Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

.. (So, 20. 2. 2016 - 18:02)

I ten mladý ví co chce a...Možná právě ta moje zkušenost se starším,že ted bych je upřednostnovala.I mladý kluk už to může mít v hlavě srovnané,to je pravda.A co se týká toho vzhledu,tak určitě,páprdy bych si opravdu nevšimla,musí mít nějaké to charisma,něco z něj musí vyzařovat.Čistotný,to určitě a to poznáš také hned,žádný zaprděnec,hi,hi.Co se týká peněz,tak je fakt,že tito jsou na tom finančně dobře,ono i ty peníze se odrazí.Jinak,aby sis nemyslel,že preferuji jenom ti starší,určitě se mi líbí i mladší,jen pro ten život bych volila postaršího.Peníze v tom nehrají roli.

ja (So, 20. 2. 2016 - 17:02)

Už při první komunikaci...I ten mladý ví co chce a nemá zájem pouze o hospodu.Nevím zda bych upřednostnoval někoho kdo mluví jako kniha před někým kdo si na nic nehraje,je uvolněný a prostě svůj.Teď nemám na mysli mluvit jak primitiv a dlaždič.Náhled na věc uznávám,mají už nažito.
Ale toto všechno přeci musí být málo k tomu abych bral staršího před mladším.Vyjadřování,oblékání,nadhled a zkušenosti.Není to náhodou tím že má sexy peněženku?A co potom to fyzično?Pupek,prdy,pach,neformovaná postava,panovačnost.Dělání hospodyňky apod.
Být ženou okolo 50 tak beru 30níka co už to má v hlavě srovnaný.Oželím že nehovoří jako encyklopedie.

.. (So, 20. 2. 2016 - 16:02)

...Už při první komunikaci poznáš hodně.Prostě to vyjadřování,hned jsem věděla,že to není žádný bulík,oblečení,všechno.Po té fyz.stránce spíš ne,mě bere ten jejich rozum,náhled na věc a od té doby prostě starší.Samozřejmě třeba o 10-15 let,víc zase ne.Max.20 let.Jsou tam zkušenosti,mladý ti toho tolik nepředvede,ale to je jenom můj názor.A neznamená,že starší není akční,někdy tomu může být naopak,ale jistě u mladého to bývá za samozřejmost.Ale zase,ten mladý může mít koníčka hospodu,ten starší už ví co chce,už má ve věcech víc jasno.

ja (So, 20. 2. 2016 - 16:02)

Přesně.Mužům se prostě...Ambiciozní,sebevědomí,vzdělaný,to ale přeci nemůžeš poznat na první pohled.Fyzicky tě přitahují starší?Padesátník více než třicátník?Není to zvláštní?Padesátník už toho v posteli moc nepředvede,většinou hledá kuchařku,pradlenu,uklizečku v jednom,k tomu semtam sex.
To třicátníka lze tvarovat,přizpůsobit,omladí tě,ožiješ a onladneš.Vedle staršího jen zbabkovatíš.
Chlap v padesáti a žena v padesáti je sakra rozdíl.Na ženský je více zajímavého jak na chlapovi.

.. (So, 20. 2. 2016 - 10:02)

Určitě to zase není,že by nás nepřitahoval někdo mladý,to vůbec není vyloučené.Jen,pokud poznáš něco lepšího,už máš jiné priority a bereš to za to lepší.Myslím,že u mužů je to zase úplně jinak,ti vidí to mladé masíčko,aspon myslím.

.. (So, 20. 2. 2016 - 10:02)

Starší muže přitahují...Přesně.Mužům se prostě líbí mladé ženy a ženám naopak kolikrát imponují starší muži.Mám to úplně stejně a hlavně se mi prostě líbí,když je ten muž ambiciozní,sebevědomí,vzdělaný-to je to co se mi líbí nejvíc.Jak píšeš o obtloustého,tak to ne,ten chlap musí mít charisma.Vždy jsem měla vztahy s klukama stejně věkově jako jsem já,později jsem ale úplnou náhodou poznala staršího a musím říct,že to jsem se poprvé opravdu hodně moc zamilovala,od té doby už kouknu jenom po těch trošku starších.Možná to mám stejně jako to měla od prezidenta jeho žena,i ona se okamžitě zakoukala do staršího,který jí něčím přitahoval.Ještě nejsem tak stará,tak si jenom říkám,že snad se to nikdy neobrátí a jednou nebudu na ty zajíčky,zatím tomu tak není.

otazka (So, 20. 2. 2016 - 06:02)

Starší muže přitahují mladé ženy a podle toho si je také vybírají.
Proč to není i v opačném případě?Kdy třeba čtyřicítku,padesátku bude přitahovat třicátník?
Vidím mnohdy případy kdy pěkná štíhlá padesátka má doma obtloustlého hrubiána.Nemajetného,líného,který ji nepohladí,nic.Chtěl bych vědět převážně názory žen po čtyřicítce.

Martina (Čt, 10. 10. 2013 - 16:10)

Zdeňku, Miloši, Martine, nechtěl bys začít psát pod jedním nickem?

Martin (Čt, 10. 10. 2013 - 12:10)

Zdenku odkud jsi ? Asi bys...Milá Martino , můj bratranec má chatu v Třebívlicích , to je kousek od Děčína . Tam bych Tě mohl diskrétně oplodnit / 603413327 / .

Miloš (Čt, 10. 10. 2013 - 09:10)

Zdenku odkud jsi ? Asi bys...Milá Martino , já bydlím v Kralupech a mohu Ti případně dítě udělat / 774992105 / .

Zdeněk (St, 9. 10. 2013 - 10:10)

Zdenku odkud jsi ? Asi bys...Ještě dodatek . Klidně to do Tebe budu stříkat denně i 3 měsíce . Moji angličtinářku jsem takto napoprvé oplodnil .

Zdeněk (St, 9. 10. 2013 - 10:10)

Zdenku odkud jsi ? Asi bys...Milá Martino , momentálně pracuji v Praze . Telefon na mě máš , tak zavolej dopoledne a můžeme se na případném oplodnění domluvit .

... (St, 9. 10. 2013 - 08:10)

Zdenku odkud jsi ? Asi bys...pokud chceš psát za Martinu, měl bys mít také její úroveň pravopisu, pitomče. Takhle ti nikdo nesežere, že to psala ona.¨
Tvůj pologramotný projev je teda síla. To by byli děťátka k pohledání, malí pitomečkové...

Martina (St, 9. 10. 2013 - 05:10)

Zdenku odkud jsi ? Asi bys kvůli tomu nastříkání semena do mě nejel přes celou republiku .........je mi 33, jsem z malé obce na Děčínsku. A celkem pohledná. A co když se nepovede napoprvé a museli bysme to zkoušet víckrát, to je pravděpodobné. A musím to utajit před manželem

haha (Út, 8. 10. 2013 - 21:10)

Milá Martino , mám......"ale určitě se nespolehnu na zdroj z této diskuze... záleží mi na tom, jestli je inteligentní.." A na to reaguje EXTRÉMNĚ INTELIGENTNÍ Zdeněk, který asi umí šukat, což umí ovšem všichni chlapi, ale nedokáže přenést do svého zakrnělého mozku přečtenou informaci. Martino, debily nebrat!!!

Zdeněk (Út, 8. 10. 2013 - 12:10)

Také hledám kluka na...Milá Martino , mám vysokoškolské vzdělání a 4 zdravé děti . Nabízím Ti diskrétní oplodnění / 775052911 / .

Martina (Út, 8. 10. 2013 - 04:10)

Také hledám kluka na oplodnění. Manžel to sice do mne stříká, ale pořád nic, asi je neplodný, bohužel. Ale určitě se nespolehnu na zdroj z této diskuse. Hledám ve svém okolí, také mi záleží na tom co je zač....Jestli je inteligentní, jaké má vlastnosti. Mám vyhlédnutého spolužáka ze školy, je výkonný, má už 3 děti a je úspěšný.

Teta (Út, 8. 10. 2013 - 00:10)

Já mám vztah s mužem o...Máš pravdu. Mě je 55 a mému příteli je 37. Nežijeme spolu, ale už víc jak náš vztah trvá a je to pořád moc krásné. Jsme si blízcí. Neřešíme co bude zítra, žijeme dneškem. Oba jsem zamilovaní alítáme v tom nepředstavitelně. Přítel je milý, až moc pracovitý a bezvadný kamarád.

kuky (Čt, 3. 10. 2013 - 12:10)

Je mne 39, dlouho jsem vybiral az jsem si vybral to co jsem hledal, mame dva krasne kluky a hezke manzelstvi, na kterem samozrejme musime "makat", bez toho to nejde. V dobe kdy jsem byl svobodny a odhanel spoustu hezkych divek a zen, jsem mel v hlave prave zralost zen, kdy ja byl ten mladsi a to mne zustalo az dodnes. Stale obdivuju kombinaci krasy, zraleho veku, sexappealu, to se neda nijak upravit ci v hlave vymazat. K

vypadněte!! (Út, 24. 9. 2013 - 13:09)

Na diskrétnost vám sere pes. Když už cizí dítě, tak někoho prověřeného s dobrými geny a ne nějakého loudila z Internetu, který si jinak nevrzne.

Reklama

Přidat komentář