Reklama

Výprask vařečkou

otin (St, 21. 6. 2017 - 23:06)

Hlavně ze po viprasku bože...za tu gramatiku sto ran je málo...

Otin (Út, 20. 6. 2017 - 22:06)

Hlavně ze po viprasku bože bože

Siska (Čt, 15. 6. 2017 - 20:06)

Dobrý den naposled před...Dostala jsem 100 ran a pokadila jsem se při víprasku dostávám denne

Natálie (Čt, 15. 6. 2017 - 20:06)

Dobrý den naposled před měsícem jsem dostala výprask. Začalo to tak: šla jsem za školu z kámoškou Viki a chlastaly jsme tam a zkoušeli kouřit. Jenže jak jsme byli vožralí neuvědomili jsme si že moje máma tudy jezdí do prace. Uviděla mě a šla Viki si nevšímala ale vzala vařecku já musela venku před Viki se vyslíct a máma mi jich nasazela snad 50 tak to bolelo že jsem si učůrala. Nikdy jsem pak něco takového neudělala.

Iveta (Čt, 15. 6. 2017 - 10:06)

Všimla jsem si, že...Pavlo, Ty jsi buď úchyl nebo jsi zralá na psychiatra. Ve třiceti si libovat ve výprasku opravdu není normální.

Lea (Čt, 8. 6. 2017 - 16:06)

Já jednou dostala takový výprask že na to nikdy nezapomenu. Přišla jsem ze školy dostala jsem dvě pětky a jednu ctyrku. Máma rekla ze dostanu. Zlomila vrbový prut a začala. Dostala jsem třicet pět ran pořádných velkých silných. Navíc u mojí mladší sestry Katky byli tři kamarádi a přišli. Strašně se mi smáli. Jelikož kolem na kole jela moje spolu žačka a začala se tlemit. Navíc u nás ještě byla teta a strejda. Taky se na to dívali. Nakonec v prostřed máma a řeže me a kolem Hloušek známých trhajici se smichy. Dvakrát jsem se cela pochcala pak jsem se i posrala bolesti a měla jsem velký průjem. Když mě přestali bit došla Mamka pro varecku a dostal jsem dvacet pět stejných ran. Pak mi ještě rukou navalila patnáct když me přestala úplně bit spadla jsem bez hnutí na zem a máma se všemi se na me porad dívali. Už jsem to nevydržela a začala jsem znovu srát. Hnědá voda mi tekla ze zadku a nakonec jsem začala křičet a vytlačila jsem proud prujmu který vytekl na trávu a vykadila jsem ještě dvě hovna na to cely jsem se ještě třikrát počůrala a kolem šli lidi. Máma zařvala že si mám uklidit ty sračky a já řekla ze to bylo z bolesti. Katka zarvala ze jsem nechutny prase a odešli.

(Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

Já Pavle rozumím zcela...mu taky rozumím.

otin (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

Já Pavle rozumím zcela přesně

tomas.pos@post. (Pá, 26. 5. 2017 - 16:05)

chceš dostávát pravidelné výprasky.Napiš a domluvíme se.Třeba si sednem a výprask bude reálný a né jen psaní a řeči o ničem.Rád bych s tebou pokecal...Pavlo..

Pavla (Čt, 25. 5. 2017 - 10:05)

Všimla jsem si, že někteří dostanou sem tam na zadek i v dospělosti. Já taky. Už dřív jsem se domluvila s mými rodiči, že mne budou i nadále trestat výpraskem. Je mi skoro 30 a když poruším pravidla (jsem drzá, líná, přijdu pozdě atd.) tak se ohnu tátovi nebo mámě přes kolena a dostanu nasekáno. Máme na to velkou vařechu. Brečím vždycky, ale je to pro mé dobro a rodiče jsou skvělí.

tomas.pos@post. (Út, 16. 5. 2017 - 09:05)

Pokecá nějáká holka přes email..Napiš a pokecáme o výprasku.

Lukáš (St, 10. 5. 2017 - 23:05)

Myslim Lukáši,že tě...To si piš, Daneili, že mě špatně vychovali, na tom jediném se shodneme! jednali se mnou tak, jako ty jednáš se svým synem! Proto si uvědomuji, jaká tvá forma "výchovy" má na dítě vliv! Navzdory mým charakterovým vadám dětem kosti nelámu a nevyžívám se v jejich bolesti a utrpení! Prospělo by ti poznat rozkoš výprasku z druhé strany, co bys řekl na to, kdybych si tě vzal do péče, možná by si potom docenil, jaká slast je zlomené žebro. Třeba bych tě zpráskal bičem nebo důtkami! Ačkoli se mi násilí hnusí, tak v některých případech si je dokáži vychutnat a užít! Rozdíl by byl pouze v tom, že zatímco ty si užíváš bití bezbranného dítěte, já si užívám bití násilníků, které bytí a ponižování dětí těší!

Daniel (St, 10. 5. 2017 - 08:05)

Nemáš ani ponětí, ty...Myslim Lukáši,že tě špatně vychovali.Jen kdyby si se mi dostal do ruky,to bys viděl.

Lukáš (St, 10. 5. 2017 - 06:05)

Ale asi by bylo nejlepší...Souhlasím!

nevím (St, 10. 5. 2017 - 05:05)

Ale asi by bylo nejlepší tuto diskuzi a její osazenstvo představit policii.

Lukáš (Út, 9. 5. 2017 - 22:05)

Svého syna si budu...Nemáš ani ponětí, ty demente, co výchova znamená, tak si to slovo neber do huby!!!

Daniel (Út, 9. 5. 2017 - 17:05)

Pokud je to pravda a nejedná...Svého syna si budu vychoávat jak uznám za vhodný.Do toho se mi nepleť ty pako vylízaný.

Lukáš (Út, 9. 5. 2017 - 08:05)

Určitě sis to zasloužila...Adámku, ty sadistické prase, s potěšením bych o tebe zlomil ratanovou rákosku!!!

Lukáš (Út, 9. 5. 2017 - 08:05)

Váš sluníčkářský...Jste idiot a primitiv s naprosto scestnými názory, dítě má vědět, jaké má mantinely, mám pro vás překvapivou informaci, děti podvědomě vědí, co je správné a co ne. Brutální výprasky, pokud tvoje příspěvky nejsou pouhým výplodem sexuálně-deviantních fantazií, nemá u slušných lidí, kterým se hnusí zneužívání lidí, jež se nemohou bránit, místo.

Lukáš (Út, 9. 5. 2017 - 08:05)

Já dceru vychovávám...Pokud výprask, tak pouze výjimečně a rukou, řemenem jí těžko něco zlomíte, ale můžete vytvořit krevní sraženiny, doufejte, že po výprasku řemenem nebude nikde ukazovat modřiny (to jsou krevní sraženiny, které rozhodně zdraví neprospívají), mohl byste skončit na sociálce.

Reklama

Přidat komentář