Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Michal (So, 13. 10. 2018 - 21:10)

Víš , mohl jsem si vybrat...Rozumim. Asi uz mas karieru a tak ti ani neslo o vydrzovani, ale o bydleni a zazemi.

jirka (So, 13. 10. 2018 - 20:10)

Je mi jasny, ze je vic druhu...Víš , mohl jsem si vybrat mezi ubytovnou, nebo si najít vlastní bydlení , anebo tohle. Na vlastní nemám peníze , takže jsem cíleně hledal něco takovýho . A teď jsi už neumím nic jiného představit .Ta ženská by pro mě snad udělala cokoli . Pořád mě to baví.

Michal (So, 13. 10. 2018 - 20:10)

Není to jen o bohatých...Je mi jasny, ze je vic druhu takovych vztahu. Tvoje jsou zrejme z tve iniciativy and je v nich vic rovnosti, nez kdyz si kluka poridi prave ta zamozna zena. V tom je kluk jasne podrizeny, ale zase ma vic materialnich vyhod.

jirka (So, 13. 10. 2018 - 20:10)

Kdyz si uspesna, rozvedena...Není to jen o bohatých paničkách . Má první byla účetní, druha prodavačka a teď mám učitelku. Taky mí nedává prachy. Dělám nákupy , taky je platím , ona platí byt , energie... nedává mi drahé dárky , ale je pravda , že mi někdy něco koupí na oblečení ... Oběma nám to vyhovuje

Pavel (So, 13. 10. 2018 - 01:10)

V mém případě vzhledově byla hezká. 20citka to nebyla, ale na 40citku pěkná. Mezi kamarády jsme občas zašli ale hodně málo. Věk udělal svoje a každý jsme mneli jiné zájmy. Ktomu má dceru, kterou má ve střídavé péči. Dcera ale studuje a je přes týden někde na intru, takže se to tomhle směru to zas tolik nevadilo. Večeři mi také uvařila. Ale přesně jak uz tu někdo psal, přišla mi spíš jako taková teta.... Teda kromě sexu tam to bylo luxusní.

Michal (Pá, 12. 10. 2018 - 23:10)

Ne, to určitě ne :)Kdyz si uspesna, rozvedena zena strednich let poridi mladyho milence, ktery ji stoji hodne penez, tak myslim, ze jde hlavne o sex.

xoxo (Pá, 12. 10. 2018 - 23:10)

Myslim, ze v takovym vztahu...Ne, to určitě ne :)

Michal (Pá, 12. 10. 2018 - 22:10)

:) je to úplně stejné,...Myslim, ze v takovym vztahu jde vetsinou o sex. On ji ho poskytne, ona ho za to odmeni.

Michal (Pá, 12. 10. 2018 - 22:10)

Když je stárnoucí ženská...Jasne, ale kluk dostuduje, zacne si budovat karieru a uz ji nepotrebuje. Je mozny, ze si ta zena pak poridi jinyho kluka, ale protoze uz je zase starsi nez kdyz si poridila toho predeslyho, bude muset toho novyho jeste vic odmenovat.

xoxo (Pá, 12. 10. 2018 - 22:10)

Dlouhodoby vztah "starsi...:) je to úplně stejné, pokud mluvíme o vztahu a ne o sexu. Ale právě ve vztahu je ideální, když jsou oba stejně staří. V sexu je to jen o gustu. Oni dva lidé, kteří spolu žijí dvacet třicet let se jeden druhému přizpůsobí

jirka (Pá, 12. 10. 2018 - 22:10)

Zeny jisty urovne a postaveni...Když je stárnoucí ženská sama , je neuvěřitelně zoufalá a udělá cokoli. Nevěřil bys , jak se nóbl panička změní a je ochotná udělat cokoli, opravdu cokoli.

Michal (Pá, 12. 10. 2018 - 22:10)

Kluk to nebere jako...Zeny jisty urovne a postaveni to neodsuzuji, spis to povazuji za zadostiucineni, ze kdyz muzi si muzou poridit mlady milenky, proc by zeny si nemohly poridit mlady milence.

jirka (Pá, 12. 10. 2018 - 22:10)

Kluk to nebere jako dlouhodobý vztah , prostě dokdy se dá , tak zůstane. Je zajímavé, že když přítelkyne té ženský zjistí , s kým spí , naoko to odsuzujou, ale když jich potkám jenom já , samy se nabízej ...

Michal (Pá, 12. 10. 2018 - 21:10)

Dlouhodoby vztah "starsi zena - mlady muz", skoro nikdy nemuze fungovat. Kdyz je ji k padesati a jejimu milenci kolem dvaceti, tak to jeste muze fungovat. Ale kdyz je ji 70, tak je jen malo ctyricetiletych muzu, ktery by meli chut s takovou babickou mit sex.

Roman (Pá, 12. 10. 2018 - 13:10)

Já myslím že to může fungovat. Pár takových znám. Je to hodně o povaze. Za sebe já mám raději mladší. Stejně staré mi příjdou jako moje starší ségra nebo moje teta. Ale mám jednu paní která dělala v kanclu kam jsem pracovně jezdil, dnes je mojí zákaznicí, takže stále v kontaktu i když tam již nepracuje. Je asi tak o 12 let starší, asi tak 60. a ta mi nedá spát. Je strašně příjemná a moc mne přitahuje. Je sxi a moc bych ji chtěl.

jirka (Pá, 12. 10. 2018 - 13:10)

Čau Honzo, u vás je ten...Přesně jak to píše Pavel , takový vztah je o sexu . Je to mama hotel + sex , nic víc , nic míň. Já mám už 3. takový vztah . Chodil jsem i s mladýma holkama , ale tohle je lepší. Klady : navařeno , co chceš, uklizeno , je to bez keců , nemůže otěhotnět , sex kdy chceš a jak chceš , je to levné Zápory: nemůžeš s ní ven , její přátelé tě nesnášej , tví se jí pošklebují , její rodina tě nenávidí , nemá to budoucnost ( děti , bydlení) její tělo už není nic moc - povislá prsa , faldy na břiše , celulitida , popraskané žilky ( nechce být nahá , furt jen v tým blbým triku) někdy (po orgasmu?) si cvrkne , takže jí buď pošleš umýt , nebo to dokončíš na pochcané.. Bilance je ale i tak vesměs kladná , prostě je víc kladů jak záporů . Jenom pozor , když hledáte . Jestli má 50ka na sobě kilo dermacolu a myslí si , že jí je 20 tak utíkejte ( můj vztah č.1 ). Nejlepší je klidná , dlouho sama ,bez dětí , nebo ať jsou daleko ... (vztah č.3) taky pozor na některé ženské po přechodu , prostě nejsou vlhké a když si jí pokaždé maže lubrikantem je to všechno jen né sexi (vztah č.2 ) . Pro mladé kluky ale rozhodně výhra...

Pavel (Pá, 12. 10. 2018 - 01:10)

Myslím, že tohle ani...Čau Honzo, u vás je ten věkový rozdíl ještě větší než u nás. Já jsem zažil něco podobného. Že začátku to bylo výborné. Celou dobu vlastně to bylo stejné, ale já jsem začal chtít něco jiného. Co se týče volnosti tu jsem měl taky, mohl jsem si chodit s klukama na pivo jak jsem se chtěl. I společně jsme chodili na nějaké akce. Teplou večeři jsem měl také. Byli jsme spolu i na dovolené v Itálii a sex jak jsem psal byl vinikajici. Ale teď chci holku +- v mém věku na normální vztah do budoucna. Bylo těžké se sní rozejít, ale jsem rád že jsem to udělal. Já jsem ji když to tak napíšu nejradši š*kal. Ale byl to vztah hlavně o sexu a žádná budoucnost

honza (Čt, 11. 10. 2018 - 06:10)

Mně je 22, nedávno jsem se...Myslím, že tohle ani nemůže být klasický vztah . Ona sice říká , že mne miluje , ale nevím . Pro mne je to prostě pohoda...

Pavel (Čt, 11. 10. 2018 - 00:10)

Mě se taky vždy líbili...Mně je 22, nedávno jsem se rozešel s 39letou holkou. Byli jsme spolu rok. Co se týče sexuální stránky to bylo výborné, ale na dlouhodobý klasický vztah to není ono. Mneli jsme spolu pěkný vztah, ale ne takový jaký bych chtěl. Hrál v tom věkový rozdíl velkou roli. Chvíli jsme spolu byli i ve společné domácnosti, ale postupem času jsem chtěli každý něco jiného. Vztah není jen sex.

luci (St, 10. 10. 2018 - 23:10)

Zajimavy. Ty prispivas na...Jaké si to kdo udělá , takové to má.

Reklama

Přidat komentář