Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Michal (St, 10. 10. 2018 - 22:10)

Je mi 21 a už přes rok...Zajimavy. Ty prispivas na domacnost, ale nemusis uklizet a nic od ni nedostavas (kapesny, dary, atd). Kdy bude sex zalezi na tobe. To je presny opak situace kterou znam ja.

honza (St, 10. 10. 2018 - 21:10)

Je mi 21 a už přes rok žiji se ženou po 50 a je to super. Má to několik nevýhod , ale jinak dobrý. Vím, že jsem možná mamánek a sobec, ale je to tak. Doma je vždy uklizeno , nic se neřeší , navařeno to co chci . Neřeším dovolenou , byt , je ráda když něco přidám. Když jdu s klukama na pivo, je ráda , že se v pohodě vrátím...A sex taky . Když se chci hrát , neprotestuje , a když nechci , udělám pár tahů a ona je i tak furt v pohodě...

Anna (St, 10. 10. 2018 - 16:10)

ahojky,mne je 26 let a libi...Není to jen o věku , je to o porozumění a ráno vstát a vidět , že ten druhý kouká po mladších je k ničemu , ale má na to právo.

johnY (St, 8. 11. 2017 - 11:11)

Ahoj, je mi 22 a mám o 12 let starší přítelkyni. Je rozvedena a má 10ti letou dceru. Miluji ji je to nejlepší holka co jsem měl . A v posteli je suprova

johnY (St, 8. 11. 2017 - 09:11)

To je přeci jasné že se...Ahoj, je mi 22 a mám o 12 let starší přítelkyni. Je rozvedena a má 10ti letou dceru. Miluji ji je to nejlepší holka co jsem měl . A v posteli je suprova

Michal (Po, 22. 2. 2016 - 22:02)

Píšeš,pokud by byli oba...Proto jsou nejlepsi vysokoskolaci. Nemuzou byt hloupi a casto jsou hezci. A pro nektere je urcite lepsi byt vydrzovany starsi atraktivni zenou, nez si privydelavat jako cisnik, nebo u pokladny v supermarketu.

Thelma (Po, 22. 2. 2016 - 12:02)

Píšeš,pokud by byli oba...Něco navíc,já vím,penízky.Já jsem samostatná jednotka a nepotřebuji vydržovat.Jde o to koho poznáš.Mladí muži se mnohdy chovají k ženám lépe než starší.Pravdou je že mnoho mladších jsou ve většině frajírci.Chce to narazit na správný kousek.

.. (Po, 22. 2. 2016 - 07:02)

To je přeci jasné že se...Píšeš,pokud by byli oba přitažlivý.Pak by muselo rozhodnou chování,nejenom věk.Kolikrát je kluk opravdu pěkný,že by se člověk hned zamiloval,ale pak otevře pusu a je zamilovanosti.Mě pěkný vzhled nestačí,naopak,musí mít něco navíc.

Thelma (Po, 22. 2. 2016 - 07:02)

To je přeci jasné že se jednalo o zlatokopku.Za sebe mohu říci,že mě kdyby se dvořil přitažlivý padesátník a stejně tak i třicátník,přijala bych pozvání na rande od toho mladšího pokud by mne ubezpečil že mu nejde jen o sex,ale o vztah.Na mladšího se přeci jen dívá líp a žije vedle něho líp.Starší chlapi by si taky vybrali na stejném místě tu mladší.
Takže ženský neberte pořád ty mrzutý a nervní páprdy a najděte si mladšího.Takového co to s vámi bude myslet vážně.

ja (Ne, 21. 2. 2016 - 13:02)

Ale ono opravdu může jít o...Mají leda tak charismatickou peněženku pro ty mladý.Takže si to teď vlastně přiznala proč si vybíráš takovéto dobře situované starší chlapy.Pro peníze.Konečně to z tebe po všemožným okecávání vypadlo:)Padesátiletého roznašeče pizzy by jsi si nevybrala i kdyby byl sebehezčí a jako milius.Ale jakmile to má kravatu a sako,ejhle,ono by to mohlo být bohatý a pak se "zamiluje" každá,i do pučmelouna nebo obluďáka.

.. (Ne, 21. 2. 2016 - 10:02)

Věř že ne,znám spoustu...Ale ono opravdu může jít o lásku a samozřejmě nemusí.Ale když si vezmeš,ti bohatší chlapi mají určité charisma a i ten nehezký prostě něco dokázal a už tím pro ženu může být přitažliví.Chlap,který něco vybudoval,má peníze,tak si samozřejmě víc vybírá,chce k sobě trošku rovnou,má na to.

nóó (Ne, 21. 2. 2016 - 09:02)

Máš pravdu,o těch...jdi už s tím svým dědkem někam. Jsi na jiné diskusi.

ja (Ne, 21. 2. 2016 - 09:02)

Máš pravdu,o těch...Věř že ne,znám spoustu starších chlapů co mladou žabičku a naivně tvrdí že to je čistá láska nezištná:)At jim zkusí trochu utnout tipec a ve všem se dělit na půl a uviděj tu lásku.Tito bohatí pánové si většinou potřebují dokazovat jací jsou borci a proto balí nerozumná mladá telátka aby okolí dokázali jací jsou alfa samci a že jim ještě neujíždí vlak:)
Žena stárne rychleji jedině v tom že pak už nemůže mít děti.Ty co o sebe dbají a nehnijí na gauči mají leckdy hezčí postavu jak rozkydlá dvacítka.To je pak na ní více hezkých věcí k vidění jak na staršim mrzutým chlapovi.
Když bude mladší muž zamilovaný tak ji neopustí.Pokud mu nejde jen o jedno.

ja (Ne, 21. 2. 2016 - 09:02)

Náhodou,já budu slavit...Přesně tak.

.. (Ne, 21. 2. 2016 - 08:02)

Mnoho starších mužu má...Máš pravdu,o těch financích to prostě je.Já si ale myslím,že ti chlapi to moc dobře vědí,je jim to prostě jedno,mají mladou kočku,jsou spokojení.Jak se říká,žena stárne rychleji,než ten muž,tak později se může stát,že ten mladý chlap si po čase najde mladší.Neznám nikoho takového,opačně ale ano starší muž-mladší žena.Jinak,právě ti bohatší nejsou většinou páprdové,dbají o sebe a tak i u mladých holek mají šanci.Znám takového,u kterého věřím,že by mu dala i dvacítka.

Thelma (Ne, 21. 2. 2016 - 06:02)

Náhodou,já budu slavit letos padesátku a hrdě tu přiznám že mě mladší chlapi přitahují o dost více,než moji vrstevníci.Jenom ne ti pod 30 let.Ty co byli v mém věku mne jen komandovali.Nechci tu více rozvádět.Ted mam 33 letého a tolik něhy a lásky jsem nezažila.Trvá nám to 3 roky.Stokrát raději budu mít hezkého pohodáře co mne zahrne city a něhou jak paprdu s kravatou co si hlídá skovník aby mluvil velmi na úrovni.Souhlasím s kolegou,stějně všichni starší jenom čekají jak jim navaříme,napečeme,uklidíme,vypereme,vyžehlíme......A na občas 3 minuty podrzime.Měla jsem tyto zkušenosti se všema v mém věku.

Michal (So, 20. 2. 2016 - 22:02)

Mnoho starších mužu má...Myslim, ze starsi muzi se s mladymi zenami casto zeni, zatimco starsi zeny si porizuji mlade milence a docasne spolecniky, ale skoro nikdy se z nich nestanou manzele.

ja (So, 20. 2. 2016 - 20:02)

Mnoho starších mužu má klidně o 40 let mladší partnerku,ale na to musí být slavní nebo mít sexy peněženku,aby si jich dotyčná všimla.Kdyby pracoval třeba jako trafikant,ani by o něho neškrtla;)To mnohým chlapům nedochází že doma mají vlastně slušnější prostitutku kterou si vydržují.
Ale to je každého věc.
Pravdou je že starší muž a mladší žena je častý jev.Za to starší žena mladší muž méně,přitom je to v dnešní době normální.I když těchto párů přibývá,stále jich není tolik (jako starší muž a mladší žena).

.. (So, 20. 2. 2016 - 18:02)

A když si vezmeš,tak je to stejně běžnější starší muž,mladší žena.Není potřeba se nad tím podivovat.

.. (So, 20. 2. 2016 - 18:02)

I ten mladý ví co chce a...Krom toho,to je na prvním místě,aby byl svůj a na nic si nehrál,frajera,který nic nedokázal,mluví jako kniha,jak píšeš ty,to opravdu ne.Svůj musí být v každém případě.Proč se nad tím tak podivuješ? Podívej co prezidentova manželka,jí přitahovali vždy starší muži,i si s nimi víc rozuměla.Spíš co mi vadí,že asi u mě to byla velká náhoda,že jsem zrovna narazila na takového,se kterým jsme si po všech stránkách vyhovovali.Ted mám spíš pocit,že ten starší by mě nechtěl,že jsem třeba pro něho moc naivní,nevím.

Reklama

Přidat komentář