Reklama

Výprask vařečkou

Káťs (Út, 12. 9. 2017 - 13:09)

Nelíbí se mi výchova dnešních dětí. Když my jsme něco provedli, tak jsme dostali pár řemenem a bylo. Dneska rodiče od této výchovy už upustili a raději jim všechno dovolí a potom si stěžují, že své dítě nezvládají. Neříkám, že jsou takové všechny děti, ale v rodině to tak je. A jak vám se líbí dnešní výchova?

Marijánek (St, 6. 9. 2017 - 10:09)

Pokecá nějáká holka o výprasku a po seznámení třeba i něco více.Napiš na [email protected]

otin (Út, 5. 9. 2017 - 22:09)

Zase jste dostali vycházky,...S tim nic nenadelas

tvl (Čt, 31. 8. 2017 - 07:08)

Zase jste dostali vycházky, už to vypadalo, že je s vama pokoj a zase nic.

Beta 10 (St, 30. 8. 2017 - 23:08)

1. Trestem se rozumí...Odkud to je převzaté? Kdo to vymyslel?

Domácí trestní (Út, 29. 8. 2017 - 10:08)

1. Trestem se rozumí výprask.
2. Výprask se provádí vždy na holý zadek provinilce.
3. Provinilec si na vyzvání obnaží svůj zadek.
4. Provinilec má při výkonu trestu nahý buď jen zadek nebo je svlečen od pasu dolů, případně je úplně nahý.
5. Trestaný drží danou polohu po celou dobu vykonávání trestu. Pokud tomu tak není, je připoután.
6. Křik a pláč trestaného není důvodem k předčasnému ukončení trestu.
7. Základním výměrem trestu je 25 ran, přičemž podle uvážení trestajícího může být zvýšen až na dvojnásobek.
8. Výprask je vykonán trestním předmětem podle volby trestajícího (ruka, vařečka, pásek, rákoska atd.)
9. Po vykonání trestu provinilec poděkuje za péči a starostlivost trestajícímu. Trestající může provinilci utřít slzy kapesníkem.
10. Po výprasku je provinilec buď propuštěn nebo poslán na hanbu, kde klečí či stojí po určenou dobu (minimálně 15 minut, maximálně hodinu).

11. Výprask je proveden i za přítomnosti třetí osoby (třetích osob), která (které) může (mohou) přihlížet. I za této situace musí provinilec nastavit svůj holý zadek nebo být úplně nahý.

Judy (Čt, 20. 7. 2017 - 13:07)

Ahoj jak to tedy poslouchám tak nevím jestli se mám smát nebo brečet
Zítra mi bude osmnáct let. Včera jsem byla na párty rozlučka s dětstvím a zlatými časy.Prisla jsem domů po půlnoci a bylo zle. Můj strýc již na mně čekal je řidič náklaďáku takovej potetovaného plešatej hromotluk. Měla jsi bejt doma v šest hodin. But to řeknu matce nebo dostaneš výprask.Dalsi den jsme měli jet s matkou do Prahy věděla jsem že výprask bude lepší. Poručil mi abych šla natrhat vrbové proutky. A mezitím zavolal mých sedm bratrů. Když jsem se vrátila s pruty musela jsem se svléknou do naha přesněji aby mi šly vidět i ňadra. Poté poručil mim bratrům aby mi začali sahat na prsa tahat za vlasy a podobně když uznal za vhodné že to stačí řekl jim aby se šli posadit a celou akci sledovali. Vytáhl mně za vlasy nahoru a přehnul si mně přes koleno.Popadl prut a výprask mohl začít když už mu že zadku řekl proud krve řekl bratrům aby odešli.Pote mi strčil tu svou kládu mezi nohy strašně to bolelo šlo to tam stuha když už jsem měla nakrájíčku odhodil mně a já začla krvácet.Pote řekl že jestli to řeknu matce tak mně zabije.Nevim co mám dělat

Judy (Čt, 20. 7. 2017 - 13:07)

Ahoj jak to tedy poslouchám tak nevím jestli se mám smát nebo brečet
Zítra mi bude osmnáct let. Včera jsem byla na párty rozlučka s dětstvím a zlatými časy.Prisla jsem domů po půlnoci a bylo zle. Můj strýc již na mně čekal je řidič náklaďáku takovej potetovaného plešatej hromotluk. Měla jsi bejt doma v šest hodin. But to řeknu matce nebo dostaneš výprask.Dalsi den jsme měli jet s matkou do Prahy věděla jsem že výprask bude lepší. Poručil mi abych šla natrhat vrbové proutky. A mezitím zavolal mých sedm bratrů. Když jsem se vrátila s pruty musela jsem se svléknou do naha přesněji aby mi šly vidět i ňadra. Poté poručil mim bratrům aby mi začali sahat na prsa tahat za vlasy a podobně když uznal za vhodné že to stačí řekl jim aby se šli posadit a celou akci sledovali. Vytáhl mně za vlasy nahoru a přehnul si mně přes koleno.Popadl prut a výprask mohl začít když už mu že zadku řekl proud krve řekl bratrům aby odešli.Pote mi strčil tu svou kládu mezi nohy strašně to bolelo šlo to tam stuha když už jsem měla nakrájíčku odhodil mně a já začla krvácet.Pote řekl že jestli to řeknu matce tak mně zabije.Nevim co mám dělat

Judy (Čt, 20. 7. 2017 - 12:07)

Ahoj jak to tedy poslouchám tak nevím jestli se mám smát nebo brečet
Zítra mi bude osmnáct let. Včera jsem byla na párty rozlučka s dětstvím a zlatými časy.Prisla jsem domů po půlnoci a bylo zle. Můj strýc již na mně čekal je řidič náklaďáku takovej potetovaného plešatej hr

Janusz (Út, 27. 6. 2017 - 17:06)

Kdo z vás poznal, že Pavla i Lea jsou ve skutečnosti chlapi píšící za ženský? Jen vymyšlený kecy. :-)

Filip (Út, 27. 6. 2017 - 15:06)

Otin,proc?

Filip (Út, 27. 6. 2017 - 15:06)

Otin,proc?

Filip (Út, 27. 6. 2017 - 15:06)

Otin,proc?

otin (St, 21. 6. 2017 - 23:06)

Hlavně ze po viprasku bože...za tu gramatiku sto ran je málo...

Otin (Út, 20. 6. 2017 - 22:06)

Hlavně ze po viprasku bože bože

Siska (Čt, 15. 6. 2017 - 20:06)

Dobrý den naposled před...Dostala jsem 100 ran a pokadila jsem se při víprasku dostávám denne

Natálie (Čt, 15. 6. 2017 - 20:06)

Dobrý den naposled před měsícem jsem dostala výprask. Začalo to tak: šla jsem za školu z kámoškou Viki a chlastaly jsme tam a zkoušeli kouřit. Jenže jak jsme byli vožralí neuvědomili jsme si že moje máma tudy jezdí do prace. Uviděla mě a šla Viki si nevšímala ale vzala vařecku já musela venku před Viki se vyslíct a máma mi jich nasazela snad 50 tak to bolelo že jsem si učůrala. Nikdy jsem pak něco takového neudělala.

Iveta (Čt, 15. 6. 2017 - 10:06)

Všimla jsem si, že...Pavlo, Ty jsi buď úchyl nebo jsi zralá na psychiatra. Ve třiceti si libovat ve výprasku opravdu není normální.

Lea (Čt, 8. 6. 2017 - 16:06)

Já jednou dostala takový výprask že na to nikdy nezapomenu. Přišla jsem ze školy dostala jsem dvě pětky a jednu ctyrku. Máma rekla ze dostanu. Zlomila vrbový prut a začala. Dostala jsem třicet pět ran pořádných velkých silných. Navíc u mojí mladší sestry Katky byli tři kamarádi a přišli. Strašně se mi smáli. Jelikož kolem na kole jela moje spolu žačka a začala se tlemit. Navíc u nás ještě byla teta a strejda. Taky se na to dívali. Nakonec v prostřed máma a řeže me a kolem Hloušek známých trhajici se smichy. Dvakrát jsem se cela pochcala pak jsem se i posrala bolesti a měla jsem velký průjem. Když mě přestali bit došla Mamka pro varecku a dostal jsem dvacet pět stejných ran. Pak mi ještě rukou navalila patnáct když me přestala úplně bit spadla jsem bez hnutí na zem a máma se všemi se na me porad dívali. Už jsem to nevydržela a začala jsem znovu srát. Hnědá voda mi tekla ze zadku a nakonec jsem začala křičet a vytlačila jsem proud prujmu který vytekl na trávu a vykadila jsem ještě dvě hovna na to cely jsem se ještě třikrát počůrala a kolem šli lidi. Máma zařvala že si mám uklidit ty sračky a já řekla ze to bylo z bolesti. Katka zarvala ze jsem nechutny prase a odešli.

(Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

Já Pavle rozumím zcela...mu taky rozumím.

Reklama

Přidat komentář