Reklama

spodní prádlo u chlapců

... (St, 21. 11. 2012 - 22:11)

Nějak si pleteš pojmy a dojmy! Zkrátka je ti po tom Ho..o co kdo nosí a je jen jeho věc co mu vyhovuje! Nesnaž se někoho nutit a respektovat ty tvoje přiblblý názory.

Adam (St, 21. 11. 2012 - 18:11)

adame jses vychováván na...co je na tom komunistického? To komunisté naopak pořád vytvářeli nějaký unisex atd. Já jsem spíš tradicionalista. Ale o to nejde, jde o to, že jste mi zatím neodpověděl....tak proč ZROVNA kalhotky a ZROVNA pro kluky, když pro ně existuje několik jiných a vhodnějších modelů spodního prádla. Chcete namlouvat chlapcům, že se od dívek v ničem neliší?? Víte, kam to může (v psychické oblasti) u těch chlapců pak vést??? Nebo z nich úmyslně chcete dělat holky? V takovém případě jak se nám pak bude žít bez esence mužství? Myslím že příští generace žen vám za takovou výchovu chlapců nepoděkuje, až si je pak budou brát za manžely. A nebo to s těmi kalhotkami myslíte jako recesi? Je to nějaká filosofie absolutní volnosti výběru??

xy (St, 21. 11. 2012 - 15:11)

hele, nevím co za lidi se...adame jses vychováván na komunistické bastardnosti... styd se !!!

Adam (St, 21. 11. 2012 - 14:11)

hele, nevím co za lidi se dominantně shromažduje na týhle stránce, ale teda já jsem v životě žádnýho kluka v kalhotkách neviděl. A to jsme měli tělocvik na ZŠ, gymplu i na vejšce dokonce. Většina kluků (včetně mě) měla boxerky a trenýrky. Kroěm toho dost chodím i na bazén a jezdím na dovolenou do Chorvatska a taktéž jsem nikde nikdy žádného kluka chodit v kalhotkách neviděl. Dost málo se u chlapců starších 14-15 let vidí i slipy. Tak mi nevykládejte - vy, většinové osazenstvo těchto stránek - že je normální nosit kalhotky. A navíc teda nevím jak vás, ale mě rodiče vychovávali tak, jako 80-90% všech normálních kluků v tom, že určité věci jsou prostě pro kluky a určité jiné pro holky. Hodlám tak vychovávat i své děti. Jako neberu vám, že vás to třeba baví, pro někoho je to možná i fetiš nsoit holčičí prádlo, ale dávat kluků kalhotky, to prostě normální NENÍ. O tom mě a většinovou společnost zkrátka asi nepřesvědčíte. A vůbec. Víte, jak by se těm klukům celé okolí smálo, kdyby je někde vidělo v kalhotkách? Moje otázka na vás přítomné zní: to jste OPRAVDU přesvědčeni, že ze všech možných druhů prádla, nota bene z různých materiálů, má kluk nosit ZROVNA kalhotky? A nevykládejte mi, že jsou jemnější a citlivější k pokožce. I já mám doma pár boxerek z jemnějších materiálů, takže vím, že to není výlučně pravda, že by jemné byly jen kalhotky. A ještě jedna otázka: podle vás muž nemá být ve svém oděvu odlišný od ženy? Já jsem hluboce přesvědčen, že má. Posledních cca 6 000 let tomu tak je a funguje to.

Jaroslav (St, 21. 11. 2012 - 00:11)

Zdravím.
Máme s manželkou dvojčata, párik, ktorým je dnes krásných šestnásť. Ked˘ vyšli z plienok, u chlapca to trvalo až do prvej triedy, nosil iba dievčenské nohavičky tak do jedenástích, napokon, nebol až tak vyspelý, tak sa to dalo.
Zrazu sa jeho vybavenie "prebudilo" a nohavičky mu boli tesné, prešiel na slipy a teda je sa na čo pozrieť ked˘ sa sprchuje a rád sa predvádza...

Jaroslav (Út, 20. 11. 2012 - 19:11)

Já jsem jako jediný nosil...Zavímavý příspěvek, Davide. Taky si pamatuju, jak jsme za komunistů chodili pouze v trenýrkách, pod kterými nic nebylo. Kraťasy až téměř na zem, které se nosí dnes, nebyly. A ty trenýrky se nosily pěkně krátké, vzadu byly těsně pod zadek, vpředu byla u starších kluků vidět pěkná boule a občas něco z nohavice vykouklo. Bylo to běžné. A na tělocvik fakt bílé tričko a červené trenýrky. A často jsme museli cvičit jen v trenkách. To si dnešní puberťáci nedovedou ani představit. Oni se při tělocviku stydí i v tílku a do trenek (krátkých kalhto) je nikdo nedostane (byl by hned pro ně pedofil). Oni nosí jako tupci tepláky.

Mája (Út, 20. 11. 2012 - 19:11)

Taky jsem občas...No je to tu zajímavá diskuse. Proč by nemohli chlapci v určitém věku nosit kalhotky? Zvláště, když mají ještě malá přirození. Naše dcera zase nosila do 10 let pouze chlapecké slipy.

! (Út, 20. 11. 2012 - 16:11)

Co kdo nosí je jen a jen jeho věc a nevím proč by se měl někdo řídit názorem několika blbečků, kteří neustále jen prosazují svůj přiblblej názor. Ať si každý nosí co mu vyhovuje. A ty dva blbečkové nahoře nám mohou dát hubičku na zadní trubičku!

MIREK (Út, 20. 11. 2012 - 15:11)

Muj kluk nosí jenom slipy, nic jiného nechce...

Kamil (Po, 19. 11. 2012 - 15:11)

nototo, brit,
dva blbečkové...

MAX (Pá, 24. 12. 2021 - 14:12)

p.Kamile máte pravdu že oba dva nototo a brit jsou blbci, chyba je i vtom že v dnešní demokracii se stále rozlišuje oblečení na mužské a ženské, ať si každý nosí v čem se cítí nejlépe. Já také nosím od dětství punčocháče - později to byly silonky které nosím doposud- noční košile, a hlavně kalhotky, které jsou z lepších materiálů, větší výběr od siťovaných přes průhledné až po běžné materály

brit (Po, 19. 11. 2012 - 15:11)

Rozhodně všem rodičům které oblékají syny do kalhotek bych vymlátil podobné móresy z hlavy.

nototo (Po, 19. 11. 2012 - 12:11)

kluci co dobrovolně nosí kalhotky jsou ostudou mužství. Kéž by je postihl trest a jejich penisy by jim upadly a narostly by jim ženské orgány!! Pak budou mít v kalhotkách spodní prádlo adekvátní svému pohlaví. Výchova kluků v kalhotkách.....TO PŘECE NEEEEE!! To už je normální cílená snaha rodičů vytvořit sociálně jednopohlavní společnost, nebo co.

Daniel (Po, 16. 8. 2021 - 13:08)

Ja by som to chcel, chcem mať vagínu a nie penis

xy (Pá, 16. 11. 2012 - 15:11)

vyslovene kalhotky...

Iveto (St, 14. 11. 2012 - 11:11)

muj kluk nosí kalhotky.

matin (Pá, 9. 11. 2012 - 10:11)

ja nosím kalhotky.

Hedvika (Čt, 8. 11. 2012 - 06:11)

No Ludvo,taky jsem si na chatě říkala že se nám tam nikdy nic neztratilo,ale ouha,letos 4x a kdo myslíš že to dělal?12letý kluk,libili se mu krajky a bodyčka dcer.

Ludvík (Út, 6. 11. 2012 - 16:11)

proč mají kluci krást kalhotky když jsou pomnerne lavne,když vidím že je kluci potřebuji nové, tak jim ráda koupim i se slipama do školy...

kurník (Út, 6. 11. 2012 - 14:11)

Taky jsem občas...kurník proč by kradli kalhotky???? Za předpokladu že jsou to normální kluci.

Reklama

Přidat komentář