Reklama

Výprask vařečkou

otin (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

Já Pavle rozumím zcela přesně

tomas.pos@post. (Pá, 26. 5. 2017 - 16:05)

chceš dostávát pravidelné výprasky.Napiš a domluvíme se.Třeba si sednem a výprask bude reálný a né jen psaní a řeči o ničem.Rád bych s tebou pokecal...Pavlo..

Pavla (Čt, 25. 5. 2017 - 10:05)

Všimla jsem si, že někteří dostanou sem tam na zadek i v dospělosti. Já taky. Už dřív jsem se domluvila s mými rodiči, že mne budou i nadále trestat výpraskem. Je mi skoro 30 a když poruším pravidla (jsem drzá, líná, přijdu pozdě atd.) tak se ohnu tátovi nebo mámě přes kolena a dostanu nasekáno. Máme na to velkou vařechu. Brečím vždycky, ale je to pro mé dobro a rodiče jsou skvělí.

tomas.pos@post. (Út, 16. 5. 2017 - 09:05)

Pokecá nějáká holka přes email..Napiš a pokecáme o výprasku.

Lukáš (St, 10. 5. 2017 - 23:05)

Myslim Lukáši,že tě...To si piš, Daneili, že mě špatně vychovali, na tom jediném se shodneme! jednali se mnou tak, jako ty jednáš se svým synem! Proto si uvědomuji, jaká tvá forma "výchovy" má na dítě vliv! Navzdory mým charakterovým vadám dětem kosti nelámu a nevyžívám se v jejich bolesti a utrpení! Prospělo by ti poznat rozkoš výprasku z druhé strany, co bys řekl na to, kdybych si tě vzal do péče, možná by si potom docenil, jaká slast je zlomené žebro. Třeba bych tě zpráskal bičem nebo důtkami! Ačkoli se mi násilí hnusí, tak v některých případech si je dokáži vychutnat a užít! Rozdíl by byl pouze v tom, že zatímco ty si užíváš bití bezbranného dítěte, já si užívám bití násilníků, které bytí a ponižování dětí těší!

Daniel (St, 10. 5. 2017 - 08:05)

Nemáš ani ponětí, ty...Myslim Lukáši,že tě špatně vychovali.Jen kdyby si se mi dostal do ruky,to bys viděl.

Lukáš (St, 10. 5. 2017 - 06:05)

Ale asi by bylo nejlepší...Souhlasím!

nevím (St, 10. 5. 2017 - 05:05)

Ale asi by bylo nejlepší tuto diskuzi a její osazenstvo představit policii.

Lukáš (Út, 9. 5. 2017 - 22:05)

Svého syna si budu...Nemáš ani ponětí, ty demente, co výchova znamená, tak si to slovo neber do huby!!!

Daniel (Út, 9. 5. 2017 - 17:05)

Pokud je to pravda a nejedná...Svého syna si budu vychoávat jak uznám za vhodný.Do toho se mi nepleť ty pako vylízaný.

Lukáš (Út, 9. 5. 2017 - 08:05)

Určitě sis to zasloužila...Adámku, ty sadistické prase, s potěšením bych o tebe zlomil ratanovou rákosku!!!

Lukáš (Út, 9. 5. 2017 - 08:05)

Váš sluníčkářský...Jste idiot a primitiv s naprosto scestnými názory, dítě má vědět, jaké má mantinely, mám pro vás překvapivou informaci, děti podvědomě vědí, co je správné a co ne. Brutální výprasky, pokud tvoje příspěvky nejsou pouhým výplodem sexuálně-deviantních fantazií, nemá u slušných lidí, kterým se hnusí zneužívání lidí, jež se nemohou bránit, místo.

Lukáš (Út, 9. 5. 2017 - 08:05)

Já dceru vychovávám...Pokud výprask, tak pouze výjimečně a rukou, řemenem jí těžko něco zlomíte, ale můžete vytvořit krevní sraženiny, doufejte, že po výprasku řemenem nebude nikde ukazovat modřiny (to jsou krevní sraženiny, které rozhodně zdraví neprospívají), mohl byste skončit na sociálce.

Lukáš (Út, 9. 5. 2017 - 08:05)

Když syn udělá něco...Pokud je to pravda a nejedná se pouze o tvé úchylné fantazie, tak jsi SADISTICKÝ bastard, co patří do kriminálu! Na tobě by si vězni měli ukájet své choutky! Sexuální i nesexuální!

Petr (Po, 8. 5. 2017 - 21:05)

A vy trestáte dceru na...Trestat by se mělo jen na holou

Daniel (Po, 8. 5. 2017 - 16:05)

Když syn udělá něco závažného,tak sem schopen kopat ho i nohama,když leží na zemi.Bohužel jsem mu minulé nešťastně zlomil žebro a radši sem ho nechal týden doma.Do školy jsem volal,že má chřipku. Teď ho řežu radši páskem.Musím se přiznat,že mě to někdy vyloženě baví.

Lenka (Po, 8. 5. 2017 - 13:05)

Danielo a snáší to dobře?

Lenka (Po, 8. 5. 2017 - 13:05)

Danielo a snáší to dobře?

Daniela (Po, 8. 5. 2017 - 13:05)

Letos v ůnoru jí bylo 9 letA vy trestáte dceru na holou? Není na řemen moc malá?

Petr (Po, 8. 5. 2017 - 08:05)

Letos v ůnoru jí bylo 9 letJak často ji trestáš a za co?

Reklama

Přidat komentář