Reklama

Výprask vařečkou

vic (So, 18. 2. 2012 - 23:02)

Co máte pořád s tou...jejda paní domino lískový prut je s tvrdým y, podle vzoru "mladý".

domina (St, 15. 2. 2012 - 21:02)

Co máte pořád s tou vařečkou? Vařečka je na vaření! Na výprask jsou nejlepší dutky,nebo lískoví prut.

xxx (St, 15. 2. 2012 - 21:02)

ahoj jemi 10let,doma vzdicki...Tak nezlob a nebudeš dostávat

Ivana (Ne, 12. 2. 2012 - 21:02)

Ivano,na Tvůj příspěvek...Jestli chce tak mi může teta klidně pisnout na mejlík [email protected]

kamil (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

Lucko,ja sama driv taky...ahoj jemi 10let,doma vzdicki mám výprask od obou rodiču na holou a poradtemi moc se bojim!!!!

dedewff (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

je mi 11,jednou kdyz sem mel spat tak sem se dival tajne na televizi.Ale nachytal me tata,prisel zrovna z prace a mel na sobe oblek a na kalhotech samozrejme pasek a coby se nestalo tata cely rudy na me zacal rvat sundal si pasek ohnul me pres koleno a uz litala jedna za druhou zchytal sem jich nejmin sestadvacet to byla panecku bolest a aby toho nebylo malo dostal sem na dva tejdny zakaz vseho vcetne PC a TV.prosim nepiste mi prispevky!!!!

:/ (So, 11. 2. 2012 - 14:02)

Myslím, že není takový problém zjistit kdo tady píše ty příspěvky a policie se o "rodiče" už postará.

Jana (So, 11. 2. 2012 - 14:02)

Když jsem byla malá, tak...Četla jsem tvůj příběh Ivano a řeknu ti, že mě to děsí. Je mi teď 17, kdysi mi rodiče sice párkrát naplácali na zadek, ale naposled asi ve druhé třídě na základce, pak už stačila domluva. No a nikdy mi při tom nic nesundávali. Kdyby mě ale někdo v osmnácti takhle ponížil tak bych ho udala, ať to už je kdokoliv. No a jestli ti tvůj otec takhle násilně šahal mezi nohy a ještě před cizíma klukama a sourozenci, tak by to měl spíš vysvětlit na policií. Co mě ale zaráží je reakce tvojí matky. Nechápu, jak ti mohla říct něco takového, to bych pochopila leda u nějaké úchylné macechy.

Radek (Pá, 10. 2. 2012 - 22:02)

Idealni na vyprasky je pruzne, dlouhe pravitko. Velmi bolestive zasahne obe pulky stejnomerne a pritome nezanecha dlouhodobe stopy. A svisteni zvysuje psychologicky ucinek na trestaneho, ktery ranu citi a ma strach jakmile uslysi svist pravitka jeste pred dopadem.

:-q:-q:-q (Pá, 10. 2. 2012 - 19:02)

Verčo, nejsi sama, já teď...A to si necháš líbit. Vem tu kurvu něčim přes hlavu.

Jarča, 15let (Pá, 10. 2. 2012 - 18:02)

je mi 16 a dostavam doma...Verčo, nejsi sama, já teď od vysvědčení dostávám denně každý večer tenkou pružnou rákoskou 50 ran jako základ a za to, že přitom pláču ještě přídavek dalších 30.
Už po prvních prudkých švihnutí se svíjím bolestí a počůrám se. Dostávám na nahý zadeček a stehna. Strašně to bolí těsně pod zadečkem na stehna, matka to dobře ví a tak se snaží mě tam trefit několikrát na to samé místo.Úplně nejhorší je, když se trefí mezi půlky přes konečník, to už bolestí omdlím.Představ si, že mám narozky i svůj svátek v jeden den, a to je na konci školního roku. Den po vysvědčení. Nikdy jsem nedostala dáreček, ani dort, nikdy mi matka ani nepodala ruku. Jen mě na narozeniny pravidelně seřeže rákoskou. O prázdninách i dvakrát denně, protože není škola a nikam nesmím ven, aby nebyly vidět jelita. Neznám šortky, ani sukénku, jen dlouhé kalhoty. Koupat se nesmím, jen sedět doma a učit se. Matiku a fyziku se nadřít nejde, to se musí chápat a já na to nemám, matka to nechápe a chce ze mě jen známky vymlátit.Sedět ani pořádně nemůžu, zadeček mám jedno jelito a nejhorší jsou výprasky před spaním, to matka vletí do pokoje, strhne mi deku a seřeže mě tak, ža se počůrám a pak v noci pláču bolestí a nemůžu ani spát. Ahoj Jarča.

Irena (Pá, 10. 2. 2012 - 17:02)

Kdyby tě měla ráda,tak na...Patřím mezi ženy,které jsou doma bityza nesplnění svých povinností.Už jsem si zvykla

Irena (Pá, 10. 2. 2012 - 17:02)

Kdyby tě měla ráda,tak na...Patřím mezi ženy,které jsou doma bityza nesplnění svých povinností.Už jsem si zvykla

Pavel (Pá, 10. 2. 2012 - 12:02)

Když jsem byla malá, tak...Ivano,na Tvůj příspěvek mě upozornila moje teta.Když mě bylo asi 8 let byl jsem na prázdninách u babičky a dědy.Měla mě nastarosti moje teta,které bylo 20 let.Šli jsme spolu do lesa a já jsem se ztratil.Celá rodina mě hledala asi dvě hodiny.Na konec to dopadlo,že jsem našel cestu a byl jsem doma dřív než ti co mě hledali.Když se vrátili,řekl děda mé tetě připrav se budeš bita.Ta řekla,proč by měla být bita,když se nic nestalo,já jsem přišel přece sám domů a ona nic neprovedla.Na to děda vrazil facku,žen projela celou kuchyní.Když vstala tak jí vrazil druhou a situace se opakovala.Když vstala podruhé,nařídil jí děda,aby šla do stodoly a připravila se na výprask.Šel jsem za ní a ona miřekla,že tam odehrávají všechny rodinné výprasky.Tam mě ukázala důtky a řekla mě ,že ona i její sestra tam dostávaly výprasky.Utíkal jsem do kuchnyně a řekl jsem dědovi,ty jsi oškolvý biješ mojí maminku i mojí tetu.Děda mě vzal za ruku,odtáhl mě do stodoly,na tetu křikl dělej,ta se začala svlékat ,děda vzal důtky a začal jí mydlit přes zadek a záda.Pamatujiu si,že strašně při tom výprasku křičela.U mě to byl strašný pocit,když jsem viděl,jak jí naskakují červené pruhy.Když výprask skončil,tak musela ještě nahá klečet v rohu stodoly.Za určitou dobu pak mě poslal pro ní.Asi za půl hodiny.Přišla sousedka a řekla mé tetě ,ty jsi byla zase bita.Naše holka dostala včera,protože táta přišel domů a nebylo umyté nádobí.Moje teta mě požádala,abych odpověděl a pokud budeš mít také zájem si můžete víc popovídat na mejlu.Já už se k tomu vyjuadřovat nebudu.Popsal jsem to jen proto,že mě teta požádala.Ráda Ti pošle svou mejlovou adresu.

Verča 16 (Pá, 10. 2. 2012 - 12:02)

Já měla hrozny vizo mamča...je mi 16 a dostavam doma celkem casto na zadek od maminy.vzdy 25 ran pradelni varachou nebo 15 ran prutem na holy zadek. ted po vizu to bylo sakra mazec. dostala jsem prutem 30 ran pres holou a 10 pres stehna. Slz a revu bylo hoodne!slisy mam na zadku a na stehnech jeste ted.

Ivana (Út, 7. 2. 2012 - 22:02)

Když jsem byla malá, tak jsme za větší prohřešky dostali s bráchou dvacet, až pětadvacet na zadek, rodiče měli zaběhnutý rituál, takže u výkonu trestu byli všichni mamka, mladší brácha a postupně i mladší sestra. Exekuce vždy probíhala tak, že jsme si stoupli k židli, otec se posadil na židli, viník se ohnul přes jeho kolena a dostal svůj trest. Vyplácení bylo vařečkou většinou přes ryfle. Výhodou bylo, že trest jsme dostali vždy až následující den, protože rodiče se vždy o trestu tajně radili, takže jsme si většinou vzali ryfle, aby to tolik nebolelo. Dost potupné bylo, když jsem něco provedla já a musela se otci ohnout přes koleno a zamnou stála máma, mladší brácha i sestřička. Musela jsem ještě nahlas počítat kolik jsem dostala. Otec dával rány vařečkou velkou silou na přeskáčku na obě půlky. Takovýto poslední výprask jsem dostala, když mi bylo 12. Brácha byl pak potrestán ještě ve 14, muselo to být pro něj dost potupný, jak před náma dostával výprask. Pak výprasky skončily, mladší sestřička byla mazánek, takže ta skoro nedostávala. Pak jsme dostali většinou zaracha na televizi, nebo na chození ven. Můj nejhorší výprask mě ale teprve čekal. Je to skoro neuvěřitelné, ale když mi bylo 18 a připravovala jsem se na maturitu, šla jsem s kámoškama na chvíli posedět po škole, abych se trochu odreagovala od učení, nejhorší bylo, že jsme si objednávali víno a dost jsme to přehnaly, také jsem trochu ztratila pojem o čase, když jsem se ale vrátila domů, bylo už osm. Sestra byla ve svém pokoji, mamka odjela na třídenní služebku a brácha hrál s jeho kámošem na počítači hry. Otec seděl v pracovně a něco psal. Snažila jsem se potichu proplížit do pokoje, ale vypadly mi klíče a ten zvuk mě prozradil. Toho si samozřejmě všichni všimli, a když mě uviděli, všem muselo být jasné, že jsem opilá. Brácha mi řekl, „ty teda vypadáš“, nacož jsem mu řekla ať se stará o sebe. Otec mi řekl, že si to vyřídíme zítra, až budu při smyslech. Další den jsem se protrápila ve škole, bylo mi trochu divně od žaludku, ale nejvíc jsem se bála, co bude doma. Říkala jsem si, že snad mě nebude bít přes koleno jako malou, pro každý pád jsem šla raději do školy v ryflích. Když jsem přišla domů, viděla jsem, jak otec sedí zase ve své pracovně, ségra si pouštěla písničky v obýváku a bráchu jsem zahlédla, jak sedí u počítače ve svém pokoji ještě s dvěma kámoši. Snažila jsem se proplížit do pokoje, ale z pracovny se ozval otec se slovy: „Tak co už jsi střízlivá“? Došlo mi, že nezapomněl. Říkala jsem si, že snad mě nebude dávat přes koleno a vyplácet mě vařečkou jako kdysi ve dvanácti, s čím jsem víceméně počítala bylo, že dostanu zaracha. Ani jsem nepoložila baťoh a už ke mně přistoupil otec, řekl, že jsem včera přišla pozdě a podnapilá a ještě, že jsem byla drzá, ihned silným hlasem zavolal, ať jsou hned všichni v obýváku. Pomyslela jsem si, za dva měsíce budu skládat zkoušku dospělosti, jsem plnoletá a on mě tady chce před mladší 12 letou sestrou, 15 letým bratrem a dvěma cizími kámoši mého bratra poučovat co se má a nemá dělat, zatím jsem ale nic neříkala a čekala co bude. Otec si přinesl židli. To jsem už nevydržela a řekla mu, že snad mě nebude bít v osmnácti. Tuhle variantu, že se mu budu muset přehnout přes koleno a dostanu, jako kdysi vařečkou po zadku ve 12 jsem si nechtěla vůbec připustit. Najednou už byli všichni v obýváku, má 12 letá sestřička, můj patnáctiletý bratr a jeho dva stéjně staří kámoši. Otec poslal sestru do kuchyně pro největší vařečku, já začala protestovat. Otec řekl, že za svoji drzost dostanu 10 ran, za opilost dostanu dalších 20 ran. To jsem nevydržela a začla mu argumentovat, že holky ze třídy pijou běžně a nestane se jim za to nic, na to otec řekl, že za lhaní dostanu na holou. To jsem už byla bez sebe a řekla mu, že mě nemá co vychovávat, že jsem dospělá, Otec mi na to řekl, že jelikož si vůbec neuvědomuju závažnost svého prohřešku a ještě se oháním dospělostí, tak že budu u výprasku úplně nahá a za každé další slovo dostanu ránu navíc, a teď to máme 10 za drzost, 20 za opilost, takže 30. Sestřička už byla zpátky a v ruce držela největší vařečku. Otec se posadil na židli, do ruky uchopil vařečku a řekl, ať se ihned svléknu. Řekla jsem: to nikdy neudělám, aspoň ne před nima. Otec mi řekl, že právě před nima bude mít trest největší účinek. Asi o dva metry stál můj 15 letý bratr s jeho kámoši, kteří na to celé hleděli skoro s otevřenýma pusama a civěli na mně jak na zjevení a vedle nich má 12 letá sestřička. Otec řekl, za tvá další slova to máme dalších 7 ran, takže 37, zeptal se mně, jestli chci ještě něco říct nebo už se začnu svlékat. Ze strachu jsem už raději nic neříkala a začla si pomalu sundávat svetr a košili. Představa, že se svlékám před svou sestrou, bráchou a úplně cizíma klukama byla hrozná. Oni jenom stáli a hleděli na mně. Pak jsem si sundala ryfle, které mě měly původně chránit před ránama, kdyby snad došlo k nejhoršímu. Nakonec jsem tam stála v ponožkách, podprsence a kalhotkách. Připadala jsem si hrozně. Otec náhle řekl, že řekl svléknout všechno, já jsem raději nic neříkala, ale sundala jsem si jenom ponožky a celá ufňukaná jsem si lehla tak jako kdysi na jeho kolena jenom v podprsence a kalhotkách, oni všichni stáli za mým zadkem asi tak necelé tři metry a už se určitě nemohli dočkat, až dostanu přes zadek vařečkou. Věřila jsem jenom, že si to otec rozmyslí a že jako dostatečná potupa mu příjde, že ležím přede všema jenom ve spodním prádle. Bohužel mu to nestačilo. Položil si mě tak, že jsem ležele jenom na jednom jeho koleni a druhým mi tlačil na lopatky, čímž mi prakticky znemžňoval pohyb. Náhle jsem ucítila. jak mi rozepíná podprsenku. Než jsem cokoliv udělala, byla už na zemi a má nekrytá prsa visela směrem k zemí. Za slova to ne, mi připočital daší 2 rány a už jsem ucítila jeho prsty za gumou svých kalhotek. Prudce mi je stáhnul a posunul až ke kotníkům. Ihned mi začal sázet jednu ránu za druhou, postupně na obě půlky, bolest byla obrovská, štípalo to a bolelo a ja naplno bulila a naříkala, ale nejhorší pocit jsem měla z toho, že mě maturantce teď pozorujou holý zadek a všechno mezi nohama moje sestra, bratr a ti jeho kámoši. Chtěla jsem umřít hanbou ani nevím, jak jsem vydržela tu bolest. Poté padla poslední rána, která byla nejsilnější a mě uniklo trochu moče, která pokropila otcovy kalhoty. Otec povolil sevření nohou na lopatkách a ja ubrečená vyskočila na rovné nohy. Otec na mně zakřičel, že jsem nepočítala a budu stát na hanbě hodinu. To jsem už ani neposlouchala a rozběhla se do svého pokoje. Ani jsem si neuvědomila, že jsem tim vlastně všem ukázala svá prsa a klín. Chtěla jsem už být pryč a rychle se převléknout. Ubrečenýma očima jsem málem neviděla a skoro netrefila do svého pokoje. Začla jsem rychle vyhazovat věci ze skříně a hledat oblečení, oblékla jsem si náhradní spodní prádlo, tričko a ani si nechtěla připusti, že mě před chvílí viděli všichni nahou, jak v potupné pozici dostávám vařečku na zadek a je mi při tom vidět úplně všechno. Byla jsem vzteklá. Náhle do mého pokoje vstoupil otec a za ním jako jeho nohsledi brácha s kamarády a moje sestra. Otec mi řekl, že jsem si ani neodpykala svůj trest do konce. Silou mě uchopil za ruku a sedl si na mou postel. Sourozenci a bráchovi kamarádi zůstali ve dveřích a čekali co se po tom všem co viděli ještě může stát, co je nejhorší, že se dočkali. Otec mi řekl, že chápe, že jsem nechtěla stát na hanbě a že mi hanbu promine, dostanu ještě ale pět ran navíc. Chtěla jsem se mu vytrhnout, ale položil si mě zase přes koleno, už jsem neměla moc sílu se bránit a tak mi sundal triko, ja začala zase brečet a fňukat tentokráte už beznadějí, kdy to všechno skončí. Moje náhradní podprsenka byla opět dole a za chvíli mi držel lém kalhotek a stahoval je dolů. Zase nahá jsem ležele přes otcovo koleno a ukazovala svůj nahý zadek a ochlupené přirození své sestře, bratrovi a cizím klukům. Otec mi za to bránění nasázel celkem 10 ran, bolely úkrutně mnohem víc než ty předtím, měla jsem pocit, že mám zadek od krve. Nahlas jsem brečela. Po poslední ráně otec odložil vařečku a ja doufala, že snad už je to konec toho hrozného ponížení. Otec mi najednou začal oběma rukama roztahovat půlky a prohlížel si asi, jak mi je zmasakroval. Pak řekl něco neskutečného, jenže já už neměla sílu se bránit, tak jsem se ještě více rozbrečela a sténala tak, že mě snad někdo uslyší a zachrání. Spodem, když jsem zklonila hlavu jsem viděla všechny, jak stojí ve dveřích a zírají na moje intimní partie. Otec řekl, že když jsem byla takhle opilá, že mě mohl klidně někdo znásilnit a že si nemám co takhle zahrávat. Pak si mě nadzvednul tak, že jsem měla nohy prakticky ve vzduchu a začal mi roztahovat stydké pysky, začla jsem se vší silou bránit a chtěla kopak ale moc jsem se nemohla pohnout, otec zavolal mého bratra, ať mi chytne jednu nohu, že to je pro moje dobro. Bratr poslechnul. Pak mi otec začal oběma rukama roztahovat pysky, nakonec přizval bratrovy kamarády a mou sestru ať se jdou podívat blíž. Sestra zůstala u dveři, ale ti kámoši už stáli u mého zadku. Otec mi jezdil po přirození a roztahoval mi poševní vchod jak do délky, tak do šířky, prstama mi mačkal postěváček a to vše za přihlížení mého bratra a jeho kámošů a také sestřičky, která zůstala raději u dveří, otec pak roztahoval pysky krouživými pohyby, všechno to trvalo asi 3 minuty, i když mi to připadalo jako nekonečné hodiny utrpení a nejhoršího ponížení, pak otec zajel prstem dovnitř, vyjekla jsem a otec vytáhl prst a konstatoval, že naštěstí se mi v té mé opilosti nic venku nestalo a jsem stále panna, a že si snad tuhle lekci pořádně zapamatuju a nebudu už nikdy pít, upozorňovat na to že jsem dospělá a že nebudu drzá. Pak mě otec s bratrem pustili a všichni pomalu odešli z mého pokoje a zavřeli dveře. Zůstala jsem ležet na zemi, by

Petra (Út, 7. 2. 2012 - 16:02)

Poradim lepší. My byli taky s mladší sestrou bity skoro deně jak žito. Jednou jsem jí tajně natočila na mobil jak řeže sestřičku rákoskou koupenou v sexshopu. Byla do toho tak zabraná,že si toho ani nevšimla. Pak jsem to hned nahrála na Youtube,a dala zatim zkrýt. Pokud každých 24 hodin nenapíšu všem kamarádům esemesku,tak tam dají veřejně zpřístupnit. Takže jí máme v hrsti,a už na nás nešáhne.

milující matka (Út, 7. 2. 2012 - 12:02)

Nemusíte si to nechat líbit. Vaše matka je jasná pedofilní sadistka. Patří vykastrovat a zavřít na psychiatriji. Já osobně bych jí utratila jak vzteklího psa. Nenechte si to líbit. Já osobně bych vzala,co by bylo po ruce,a přetáhla jí přes hlavu. Nebo utečte,a volejte linku důvěry. Kdo týrá děti,toho je zabít málo!!!

jitka (Út, 7. 2. 2012 - 04:02)

Já měla hrozny vizo mamča...radko, buď ráda, že dostáváš jen za vysvědčení a 10 ran. Je mi 14, mám o tři roky mladší sestru a jen za známky dostáváme každý pátek rákoskou přes zadek a přes nohy. Je to děsný. Pokaždé se bolestí počuráme, to se nedá vydržet. Pak dlouho nemůžem ani sedět. Matka nás takhle vychovává odmala. Za cokoliv je ihned nářez. Nejhorší výprasky jsou za známky, už za dvojku. Když pak v pokoji pláčeme, přiletí matka znova a rákoskou nás seřeže tak, že často omdlíme. Pak si myslí, že máme dost. Až mi bude 18, vezmu sestru a půjdeme někam daleko.

mata (Po, 6. 2. 2012 - 19:02)

Ahoj Radko ty taky chodíš...taky jsem 8 a dostávam pravidelne kdyz neco provedu

Reklama

Přidat komentář