Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Ne, 19. 5. 2019 - 13:05)

Polévka pomohla. Konečně je to dobrý. Moc díky.

Klára (Ne, 19. 5. 2019 - 11:05)

Jejda. Miško,tak odpočívej. Ono to bude propojený s tím vnitřním trápením. Libor odjede po obědě a my navečer a tak ti písnu víc pak. Je mi líto,že ti je špatně. Tady ta česnečka by mohla pomoci. V nejhorșím půjdeš ještě jednou a pak to bude dobrý.Myslím na
tebe. Moc.

Miška (Ne, 19. 5. 2019 - 11:05)

Dostala jsem česnečku . Mamka tvrdí,že to pomůže a kafe po ní.

Miška (Ne, 19. 5. 2019 - 11:05)

Zkusim to. Když vstanu za chvíli je mi zle a musim si sednout nebo zase lehnout. Požadala jsem maminku,ať mi udělá kafe. Spíš něco teplýho.

Honza (Ne, 19. 5. 2019 - 10:05)

Míšo, ty jsi ještě hodně nezkušená I co se týká pití. Udělej si kafe nebo vodu s citronem a počkej pár minut a když to nepůjde zpátky máš vyhráno.

Miška (Ne, 19. 5. 2019 - 10:05)

Klárko já ležím a je mi špatně. Včera jsem to vsechno matce řekla jak mne ten hajzl podvedl. Seděly jsme venku a já vypila 3 skleničky vína a večer jsem byla uvolněná a teď jsem jen na ležení. Byla jsem se ráno vyčurat a vyzvracela jsem k tomu asi to víno a tak ležím. Možná je to taky psychikou,já se ozvu později. Pozdravuju.

Klára (Ne, 19. 5. 2019 - 08:05)

Miško dobré ráno. Libor ještě spí a já se byla vyčůrat venku do trávy se ségrou. Libor už vstal a jde ke mně na zápraží,tak uděláme snídani,ale mamča už něco v kuchyni připravuje. Čůrací nočník jsme v noci nepoužily ale ségra to měla nahonem teď a tak si pipinku držela rukou chvílema a pak jsme obě čůraly hodně dlouho jak jme měly plný bríška. Libor pozdravuje. Vice napíšu potom. Hezký den I tobě !

Miška (So, 18. 5. 2019 - 19:05)

Moc děkuji. Krásný večer !

Klára (So, 18. 5. 2019 - 18:05)

Miško pozdrav z chaloupky,sedime s liborem venku na sluníčku a pohoda. Budeme grilovat a půjdem do hospůdky. Více se podělím zítra. Moc zdravíme a věŕím,že I ty se tady jednou taky objevíš. Moc bych si to přála.

Miška (So, 18. 5. 2019 - 17:05)

Pozdrav na pekný večer. Lenoším a myslím na vás oba.

Miška (So, 18. 5. 2019 - 08:05)

Ahojky. Já jsem si taky trochu pospala a možná i proto, že jsem svou baculku vypustila taky v noci hodně na záchodě a tak mne to ráno nenutilo jít hned čurat a mohla jsem si užít polehávání, když se nemusí do školy. Mamka se už připravuje a asi vyrazíme jen do Telče a asi jen na dopoledne a možná si někde dáme oběd. Ozvu se ti a když mi dnes nenapíšeš, budu vědět, že jsi šťastná s Liborem a vůbec to nevadí. Budu v myšlenkách s vámi a klidně písni, až budeš mít čas a chuť.

Klára (So, 18. 5. 2019 - 08:05)

Miško ranní pozdrav od Šluknova a přání příjemného dne! Dnes přijede Libor a tak jsem plna očekávání. Myslím jestli jsi ok a taky ti přeju ať si užeijete ty trhy a oslavy v Telči nebo v Brně.
Dnes jsme opět pokřtily náš nočník nočním vyčůráním a pak jsme si trochu pospaly. Jsem zvědava,jestli mi mamča dovolí spát s Liborem nahoře sama. Aby Nikole nebylo smutno mohla by tam mít místo mne králíčka, nebo mamču. Tak uvidíme.

ikk. (Pá, 17. 5. 2019 - 22:05)

Ok.Sorry i Mišo. Cětl jsem to zpátky. Síla, Opravdu sorry.

Tony (Pá, 17. 5. 2019 - 22:05)

Nebuď hovado, ta mladá děvucha s upřímným srdíčkem, které bylo raněno, má dost.

ikk. (Pá, 17. 5. 2019 - 21:05)

Miško nějaký čůrání by nebylo?

Miška (Pá, 17. 5. 2019 - 21:05)

Posílám tobě pozdrav z Dačic a Nikolka snad bude ok. Ona to má asi ještě v sobě trochu nezpracovaný. Já jsem zase dnes unavená víc než včera a asi budu taky už brzy spát. Já se taky těším, že tě pozdravím a napíšu když to jde jeden nebo více vzkazů, nejen čuracích. Příjemnou dobrou noc.

Klára (Pá, 17. 5. 2019 - 21:05)

Ahojky Miško, pozdrav z chaloupky u Šluknova. Libor psal, že je skoro ok a že se těší na mně a že zítra by chtěl všechno a je takovej více chlapsky lepší. Ale když je něco dobrý, najde se problém, který nečekáš. Odjely jsme na chalupu a Nikolka po chvíli začala tak usedavě plakat, že jsme zastavily a nevěděly, co se jí stalo.Prý, že ten umřelý králík tam bude sám a že je mu smutno a bulila a bulila. Přitom toho nového jsme vezli s sebou. Mamča to vzala do svých rukou a pokračovaly jsme dál a jen jsme si zastavily na čůrání a nejvíc se chtělo ségře asi i z toho stresu a bulení. Vybalily jsme a dnes jsme si udělaly večeři a zítra asi ugrilujeme maso a pak půjdeme do hospůdky na chvíli. Tak ti písnu podle času. Víš, ale já tě mám taky tak ráda, že se těším,abych ti napsala alespoň jednou za den, abys nebyla smutná, ale hlavně mám spoustu nových podnětů. Hezky se vyspinkej a užij si to taky.

Tony (Pá, 17. 5. 2019 - 18:05)

Dnes je tu v Hamburku hezky ale včera celej den pršelo.

Miška (Pá, 17. 5. 2019 - 17:05)

Já vím, asi mám blbý den díky tomu všemu. Ale ono se musí jít dál. Dnes nikam ale nejdu ani prakticky . Budu doma a budu si třídit fotky a odpočívat. Měla jsem dnes velký čurání jen doma a tak nic výraznýho. Miško na chaloupce bude asi hezky a tady u nás je taky příjemně.

Klára (Pá, 17. 5. 2019 - 16:05)

Miško, já vnímám, že tě to bolí a tak o tom už nepiš a nemysli na to. Jinak budeš bulit pořád. My jedeme na chaloupku už dnes a tak ti písnu večer. Mně to od Jakuba bolí taky, ale já jsem si ho nepřipustila blíž a tak mám trochu výhodu. A jestli si sjednává další schůzku s jinou holkou tak je to velmi nekorektní a podlý. Pozdrav od ségry a od Ťufíka. Tomu původnímu tady pálíme každý den svíčku na hrobečku a zapálíme než odjedeme taky.

Reklama

Přidat komentář