Reklama

spodní prádlo u chlapců

D (So, 24. 11. 2012 - 20:11)

Tak aby bylo jasno! Vychoval...Vykricniku, svoje zivotni vyznani pises na diskusnim vlaknu Doktorky s nazvem "spodni pradlo u chlapcu". Musis je tedy asi sam povazovat za hodne lacine...

táta (So, 24. 11. 2012 - 20:11)

neřešte tu politiku.

! (So, 24. 11. 2012 - 18:11)

Tak aby bylo jasno! Vychoval jsem 3 děti, 2 chlapce a jedno děvče a nikdy jsem je k něčemu takovému nenutil a nevím proč mě napadáte. Za svoje děti se stydět nemusím a samy říkají, že jsme je vychovávali přísně ale spravedlivě a jsou sami rádi a říkají, že asi to potřebovali.Dcera má vysokoškolské vzdělání a oba synové středoškolské s maturitou.Nikdy jsem se za své děti nemusel stydět! Všichni, nekouří ani nepijí alkohol a nikdy ani nedrogovali! Dceři je 42 let a synům 39 a 36 let a dosud vedou řádný život a věřím, že tomu bude i na dále! A vysvětlení proč nesnáším sebevědomé učitelé kteří mě jako syna bývalého člena KSČ, do kterého ho donutili a dokonce za něho i vyplnili přihlášku a on nesouhlasil s praktikami v 50 letech a našel způsob jak vystoupit ze strany se ctí. Bohužel se na mě hlavně mstily páni učitelé.Na otce nemohli a těch šikan co jsem si od učitelů vytrpěl a hlavně od takových co jejich inteligence nebyla zrovna nijak závratná. Zákaz všech studii, nesměl jsem na žádnou školu jen do učení pro Státní statky. A tak jsem si časem udělal celkem 3 výuční listy a mimochodem i pilotní průkaz pilota obchodních letadel. Nikdy jsem nic na svých dětech nezkoušel a pokud by jste se podíval zpět na starší příspěvky asi tak půl roku zpět, tak jsem se dokonce ohradil na to, když tady jedna slepička uvedla, že trestá svého syna tím, že musí chodit v prádle a šatech po sestrách. Sám jsem ji vytkl, že by to neměla dělat, že to může mít na tom chlapci následky. Tak nevím proč mě napadáte za něco co sám odmítám? Asi se vám to v té hlavě nějak pomíchalo!

Adam (So, 24. 11. 2012 - 17:11)

Já mám trochu jiné...vaše zkušenosti jsou nepochybně tragické, ale připadají mi poněkud extrémní. Já osobně nekouřím, neberu drogy, nemám nadváhu a alkohol piju jen v pátek večer s přáteli a při slavnostních příležitostech. A znovu opakuji. Za nevychovanost ratolestí mohou mnohdy i rodiče, kteří si to nechtějí přiznat. Tím netvrdím, že škola nemůže být příčinou problémů. Mnohdy tomu tak jistě je. Ale je to případ od případu. Každopádně když už mluvíte o ratolestech, tak já vás jenom v dobrém varuju. Jestli máte syna, nedávejte mu do školy kalhotky, aspoň v dny, kdy má tělocvik ne. Jinak se časem možná dočkáte toho, že se vám bude domů vracet šikanované dítě, za jehož problémy v kolektivu však budete odpovědný vy. Vzhledem k tomu, že jste do této chvíle relevantní argumenty na podporu své teorie o oblékání chlapců do kalhotek neuvedl, beru to tak, že žádné nemáte. To je vše, co jsem vám chtěl. Nashledanou, a přemýšlejte o tom, prosím vás.

Mirek (So, 24. 11. 2012 - 09:11)

Já mám trochu jiné...Tak to se tu řeší věci, které sem nepatří. Dnes hodně i malých chlapců nosí trenky (či trenkoslipy - protože pojem trenýrky je úplně něco jiného - to dnes nenosí nikdo - ty jsme nosili za komunistů běžně ven místo kraťasů - takže pod trenkami byl holý zadek i předek - v tom by dnes nikdo ven nevylezl - zajímavé,že?). Málo kdo má slipy. Ale pamatuju si, že pár let před sametovou revolucí se již běžně jako spodní prádlo místo trenek začaly nosit právě slipy. Byl to ale nezvyk pro penis a varlata,protože slipy byly velmi těsné a dlouho mi to trvalo, než jsem si na to zvykl. Posledních asi 10 let nosím trenkoslipy a ta volnost mezi nohama je úžasná! Dá se to srovnat s trenkama, ale ty se nosily (jak už jsem psal výše) jako vrchní prádlo a pod nimi nic!! Při tělocviku jsme tak běžně běhali, venku, na hřišti, na dětských táborech,... Mělo to své kouzlo - hlavně pro dívky - protože např. při sezení, ohnutí, ležení apod. z nohavičky každou chvilku vykoukla varlata často i s penisem. Čím starší chlapec byl, tím se toto stávalo častěji.

! (So, 24. 11. 2012 - 01:11)

Já mám trochu jiné zkušenosti s kantory.A mám je dokonce i v rodině a několik kamarádů. Dokonce jednoho, jde ráno v půl osmé do školy a o půl jedné už stojí u stánku a chlastá pívo z kelímku jak nějaký somrák.Celý se klepe a už to nemohl ani vydržet domů.A takovým svěřujeme své ratolesti.A býval to dokonce ředitel školy. Rovněž z poslední doby, kdy se prokázalo, že kantor byl pedofil je také dostatečně znám a také tvrdil, že je nejlepší a že ho mají děti rády!

Adam (Pá, 23. 11. 2012 - 15:11)

přidávám se na Adamovu...no děkuju za podporu. Ale problém s nevychovaností nemá jeden jasný kořen, ani jedno samospásné řešení. Někdy je to vina spíš rodičů, jindy školy, někdy je v tom hodně faktorů dohromady. Paradox je, že rodiče často na školu tlačí, aby obstarala výchovu jejich dětí sama a když pak slyší například o problémech dítěte ve škole, tak naopak nejsou ochotni je řešit, mají pocit, že si škola na jejich dítě zasedla (nemohu vyloučit, že i takové případy se někdy stanou). Zatím jsem měl za 11 let na děti štěstí a také myslím, že já i mí kolegové nejsme tak úplně špatnými pedagogy, takže jsem opravdu závažný případ řešit nemusel. Jen drobnosti. Ale od jiných kolegů vím, že to vždy není jednoduché. Ale to jsme se hodně vzdálili od původní diskuse. Já jsem sem nepřišel obhajovat své pedagogické schopnosti, jen zkorigovat trochu proud výstředních (a jak jsem zjistil i dost agresivních) výlevů, které se tu objevují a z nichž některé lze podle mě tedy natvrdo označit za podporu týrání dětí.

quattro (Pá, 23. 11. 2012 - 15:11)

přidávám se na Adamovu stranu. Oblíkat klukům kalhotky je pěkná chujovina, to by si to vyžrali a nejen od ostatních kluků, ale hlavně od holek. A od spolužáků by se to dověděli rodiče a za chvíli by to vrhlo pohled na tu rodinu, že je nějaká divná asi, když tohle dělá. A děcka sou nevychovaná, to vím protože dítě mám a ostatní spolužáci na něj mají hodně špatný vliv, je to na takové té klasické sídlištní základce, takže pěkný sígři a taky pár cigošů chodí s klukem do třídy.

Adam (Pá, 23. 11. 2012 - 15:11)

Jó ti staří učitelé si...Poslyšte vy jste asi opavdu nemocný...co vy sakra víte o tom, jak já dokážu nebo nedokážu zaujmout žáky ve třídě? Já jsem náhodou v současné době třídní naprosto báječné třídy, kde nikdo nepropadá a nikdo nemá kázeňské problémy, tak se laskavě zklidněte! Ale především - PROČ STÁLE ODVÁDÍTE POZORNOST URÁŽKAMI A PLANNÝMI ŘEČMI DO VĚTRU?? Do této chvíle jste mi neodpověděl na otázku, kterou jsem vám položil na začátku! Je to proto, že odpověď nemáte? Nebuďte srab a uznejte, že nelze dítě jen tak vystavovat psychickému týrání okolí a vnitřní nestabilitě (vytvořené nevyrovnaným pohledem na vlastní pohlaví a genderové úlohy) tím, že mu budete oblékat šaty/spodní prádlo pro děti opačného pohlaví. Buď mi to vyvraťte pádnými argumenty, nebo z této diskuse vyjdete jako poražený hlupák!

!!! (Pá, 23. 11. 2012 - 13:11)

Jó ti staří učitelé si jinak uměli udržet pořádek ve třídě.A to nás bylo třeba i 48 ve třídě. Dnes ti učitelé tam jsou akorát pro srandu a obveselení žactva.Na ty kecy, že žáci jsou nevychovaní už snad ani nikdo nevěří jenom vy! Žáci si můžou dovolovat jen to co jim kantor dovolí! A jestli nedokážete děti zaujmout a zaměstnat při hodině tak tam před nimi nemáte co dělat!

Jarda (Pá, 23. 11. 2012 - 12:11)

Tak už se vůbec nedivím co...Ale vy jste nějaký chytrý! Vždyť ty spratkové ve školách se chovají tak, jak je vychovali (tedy nevychovali) jejich rodiče! Učitelé dneska na ně nemají žádné páky! Ministerstvo školství to ví, a stejně nic nedělá pro zlepšení situace. Nebo si snad myslíte, že dnešní puberťáky postrašíte nějakou tou důtkou nebo sníženým stupněm z chování? Vysmějou se vám! Ale chodit na zábavy už v 8.třídě, chlastat, kouřit, hulit marjánu, to dokážou - a rodiče je tam pustí a dovolí jim to! A jak je možné, že takovýmto dětem všichni prodají cigára a alkohol? Zákon říká, že do 18 let je zákaz! A nikdo to nekontroluje! A to je vina učitelů??? To je vina rodičů a státu! U nás stát kašle na vše!! Ale je smutné, že i mnozí rodiče...

... (Čt, 22. 11. 2012 - 22:11)

Tak už se vůbec nedivím co z těch dětí ve škole vychováváte. Když vyjdou ze školy nic neumí, čeština je pro ně naprosto cizí jazyk, matyku zvládaji celkem dobře do dvaceti dál už to pro ně je moc. Nějaké dějiny jsou pro ně španělská vesnice. Hlavně, že vědí k čemu je antikoncepce a kondomy, 90% z nich mají zkušenosti s drogami,které si ve škole o přestávce lehko obstarají dokonce ve škole.Že děti ve škole absolutně neposlechnou se ví, ale to je jen důsledek způsobu jednání k žákům kteří vám to vracejí.Že nedokážete děcka zaujmout a oni se akorát nudí a tak vymýšlí jak by si z vás dělali srandu.Taky si nic jiného nezasloužíte!

Adam (Čt, 22. 11. 2012 - 17:11)

pardon, překlikl jsem se. Chlpace = chlapce, způaobit = způsobit

Adam (Čt, 22. 11. 2012 - 17:11)

dodávám, že nejsem žádným příznivcem komunistického systému, naopak, viním ten systém z mnohého špatného, včetně mnoha vražd a bezpráví, ale určitě ne z toho, že by chudákům klukům zakazoval nosit kalhotky, pokud toto vám přijde jako restrikce a bastardnost, tak jste asi žádné dítě nevychovával, nota bene jste se nikdy nezajímal o to, jak dítě v kolektivu jiných dětí funguje. Jinak byste takové (s odpuštěním) kraviny nemohl plácat. Znovu vám opakuji, že jestli je vám sexuálně příjemný fetiš nošení dámského prádla, nebo se v něm holt cítíte pohodlně, je to čistě vaše věc. To, co mě tu zarazilo je snaha protlačit názor, že to lze aplikovat na děti. To nelze. Protože obléct clhapce jako dívku znamená od rodiče vystavit toho chlpace jasnému psychickému týrání od spolužáků, které mu může způaobit trauma do konce života....to se vám líbí???

Adam (Čt, 22. 11. 2012 - 16:11)

Jste tady jeden větší...Jo, to mi říká člověk, který se tu s třemi vykřičníky rozčiluje, že majoritní společnost obléká děti rozdílně podle pohlaví. Prskáte tu nadávky a přitom jste zatím nedal ani jediný relevantní a-r-g-u-m-e-n-t, zatímco já vám jasně říkám, že dětem to NENÍ jedno, své pohlaví postupně objevují cca od 3 let, v 7-8 letech už mají úplnou představu o rozdílnosti obou pohlaví. Promiňte, ale já jsem rodič, otec a navíc učitel. Mám vysokoškolský diplom mimo jiné z dětské psychologie a praxi 10 let v základním školství. To se nechvástám, abyste mě nepochopil špatně. Jen mi nepřijde, že bych viděl někdy mezi dětmi na prvním stupni kolektiv, který by eventuálně toleroval bez povšimnutí chlapce s kahlotkama (třeba v tělocviku). Jen se někdy zkuste podívat, jak vám bude šestiletý prcek reagovat, když uvidí kluka, co si třeba hraje s panenkama. Bude se mu smát a říkat mu, že je holčička. Tak si to přeberte. A léčit byste se asi měl vy, když vás dokáže takhle vytočit diskuse o dětských spodkách, já vám jen naprosto normálně říkám, jak se věci mají. Vyvraťte to, jestli to dokážete, rád si poslechnu vaše argumenty (pakliže nějaké budou). Na rozdíl od vás tu neprskám, nekopu kolem sebe, nezahlcuji diskusi urážkami a nevymýšlím v souvislosti s tímto tématem tak obskurní označení, jako je "komunistická bastardnost" (mimochodem učím mimo jiného dějepis, tak byste mě mohl poučit, v čem komunisté podle vás "zbastardili" nošení spodního prádla...????????).

Jakub (Čt, 22. 11. 2012 - 16:11)

Uz zase nosim trenyrky protoze jsem ctl ze
kdo nosi slipy tak ma trochu zvyseny riziko rakoviny kouli. Navic jsem byl ve slipech jeste vic nadrzenej protoze mne to nejak vzrusovalo, nejak jsem si v nich byl vic vedomej svyho zadku a prirozeni pri chuzi a tak mi stal jeste vic nez normalne.

!!! (Čt, 22. 11. 2012 - 15:11)

Jste tady jeden větší blbec než druhý! Malým dětem je to úplně jedno! Poserou se do nich ať jsou dívčí nebo chlapecké. Jediní komu to vadí tak jste tady vy! A asi vám to leze na mozek pánové a měli by jste s tím něco dělat, zajít za cvokařem a svěřit se mu s tím vašim problémem.Jimak se v těch hovinkách budete matlat do konce života!

Zbyněk (Čt, 22. 11. 2012 - 14:11)

Souhlasím s Adamem.Holčičí kalhotky je dávat klukům zcela nenormální.Viděli jste někdy malou holku v chlapeckých volných trenýrkách nebo slipech.NE.Ani holka kolem 10let si chlapecké slipy nevezme.Pozná že jsou prostě jiné.Takže tu nekvákejte nic o komunistické bastardnosti.Naopak Některé věci by se měly zase z té doby vrátit. Třeba cvičební úbory.

Adam. (Čt, 22. 11. 2012 - 13:11)

Nějak si pleteš pojmy a...Prosím vás kde si pletu pojmy s dojmy?? Je to snad diskuse o spodním prádle u chlapců nebo ne? Argumenty pane. Argumenty, argumenty, argumenty to chce....:-))

Adam (Čt, 22. 11. 2012 - 13:11)

no, pokud jde o dospělé a svéprávné jedince, tak těm pochopitelně jejich fetiš dámských kalhotek plně přeji, at si ho klidně užijí. Ale když rodič dává kalhotky malému děcku, které z toho nemá rozum, tak to asi úplně v pořádku není. A je to především necitlivé k duševnímu a psychickému (a sociálnímu) vývoji toho dítěte, pro jeho budoucí jednání v kolektivu. To není žádná zaujatost, to tak prostě je. Nemusí se vám to líbit, ale holt většinová společnost nějak funguje a obléct dítě-kluka tak, že se mu budou spolužáci posmívat, že je holčička...no z toho je mi celkem blivno teda. V dospělosti necht si vybere, co chce nosit, prosím. Ale tato diskuse se točí kolem spodního prádla PRO CHLAPCE, pokud vím. A ještě něco vážený/vážená. Když už mi nadáváte, budte té lásky a předložte nějaké argumenty proti tomu, co píšu. Jinak se sice můžete vztekat jak chcete, ale pravdu (možná pro vás nepříjemnou) tím nezměníte.

Reklama

Přidat komentář