Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

jirka (Po, 15. 10. 2018 - 21:10)

Ja mel pri svym prvnim sexu s...Já to zas tak často nedělám . Ona se hrozně stydí být nahá přes den , tak stačí , když chci , aby se svlékla . Myslí si , že je ošklivá . Taky třeba když musí prosit , nebo piss. Někdy po orgasmu nebo prudkým pohybu si cvrkne a když jí pošlu umýt , hrozně se stydí a omlouvá se

Michal (Po, 15. 10. 2018 - 21:10)

Víš , můj první sex byl...Ja mel pri svym prvnim sexu s touhle pritelkyni tremu. Jednak jsem se bal, abych ji nejak nezklamal svym vykonem, jednak jsem zpocatku nevedel jestli mam byt iniciativni, nebo se podrizovat a prizpusobovat. Ted uz jsme sehrany dobre. By mne zajimalo jak ji nekdy ponizujes? Ono hodne zen ma rado kluky, ktery jsou vynalezavi.

jirka (Po, 15. 10. 2018 - 18:10)

To mas dobry, ze te pritahuji...Víš , můj první sex byl se spolužačkou, ale nebylo to dobrý, nevěděl jsem co dělat a skončilo to po pár vteřinách . Hrozně se mi pak smála a já se styděl. Pak dlouho nic a pak se sousedkou, byla starší než máma . Když se svlékla , všiml jsem si , že se stydí víc než já , a to mě povzbudilo . Netrvalo to dlouho , ale při ní jsem si připadal jako chlap . Ta současná je jí velice podobná , doteď se stydí. Vím , že jsem debil, ona je fakt moc moc hodná , ale mě někdy baví jí ponižovat a dělat s ní blbosti. Pak když pláče toho lituji . Jenomže ona hned odpustí a zapomene.

Michal (Po, 15. 10. 2018 - 17:10)

Mne přitahujou i mladší...To mas dobry, ze te pritahuji stasi i mladsi. Mne teda vic mladsi, ale moje starsi pritelkyne ma vyhody, ktery mne vzrusuji. Jednak ten kontrast mezi mym mladym telem a jejim starsim, jednak to, ze se nestydi byt aktivni a nenechava vsechno na mne, tak jako mladsi zeny. Ze se ti libi ze te rozmazluje se nedivim. Ja sice musim delat veci, ktery ty nemusis, ale taky mam zivot, ktery mne bude chybet.

jirka (Po, 15. 10. 2018 - 15:10)

Mas pravdu. Tebe i Pavla...Mne přitahujou i mladší ženy , to tělo a pružnost nenahradíš , ale nejsem ochoten do ní investovat tolik námahy , péče , a přetvarování. Navíc by se nakopili všechny ty starosti se sháněním bytu , s dětma , stále by chtěla víc peněz a všechno by řešila. Já vím, že jsem dost línej a to by jí asi nevyhovovalo, taky jsem línej i v sexu , ale kdyby se našla mladá , co by to tolerovala , hned bych měnil.

Michal (Po, 15. 10. 2018 - 15:10)

Já si to taky neumím...Mas pravdu. Tebe i Pavla pritahuji starsi zeny, takze vztah se mladsimi by vas sexualne neuspokojoval a to by asi pro manzeltsvi nebylo dobry. U mne je to naopak, mne sexualne pritahuji mladsi, ale taky vyhody docasnyho vztahu se starsi.

jirka (Po, 15. 10. 2018 - 14:10)

Nevim jestli ma zkusenosti s...Já si to taky neumím představit , jedině že by to hrál na dvě strany , ale to mu dlouho neprojde . Po čase ho to přestane bavit a zase bude hledat nějakou starší

Michal (Po, 15. 10. 2018 - 14:10)

Vyhráls bingo , tak to...Nevim jestli ma zkusenosti s mladsimi, ale najit nejakou, ktera mu bude tolerovat sex bez predehry nebude snadny.

jirka (Po, 15. 10. 2018 - 11:10)

Kluci, píšete tady , že...Vyhráls bingo , tak to neřeš a užívej si !

jirka (Po, 15. 10. 2018 - 11:10)

Já si teda teď chci najít...Tak proč to chceš měnit ? Tikají ti biologické hodinky ? Píšeš , že máš pohodu a dobrej sex. Tak proč změna?

Pavel (Ne, 14. 10. 2018 - 22:10)

Mne baví, že jsem při ní...Já si teda teď chci najít holku +- v mém věku, se kterou budu mít vlastní dítě. Se starší ženou byla pohoda, nemusel jsem se o nic moc starat, sex byl často, mohl jsem si v sexu dovolit co jsem chtěl. Nemusel jsem se když jsem na to dostal chuť dělat předehra, romantiku..... Prostě jsem šel na věc

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 22:10)

Mas to dobry, ale nepremyslis...Mne baví, že jsem při ní takový šéf . U mladý bych to asi nemněl . Děcka zatím neřeším , ale mým snem je najít si mamku s dcerou, ale to je asi nereální, uvidíme.

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

Chodí mě koupat, tak někdy...Mas to dobry, ale nepremyslis o deckach a tim padem o manzelstvi s zenou tvyho veku? U mne je to jasny, tenhle vztah skonci jakmile dostuduju, ale je mne jasny, ze mne bude chybet az si zase budu muset zvykat na reality normaniho zivota.

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

Jak dochazi k sexu u vas?...Chodí mě koupat, tak někdy si to nechám udělat tam rukou, nebo pusou , někdy u televize . Delší sex pak někdy večer , nebo v sobotu či neděli , to se rád hraju a vymýšlím pitomosti . O domácnost se stará jen ona , já někdy udělám nákup, nebo vynesu odpadky

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

Jak dochazi k sexu u vas? Pomahas s uklidem? Moje ma uklizecku 2x tydne, ale drobny uklid delam ja.

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

Tak sex se vsim vsudy je...Ty noční ti nezávidím , já spím rád , taky ráno brzy vstávám. Teď vlastně vím, že ta má je vcelku fajn , i když je s ní nuda . Ale stará se prvotřídně.

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

Dá se to zvládnout ? Jak...Tak sex se vsim vsudy je prumerne 3 x tydne, ale nejaka ta hratka je i ostatni dny. Zvladnout se to fyzicky da snadno, jen snad to, ze nekdy je to v neprijemnou dobu, treba v noci, kdyz se vrati pozde a ja misto spani musim nastoupit, ale to mi predem zavola, abych cekal. Tak ma rada predehry a pak nejcasteji misionarsky. V tech predehrach byva hodne aktivni ona na mne. Je videt ze byvala velmi hezka a je stale zachovala.

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 20:10)

Tak asi se zhrozis, ale...Dá se to zvládnout ? Jak často to děláte? Co preferuje ? Je hezká ?

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 20:10)

Kdo u vás určuje kdy bude...Tak asi se zhrozis, ale vyhradne ona. A z tvyho hlediska je to asi jeste horsi v tom, ze na to mne predem upozornila kdyz mi ten vztah nabidla a predem vysvetlila podminky.

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 20:10)

To je mi jasny, jako nekdo...Kdo u vás určuje kdy bude sex a jak to budete dělat ?

Reklama

Přidat komentář