Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Miki (St, 17. 12. 2003 - 21:12)

Ahoj, kdyz me bylo 23 chodil jsem s o 10 let starsi zenou. Byli jsme spolu 1 rok, a musim rict, ze jsem od te doby nezazil nadhernejsi milovani. Samozrejme je to i o citech ne jen o sexu (ale ten k zivotu patri a hodne :o)). Bohuzel jsem od te doby nenasel takovou partnerku. Je pravda, ze me starsi zeny vzdy vzrusovaly, a rozumim si s nimi vic nez se svymi vrstevnicemi.Je pravda, ze lide se moc divaji na nazory okoli, nez na to jestli je jim fajn. Najde se nejaka z Brna?... Jo ted je me 28 :o)189 cm...

provocation (Pá, 12. 12. 2003 - 19:12)

je tady nejaka starsi pani???

Abby (Čt, 11. 12. 2003 - 14:12)

Něco na tom asi je.Mladší kluci jsou ještě takový pohodoví a nezatížení starostmi.Jsou celkem plní energie a taky moc nedají na veřejné mínění.Já mám kamaráda se kterým si jen píšu,protože bydlí daleko,ale je skvělý!Je mladší o 8 let a řekla bych,že si rozumíme skoro ve všem.Pokud není žena příliš "uvláčená" životem určitě to je pro ni přínosné spojení.Ať jen pro přátelský vztah,či víc.'

katae (Čt, 11. 12. 2003 - 13:12)

Mám přítele 25 let, mně je 32, žijeme spolu dva roky a moc se mi to líbí, narodil se pro mě.'

Rodrigo (Čt, 11. 12. 2003 - 11:12)

Je mi něco okolo 25 a musím říct ,že mít zralou ženskou v posteli je nádhera.Pár jsem jich měl okolo 30-40 let a není krásnější sex než tyhle "ženské roky."Jak to vidíte vy Ženy (30-40) s mladším chlapem?'

provocation (So, 15. 11. 2003 - 23:11)

ahoj! Taky me vzrusuje predstava stravit krasne chvilky v postylce s nejakou starsi zenou, Takze pokud by se naka nasla, ktera by chtela do postylky clovicka, kterymu je pod 20, tak at se ozve na mail! Budu na vas cekat, pani v nejlepsich letech! ;) PRAHA!!

noneno (Pá, 10. 10. 2003 - 21:10)

Ahoj Kingu, tak jo, ozývám se. Třebas jsi to Ty, kterého hledám. Pa'

King4 (Pá, 27. 6. 2003 - 13:06)

Ahoj všem. Vždy se mi líbili starší. Dokonce i dnes a to mi je už 38. Nenašla by se nějaká sympatická z Brna ? Klidně i vdaná. Dík.'

Návštěvník (Ne, 17. 11. 2002 - 22:11)

Ahoj, taky se mi líbí starší ženy, dokonce i ženy po 50-tce. Myslím, že to je zcela přirozené, žijeme přece jen jednou a nemá cenu si upírat to po čem toužíme. Docela rád bych se s nějakou seznámil. Jsem ze severní moravy, mám 25/179/74 sportovní postavy. Mám rád krásné a dlouhé milování.'

Návštěvník (Ne, 29. 9. 2002 - 10:09)

Ahoj,jsem 172 cm vysoký a hledám starší ženu na milování a i víc na vážný vztah - najdu?'

Návštěvník (Pá, 21. 6. 2002 - 21:06)

ahojky,tak jsem rad,ze na muj prispevek je tolik kladnych odpovedi,ale i presto jsem trosku zklaman,ze mi ani jedna nenapisete.Takze neco malo o mne...je mi 26 let,merim asi 170cm,hledam starsi zenu pro super chvilky ve dvou,tedy pro vse mozne a hlavne prijemne at uz prochazka v prirode,dobre jidlo,piti,vyjet k vode a zkoncit v pelisku.Pry to s zenami umim a navic mam jednoho super pomocnika za 8 tisic a je fakt nejlepsi.Prachy a auto s klimatizaci mam!Tak a ted uz jdu cekat na vase odpovedi.Ahoj Jirka

Jiřka 30 (So, 8. 6. 2002 - 18:06)

Mě se taky vždy líbili mladší ,vždyt?na tom nic není hlavně ,že si rozumí v posteli ne?'

Návštěvník (St, 29. 5. 2002 - 12:05)

Dani: Lepe bych to sama nerekla.

Návštěvník (Út, 28. 5. 2002 - 22:05)

Je hodne smutne na nasich zivotech, ze se tolik zajimame o nazory "sousedu", pusobime sami sobe bolest, prichazime mnohdy o spousty krasnych chvil a zazitku, sami sobe stavime hraze a malujeme hranice. Ja se ptam, kdo ,kdy, kde rekl, ze muz v paru musi byt vzdy ten starsi, vyssi, svalovitejsi... , dale se ptam jake k tomu mel pravo, neco takoveho urcit a rict...a proc nas to tolik zatezuje, proc mame pocit, ze se neco deje spatne, kdyz je muz mladsi, mensi, a uuuppplllnnnee hubeny ......nase charaktery jsou rozdilne, nase psychika je rozdilna, nase cile jsou take rozdilne....tak proc stavet meritka a parametry ( ktere stejne na nikoho nepasuji), jak ma opravdovy par vypadat......Nemam sice mladsiho partnera, ale kdybych mela, a kdyby jedine tak bylo mozne muj zivot naplnit opravdovou laskou a partneskym stetsim, nekoukala bych nalevo ..napravo , a bylo by mi jedno, co tomu reknou lidi.Clovek zije kratce a mel by pro stetsi trochu riskovat, protoze jedine tak muze stesti poznat....

Návštěvník (Út, 28. 5. 2002 - 19:05)

Ahoj Jirko, je mi 42 let a prave se vzpamatovavávám z rozchodu s přítelem, kterému je 22 let. Nebylo to kvuli věku, ale z jiných důvodů. Zjistila jsem, že mě společnost mladých lidí vyhovuje více než vrstevníci. Mám 20 letou dceru a v její společnosti se cítím bezvadně. Nejde samozřejmě jenom o věk, důležitá je sympatie a vzájemné jiskření. Zatím Ahoj.P.S: Kolik měříš :-)'

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2002 - 23:05)

ahojky,mne je 26 let a libi se mi starsi zeny tak kolem 50 let.Jiz jsem nejaky ten vztah mel,ale je to velky problem,protoze spousty zen se za to stydi a vychovany komunismem jsou presne nalajnovany na stejne stary partnery.Je mi z toho spatne kdyz slysim ty jejich kecy...a co by rekla sousedka?a tak dal...najde se nejaka,ktera mne pochopi?je mi smutno a radeji bych byl teplous,ale uz jsem se s tim davno smiril a tak hledam a hledam.....Jirka

Reklama

Přidat komentář