Reklama

Výprask vařečkou

Lukáš (Út, 9. 5. 2017 - 08:05)

Váš sluníčkářský...Jste idiot a primitiv s naprosto scestnými názory, dítě má vědět, jaké má mantinely, mám pro vás překvapivou informaci, děti podvědomě vědí, co je správné a co ne. Brutální výprasky, pokud tvoje příspěvky nejsou pouhým výplodem sexuálně-deviantních fantazií, nemá u slušných lidí, kterým se hnusí zneužívání lidí, jež se nemohou bránit, místo.

Lukáš (Út, 9. 5. 2017 - 08:05)

Já dceru vychovávám...Pokud výprask, tak pouze výjimečně a rukou, řemenem jí těžko něco zlomíte, ale můžete vytvořit krevní sraženiny, doufejte, že po výprasku řemenem nebude nikde ukazovat modřiny (to jsou krevní sraženiny, které rozhodně zdraví neprospívají), mohl byste skončit na sociálce.

Lukáš (Út, 9. 5. 2017 - 08:05)

Když syn udělá něco...Pokud je to pravda a nejedná se pouze o tvé úchylné fantazie, tak jsi SADISTICKÝ bastard, co patří do kriminálu! Na tobě by si vězni měli ukájet své choutky! Sexuální i nesexuální!

Petr (Po, 8. 5. 2017 - 21:05)

A vy trestáte dceru na...Trestat by se mělo jen na holou

Daniel (Po, 8. 5. 2017 - 16:05)

Když syn udělá něco závažného,tak sem schopen kopat ho i nohama,když leží na zemi.Bohužel jsem mu minulé nešťastně zlomil žebro a radši sem ho nechal týden doma.Do školy jsem volal,že má chřipku. Teď ho řežu radši páskem.Musím se přiznat,že mě to někdy vyloženě baví.

Lenka (Po, 8. 5. 2017 - 13:05)

Danielo a snáší to dobře?

Lenka (Po, 8. 5. 2017 - 13:05)

Danielo a snáší to dobře?

Daniela (Po, 8. 5. 2017 - 13:05)

Letos v ůnoru jí bylo 9 letA vy trestáte dceru na holou? Není na řemen moc malá?

Petr (Po, 8. 5. 2017 - 08:05)

Letos v ůnoru jí bylo 9 letJak často ji trestáš a za co?

Adam (Ne, 7. 5. 2017 - 23:05)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...Určitě sis to zasloužila ty malá mrcho.Já bysem o tebe tu varecku zlomil.

Martin (Ne, 7. 5. 2017 - 18:05)

Kolik je holce let?Letos v ůnoru jí bylo 9 let

Petr (Ne, 7. 5. 2017 - 14:05)

Já dceru vychovávám...Kolik je holce let?

Martin (Ne, 7. 5. 2017 - 12:05)

Já dceru vychovávám řemenem.Vařečka je podle mě moc brutální.Řemenem můžete mlátit hlava nehlava.Může se i rukama a nohama krýt a já se nemusím bát,že bych jí něco zlomil.

vy (So, 6. 5. 2017 - 22:05)

Co se tady chlubite tím jak mlatite vlastní decka jste ubozaci, kteří si svoje ego honí na někom kdo jim to nemůže vrátit. Jte chudáci a nedivil bych se tomu ,ze až budete staří a slabi , tak vám to vrátí a dobře vám tak.

Lukáš (So, 6. 5. 2017 - 22:05)

Váš sluníčkářský...Je to váš názor, pokud si myslíte, že věznice přetékají lidmi, které prožili dětství a dospívání v klidném a harmonickém prostředí, nebo že lidé charakterové zkažení pocházejí z prostředí, kde převládal respekt a ohleduplnost, tak si to myslete. Ohleduplnost a citlivost neznamená anarchii, nebo rezignaci na výchovu.

Petr (So, 6. 5. 2017 - 20:05)

Váš sluníčkářský...Trochu to trestáni popište

Kamil (So, 6. 5. 2017 - 20:05)

Vychovávám láskou a...Váš sluníčkářský způsob výchovy povede akorát k tomu,že z dítěte vyroste grázl,zloděj nebo něco podobného.Já svůj způsob trestání nezměním.Syn je zvyklý a dokonce má ten proutek ve svém pokoji a vždy mi ho přinese,když má jít na věc.Nestěžuje si a věřím,že je to pro něj správný výchovný proces.

Lukáš (So, 6. 5. 2017 - 20:05)

A jak ho trestáte za...Myslíte si, že výprasky zlepší prospěch? Výprasky ani zákazy prospěch nezlepší! Klíčové je věnovat se dítěti a učit se s ním a především poznat a pochopit, jak mozek dítěte funguje a jaká forma podání informací, je pro dítě optimální. Uvědomte si, že výprask není pouze fyzickým trestem, s výpraskem je spojený strach, často strach vedoucí k psychosomatickým problémům, zamyslete se nad takovým chováním, zkuste výprasky přenést do dospělého prostředí. Myslíte si, že lidé, kteří pracují pod enormním tlakem a s nožem na krku, podávají lepší výkony než lidé, pracující v příjemném pracovním prostředí s dobrými mezilidskými vztahy. Toto je pouze jeden příklad z "dospělého" života, který však situaci dítěte a školy plně vystihuje.

Lukáš (So, 6. 5. 2017 - 19:05)

Kolego,vyprosil by jsem si ty...Vychovávám láskou a kvalitní komunikací! Výchova by neměla být věcí zákazů a příkazů, výchova je především věcí mentorování a kvalitní komunikace. Chceme-li z dítěte vychovat "kvalitního" člověka, musíme sami mít takové vlastnosti. Dále musíme být pro dítě oporou, ne soudcem, ne karatelem. Samostatného člověka vychovám tak, že mu dám možnost a prostor zkoušet a dělat chyby, při čemž je nutné, aby dítě vědělo, že si ceníme snahy, že mu jsme oporou, že jsme si vědomi, že žádný učený z nebe nespadl. Dále bychom měli vědět, jaké má dítě schopnosti a cíleně tyto schopnosti rozvíjet.

Bít někoho "PREVENTIVNĚ" a sadistickým způsobem nemá s výchovou nic společného. Naprosto je zřejmé, že řada zde přítomných mechanicky kopíruje metody, které jsou hloupé, neúčinné, aniž by nad nimi přemýšleli. Na rozdíl od jiných mám dobrou paměť a schopnost empatie, používám při výchově zdravý rozum a samostatný úsudek. Mohu říct, že lidé mě považují za výborného vychovatele. Je pravda, že v některých situacích je tělesný trest vhodný, ale když už musím přistoupit k takovému trestu, tak pouze v krajní situacích a s velmi citlivým přístupem. Tady je patrné, že lidé nevědí, v jakých situacích dát výprask a jakým způsobem.

Pokud zde bije někdo díte bezdůvodně, preventivní výprasky jsou bez důvodné, k tomu ještě provádí výprask sadistickým způsobem, tak takového člověka budu nazývat výrazy, jaké mu náleží.

Petr (So, 6. 5. 2017 - 19:05)

Kolego,vyprosil by jsem si ty...A jak ho trestáte za špatné znamky?

Reklama

Přidat komentář