Reklama

Výprask vařečkou

Josef (Pá, 22. 7. 2011 - 15:07)

Dostat vyprask ze je...Já se musím svléknout donaha, dostávám za každý sebemenší přestupek. Lehnout podle toho, jak otec přikáže. Někdy na záda, někdy na břicho, podle toho, na kterou část těla jsem byl bit předtím. Střídá důtky, řemen, rákosku. Je mi 13 a jsem řezán asi od svých 6ti let.

petr (Čt, 21. 7. 2011 - 22:07)

david má pravdu.Souhlasím.Není to ostuda.

David (Čt, 21. 7. 2011 - 19:07)

Ale Jakube, pro mne je to taky síla a ne ponížení. Naopak je to ponížení pro toho, kdo mlátí, když se chová jako tyran a ne jako otec.
To, že přijmu trest mne dělá chlapem. Ten kdo trestá je slaboch. Holky kluky opravdu posuzujou alespoň u nás v Mladý Boleslavi kluky podle tohoto a ne podle svalů a frajeřiny. David, 16 let

Jakub (Čt, 21. 7. 2011 - 16:07)

dostat výprask kvůli holce...Dostat vyprask ze je "muzna sila ne ponizeni"? Asi jsi nikdy nedostal. Predstav si, ze je ti 15, lezis brichem na gauci, mas nahej zadek, dostavas tvrdy rany remenem, upis a treba ti tecou slzy. Tohle ponizi skor kazdyho kluka a nerekli by to svejm holkam.

Matěji (St, 20. 7. 2011 - 23:07)

To není pravda,že se bojím...dostat výprask kvůli holce je mužská síla ne ponížení a dokonce větší hodnotu bys měl u ní,kdyby byla poblíž.Více by si tě vážila. Vím co píšu,zažil jsem to taky a díky bohu právě kvůli tomu mám svou holku už dlouhodobě a jsem s ní šťastný. Chlap nemusí být před holkou jen borec ,takovej je skoro každej a holky si vybíraji podle jiných kritérií.

Na vojně (St, 20. 7. 2011 - 21:07)

Na vojně že se tvoří chlap? Je potřeba to upřesnit. Šůrování záchodů kartáčkem a posluhování mazákům z tebe chlapa neudělá ani náhodou. Jdi do Afgánu nebo do Iráku a užiješ si chlapáctví dost. Pokud to přežiješ.

Matěj (Út, 19. 7. 2011 - 19:07)

Matěj je morální slaboch....To není pravda,že se bojím výprasku parkrát už jsem dostal i řemenem.Vadí mi ,že oton výprasku víPřipadám si před ní trapně.A to nedej bože kdybych dostal před ní nebo byla poblíž a slyšela to.

Matěj (Út, 19. 7. 2011 - 19:07)

Matěj je morální slaboch....To není pravda,že se bojím výprasku parkrát už jsem dostal i řemenem.Vadí mi ,že oton výprasku víPřipadám si před ní trapně.A to nedej bože kdybych dostal před ní nebo byla poblíž a slyšela to.

Žanet (Út, 19. 7. 2011 - 16:07)

Právě proto mu to píšu

! (Út, 19. 7. 2011 - 09:07)

Matěj je morální slaboch....znas take moznost nekdy napocitat do deseti, trocha pokory, sebeovladani a v neposledni rade 1-2 roky vojny. Tady se tvori chlap, ne v tom, ze ti rodice prinesou vsechno na zlatem taliri.

Žanet (Út, 19. 7. 2011 - 07:07)

Matěj je morální slaboch. Osobně ho znám, chcete-li tedy konkrétně vědět a chci mu pomoci i osobní radou. Proč tolik ironie? Sama asi neumíte vychovávat sebe a druhé.

! (Út, 19. 7. 2011 - 06:07)

jsi normální slaboch a...Zaneto, ze mu zrovna neporadis aby rodice zabil, chalupu prodal a potom by jste zili spokojene a stastne az do smrti.

Pavlína (Po, 18. 7. 2011 - 21:07)

Když jsem byla malá tak mi táta často dával řemenem. Vždycky mně vysvlékl,ohnul a mlátil tak dlouho,dokud jsem se nepočůrala.Dnes už vím,že asi se mu to líbilo. Tak jsem se snažila mu vyhovět co nejdřív a pustit to a to pak přestal,chvíli se díval a když to bylo hotový a pak zmizel. Dnes je mi sedmadvacet a tátu zavřeli za nějaký krádeže a podvody.To už ale dlouho s maminkou nežil. Nemám ho ráda.

Matěji (Po, 18. 7. 2011 - 21:07)

jsi normální slaboch a posera.Bojíš se rodičů, necháš si jimi vyhrožovat a mlátit,stydíš se za to.
Já bych te nemilovala za to,že jsi kvůli mne dostal výprask,ale za to, jak máš strach a naděláno v kalhotech.
Pamatuj si,že rodiče nemají právo tě bít a je to nezákonné, tak se konečně už chovej jako chlap a ne jako sračka.
Žaneta.

Matěj (Po, 18. 7. 2011 - 20:07)

Matěji, na to nemají...Moje máma dnes mluvila s Katkou,nakonec rodiče dovolili,že sní můžu kamarádit ale za jistých podmínek.Budu poslouchat co mi rodiče řeknou,včas budu chodit domu samosřejmé žádné kouření jinak bude zase zákaz nebo už tentokrát dostanu řemenem.Nebojím se ani tak výprasku spíš jak se Kačka na mně bude tvařit od mamky ví,že jsem byl bit.Jakub má asi pravdu.Ted se radši neukážu.

Určitě (Po, 18. 7. 2011 - 19:07)

milovala. To není ponížení dostat kvůli holce výprask. To je jeho síla! Naopak bych si ho o to více vážila.

Jakub (Po, 18. 7. 2011 - 18:07)

Matěji, na to nemají...Kdyby se ma holka dovedela ze jsem kvuli ni dostal na holej zadek, tak uz se pred ni nikdy neukazu. To fakt myslis vazne ze bys takle ponizenyho kluka o to vic milovala?

Ahp¨--- (Po, 18. 7. 2011 - 17:07)

Už nikdy nepoužívejte...Ale na tebe!

Obušky ASP (Po, 18. 7. 2011 - 17:07)

Už nikdy nepoužívejte staromódní vařečku! Pro ten nejlepší požitek z každého výprasku jedině skládací obušky od ASP!!!

David (Po, 18. 7. 2011 - 15:07)

Takže milý Spanku, jsi agresivní hovado. Sám jseš rozmazlenej a nevychovanej, dostat tě do ruky, tak tě srovnám navždy!

Reklama

Přidat komentář