Reklama

Výprask vařečkou

Kamil (So, 6. 5. 2017 - 19:05)

JSI ÚCHYL A DOBYTEK!!!!!!Kolego,vyprosil by jsem si ty nadávky.Vy své děti nevychováváte?

Čau (Pá, 3. 8. 2018 - 20:08)

Nechci si nic...Tak zajdi do nějaký hooligans hospody, tam dostaneš výprask než se bys řekl švec.

Lukáš (So, 6. 5. 2017 - 15:05)

Zrovna včera jsem dal...JSI ÚCHYL A DOBYTEK!!!!!!

Lukáš (So, 6. 5. 2017 - 15:05)

Jo, takže, chcete říct...Typicky české "Škoda každé rány, která padne vedle!" Je přinejmenším zarážející, jak si někteří myslí, že výprask zlepšuje schopnosti a osobnost. Ještě jsem neviděl, aby strach zlepšoval školní prospěch, či osobnost dítěte. Pokud se vám pracovně daří, tak je to proto, že máte určité schopnosti a prostředí, ve kterém tyto schopnosti můžete uplatnit. Tělesné tresty s tím nemají nic společného.

Petr (So, 6. 5. 2017 - 12:05)

Zrovna včera jsem dal...Jenom jednou za dva měsíce? Neni to málo?

Tomáš (Pá, 3. 8. 2018 - 13:08)

Nechci si nic představovat.Chci se seznámit s holkou která ráda výprasky atd...

Kamil (So, 6. 5. 2017 - 08:05)

Zrovna včera jsem dal pěkně synovi.Beru si na něj proutkem namáčený ve vodě se solí.Když je po výprasku,a že ho nešetřim,nechávám ho ještě sedět na židly posypané solí.Tento preventivní výprask opakujeme každé 2 měsíce.

ZDENĚK (So, 6. 5. 2017 - 08:05)

Výprask když už není jiné východisko by se měl dávat jen přes zadek.Je nesmysl mlátit někoho přes ruce nebo nohy.A už vůbec né přes hlavu.Výprask přes zadek ,když se dá rozumně tak nikomu neublíží.Ten kdo je bit se při tom stydí,ale to k výprasku patří.Vím ,že ,když jsem byl bit,tak z celého výprasku byla ta chvilku před výpraskem nejnepříjemnější ta příprava na výprask.Když si táta přípravoval řemen a se musel ohnout přes židli a vystrčit holý zadek,před mamkou a tetou.Pak samotný výprask probíhal jako každý výprask,dostával jsem šlehy páském naříkal.Po výprasku mně palil chvilku zadek ale byl jsem rád,že to mám za sebou a ,že nemám zaracha.

Lukáš (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

To víš, my jsme v Čechách...Milá Lucinko, od Kanaďanů bychom se mohli v mnoha věcech učit, ale ty mi připadáš jako VYPATLANÁ SLEPICE!

Lukáš (Po, 1. 5. 2017 - 21:05)

Sledovali ste sobotní...Napadlo tě, proč utíká z domova? Možná kvůli výpraskům! Možná proto, že se rodičů bojí! Možná proto, že rodičům nevěří! Jen idiot si může myslet, že výprask je všelék, který naučí děti správnému chování! Ještě nikdy jsem neviděl, že by dítě přestalo dělat nějakou činnost, o které ví, že se dělat nesmí kvůli výprasku. U některých dětí (úzkostných, se zvýšenou citlivostí) je výprask krajně kontraproduktivní. Poškozuje je psychicky, vytváří bariéru mezi dětmi a rodiči a rozhodně nic nevyřeší, pitomče!

.-* (So, 28. 7. 2018 - 21:07)

A dostávalas hodně tou...Ty si ho při ty představě honis?

Tomáš (So, 28. 7. 2018 - 18:07)

Lucko pokecáš o tom více a já ti řeknu taky své zážitky.Napiš mi na [email protected]

Lucka (So, 28. 7. 2018 - 17:07)

A dostávalas hodně tou...Zrovna při tomhle výprasku jsem dostala docela dost. Normálně jsem dostávala přes kalhotky ale když se máma vrátila s vařechou a zjistila že jsem počuraná musela jsem si sundat mokré věci a dostala jsem na holou...

A nebo (Pá, 28. 4. 2017 - 09:04)

Aničko skus říct tátovi...A nebo to zkus jako jedna moje spolužačka ještě na základce. Ta si radši nechala nařezat víc, třeba páskem ale mohla si vybrat co chce mít při výprasku na sobě. Když bylo chladno, slízla to přes holčičí zimní bundičku. Co by sis vzala ty?

Tomáš (Čt, 26. 7. 2018 - 15:07)

A dostávalas hodně tou vařečkou Lucko?

Lucka (Čt, 26. 7. 2018 - 10:07)

Počůrat se při výprasku...Kdyby jenom při výprasku. Já se počůrala už když mi máma nařídila ať si nachystám zadek že dostanu a šla do kuchyně pro vařechu...

Týnka (St, 26. 4. 2017 - 23:04)

Včdra seem dostla pořádný...Aničko skus říct tátovi ať tě jednou nebije přes zadek a skusí být přes nohy. Prostě mu přineseš dlouhé školní pravítko a řekneš tátovi ať ti dá pár ran pravítkem přes chodidla bez ponožek Boli to taky ale mám to rači neš přes zadek. Napiš až bude zase výprask a jestli to bití přes nohy je lepší.

Alice (St, 25. 7. 2018 - 09:07)

Počůrat se při výprasku...Já to tenkrát viděla jinak byla jsem totiž už dost stará. Mamka mě takto trestala celou střední školu a toto byl jeden z těch posledních výprasků. Takže jsem se strašně styděla když jsem z mého pohledu jako "velká slečna" skončila se seřezaným zadkem a ještě k tomu počůraná. Jak jsem psala byl to jeden z posleních nářezů. Pak jsem dostala ještě asi dvakrát nebo třikrát a to už mě taky preventivně posílala těsně před výpraskem vyčurat

Karel (Út, 24. 7. 2018 - 23:07)

je mi 11 let a už delší...Ahoj.Tak mi napiš na [email protected]ád ti udu udělovat výprasky.

luci (Út, 24. 7. 2018 - 09:07)

Počůrat se při výprasku...Některý kluk při výprasku i pustí semeno.

Reklama

Přidat komentář