Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Miško, jsi ok? Prosím jednu větu. Bojím se o tebe. Jestli ti je špatně, napiš dvě slova a vyspi se a dáme řeč zítra. Mám o tebe starost. Děkuju moc. Snad se na mne nezlobíš.

Lenka (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Mně se stalo jednou , že mně kluk tajně natočil na WC při potřebě a pak to dal na net. Já jsem ta Lenka, co se již dnes psala. Dostal postih, ale já se z toho probírala možná dva roky. Tahle rubrika je o čurání a nevadí mi, když se to někomu líbí, ale natočit si někoho tajně a pak to dát na net je trestný.

Tony (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Ten tam ale přijel ze zcela jiným autem.

Návštěvník (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Jestli je to takovej zmetek nebude mít problém mít třeba půjčený auto nebo jich má víc.

Návštěvník (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Tady nějaká holka psala, že si Jakub domlouval schůzku na kakání na diskusi s nějakou holkou od Říčan. Tak to bude ten stejnej zmetek.

Kikina (Po, 20. 5. 2019 - 20:05)

To jsem psala já. Může to být jeden a ten samý ale fakt je že Miška psala že přijel modrou škodovkou zatím co tam ta holka že světlou audinou ale jinak hodně věcí sedí chtěl aby před ním ta holka čůrala a kakala chtěl se jí pak dotýkat na těch intimních partiích také jí přivezl drahý parfém a prý nějaký poukaz do lázní tak může to být ten zmrd. Zasloužil by každopádně nakopat do rozkroku. A Mišky je mi líto. Ač sama jsem holka která si to druhý pošle do kalhot ráda a dobrovolně a ostatně ani se tu s tím na některých diskuzích netajím tak před klukem bych to taky nedala. Já bych nedala ani to čůrání v tom tady holky obdivuji že to před kluky zvládnou já to považuji za svou naprosto soukromou záležitost a to i ve chvíli kdy si třeba zrovna dělám do gatí :0) každopádně je mi jasné jak se Miška musela cítit poníženě když se před ním pokakala a ten hajzl byl určitě na vrcholu blaha. Hlavu vzhůru Míšo jsi holt ještě velmi mladá a nezkušená. Jak tu psal M na internetu je hodně takových Jakubů kteří cílí na mladé naivní a nezkušené holky dokážou je dokonale využít užít si a pak je prostě odkopnout. Oni to berou jako jednorázovku a je jim jedno že ta holka je z toho pak v prdeli. Taky mám svou zkušenost kdy mě stalkoval zhrzený ctitel kterého jsem virtuálně odmítla a on mi pak půl roku dělal ze života peklo. Hlavu vzhůru co tě nezabije to tě posílí držím palce. Kiki.

Klára (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Taky jsem to četla, ale ta holka nebyla z Říčan, Jakub měl být z Říčan. Libor slíbil, že se pokusí ho najít. V Dačicích by měl být zapsán na recepci a to bys mohla Miško zjistit zase ty, pokud víš číslo pokoje, jaký měl a datum. Jedině ,že by měl nepravé doklady. Vlastně tady se prezentoval jako syn otce, co má v Dobrovicích zahradnictví, co prosperuje a žádný takový tam není, to jsem zase zjistila já. Takže podrazák maximální. Miško jak je? Ozvi se jestli můžeš? Prosím.

ikk. (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Já mít toho kreténa u ruky tak neodejde po svých. Míšo žádný splíny. To hezký tě teprve čeká. Kurva blbě se to čte a prožívám to na několik panáků. Mám šílenej vztek! Držku bych mu rozkopal!!!

Klára (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Ok, mám o tebe starost,ale bude to dobrý!

Miška (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Je mi špatně obojí. Ale ozvu se. Úplně je mi slabo a motá se mi hlava. Jdu za maminkou. Ozvu se ti.

Klára (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Miško tak to přece vůbec není. Ty jsi projevila velkou odvahu, že to je napsáno a tím to bude lepší .Uvidíš. Nevím jestli je ti špatně psychicky nebo i fyzicky,ale prosím neudělej to, že se napiješ nějakého alkoholu teď. Bylo by ti hůř. Libor to taky jeden čas řešil a taky to nebylo správný. Moc na tebe myslím. Nějak to zatím nemohu zpracovat, jako by mi ta celá hrůza nedocházela, ano to přijde možná postupně večer. Miško buď v klidu. Ten kluk by měl dostat přes hubu a jednoznačně!

Znalec (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Čte se to určitě hezky.

Abcd (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Tvl,to tu je samý pohádkář. Je zábavné číst, jak si pohádkáři ty své pohádky mezi sebou žerou.

Klára (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Já dnes celý odpoledne doslova visím na netu a čekala jsem na tvou odpověď a když nepřicházela tak jsem si myslela, že tam něco někde v sobě řešíš. Neboj se to napsat. Uvolníš se a nikdo tě neodsoudí, naopak je to varování pro ostatní. Mohu toto sdělit i Liborovi?

Miška (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Klárko ty jsi strašně hodná a Liborovi to můžeš říct. Já jsem nemohla hned odpovídat, protože to je hrozně těžký to napsat a neplakat u toho. On mne vyhodil a pohrozil, jestli o tom někomu řeknu, že si mně najde a tak vyhrožoval. Já jsem tedy tady pak psala jako, že mám o něj starost kde je, ale on v tý situaci , když se to stalo se vůbec nestaral jak se dostanu domů a co se mnou bude. Já jsem vystrašená a po..., já to nemůžu ani napsat, promiň, jsem utekla na chodbě na záchody a tam měly i sprchové kouty a to byla záchrana.Dala jsem se do pořádku, a měla jsem náhradní kalhotky i silonky a to byla záchrana a z Telče jsem chytla autobus k nám. Doma jsem nic neřekla, jen že mně zradila kámoška a že chci být sama chvilku a ani jsem nemohla plakat jen jsem koukala do blba a pak snad nějak snědla večeři a šla si hned lehnout. Maminka mněla o mně strach, ale já jsem se snažila být klidná a nedělat ji starosti. Tu noc jsem skoro nespala a skoro jsem ji probrečela a druhý den jsem usnula ve třídě a byl by možná průšvih, ale já se vymluvila, že mi není dobře a jestli nemohu jít dřív domů. Ten kluk je šílený grázl.Když tě tak zraní a poníží, že ti nedovolí jít na záchod a dělá mu potěšení, že se holka pokaká. Tak a teď to víš Klárko celý i ten, kdo si to přečte. Takovou holku přece nikdo už nemůže chtít tak co? Je mi z toho špatně.

Klára (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Jéžišikriste , to je šílený. Určitě sis neudělala ostudu ty před nikým,ale on. Já jsem z toho hotová. A to jsi pak šla domů nebo jak se zachoval dál? Já to nemohu rozdýchat. Tys měla i pak o něj strach ,že se neozývá a to bys přece nepsala, kdyby se tak zachoval? Není to divný? Miško ,prosím, jak to tedy dopadlo? Neboj se.

Tony (Po, 20. 5. 2019 - 14:05)

Jenže Jakub teď může na Klárku teď úplně zapomenout. Zvláště po té, co tu jako anonym o svém konkurentu Liborovi napsal, že je vožrala.

Klára (Po, 20. 5. 2019 - 14:05)

Miško ahojky. Moc jsem na tebe myslela a snad jsi už v pohodě. Jestli ti Jakub nějak více ublížil, opravdu se svěř a bude to lepší než to nechávat v sobě. Přečetla jsem si tady příspěvky kluků i holek na tvoji situaci a moc za to děkuji. Hodně jsem přemýšlela a opravdu, čím déle od vašeho ukončení setkávání, tím více to prožíváš hůř. Dnes jsem měla zajímavý čůrání pod viaduktem protože šla se mnou skoro sousedka a já potřebovala dost a tak jsem jen řekla, že potřebuju na malou a vyčůrám se tam a ona na mně počkala v dešti mimo viadukt bez deštníku a nechala mne samotnou čůrat a můj deštník nechtěla. Tak prima ženská. Posílám ti povzbuzení a Libor taky a mám ti vyřídit ať to hodíš za hlavu, takovýho vola!

Miška (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Stala se taková nepříjemná a blbá věc. A já to nemohu nějak v sobě zlomit. Už dlouho si dodávám odvahu, že ti to Klárko napíšu,ale vím, že si tím udělám ostudu a třeba mi už neodepíšeš. Ani matka to neví. Když jsme byli v Telči jak byl ubytovanej tak jsem potřebovala na záchod,ale to druhý a on to chtěl taky abych to udělala před ním a já bych to nedokázala a tak jsem to odmítla a on mně na ten záchod nepustil ani když jsem ho prosila, úplně se v tu chvíli změnil a já se pak rozbrečela a stalo se mi něco hroznýho ,jsem se po.....On mne vyhodil a to . Nemůžu

Host (Po, 20. 5. 2019 - 13:05)

Ok,je to tak,ale mohlo se tam stát něco I jiného.

Reklama

Přidat komentář