Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Čt, 16. 5. 2019 - 07:05)

Díky moc za podporu. Včera bylo kino suprový a večer jsme ještě daly vinný střik a já přišla kolem deváté. A čůrala jsem venku na začátku naší úlice, protože bych to ten kousek domů asi nestihla.Nikdo nešel a bylo to v neosvětleném koutě a tak jsem tam udělala rychle louži k té co tam zůstala po dešti, Já se na toho pána do Turnova těším, protože je milej a vnímavej a tak věřím, že i Liborovi poradí. Já s mamčou jsme z něj opravdu spokojený. Miško kluka bych ti moc přála,ale hodnýho a citlivýho a ne jen na čůrací dobrodružství,ale na společné trávení volna a zákmů a lásku. Dočkáš se určitě.Pa.

Miška (Čt, 16. 5. 2019 - 06:05)

Klárko tak na tebe myslím a držím vám palce,aby to vše v Turnově dopadlo ve prospěch Libora a tebe. Krásný den!.

Kluk 17 (St, 15. 5. 2019 - 22:05)

je mi 17 roků a nediv se Ivetko, že se klukům líbí koukat jak holka čůrá a jak to proudí z její pipulky ven. Já kdybych tě takto viděl, byl bych taky velmi vrušenej. Jsi ještě asi nezkušená a já taky ale moc ne. Kdybys chtěla se mnou čůrat, byl bych k tobě velmi uctivý a nedovolil bych si nic víc, než to ,co bys chtěla ty. To je moje nabídka. Když ji odmítneš, respektuji to, když ne,budu šťastný jako nikdy. Jsem z okolí Prahy a ty? Díky za odpověď.

Iveta (Pá, 17. 5. 2019 - 14:05)

já bych čurala jen s klukem se kterým chodím a miluju ho a tebe neznám. Omlouvám se ti.

Miška (St, 15. 5. 2019 - 19:05)

Klárko na kluky moc náladu stále nemám. Jsem ráda,že vám králíček dělá radost a budu vâm držet palce abyste zítra dobře dopadli. Dej pak vědět a hezky si užijte kino.

Klára (St, 15. 5. 2019 - 16:05)

Pozdrav taky z domova. Ťufík je náš mazlíček a ségra je vpořádku a jen víc unavená. Pipinka ji nepálí, ale čůrá často. Já jsem dnes čůrala pod viaduktem a bylo zima a tak jsem zatlačila aby to bylo rychle venku a abych nevychladla. Dnes půjdu večer s holkama do kina a tak se ti ozvu možná až pozdě nebo zítra. Zítra mne vyzvedne libor u školy a pojedeme k tomu psychologovi a tak jsem zvědavá,co se z toho vyvine. Samozřejmě ti dám vědět. Moc na tebe myslim. A co nějaký kluk? Už máš na nē nâladu?

Miška (St, 15. 5. 2019 - 14:05)

Ahoj klárko,pozdravuji z domova. Pohled na poště nebyl. Vice později,jedeme s maminkou koupit oblečení. Aha,musim se jít vyčurat, abych neměla baculku plnou na cestě.

Iveta (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

Nedávno chtěl kamarád abych se mu vy čurala u něj,když jsme byli na výletě. Čuměl jak vyvoraná myš a pak si ho vyhonil přede mnou a když jsem byla hotová,hned se udělal. Utekla jsem mu až na vlakovou zastávku. Kluci jsou na dívčí chcaní asi úchylný. Nečekala jsem to.

Honza (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

A co jsi čekala jiného? Kolik ti je let?

Iveta (St, 15. 5. 2019 - 21:05)

16 roků, asi jsem ještě naivka

Miška (St, 15. 5. 2019 - 06:05)

To jsem moc ráda. Zkusím dnes taky pohlídat na poště ten pohled a jsem ráda, že to nebyla jen sranda a tak snad dojde i sem. Pa a více si písnem odpoledne nebo navečer.

Klára (St, 15. 5. 2019 - 06:05)

Ahoj Miško. Tak noc byla naštěstí v pohodě , bylo jedno čůrání se ségrou, ale už neměla tendenci utéct ven a hlídala jsem ji.Vyčůrala se a počkala na mně až se vyčůrám a obě jsme se nasměrovaly do postele. Jinak ten dopis samozřejmě nebyl dopis,ale pohled, samozřejmě. Ségra už nemá ani teplotu a chce jít do školy. Pipinka ji nepálí při čůrání a tak to zkusíme. Já taky půjdu do školy a ozvu se zase odpoledne. Ťufík je v pohodě a je moc krásný. Miško užij si den co nejlépe.

V. (Út, 14. 5. 2019 - 21:05)

Je mi 54 let a chci vyjádřit vám všem velkou poklonu.

Miška (Út, 14. 5. 2019 - 19:05)

Klárko tak lepší dobrou noc a budu se těšit zítra. Moc na tebe myslím a na Nikolku. Ani nevíš jak.

Host (Út, 14. 5. 2019 - 19:05)

Neměl jsem k Liborovi důvěru, ale to ,co včera udělal ja maximálně lidské a hluboké. Nyní vnímám jeho jako člověka, který si dokáže velmi vážit lásky a jak velkou potřebu má k někomu patřit a někoho milovat a být milován,protože doma ho to skutečně po úmrtí jeho maminky ubíjí. V kontextu všeho chápu i jeho snahu odstěhovat se do Mimoně a být co nejblíž Klárce a vůbec bych neřešil nějaký občasný alkoholový úlet v důsledku mimořádě silného stresu. Moc mne tento příběh oslovuje a přiznám se ,že ho pročítám často opakovaně i zpětně nebo dokonce od začátku, kdy asi psát příběh nebyl záměr od zúčastněných. Klárko,Libore a vy další , hodně hodně a ještě víc štěstí do života. Jirka Bubeník Kaznějov

Klára (Út, 14. 5. 2019 - 19:05)

Tak to nějak zvládáme snad už dobře. Ale radši budu dnes u ségry do rána ,kdyby se jí chtělo na záchod, což asi bude dnes skoro jistý, když ji dávám pít ten čaj, aby ji zase nenapadlo jít ven na hrobeček . Před chvilkou jsme mu tam byly a zapálili novou svíčku a trochu jsme ještě plakaly, ale máme nového Ťufíka a ten tu naši bolest dokáže mírnit. Jsem hodně unavená a Nikola taky a tak asi půjdu k ní si lehnout za chvíli. Snad bude noc už klidná. I tobě přeji dobou noc a moc děkuji nejen tobě ale i všem ostatním za podporu a opravdu si toho vážím. Ozvu se tedy asi až zítra, Pa a děkuju za vše.

Miška (Út, 14. 5. 2019 - 18:05)

Dopis tady na poště není. Bohužel

Tony (St, 15. 5. 2019 - 00:05)

Nejedná se o dopis ale o zvláštní pohled. Pro jistotu jsem to v neděli na večer poslal ještě jednou jako POSTE RESTANTE.

Miška (Út, 14. 5. 2019 - 18:05)

Jsem moc ráda, že máte králíčka a tak novou radost. Nikolka ať je v teple a klidně ji nech doma ještě zítra, kdyby měla teplotu a baculku citlivou. Ty bylinky mi maminka taky na zánět dává a pomáhá to.

Klára (Út, 14. 5. 2019 - 17:05)

Miško ahoj a pozdravuju tě z Mimoně. Nejprve chci říct ,že ten pohled z Berlína dorazil,ale ne jeden,ale dva. Jeden s tou zdí a jeden s růžemi. Takže moc děkuji. Dopoledne jsme s Nikolou polehávaly a já dospávala tu rušnou noc a králíček se už u nás zabydlel a ségra mu ponechala stejný jméno jako minulýmu a je z něj nadšená a to je dobře. Nicméně včera si to hodně pokazila tím výletem ven jen v noční košili. Teplota ji klesla jen maličko a pipinka ji bolí při čůrání stále a tak jestli nepomůžou čaje, půjde zítra k doktorovi. Já ji tu nálévám furt a nutím jí pít aby mohla víc čůrat a tak se propláchla pořádně. O to víc mi dochází, jaké Libor včera udělal gesto a jak pomohl nám všem a hlavně Nikolce překonat bolest největší. Zatím pa a ještě se ozvu. Mamča mne volá a budeme spolu v kuchyni dělat něco na večeři.

Reklama

Přidat komentář