Reklama

spodní prádlo u chlapců

Olina (Čt, 17. 1. 2013 - 10:01)

Máme doma 5 dětí,2holky(9a13),kluky 7,10,12 a taky nosí holčiči kalhotky.Nikdy jsem jim nic nezakazovala ani nenutila.Nechávém to čistě na nich.

Sandra (St, 16. 1. 2013 - 15:01)

Syni 18, 13.Oba slipy i boxerky. Střídají to. Sami si vybírají spodní prádlo. Překvapuje mě, že i ten starší má slipy stále v oblibě.

Tonda (St, 16. 1. 2013 - 12:01)

Dávám plně za pravdu Tereze já nosím od dětských let pouze dívčí modré trenýrky a vyhovují mi nejvíc.Znám v okolí dost žen co nosí slipy a nikoho to nepohoršuje a jsou i vdané od rodin je to věc názorů a každý ať si nosí co mu vyhovuje,žijí normálně a vychovávají děti bez problému zda má slipy či spoďáry

Já klukovi (Pá, 4. 1. 2013 - 13:01)

kupovala slipy,kolem13 se každou chvíli drbal pod vejci tak jsme začali kupovat volné trenky

helča (Ne, 30. 12. 2012 - 20:12)

slipy jsou základ prádla u každého kluka.kolem puberty už mohou přecházet na jiný typ.

Lukáš (Po, 24. 12. 2012 - 20:12)

Zavímavý příspěvek,...Ahoj já měl na zš v roce 1999 pana učitele který vyžadoval na tělocvik právě ty krátké trenýrky a tílko a pod trenýrkama nic a kdo s kluků si je nedonesl tak musel cvičit ve spodním prádle jinak od 5 let nosím slipy a nejednou jsem v nich cvičila od tří do pěti let jsem nosil kalhotky po starší sestře

Marek (Po, 24. 12. 2012 - 16:12)

Máš pravdu, byl jsem v...souhlasím taky jsem byl v pubertě okolo roku 1992 a všichni kluci ze třídy jsme nosili slipy jen na trénink jsme museli mít trenky nebo tepláky ale na ostro a do desíti let jsem taky nosil sestřiny kalhotky ale jen na doma

Gala (Út, 4. 12. 2012 - 13:12)

Lepší trenýrky než se...jo, souhlas. Tanga jsou pro holčičky, slipečky pro chlapečky, ale pro chlapy jedině trenky a boxerky. Stop úchylům, co nutí kluky nosit kalhotky!

Jan (Po, 3. 12. 2012 - 10:12)

čokoľvek, ovšem trenírky...Lepší trenýrky než se tísnit ve slipech lezoucích do zadku.

MARIAN (Po, 3. 12. 2012 - 05:12)

čokoľvek, ovšem trenírky by som vylúčil ako spodnú bielizeň aj u dospelého muža, nie je nič odpudivejšie ako trenírky...

Emil (Čt, 29. 11. 2012 - 16:11)

pane, ale vy fakticky máte...to nic, ať si jen uráží, tím si kompenzuje malý péro...

: (Čt, 29. 11. 2012 - 12:11)

A ty mě taky můžeš ......

Wanda (St, 28. 11. 2012 - 12:11)

Ty máš ale mozek úplně...pane, ale vy fakticky máte problém. Vždyt každého jen urážíte.

? (St, 28. 11. 2012 - 08:11)

Ty máš ale mozek úplně vychlastanej! Já zapoměl, to je celej národ z chlastu degenerovanej.

Emil (Út, 27. 11. 2012 - 21:11)

Hele ty čobole běž si na...votáznikovej prasákú vydrbanej!!!

? (Út, 27. 11. 2012 - 15:11)

Hele ty čobole běž si na ty vaše kotáre a můžeš dělat pastičky na myši! Chtěli jste samostatnost tak co sem lezeš?

xxx.r (Po, 26. 11. 2012 - 23:11)

Vážené matky , dívčí kalhotky chlapcům - rozhodně ne ! Měl jsem dvě starší sestry a musel jsem donosit jejich oblečení . Přece se to nevyhodí , že ? Takže mě neminuly ani jejich kalhotky . Bránil jsem se marně . Jeden dva pohlavky a už jsem je měl na sobě . Ve škole neustálý strach aby mi kalhotky netrčely z kalhot ... No hrůza . Ale nejvíce mě štvalo , když mě matka nutila přes prázniny chodit ven v sestřiných modrých trenýrkách na tělocvik,takové ty s kapsičkou a gumama okolo stehen - to když skončil školní rok a ségry přinesly domů své věci na tělocvik ... Dokážete si představit tu potupu běhat v létě venku v tričku a modrých dívčích trenýrkách ??? Raději jsem si hrál venku s holkama , ty se mi nesmály , braly to normálně . Takže můj názor - chlapcům dívčí kalhotky rozhodně ne .

marian (Ne, 25. 11. 2012 - 21:11)

Tak aby bylo jasno! Vychoval...Pán Výkričník, ja nevidím dôvod riešiť svoje "mindráky" z tvojej školy na stráne SPODNI PRADLO U CHLAPCU,čo sem nepatrí, to si chod riešiť na námestie.
A čo keby si sa aspoň podpísal a neukrýval sa za anonymitu !-ka...

Richard (So, 24. 11. 2012 - 21:11)

MI KLUCI 9-14 LET NOSI SLIPY A DOMA KLIDNE NAOSTRO A NIC S TIM NENADELAM...

Pro D (So, 24. 11. 2012 - 21:11)

Já se jenom bráním nařčení, že jsem podporoval trestání chlapců tím, že si musí obléci dámské kalhotky! Já jsem jenom napsal, že pokud se někdo rozhodne nosit místo trenek dámské kalhotky, tak je to jen jeho věc a nikomu po tom nic není a ani žádný kantor není oprávněn někomu něco zakazovat! Tak pokud chceš někoho kritizovat, tak nejprve lépe čti a pak piš!

Reklama

Přidat komentář