Reklama

spodní prádlo u chlapců

Lenka (So, 26. 1. 2013 - 11:01)

Právě jsem zjistila,že můj třináctiletý teenager odjel lyžovat v tomhle mrazu jen v bikinových slipech,dlouhé termospodky schoval do skřínky s učebnicema,stejně jako triko s dlouhým rukávem.Tak abych si na pondělí vzala v práci volno,protože to odmarodí.Asi budu muset v jeho věku ještě dohlížet na oblékání osobně,ale je to už trochu trapné.

Alena (Pá, 25. 1. 2013 - 11:01)

Mám kluka skoro 15,teď u něj frčí nízké bokové slipy a boxerky a hodně těsné.Ještě před rokem mu bylo fuk,co má za prádlo,ale nyní si sám vybírá,co chce.Až mě ten zájem o spodní prádlo a vůbec o oblečení překvapuje.Klasické slipy leží bez povšimnutí na dně šuplíku.

Rony (Čt, 24. 1. 2013 - 17:01)

Karel Schwarzenberg nosí...Jsi normální?Proč si tak vymýšlíš?Nejčastěji ti kdo označují druhé za chlípníky jsou sami kurevníci a děvky.Ale jinak dost nemístná politická provokace.

Světlana Korotč (St, 23. 1. 2013 - 22:01)

Karel Schwarzenberg nosí trenky proto aby nebylo vidět že mu na tancovačce v Čimelicích jedna dáma ukopla pytlík. Proto že ji otravoval oplzlíma řečma. Chlípník jeden z Germanie.

to je dobře (St, 23. 1. 2013 - 18:01)

že ten zamindrákovaný smradlavý dědek Vykřičník, jakási relikvie bůhvízjaké doby již zmizel a jeho smrad snad definitivně vyvanul z tohoto fora. :)

Jirka (St, 23. 1. 2013 - 15:01)

Kluk má 16 let a přes den má na sobe bílé slipy a na noc plinky s gaťatama, ješte se nekdy počúrá...

Jirka (So, 20. 11. 2021 - 09:11)

A počůrá i tu postel nebo jenom to pyžamo. Předem děkuji za odpověď.

Jirka (Ne, 25. 7. 2021 - 19:07)

Taky má kluk 17 let pořád se počůrává má furt mokré slipy večer mokré pyžamo a postel dáváme i plínky nic nezabírá večer už nic nepije

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 02:07)

jak často se počůrává a jaké plínky dáváte?

Lenka (St, 23. 1. 2013 - 14:01)

Jestli nějalou mámu napadne koupit klukovi tanga,nemá to v hlavě v pořádku.Navíc už nejsou ani moderní,je to spíš úlet,který bude vrstevníkům k smíchu.

A. (Út, 22. 1. 2013 - 23:01)

Luboši. Ta doba už se...To snad není možné!Netačí vám diskuze o tom,jak je nemožné,vezme-li na sebe chlap tanga,vy je do toho cpete už i tady??!!Fuj,tanga na chlapovi,NIKDY!nechci vidět.Pořádné trencle mají šmrnc,ptáci rádi volnost,jinak špatně zpívají.

Magda (Út, 22. 1. 2013 - 18:01)

zavedl bych znovu červené...Luboši. Ta doba už se pryč. Synkům a manželovi kupuji jedině slipy a boxerky. Nic jiného nechtějí. Ten starší má už přítelkyni, ta mu koupila tanga a syn je občas nosí taky.

luboš (Út, 22. 1. 2013 - 13:01)

zavedl bych znovu červené trenky.prádlo bylo savé,vzdušné a efektní

MIREK (So, 19. 1. 2013 - 10:01)

mne se nezda aby desetyletý klučina mnel na sobe tangáčiky, ješte není na takové kalhotky vybaven...

Petře (Pá, 18. 1. 2013 - 20:01)

No my máme kluka 10 a holku...jj je to normální

Petr (Pá, 18. 1. 2013 - 18:01)

No my máme kluka 10 a holku 12,klukovi manželka koupila tanga ač jinak nosí slipy.Je to normální?Mě se to moc nelíbí.

KARINA (Pá, 18. 1. 2013 - 14:01)

Naši kluci 4 a 6 třída taky nosí kalhotky, trenky a slipy nechtějí.Už jsem jim je chtěla vzít ale nechtějí slipy natož trenýrky,

Patrik (Pá, 18. 1. 2013 - 13:01)

Ja nosím na striedačku slipy a boxerky myslim si že je to dobre striedať.dobre radím :D

Otto (Čt, 17. 1. 2013 - 15:01)

muj kluk tak do jedenásti let si nekdy navléknul dceřine kalhotky, nekdy slipy protože trenky neznášel odmalička a já ho do ničeho netísknul a tak to je doposud, ted má devatenást, nosí jenom slipy a je spokojen...

pro Olinu (Čt, 17. 1. 2013 - 13:01)

Paní olino,máte naprostou pravdu.Já měl 5 sester a v dětství jsem nosil po nich též kalhotky i plavky adívčí modré trenýrky i venn a pod nimi někdy kalhotky.Ty modré trenýrky byly dobré a nosím je stále i děcka vyhovovali mi po všech stránkách je dost těch co je mají dodnes a v dětství je skoro měl každý bez rozdílu kluk či holka nosili jsme je venku k tomu tílko,tričko a nebylo na tom nic zvláštního.Tak je nosím dál k plné spokojenosti.Miloš

Reklama

Přidat komentář