Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 20:10)

Mne vyhovuje model , když...To je mi jasny, jako nekdo kdo uz vydelava a neni na ni zavisly a koho sexualne pritahuji starsi zeny, tak mas idealni situaci. Mne zase pritahuji holky myho veku, ale za to co se ode mne ocekava mam hodne vyhod, takze taky pohoda.

a (Ne, 14. 10. 2018 - 20:10)

Kluci, píšete tady , že ženy často jsou v takovém vztahu kvůli sexu. Jenomže má přítelkyně (45) tvrdí , že nemůže mít orgasmus od porodu , tedy cca 22 let . Pro mě je to výhodný, můžu to dělat jenom na sebe , ale teď začínám mít pocit , že jsem blbec . Jáj í to skoušel dělat různymi způsoby , ale nic . Když jí to dělám já, vydrží kolik chci , ale když jsme skoušel robertkem ,po chvíli říkala , že jí to bolí. Jinak je sev v pohodě , není suchá , myslím, že mě má i ráda, protože mě(21) pořád hladí a líbá.

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 19:10)

Kdyz si ale starsi zena...Mne vyhovuje model , když poslouchá ona , peníze od ní nepotřebuji . Užívám si ten mama hotel a neomezený sex

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 19:10)

Jo, vyvážený to bude ....Kdyz si ale starsi zena poridi mladyho milence a stedre ho odmenuje za jeho sluzby, pak posloucha on, ne ona. Ale jak rikam, to je jen jeden z moznych vztahu tohoto druhu.

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

Jo, vyvážený to bude . Když je starší , neprotestuje a poslouchá, protože se bojí , že tě stratí . Prostě věk vyváží snahou a ochotou . Ale má první i když jí bylo 50 , si myslela , že jí je 20. Byl jsem nezkušenej a tak jsem poslouchal já ji. Cvičila mě jak jen se dalo , jazyk jsem měl vytahný jak doga . Asi to nebylo vyvážený, tak jsem sej í zbavil a teď si dávám na takové typy pozor.

obvykle (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

To je to nejlepší , že ona...to je něčím vyvážený. Např. mladší chlap klidně bude mít padesátnici, co je udržovaná, skvěle vypadá, štíhlá postava atd. Nebo naopak chlap má dost mladší ženskou, ale ona je dost tlustá, nebo nehezká. Ženská přes 40 hledá chlapa hůř, přes 502 teprv. Takže ona ukončovat vztah jen tak nebude. Mladá, ale tlustá nebo ošklivá, tak vztah ukončí spíš. Protože jí třeba nedojde, že taky bude těžko hledat.

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 17:10)

sex to je asi jedno, když je...To je to nejlepší , že ona to nebude chtít ukončit , můžeš si dovolit cokoli. I v sexu , a ona se bojí otěhotnění víc než ty . Jednou se mi ale stalo, že to ukončila ona – našla si mladšího .

na (Ne, 14. 10. 2018 - 17:10)

U nás to také nebylo o...sex to je asi jedno, když je ona starší, otázka je, kdy věk začne vadit. V 50 může vypadat skvěle, lubrikace ale bude horší, na druhou stranu může být stále riziko otěhotnění. Mladý maso je sice lepší, ale starší, tady nehrozí, že by ona ukončila vztah, hledala by totiž přece jen hůř.

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 17:10)

Ono je to na jedno kopyto ,...Dalsi zajimava verze takovyho vztahu. To psychicky vydirani ti nezavidim, muselo to byt strasny na tvy nervy. To u nas nastesti nehrozi, vi, ze vztah skonci az dostuduju. Jestli ale pak zustanu v Praze, radsi ji to zatajim, aby si pak na mne prece jenom nedelala naroky a nekopala tak jako ta tvoje.

yy (Ne, 14. 10. 2018 - 16:10)

Zajimavy prispevky, nekolik...Ono je to na jedno kopyto , musíš si jen dobře vybrat. Má první byla učitelka , takže všechno bylo maličký a všechno jsme dělali spolu : jak jsme se vyspinkali, jak jsme se napapali, nebolí nás bříško, byl jen čajíček , kousíček, botičky... už mi z toho hrabalo . Nejhorší to bylo , když jsem to chtěl ukončit , vyhrážela se že si něco udělá, chtěl jsem sej í sprotivit a dělal jsem hrozné věci , ale ona vydržela . Jsem rád , že už mám jinou.

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 15:10)

Zajimavy prispevky, nekolik vztahu "starsi zena - mlady muz" a kazdy jiny. Mne si vybrala starsi, uspesna zena, dala mne nabidku, predem navrhla podminky, ja souhlasil. Laska v tom neni, jen vyhody pro obe strany.

28letý (Ne, 14. 10. 2018 - 00:10)

U nás to také nebylo o...Já si s ní rozumím výborně. I spolu máme společné známé a bez problemu ji přijali i moji kamarádi. Poslouchá podobnou muziku, dítě má teeagera někde v anglii na dva roky ve škole. Problém má ona se mnou. Že jsem moc mladej a co dál. Strašně ji miluju.Je teda pravda, že mé mámě je 60 a vypadá taky skvěle

Pavel (Ne, 14. 10. 2018 - 00:10)

U nás to také nebylo o penězích. Ona dělá ve fabrice, já také (kolegové nejsme Každý děláme v jiný fabrice). Všechno jsme financovali +— na půl. Akorát jsem to neviděl bohužel dal do budoucnosti. Moc jsem si sní potom uz kvůli věku ani nerozuměl. Akorát ten sex byl Výborný. Dala mi kdykoliv jsem chtěl.

28letý (So, 13. 10. 2018 - 22:10)

Jo a vařím líp než ona

28letý (So, 13. 10. 2018 - 22:10)

Mám to jinak. Zamiloval jsem se do skoro padesátileté ženy a jsem v hajzlu. Vše skvělé, Jenže ona se mnou nechce bydlet, poměr spolu máme tři roky. Mám tříleté dítě, nejsem ženatý Uvidím, co bude dál, děti už nechci ale ona se mnou stejně nechce žít. Vypadá skvěle, těžko ji srovnávat s běžnou představou padesátileté ženy. Ani moje bývalá třicetiletá partnerka mě tak nepřitahovala. A nesmysl, o penězích to není, to by mě nikdy nenapadlo

jirka (So, 13. 10. 2018 - 22:10)

U mne byl zacatek vztahu...Na to nemusíš mít kurz , nejtěžší je ta první . Ty ženské si o tom poví , a pak je to jednoduchý. Začnou ti říkat , že tu tvou chápou , že je dobrý že není sama , ty pak řekneš že to není tak lehké, málinko spomeneš nedostatky a taky co ti u ní chybí . Za pár dnů souhlasí a máš vyhráno ... Tu první bys ale měl získat na bezbrannost – osamělá ženská touží se o někoho starat . Nesmíš být hrdina , spíš ten , kdo se neumí o sebe postarat.

Michal (So, 13. 10. 2018 - 22:10)

Jó , starší ženský mi...U mne byl zacatek vztahu uplna nahoda, nemusel jsem nic delat, ale ty ses velmi aktivni a sikovnej. Pisi sem kluci co po takovym vztahu touzi a nevi jak na to, mozna bys mel zalozit nejakou poradnu nebo poradat kurzy, samozrejme za penize :)).

jirka (So, 13. 10. 2018 - 21:10)

Jasne, ale ve fabrice uz...Jó , starší ženský mi vyhovujou . Má první holka , to byl trapas jak Brno , pak dlouho nic a pak sousedka , starší než máma a to bylo celé v pohodě . Od tý doby si sex se starší spojuju jenom s klidem a pohodou , udělám co chci a ona to neřeší , dovolí vše , holka by všechno řešila , tohle bolí , tohle není příjemné a tak...

Michal (So, 13. 10. 2018 - 21:10)

Nemám kariéru, je mi 24 a...Jasne, ale ve fabrice uz vydelavas, takze na svy pritelkyni nejses zavislej jako treba student, ktery musi plnit jisty povinnosti, nebo si jit zase privydelavat jako cisnik a zvykat si na nizsi zivotni uroven a horsi bydleni. Rozhodne mas vyhodu v tom, ze ti vyhovuji starsi zeny and sex pro tebe neni povinnost.

jirka (So, 13. 10. 2018 - 21:10)

Rozumim. Asi uz mas karieru a...Nemám kariéru, je mi 24 a makám ve fabrice . Ale mladý holky mě moc neberou . To se musíš natřását , dělat ze sebe blbce ... S ní mám klid! A taky mám rád sex . Holky chtějí dlouhá čísla a nejlíp pak znovu . U starší ženský to není , prostě se nemusím přetvařovat . A stará se o mě líp než máma, čeká na mě s jídlem , nic nemusím dělat , vykoupe mě , ráno mi přichystá věci...pohodáááá

Reklama

Přidat komentář