeč se mluví a voda teče. Copak ti není podezřelé, že většina tvé věrouky jsou jen povídačky, co se kdysi komusi stalo? Někdy mi bible připomíná dobrého vojáka Švejka. Ten také sypal historky z rukávu při každé příležitosti. A není ti podezřelé, že před oltář předstoupí tlustý mužík v ženském oblečení a suverénně vysvětluje, co si máš o biblickém textu myslet? Jak na to přišel, když výklady mohou být různé? A k čemu ten tlustý mužík je dobrý? Copak nejsi schopna číst bibli a porozumět jí sama? --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bože, lidi jsou pořád tak lehkověrní, jako za biblických časů, a skočí na špek kdejakému kazateli.

Touha (Čt, 20. 6. 2019 - 18:06)

Jo tak to se těš, ti tě srovnají

Steve (Čt, 20. 6. 2019 - 16:06)

Jehovisté se sami označují jako KŘEST'ANSTVO ale né jako KŘEST'ANÉ ... osobně mám toto od Jehovistů. Čili sami se dobrovolně označují jako II.třída jakýchsi pa-křest'anů. Oni mají binec s Ježíšem a Trojici neuznávají vůbec. Křest'ané Trojici uznávají. Takže asi tak to je ... Být osobně jehovistou je velmi smutné - ta jejich nauka je ubohost sama, nemají žádné svátosti a nechtějí do Nebe. (Věří nesmyslně na obnovenou tuto planetu Zemi, na které budou žít dále) Čili nechtějí být ve společnosti s Pánem. Víra řekl bych úplně k ničemu a o ničem - a to nemluvím o jejich povinnostech vrámci společenství.

Touha (Čt, 20. 6. 2019 - 14:06)

Největší peklo jeden druhému přejí různí věřící. Když už je nespojuje dobré, tak aspoň zlé. Smutek

Ester (Čt, 20. 6. 2019 - 15:06)

Pro Touha, tvé tvrzení příliš nekoresponduje s realitou, největší války jak 1. sv tak 2. sv, byli na popud ateistů a byli to války kde se bojovalo o moc a území. V minulosti křižácké války byly sice vyhlášeny papažem, ale je známo, že papeži byli v minulosti většinou zvrhlí lidé, kteří Bibli nerespektovali. Tím chci říct, že samotná křesťanská víra vede k lásce a mírumilovnosti.

Rakato (Čt, 20. 6. 2019 - 15:06)

Pokud křesťanská víra vede k lásce a mírumilovnosti, vidět to moc není. "Vede" k tomu už dva tisíce let, a válek bylo stejně jako před Ježíšem, a byly daleko ničivější a horší. Jinak řečeno - vaše křesťanství nefunguje. Tak k čemu je dobré?

Reklama

Přidat komentář