Reklama

Výprask vařečkou

petr (Ne, 22. 10. 2017 - 10:10)

V době , kdy mi bylo asi 13 let , jsem opět něco provedl a dostal od matky na holou . při té ,,exekuci" jsem pocítil silnou erekci a vystříkl semeno matce na stehna . I když to bylo velmi vzrušující, od té doby jsem už výprask nedostal.

ZDENĚK (Ne, 22. 10. 2017 - 06:10)

S názory na výprask souhlasím.I když děti nedostávají jako dříve ta tu a tam orčas nějaký ten vřpraask po tajnu dostanou.Asi tak před čtrnácti dny jsme byli s manželkou u jejich známých.Mají dvvš dcerky,ta starší té je deset a už je to rozumná slečna té mladší je sedm a je to pěkné číslo.Ráda se předvádí.Předváděla se a neposlouchala.Když už došla trpělivost manžel přítelkyně si ma zahradě utrhnul proutek a pořádně jí sešvihal nejdříve před kalhoty a protože se vztekala tak jí přidal pár na holou.Po výprasku na holou už se nevztekala ale v koutku potichu brečela a pak si šla lehnout chvilku vzlykala a potom usnula.Společně jsme zavzpomínali na naše výprasky.Já jsem si vzpomněl jak jsem ěel za školu s kamárádkou bylo to ve čtvrté třídě ,když jsem přišel domů byla u nás paní učitelka a já dostal pořádmě řemenem.

M (St, 27. 9. 2017 - 13:09)

Zdravím,
najde se žena která by chtěla dát na zadek mladému klukovi (21)? Sním o tom už asi deset let a rád bych to proměnil v realitu.
Piš mi na email: [email protected]

Martina (Čt, 14. 9. 2017 - 08:09)

Nelíbí se mi výchova...Nemám ráda tělesné tresty, ale též neuznávám úplně volnou výchovu. Někdy to jde až do extrémů. Tuhle jsem se zapojila v jedné skupině do debaty, kdy si matky přitakávaly v názoru, že dítě má mít úplnou svobodu, že prostě ono vnímá svět jinak než dospělí a že si prostě chce stále hrát a ne někam chodit (do školy, na úřady, jet na návštěvu atd.) a že rodiče by ho měli respektovat. Tak to už mi přišlo úplně na hlavu, nevím, jak bychom jako rodina fungovali, kdyby jsme čekali, až dítě někam samo bude chtít jít a vždy čekali, až jemu se bude chtít jíst, vstávat atd. Ty matky snad žijí úplně v jiné realitě a nemají opravdu nic jiného na práci než vycházet vstříc svému dítěti. Mají teorii, že jednou dítě samo dospěje k tomu, že se musí v něčem přizpůsobit i svému okolí, ale chtějí tomu nechat čas, než k tomu dítě samo dospěje. No nevím, jak to do té doby chtějí přežít, ale vést diskuzi s nimi se moc nedalo.

Petra (Čt, 14. 9. 2017 - 07:09)

Milá Lucko, jestli je to...ahoj Káťo, no, malinko bych ti odporovala s těmi jelity a modřinami. Já dostávala od mamky na holý zadek taky. Většinou vařechou nebo druhým koncem plácačky. Většinou klasických pětadvacet. A jelita nebo modřiny, ty byly na zadku vždy, to sand ani jinak nejde, ne?

Káťa (Út, 12. 9. 2017 - 14:09)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...Milá Lucko, jestli je to pravda, tak s těmi jelity je to přehnané, ale maminka to s tebou myslí dobře. Dříve tyhle tresty byly normální i já jsem jako dítě dostávala, ale řemenem a žiju, nezabilo mě to. Prostě když víš, že něco nemáš dělat a děláš to, musíš za to nést určité následky. Alespoň máš poučení pro příště. Ale zbít tě až do jelit nebo modřin je už přehnané.

Káťs (Út, 12. 9. 2017 - 13:09)

Nelíbí se mi výchova dnešních dětí. Když my jsme něco provedli, tak jsme dostali pár řemenem a bylo. Dneska rodiče od této výchovy už upustili a raději jim všechno dovolí a potom si stěžují, že své dítě nezvládají. Neříkám, že jsou takové všechny děti, ale v rodině to tak je. A jak vám se líbí dnešní výchova?

Marijánek (St, 6. 9. 2017 - 10:09)

Pokecá nějáká holka o výprasku a po seznámení třeba i něco více.Napiš na [email protected]

otin (Út, 5. 9. 2017 - 22:09)

Zase jste dostali vycházky,...S tim nic nenadelas

tvl (Čt, 31. 8. 2017 - 07:08)

Zase jste dostali vycházky, už to vypadalo, že je s vama pokoj a zase nic.

Beta 10 (St, 30. 8. 2017 - 23:08)

1. Trestem se rozumí...Odkud to je převzaté? Kdo to vymyslel?

Domácí trestní (Út, 29. 8. 2017 - 10:08)

1. Trestem se rozumí výprask.
2. Výprask se provádí vždy na holý zadek provinilce.
3. Provinilec si na vyzvání obnaží svůj zadek.
4. Provinilec má při výkonu trestu nahý buď jen zadek nebo je svlečen od pasu dolů, případně je úplně nahý.
5. Trestaný drží danou polohu po celou dobu vykonávání trestu. Pokud tomu tak není, je připoután.
6. Křik a pláč trestaného není důvodem k předčasnému ukončení trestu.
7. Základním výměrem trestu je 25 ran, přičemž podle uvážení trestajícího může být zvýšen až na dvojnásobek.
8. Výprask je vykonán trestním předmětem podle volby trestajícího (ruka, vařečka, pásek, rákoska atd.)
9. Po vykonání trestu provinilec poděkuje za péči a starostlivost trestajícímu. Trestající může provinilci utřít slzy kapesníkem.
10. Po výprasku je provinilec buď propuštěn nebo poslán na hanbu, kde klečí či stojí po určenou dobu (minimálně 15 minut, maximálně hodinu).

11. Výprask je proveden i za přítomnosti třetí osoby (třetích osob), která (které) může (mohou) přihlížet. I za této situace musí provinilec nastavit svůj holý zadek nebo být úplně nahý.

Judy (Čt, 20. 7. 2017 - 13:07)

Ahoj jak to tedy poslouchám tak nevím jestli se mám smát nebo brečet
Zítra mi bude osmnáct let. Včera jsem byla na párty rozlučka s dětstvím a zlatými časy.Prisla jsem domů po půlnoci a bylo zle. Můj strýc již na mně čekal je řidič náklaďáku takovej potetovaného plešatej hromotluk. Měla jsi bejt doma v šest hodin. But to řeknu matce nebo dostaneš výprask.Dalsi den jsme měli jet s matkou do Prahy věděla jsem že výprask bude lepší. Poručil mi abych šla natrhat vrbové proutky. A mezitím zavolal mých sedm bratrů. Když jsem se vrátila s pruty musela jsem se svléknou do naha přesněji aby mi šly vidět i ňadra. Poté poručil mim bratrům aby mi začali sahat na prsa tahat za vlasy a podobně když uznal za vhodné že to stačí řekl jim aby se šli posadit a celou akci sledovali. Vytáhl mně za vlasy nahoru a přehnul si mně přes koleno.Popadl prut a výprask mohl začít když už mu že zadku řekl proud krve řekl bratrům aby odešli.Pote mi strčil tu svou kládu mezi nohy strašně to bolelo šlo to tam stuha když už jsem měla nakrájíčku odhodil mně a já začla krvácet.Pote řekl že jestli to řeknu matce tak mně zabije.Nevim co mám dělat

Judy (Čt, 20. 7. 2017 - 13:07)

Ahoj jak to tedy poslouchám tak nevím jestli se mám smát nebo brečet
Zítra mi bude osmnáct let. Včera jsem byla na párty rozlučka s dětstvím a zlatými časy.Prisla jsem domů po půlnoci a bylo zle. Můj strýc již na mně čekal je řidič náklaďáku takovej potetovaného plešatej hromotluk. Měla jsi bejt doma v šest hodin. But to řeknu matce nebo dostaneš výprask.Dalsi den jsme měli jet s matkou do Prahy věděla jsem že výprask bude lepší. Poručil mi abych šla natrhat vrbové proutky. A mezitím zavolal mých sedm bratrů. Když jsem se vrátila s pruty musela jsem se svléknou do naha přesněji aby mi šly vidět i ňadra. Poté poručil mim bratrům aby mi začali sahat na prsa tahat za vlasy a podobně když uznal za vhodné že to stačí řekl jim aby se šli posadit a celou akci sledovali. Vytáhl mně za vlasy nahoru a přehnul si mně přes koleno.Popadl prut a výprask mohl začít když už mu že zadku řekl proud krve řekl bratrům aby odešli.Pote mi strčil tu svou kládu mezi nohy strašně to bolelo šlo to tam stuha když už jsem měla nakrájíčku odhodil mně a já začla krvácet.Pote řekl že jestli to řeknu matce tak mně zabije.Nevim co mám dělat

Judy (Čt, 20. 7. 2017 - 12:07)

Ahoj jak to tedy poslouchám tak nevím jestli se mám smát nebo brečet
Zítra mi bude osmnáct let. Včera jsem byla na párty rozlučka s dětstvím a zlatými časy.Prisla jsem domů po půlnoci a bylo zle. Můj strýc již na mně čekal je řidič náklaďáku takovej potetovaného plešatej hr

Janusz (Út, 27. 6. 2017 - 17:06)

Kdo z vás poznal, že Pavla i Lea jsou ve skutečnosti chlapi píšící za ženský? Jen vymyšlený kecy. :-)

Filip (Út, 27. 6. 2017 - 15:06)

Otin,proc?

Filip (Út, 27. 6. 2017 - 15:06)

Otin,proc?

Filip (Út, 27. 6. 2017 - 15:06)

Otin,proc?

otin (St, 21. 6. 2017 - 23:06)

Hlavně ze po viprasku bože...za tu gramatiku sto ran je málo...

Reklama

Přidat komentář