Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lenka (Po, 20. 5. 2019 - 09:05)

Miše rozumim. Mohlo tam byt něco ošklivého. Stalo se mně taky.

Eliška (Po, 20. 5. 2019 - 12:05)

A co tebe Lenko postihlo?
Mně jednou kluk se kterým jsem chodila krátce chtěl poprvé sex a když jsem ho odmítla, zmlátil mně tak,že týden jsem se léčila. Je to už 9 let,řešilo se to, ale bylo to živý a probrečela jsem desítky nocí a přes tři roky jsem se nebyla schopna seznámit až jsem chodila na terapii k paní Světlíkové v Brně a ta mně z toho dostala, Teď mám manžela a jsem šťastná a ikdyž to sem píšu už nejsem tolik v emocích. Míša to má v sobě a může mít podobný nebo jiný nepříjemný zážitek. proto tak často pláče jen když o tom píše, proto se pozvrací z jinak neškodného množství alkoholu a podobně. Něco tam je a měla by to říci mamince nebo sem napsat a řešit to. Ikdyž vím, že je to těžké, ale Klárka by mohla být pro ní tím světýlkem, protože vnímám z jejich korespondence , že jí má neskutečně ráda.

Host (Po, 20. 5. 2019 - 09:05)

No,něco na tom bude.

Hynek (Po, 20. 5. 2019 - 08:05)

Jestli tahle holka píše po pravdě a já jí nemám důvod nevěřit, tak musela prožít něco opravdu nepříjemného. Snad ji Jakub neznásilnil nebo.to třeba po ní chtěl když měla měsíčky nebo ji mohl nějak vyhrožovat. Já nevím. Miška čím déle od konce s Jakubem, tím se jí víc otevírá nějaká bolest s ním spojená. Nějaký postraumatický stres. Snad nám to vysvětlí. Přál bych si,aby to byla jen obyčejná lítost po rozchodu. Když mé dceři bylo patnáct tak naštěstí takové problémy neřešila.

Jirka (Po, 20. 5. 2019 - 12:05)

Dělám si úsudek, jen z toho co si pamatuju, že jsem tady přečetl a už to nechci číst znovu, ale z počátku to mezi Miškou a Jakubem bylo jen čůrací dobrodružství a Jakub písemnou lásku více projevoval Klárce. Jenže křehká Míšina dušička se zamilovala, Jakub ji okouzlil, ale on se potom na ni vykašlal. A to bere jako velkou zradu. Nejdříve nechtěla nic víc než čůrání, několikrát to psala, ale pak jí natolik okouzlil, že mu dala i své panenství.

Klára (Po, 20. 5. 2019 - 07:05)

Miško, nesmutni tolik. Ten hajzl už se ve tvém ži votě neobjeví a budeš mít štěstí s někým jiným. Nebo je něco ještě jiného, čím tě tolik ranil? Pokud ano napiš mi to a uleví se ti. Budu na tebe celý den myslet a ozvu se. Snad už ti není z toho špatně jako včera, když půjdeš do školy. Já taky frčím. Pipinku mám vyčuranou, snídani v bříšku a tak vzhůru do dne.

Miška (Po, 20. 5. 2019 - 06:05)

Toníku jsi moc hodnej. Mně se chce moc bulit když jsem to přečetla. Ještě že mám maminku,klárku a dvě dobrý kamarádky. Musím do školy,ale půjdu za matkou, opravdu se mi chce strašně plakat a jdu k ní,a bych zvládla školu. Klárko moc pozdravuju taky.

Hynek (Ne, 19. 5. 2019 - 22:05)

Miška má opravdu dost. Asi ji to všechno nyní dochází. Je to mladá křehká holka,vůbec se jí nedivím. Být v její situaci asi bych to prožíval daleko hůř.

Tony (Ne, 19. 5. 2019 - 23:05)

Ona se zocelí.

Klára (Ne, 19. 5. 2019 - 21:05)

Já taky. Moc. Cítím,že jsi smutná. Nebuď prosím. Máš kolem sebe hodně dobrých lidí. Zabalim sr do pelíšku a budu ti posílat radost.

Miška (Ne, 19. 5. 2019 - 21:05)

Klárko moc si tě vážím.

Klára (Ne, 19. 5. 2019 - 20:05)

Ok, já to mám podobný. Hezky si odpočiň a vyspinkej.

Miška (Ne, 19. 5. 2019 - 20:05)

Klárko vpohodě, hezky se vyspinkej a písneme si zítra. Mně už je dobře, ale jsem unavená a jak ti dopíšu, dojdu se opláchnout a vyčurat a zalezu do pelíšku. Vždy usínám a myslím na tebe a tvou sestru. Krásnou dobrou noc.

Klára (Ne, 19. 5. 2019 - 20:05)

Přijeli jsme až teď. Miško tak více zítra. Príjemný večer. Myslím na tebe.

M (Ne, 19. 5. 2019 - 15:05)

Myško doporučuji nebýt hned jajivní, bude-li tě kluk milovat, počká.
Jinak mi tu pár věcí s Jakubem nesedí.
Někdo psal že mu otec zakázal k myšce jezdit že mu už nepučuje auto, což bych logicky mít takového syna taky udělal, Tony však psal, že otce nemá.
Tak jak to teda je?
nic pudu se vyčůrat, ty 2 kávy dělaj divy.

Tony (Ne, 19. 5. 2019 - 23:05)

Pokud je to ten Jakub, tak otce má, jenže jeho otec od rodiny utekl a nechal jeho matku i s ním, ještě když byli malá děcka, i s jeho o dva roky starší sestrou úplně na holičkách. Jakub tu psal před krásné příspěvky, že by toto nikdy nechtěl, ale jak vidím, parchantské geny po jeho otci u něho převážily. Jeho poslední příspěvek, než se tu v děsivé podobě znovu objevil, byl názornám příkladem epikie, etické zásady, s kterou přišel už Aristoteles. "Je etické formálně překročit zákon, pokud se tím formálním překročením zákona naplní jeho pravá věc,pro kterou byl ten zákon koncipován." Jakub sice Aristotela neznal, to se studuje až na vysokých školách, ale jeho vývody jako sedmnáctiletého kluka byly před pěti lety tak brilantní. že jsem žasnul. Nechtěl jsem tomu věřit, ale indicie naznačují, že to byl on. Také zareagoval nakvašeně na můj příspěvek, a já mu napsal, že nechápu, jak takové mladé dobré víno mohlo tak nehorázně zkysnout. Jenže psychologie toto zná, Hapagonova dcera je archetypem, i když v Moliérově dramatu se jedná o něco jiného, jenže to pasuje i na tuto oblast. Pokud je to ten Jakub, a vše tomu nasvědčuje, že je to on, tak bych ho nejraději roztrhl jak hada, jenže se bojím, už jsem starej děda, aby mne on při té akci nezničil jak vítr pastoušku.

M (Út, 21. 5. 2019 - 02:05)

Aristotela sme se učili v ZSV. Je to těšké, ale tady aspoň vidíš Myško že za tebou dost kluků stojí.
A já kolikrát to málem nestihl, stačilo něco špatného sníst nebo tak a bylo vymalováno. Nic jdu spát, nemohu usnout.

Miška (Ne, 19. 5. 2019 - 15:05)

Klárko, já bych chtěla moc lásku, ale tahle zkušenost mne strašlivě uzemnila.
Já se z toho včera matce vypovídala a to víno jsem možná taky pila z deprese skončilo to ráno neslavně. Už je mi dobře a snad I tu lásku potkám. Klárko ale já se moc bojím,že zase potkám stejnýho podrazáka.

Klára (Ne, 19. 5. 2019 - 14:05)

To jsem moc ráda. Libor odjel a bylo to hezký. Ikdyž jsme spali jako minule všechny dohromady,měla jsem s ním sex,ale jinde. Mamča vezla jedné známé včera nějaký věci a ségra jela s ní. Libor byl tak nedočkavý,že mně téměř příjemně znásilnil a bylo to divoký. Já jak mám pipinu malou,tak mně to až bolelo ale vydržel se se mnou milovat déle než se vypustil a bylo to moc krásný. Je mnoho zážitků,byli jsme včera v hospůdce,ale neopili jsme se a byla naopak veselá atmosféra. Li or měl trochu depku až teď než odjel, ale už skoro nebulil,jen trochu. Taky jsme spolu několikrát čurali a měli ještě milování v lese po čůrání a taky krásný,ale on když mně vidí čůrat tak pak nevydrží a je to hned a rychlý.
Tak si to přehrávám ty okamžiky. Miško moc bych ti přála lásku.

Návštěvník (Ne, 19. 5. 2019 - 14:05)

Česnečka na to pomáhá skvěle.

Reklama

Přidat komentář