Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

Klárko teda to je neuvěřitelný. Musím to rozdýchat a napíšu ti. Libor je prostě skvělej. Dohlidni na sebe a na segru. Ozvu se. Půjdu ze školy,stavim se na pošte.

Aja (Út, 14. 5. 2019 - 12:05)

Trvalo mi dvě hodiny než jsem zjistila o jakou story jde a ona má 60 stran zhruba, to je na knihu a je to opravdu síla. Brečela jsem u toho několikrát než jsem to dočetla až sem.

ikk. (Út, 14. 5. 2019 - 09:05)

No docela síla.

Klára (Út, 14. 5. 2019 - 08:05)

Miško, co ti mám povídat. Píšu nyní a to bych měla už být na cestě do školy a dnes nepůjdu a ségra taky ne. Včera jsem byla u Nikolky večer a ona skutečně bulila tak, že nebyla k utišení a já pak taky. Mamča nás asi slyšela a přišla a vzala nás k sobě do postele a ségra stejně plakala dál až z toho usnula a já už usínala taky když mi na mobil přišla textovka, že je Libor u našeho domu a ať jdu na chvilku ven.Nevím jak to udělal, ale přivezl králíčka. Krásnýho zakrslýho bílýho s černými tlapkami a že by neusnul a že to musel udělat abychom se netrápily.To bylo překvápko! Mamča taky vstala a ségra spala dál. Asi byla tak vyčerpaná, že se neprobudila a tak jsem měla velkou radost a Libor odjel zase domů- všem kdo o něm pochybuji- neřídil opilý, tak to taky snad zvládne. Daly jsme králíčka na stejný místo, kde ještě zůstal domeček po prvním a dohodly jsme se, že jestli se ségra probudí v noci na malou, tak ji ho ukážeme ,že jako je nový králíček u nás. Ségra se vzbudila na WC asi ve dvě v noci a mně se moc nechtělo a tak jsem se s mamčou vzbudila a čekaly jsme, až půjde zpátky, že jí zavedeme k novému králíčkovi. Ona nešla nějakou chvíli a tak jsem ji šla zkontrolovat jestli tam neusnula a ona tam na záchodě nebyla! Našly jsme ji s mamčou na zahradě kde má králík hrobeček ,uplakanou,prochladlou a bohužel i počůranou. Prostě šok. Mohla ta být pár minut ale byla dost zima a byla úplně prostydlá, celá se třásla a kalhotky a nohy celý počůraný. Vzaly jsme ji domů, udělaly ji teplou sprchu a zabalily jí do nového teplého oblečení a ukázaly ji, že k nám přišel nový králíček a že nás bude mít všechny rád. Na to se ona uklidnila a usnula už se mnou ve svém pokojíčku. Jenže ráno jí bylo špatně a má 38 teplotu a bolí ji hlava a pipina při čůrání a chtělo se jí taky blinkat, ale nevyblinkala nic, spíš to měla z hladu, protože včera nic nesnědla a teď si konečně vzala snídani a vypila čaj a žaludek se zklidnil. Moc jsem toho ani já nenaspala, šíleně mne bolí hlava a jsem malátná a nevyspalá a tak jsem řekla mamče, že jeden den ve škole se omluvím a ségru pohlídám. Chtěla nového králíčka do postele a mazlit se s ním a tak ji ho na chvilku přinesu, ale Libor mne velmi překvapil a taky jsem to obulila potom,protože mne to dojalo a je to od něj velký důkaz lásky a hned ten den navečer sehnat zakrslého králíčka asi není jednoduché. Ptala jsem se Nikolky, proč utekla v noci ven a ona, že jí prý bylo smutno a na to proč se počůrala neuměla nic říct, jen to ,že se chtěla vyčůrat cestou zpátky a ani neví že jak plakala se u toho počůrala a prý ani necítila, že je chladno. No prostě hrozný, ona na něm skutečně visela a chápu ji. Vypadá to, že ten nový králík bude pro ní adekvátní náhrada a že si ho oblíbí a zapomene na žal a bolest rychleji. Mamča mi nařídila udělat ségře urologický čaj na čůrání, aby se jí nerozšířil zánět a dostala paralen a čaj s medem. Já budu s ní u ní odpočívat a dospávat tu dobrodružnou noc. Děkuji Miško za podporu!

Miška (Út, 14. 5. 2019 - 07:05)

Holky tak jak to zvládáte? Myslím na vás moc!

Hynek (Po, 13. 5. 2019 - 23:05)

Holky moc vám fandím a soucítím s vámi. Klárko a Nikolko asi už spíte ,ale tohle, co jste dnes prožily mne také velmi zasáhlo. Sleduji váš příběh mnoho týdnů od samého začátku a netrapte se za Ťufíka a určitě si pořiďte nového králíčka. Myslím, že Ťufíkova dušička bude mít radost a bude vás chránit i s novým přírůstkem. Jsem z toho hodně dojatý,

Miška (Po, 13. 5. 2019 - 20:05)

Psala jsem,že už se dnes neozvu,ale nejde to. Jste úžasný holky a celá rodina držíte pospolu a to je krásný. Králíčka si pořiďte určitě. Ani nevíš, jak bych teď byla s vámi ráda a potěšila vás. Jestli to znovu opláču, tak se za to vůbec stydět nebudu,protože vás mám neskutečně ráda a vaše radost a smutek je jako by to bylo moje radost nebo bolest. Klárko já to hrozně prožívám a zase nejde už psát.

Klára (Po, 13. 5. 2019 - 20:05)

Miško nešla jsem na zahradu, ale dívala se jen z okna. Nikolka tak plakala, že nemohla ani sama jít a mamča ji musela dovést za ruku domů a chvilku jsme seděly v kuchyni u stolu u čaje a bylo velký ticho a smutno. Hned jsem sama navrhla, že si pořídíme nového králíčka, ale ségra že ne, že tohle byl jedinej ,kterého měla ráda ,ale to se myslím spraví. Já jsem už chvíli víc vpohodě. Nevím,asi v naději, že bude další a taky, že je to bohužel neovlivnitelný. Tak to snad už zvládnu, o ségru mám strach a tak budu opravdu do rána u ní v jejím pokojíčku. Sem do Mimoně zatím taky dopis nepřišel z Berlína tak uvidíme zítra. O čůrání nebudu teď psát, je toho na mně dnes moc a nemám na to sílu, jesti bude Nikola smutná a bulit, tak se k ní přitulím a chytím ji za ruku a budu ji hladit po vlasech a snad to zvládnu, ikdyž možná budeme bulit dohromady, ale někdo musí být víc silnější, když je ten druhý momentálně slabší. Libor to ví a je z toho taky smutný. Včera večer to zvládl bez pití a věřím, že to zvládne i dnes. Nebojte se, my se ze smutku neopijem, já piju jen málo a ségra má ještě deset a je malá na to, ale ani nesnědla večeři jak byla ve stresu. No já taky moc ne a mamča ta se s námi hodně mazlila před chvílí a nebrečela, ale pak když byla sama tak jo. Drž mi palce ,ať to zvládneme. Já bych chtěla nového králíčka . Moc. Je mi moc smutno.

Host (Po, 13. 5. 2019 - 18:05)

hlavně se Klárko neopij jako Libor. Asi trochu pochopíš, co libor prožívá daleko víc , když přišel o mámu. Nic ve zlým, naopak, velmi s vámi soucítím a nejradši bych vás objal a váš smutek rozptýlil? A Libor to už ví?

Miška (Po, 13. 5. 2019 - 18:05)

Klárko! To mně je moc líto a tohle prožívám hluboce i za tebe. Nejsi slaboch a dělej to jak to cítíš. Maminka ti ukáže, kde bude králík pochovanej a ty tam k jeho hrobečku můžeš kdykoliv přijít. Mně takhle umřelo na podzim morče a já jsem bulila celý večer a pak ještě mnoho dní doma, když večer byl klid a myslela jsem na něj. Teď mám nového,jmenuje se Ferda a je hodně mazlivej. Já bych si myslela, že kdybyste si pořídili rychle novýho králíčka, tak to bude pro vás možná lehčí.
Už tě dnes nebudu otravovat,ale věř,že budu na vás všechny moc myslet a je mi z toho taky do breku a jak se znám, tak až to dopíšu tak se to uvolní. No ani to nemohu dospsat. Mám v a s moc rád a.

Vtipálek (Po, 13. 5. 2019 - 18:05)

Po po po po po po pomoc pomoc pomoc...

Klára (Po, 13. 5. 2019 - 18:05)

Mamča nás volá, že ho pochováme na zahradě. Já tam nejdu já to prostě nedám, nemůžu. Nikola tam šla s ní, sice ubulená,ale šla. Já prostě nemůžu. Miško co mám dělat? SOS ! Mně to možná bolí víc nebo jsem slaboch?

Klára (Po, 13. 5. 2019 - 18:05)

Miško, umřel nám Ťufík ! To byl zakrslý králíček, měly jsme ho mnoho let a ségra přišla domů a našla ho a úplně se sesypala a jen bulí a já taky. Jestli to půjde tak ti napíšu večer, mamča je z toho taky hotová a já musím za ségrou a budu spát asi s ní, protože je na zhroucení. Omlouvám se

Miška (Po, 13. 5. 2019 - 17:05)

Klárko ahoj. Pozdravuji a na poště dopis nebyl. Jaký jsi měla den? Já vpohodě. Před chvilkou jsem dorazila domů, nevyčuraná a tak jsem rychle utíkala na zâchod a pokropila ho vydatně z mé baculky. A teď budu dělat věci na zítra a pak se ještě ozvu.

Miška (Po, 13. 5. 2019 - 07:05)

Díky. Píšu a koukla jsem se ve stejný čas.

Klára (Po, 13. 5. 2019 - 07:05)

Ahoj Miško. Tak Libor to včera zvládl bez pití. Frčím do školy ,více pak. Příjemný den!

Hynek (Ne, 12. 5. 2019 - 22:05)

Nemyslím si to. Ale Klárka musí být opatrná a tvrdá. Rozhodující bude její postoj a další týdny včetně psychologa a podobně.

Klára (Ne, 12. 5. 2019 - 21:05)

Miško ještě ti píšu,pokud už spinkáš tak to otevřeš zítra. Libor má zase depku a asi větší než minule. Moc mi plakal do telefonu, že si uvědomil jak mu chybí maminka, když byl s námi na chaloupce a viděl, jak se mamča o nás všechny stará. Říká, že nepije,ale když nebude pít, probulí celou noc. Jsem z toho smutná a oplakala jsem to taky a bojím se o něj, protože ho miluju a nechci, aby se trápil. Tak jsem se jen chtěla podělit o tu společnou moji a Liborovu bolest. Snad se to zlepší ve čtvrtek a pak jestli bude bydlet tady nedaleko nás. Musí to vydržet. Hlavně ať se neopije a pak nezvrací, to nikam nevede. Je mi ho moc líto a jeho otec to taky prý nezvládá a doma se uzavírá do sebe nebo jde do hospody a hlavně ho odreaguje práce. A Libor mu pomáhá, ale pokud se opije a zítra mu bude špatně, tak to moc nepůjde. Tak se trochu trápím, aby to ustál. Ty jeho večery doma, kde musí mít stále ty myšlenky na maminku jsou opravdu krutý. Píšu ti a jen tak tak ,že nebulím. Asi se schoulím pod peřinu a tiše tu lítost v sobě uvolním. Mamča to ví, protože mně už takhle jednou viděla plakat pro Libora, ale naopak je hodná a nechala mně.

Klárko, (Ne, 12. 5. 2019 - 21:05)

Libor bohužel je alkoholik a svou závislost maskuje před tebou svým jakože smutkem za matkou.Bohužel.

Klára (Ne, 12. 5. 2019 - 19:05)

Zapomněla jsem, ten dopis z Berlína zatím nepřišel ,ale paní Šídlová to hlídá.

Reklama

Přidat komentář