Reklama

spodní prádlo u chlapců

igelit-nylon-bo (Pá, 29. 3. 2013 - 08:03)

Ahoj,
ja v mladi,,kdyz jsem nemel skutecne celoigelitove kalhotky,ktere jsem si s plenkami nasazoval,tak jsem si ukradl ze snury v susarne divci silonove kalhotky a do nich jsem si vkladal igelitovou plenku a tim si navozoval pocit plnohodnotnych plenkovych kalhotek a velice casto onanoval.Pozdeji jsem s oplodnenim zeny nemel zadne problem-dokonce mame s byvalkou obe deti po trech letech v rozmezi 10ti dnu.Tady se resi prehrivani varlat,ale ne vyziva a spousta dalsich problem,ktere ovlivnuji plodnost.Spermie dozravaji ve varlatech nekolik tydnu,takze staci pred oplodnujici soulozi nosit 3-4tydny neco volnejsiho,nebo chodit na ostro a pokud neni problem u nej ani u ni,tak se to musi povest napoprve

Dana (St, 27. 3. 2013 - 08:03)

Volné trenky mají výhodu,že je může nosit kidně tři za sebou, u slipů je nutnost výměny nutná víc

Radek (Po, 25. 3. 2013 - 07:03)

také s bráchou nosíme kalhotky po starší sestře.Nosíme je od mala,jsme v pohodě.

michal13let (Pá, 22. 3. 2013 - 11:03)

nosím slipy černé,šedé a modré.

Ivana (Čt, 21. 3. 2013 - 11:03)

Já kupuji slipy v balíčku s pěti kusy..Slipy zatím syn nosí pravidelně,kolem puberty uvidíme jestli nebude chtít něco jiného. Slipy jsou myslím do doby dospívání neškodné. Pod koulemi se drbou i trenkaři

Renča (Čt, 21. 3. 2013 - 11:03)

Pořád se mluví o uplém prádle,že škodí plodnosti, ale já si myslím,že nejlepší byly plátěné trenky, co kdysi nosili před převratem kluci na tělocvik.Byly volné, vzdušné, sály každý případný flíček a plátno chladilo. Bavlna zahřívá, i boxerky i slipy jsou z bavlny.

Radka (St, 13. 3. 2013 - 00:03)

Synovi je 15. Nosí boxerky i slipy. Trenky by si na sebe nevzal. Koupila jsem mu pánské tanga, jestli by je nechtěl taky nosit. Nejdříve leželi na spodku šuplíku , ale pak najednou je začal nosit. A když jsme kupovali spodní prádlo, řekl že chce koupit taky tanga.

Nixon (Ne, 10. 3. 2013 - 18:03)

Taky teda nepochopím, proč někdo kupuje klukovi dívčí kalhotky... A tanga u kluka či chlapa ? Mně se to nelíbí, ale jestli je jim to pohodlný, to je každýho věc... pokud jsou to pánský tanga :D

Tereza (Ne, 10. 3. 2013 - 17:03)

Já klukovi v patnácti tanga koupila,nic na tom nevidím špatného.Nejvíc nosí boxerky,ale tanga mu nevadí.

prales (So, 9. 3. 2013 - 04:03)

souhlasím s Vlaďkou. Je...souhlasím s vladkou a radkou,dámské prádlo má jiný střih než pánské,zkusil jsem si jednou obléknout kalhotky a koukaly mi koule na obě strany.jak to mohou kluci nosit?

Radka (Pá, 8. 3. 2013 - 15:03)

souhlasím s Vlaďkou. Je dnes dost slušný výběr chlapeckých trenýrek,snad i ty slipy bych pochopila,ale tanga nebo dívčí kalhotky?Vždy´t kluk musí mít ve předu v nich místo a to kalhotky nemají.

Vlaďka (Pá, 8. 3. 2013 - 10:03)

Dávat klukům kalhotky nebo tanga je hovadina.Je to ostuda pro kluka,ale i vaše,protože vám chybí soudnost.A viděla jsem tanga pro kluky,ty dva tlusté švy do zadnice,to žádná rozumná máma nemůže koupit.

miro (St, 6. 3. 2013 - 08:03)

mne naši dávali dívčí kalhotky tak jako mé ségře a nedelali v tom žádný rozdíl snad proto že jsme dvojčata a já se tomu nevzdoroval a tak to zustalo doposud a je mi přez třicet a jsem ženat...

daniela (Út, 5. 3. 2013 - 23:03)

doma mám holku 13 a 2 kluky 11 a 12 nosí stejné kalhotky jako dcera,často mají oblečené stejné kalhotky nebo tanga.Nosí je takto od mala.

hedvika (Út, 5. 3. 2013 - 16:03)

Neví,kluci se kolem 14 let drbou i přes trenky,takže rozhodně něco s nohavičkou než tanga.To je ještě horší než slipy.

Petr (Po, 4. 3. 2013 - 08:03)

Máme doma kluka a holku,manželka jim kupuje všechno oblečení tedy i spodní prádlo.Dceří 12 a synovi 9 kupuje výhradně tanga,protože si to prý přejí.Ovšem mě se to moc nelíbí,kdyby aspon klukovi normální slipy.

jindra (Po, 4. 3. 2013 - 07:03)

s bráchou taky nosíme kalhotky a někdy i tanga.Mě je 16 bráchovi 14 jsou příjemné.

honza (So, 2. 3. 2013 - 11:03)

ja nosil do patnasti kalhotky, teť nosím slipy...

V trenclích vyp (So, 2. 3. 2013 - 09:03)

jako debil. Je to absolutně out.

Hana (So, 2. 3. 2013 - 09:03)

Všichni mí kluci jsou slipaři, manžel i synové.

Reklama

Přidat komentář