Reklama

spodní prádlo u chlapců

pro Olinu (Čt, 17. 1. 2013 - 13:01)

Paní olino,máte naprostou pravdu.Já měl 5 sester a v dětství jsem nosil po nich též kalhotky i plavky adívčí modré trenýrky i venn a pod nimi někdy kalhotky.Ty modré trenýrky byly dobré a nosím je stále i děcka vyhovovali mi po všech stránkách je dost těch co je mají dodnes a v dětství je skoro měl každý bez rozdílu kluk či holka nosili jsme je venku k tomu tílko,tričko a nebylo na tom nic zvláštního.Tak je nosím dál k plné spokojenosti.Miloš

Olina (Čt, 17. 1. 2013 - 10:01)

Máme doma 5 dětí,2holky(9a13),kluky 7,10,12 a taky nosí holčiči kalhotky.Nikdy jsem jim nic nezakazovala ani nenutila.Nechávém to čistě na nich.

Sandra (St, 16. 1. 2013 - 15:01)

Syni 18, 13.Oba slipy i boxerky. Střídají to. Sami si vybírají spodní prádlo. Překvapuje mě, že i ten starší má slipy stále v oblibě.

Tonda (St, 16. 1. 2013 - 12:01)

Dávám plně za pravdu Tereze já nosím od dětských let pouze dívčí modré trenýrky a vyhovují mi nejvíc.Znám v okolí dost žen co nosí slipy a nikoho to nepohoršuje a jsou i vdané od rodin je to věc názorů a každý ať si nosí co mu vyhovuje,žijí normálně a vychovávají děti bez problému zda má slipy či spoďáry

Já klukovi (Pá, 4. 1. 2013 - 13:01)

kupovala slipy,kolem13 se každou chvíli drbal pod vejci tak jsme začali kupovat volné trenky

helča (Ne, 30. 12. 2012 - 20:12)

slipy jsou základ prádla u každého kluka.kolem puberty už mohou přecházet na jiný typ.

Lukáš (Po, 24. 12. 2012 - 20:12)

Zavímavý příspěvek,...Ahoj já měl na zš v roce 1999 pana učitele který vyžadoval na tělocvik právě ty krátké trenýrky a tílko a pod trenýrkama nic a kdo s kluků si je nedonesl tak musel cvičit ve spodním prádle jinak od 5 let nosím slipy a nejednou jsem v nich cvičila od tří do pěti let jsem nosil kalhotky po starší sestře

Marek (Po, 24. 12. 2012 - 16:12)

Máš pravdu, byl jsem v...souhlasím taky jsem byl v pubertě okolo roku 1992 a všichni kluci ze třídy jsme nosili slipy jen na trénink jsme museli mít trenky nebo tepláky ale na ostro a do desíti let jsem taky nosil sestřiny kalhotky ale jen na doma

Gala (Út, 4. 12. 2012 - 13:12)

Lepší trenýrky než se...jo, souhlas. Tanga jsou pro holčičky, slipečky pro chlapečky, ale pro chlapy jedině trenky a boxerky. Stop úchylům, co nutí kluky nosit kalhotky!

Jan (Po, 3. 12. 2012 - 10:12)

čokoľvek, ovšem trenírky...Lepší trenýrky než se tísnit ve slipech lezoucích do zadku.

MARIAN (Po, 3. 12. 2012 - 05:12)

čokoľvek, ovšem trenírky by som vylúčil ako spodnú bielizeň aj u dospelého muža, nie je nič odpudivejšie ako trenírky...

Emil (Čt, 29. 11. 2012 - 16:11)

pane, ale vy fakticky máte...to nic, ať si jen uráží, tím si kompenzuje malý péro...

: (Čt, 29. 11. 2012 - 12:11)

A ty mě taky můžeš ......

Wanda (St, 28. 11. 2012 - 12:11)

Ty máš ale mozek úplně...pane, ale vy fakticky máte problém. Vždyt každého jen urážíte.

? (St, 28. 11. 2012 - 08:11)

Ty máš ale mozek úplně vychlastanej! Já zapoměl, to je celej národ z chlastu degenerovanej.

Emil (Út, 27. 11. 2012 - 21:11)

Hele ty čobole běž si na...votáznikovej prasákú vydrbanej!!!

? (Út, 27. 11. 2012 - 15:11)

Hele ty čobole běž si na ty vaše kotáre a můžeš dělat pastičky na myši! Chtěli jste samostatnost tak co sem lezeš?

xxx.r (Po, 26. 11. 2012 - 23:11)

Vážené matky , dívčí kalhotky chlapcům - rozhodně ne ! Měl jsem dvě starší sestry a musel jsem donosit jejich oblečení . Přece se to nevyhodí , že ? Takže mě neminuly ani jejich kalhotky . Bránil jsem se marně . Jeden dva pohlavky a už jsem je měl na sobě . Ve škole neustálý strach aby mi kalhotky netrčely z kalhot ... No hrůza . Ale nejvíce mě štvalo , když mě matka nutila přes prázniny chodit ven v sestřiných modrých trenýrkách na tělocvik,takové ty s kapsičkou a gumama okolo stehen - to když skončil školní rok a ségry přinesly domů své věci na tělocvik ... Dokážete si představit tu potupu běhat v létě venku v tričku a modrých dívčích trenýrkách ??? Raději jsem si hrál venku s holkama , ty se mi nesmály , braly to normálně . Takže můj názor - chlapcům dívčí kalhotky rozhodně ne .

marian (Ne, 25. 11. 2012 - 21:11)

Tak aby bylo jasno! Vychoval...Pán Výkričník, ja nevidím dôvod riešiť svoje "mindráky" z tvojej školy na stráne SPODNI PRADLO U CHLAPCU,čo sem nepatrí, to si chod riešiť na námestie.
A čo keby si sa aspoň podpísal a neukrýval sa za anonymitu !-ka...

Richard (So, 24. 11. 2012 - 21:11)

MI KLUCI 9-14 LET NOSI SLIPY A DOMA KLIDNE NAOSTRO A NIC S TIM NENADELAM...

Reklama

Přidat komentář